Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Czyli jeżeli ktoś ma proputinowskie poglądy nie ma prawa być na tym forum? Każde pro. Czy tylko ultra będą likwidowane. Czy może tez te średnie? A może nawet te malutkie odchyły? Serio? 

To chyba jak ze wszystkim innym. Jak jestes tylko odrobine rasista, to cie beda tolerowac na jednym czy drugim forum. Jak jestes hardkorowym rasista, to cie pewnie wyjebia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS wygrał wybory większością w demokratyczny sposób. Proszę usunąć wszystkich co wypisywali antyrządowe treści. Tym bardziej w tak ważnej chwili gdy naród potrzebuje w obliczu zagrożenia jedności i przywództwa 

Teraz, Chytruz napisał:

To chyba jak ze wszystkim innym. Jak jestes tylko odrobine rasista, to cie beda tolerowac na jednym czy drugim forum. Jak jestes hardkorowym rasista, to cie pewnie wyjebia.

Bany dostali jacyś ultra? Nie sadze. 

Powyższe dosyć analogiczne co przecież niepoważne przykłady pokazują tylko bezsens tych banow. 

Hardcore? Tym bardziej 

Przy tak przytłaczającej przewadze innych zdań niż zbanowani nie widzę tu jakoś zagrożenia ze ten rak nas pożre. Natomiast widziałem świetne pole do dyskusji 

Bardzo zdrowo mieć tu inna perspektywę na uwadze. 

Nawet mylna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Vasquez i Deltus jak najbardziej ultra oszolomy, szambo internetu.

Mocne maja poglądy ale w niektórych bardzo niejednoznacznych sytuacjach możemy założyć ze maja prawo do błędnej oceny sytuacji 

Co ważne nigdy mnie nie zaatakowali personalnie czego nie można powiedzieć o paru innych userach i jakoś nie zgłaszałem do banu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Mocne maja poglądy ale w niektórych bardzo niejednoznacznych sytuacjach możemy założyć ze maja prawo do błędnej oceny sytuacji

W niektorych bardzo niejednoznacznych sutuacjach oczywiscie maja prawo, ale juz w wielu jednoznacznych nam ponad wszelka watpliwosc pokazali z czego sa uszyci. Akurat w tym przypadku na niewinnych nie trafilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ignazz napisał:

Mocne maja poglądy ale w niektórych bardzo niejednoznacznych sytuacjach możemy założyć ze maja prawo do błędnej oceny sytuacji 

Co ważne nigdy mnie nie zaatakowali personalnie czego nie można powiedzieć o paru innych userach i jakoś nie zgłaszałem do banu 

image.png.f449122f0f4269843e20576bef3be88f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chytruz napisał:

Jego ostatni post wpisuje się w jego poprzednie proputinowskie bajania z całej poprzedniej dekady i sprowadza się z grubsza do tego, że naród ukraiński nie ma prawa do samostanowienia, a jeśli podejmuje takie próby, to sobie zasłużył na wojnę. Nie sądzę, żeby tego typu "odmienne opinie" były nam do czegoś potrzebne w tej chwili.

jak chcesz zatem poznać zdanie drugiej strony, skoro nie pozwala się jej dojść do głosu?

a ostatni post Vasqueza (chyba że były jeszcze jakieś inne, bo widzę że niezłą czystkę odwalono) wyglądał tak:

Cytat

- Najważniejsze jest to, aby jasno powiedzieć: to, co się dzieje, jest działaniem wymuszonym - tłumaczył absurdalnie Putin na spotkaniu z przedstawicielami rosyjskiego biznesu. - Cóż, po prostu nie pozostawili nam żadnej szansy, żeby było inaczej - mówił.

 

cokolwiek powie prezydent Rosji dostaje natychmiast rangę "absurdu" albo "szokującego"

wypowiada się oględnie i enigmatycznie, ale sugeruje dość jasno, imo : dostali jakieś konkretne informacje od wywiadu, sugerujące być może zagrożenie ze strony Ukrainy dla Rosja na wschodzie kraju albo państw próbujących działać z terenu Ukrainy, czyżby Ameryka albo jej najemnicy szykowali fizyczny zamach na gazrurkę ?

nie ma tu nic zasługującego na bana i jeśli stawianie takich pytań stało się już myślozbrodnią, to nie Putin jest największym zagrożeniem dla użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lorak napisał:

jak chcesz zatem poznać zdanie drugiej strony, skoro nie pozwala się jej dojść do głosu?

Zdanie strony która mówi na przykład, że John Stockton to GOAT raczej mnie nie interesuje, po co mam je poznawać?

 

25 minut temu, lorak napisał:

nie ma tu nic zasługującego na bana i jeśli stawianie takich pytań stało się już myślozbrodnią

Wcześniej był gdzieś klasyczny putinowski post vaqueza sprowadzający się z grubsza do tego, że Ukraina zmusiła Putina żeby interweniował. Ten sam victim blaming od czasów Krymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chytruz napisał:

Zdanie strony która mówi na przykład, że John Stockton to GOAT raczej mnie nie interesuje, po co mam je poznawać?

parę powodów by się znalazło, ale żeby w to nie brnąć, to sednem jest, że innych użytkowników może interesować argumentacja za Stocktonem, więc czemu odbierać im możliwość czytania takiej osoby?

20 minut temu, Chytruz napisał:

Wcześniej był gdzieś klasyczny putinowski post vaqueza sprowadzający się z grubsza do tego, że Ukraina zmusiła Putina żeby interweniował. Ten sam victim blaming od czasów Krymu.

moim zdaniem jest różnica między "uważam, że ukraina sama sobie na to zasłużyła", a "Putin uważa". Vasquez prezentował - przynajmniej wnosząc po tym, co zdążyłem przeczytać zanim dokonano czystek - drugie stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lorak napisał:

 

moim zdaniem jest różnica między "uważam, że ukraina sama sobie na to zasłużyła", a "Putin uważa". Vasquez prezentował - przynajmniej wnosząc po tym, co zdążyłem przeczytać zanim dokonano czystek - drugie stanowisko.

A moim zdaniem prezentuje to pierwsze, bo takie samo prezentowal po Krymie 🤷‍♂️

 

33 minuty temu, lorak napisał:

parę powodów by się znalazło, ale żeby w to nie brnąć, to sednem jest, że innych użytkowników może interesować argumentacja za Stocktonem, więc czemu odbierać im możliwość czytania takiej osoby?

Bo dawanie platformy krzykaczom, ktorzy beda forsowac na goata kandydature Stocktona, Kempa albo Peji Stojakovica i nie przyjmowac nic innego do wiadomosci bedzie sie negatywnie odbijac na jakosci calej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał:

Słowo Ukry jest bardzo pogardliwe dla Ukraińców. Nie polecam używać tego słowa w stosinku do nich

pracowałem z kilkudziesięcioma Ukraińcamy, to co potrafili mówić za plecami jest niczym przy sformułowaniu "Ukry" 

zalecam lodu, bo wojna wojną, ale chyba perspektywa niektórym wyjebała ponad skalę

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie podczas wojny nie ma miejsca na wolność słowa - Rosja jest wrogiem Polski tak samo jak wrogiem Ukrainy i nie możemy sobie w tej chwili pozwalać dopuszczać poglądy próbujące wytłumaczyć ich stanowisko. Jasne e-NBA to nie jest ogólnoświatowa platforma z wielkim wpływem na opinię publiczną jednak nawet tutaj takie opinie mogą być niebezpieczne.

 

Zaatakowali i mordują naszych sąsiadów, nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby w 39’ był internet żeby vasquez wjeżdżał z tekstem „ Polacy nie zostawili wyboru Hitlerowi i musiał to zrobić” i byliby tu jacyś przeciwnicy bana dla vasqueza. 
 

Tu różnica jest tylko i wyłącznie taka że nie dotyka NAS Polaków to bezpośrednio. Ale chociazbg w geście solidarności z Ukrainą powinniśmy takie poglądy po prostu tępić i usuwać z forum.ode mnie  Brawo dla moderatora za taką decyzję. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dwa najbardziej popularne fake newsy ostatnio, będące częścią polityki dezinformacji to: brak paliwa i chaos związany z nowym, prawdopodobnym kryzysem imigracyjnym. 

A tu dwa wkręty:

W dniu 24.02.2022 o 16:36, darkonza napisał:

Powtórze się "TANKUJCIE"

 

W dniu 24.02.2022 o 22:38, darkonza napisał:

Nasza SG wpuszcza Ukraińców nawet bez żadnych papierów

Przed inwazją też było wyciszenie, uspokajanie. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Ogólnie dwa najbardziej popularne fake newsy ostatnio, będące częścią polityki dezinformacji to: brak paliwa i chaos związany z nowym, prawdopodobnym kryzysem imigracyjnym. 

A tu dwa wkręty:

 

Przed inwazją też było wyciszenie, uspokajanie. 

O tym pisałem - po prostu to śmierdzi . I te tankujcie nie napisał chyba raz :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Według mnie podczas wojny nie ma miejsca na wolność słowa - Rosja jest wrogiem Polski tak samo jak wrogiem Ukrainy i nie możemy sobie w tej chwili pozwalać dopuszczać poglądy próbujące wytłumaczyć ich stanowisko. Jasne e-NBA to nie jest ogólnoświatowa platforma z wielkim wpływem na opinię publiczną jednak nawet tutaj takie opinie mogą być niebezpieczne.

 

Zaatakowali i mordują naszych sąsiadów, nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby w 39’ był internet żeby vasquez wjeżdżał z tekstem „ Polacy nie zostawili wyboru Hitlerowi i musiał to zrobić” i byliby tu jacyś przeciwnicy bana dla vasqueza. 
 

Tu różnica jest tylko i wyłącznie taka że nie dotyka NAS Polaków to bezpośrednio. Ale chociazbg w geście solidarności z Ukrainą powinniśmy takie poglądy po prostu tępić i usuwać z forum.ode mnie  Brawo dla moderatora za taką decyzję. 

Jak to nie dotyka? 

Każdy z nas najprawdopodobniej ma wsrod znajomych kogoś z Ukrainy, z kimś pracuję itp 

Oczywiście ze to nas dotyka, tak czy inaczej.

W mojej osiedlowej żabce od ponad dwóch lat pracują dwie Ukrainki. Widuję je często, rozmawiam z nimi, mam jakąś relacje i wczoraj idąc po piątkowe piwo zobaczyłem jedna z nich o kilka lat starszą, z zaczerwienionymi oczyma, smutną 

Sorry ale to dotyka nas bo Ukraińcy wrośli w nasz krajobraz i wielu stało się częścią naszego społeczeństwa, ich dzieci uczą się w klasach naszych dzieci 

To już nie są tylko sąsiedzi naszego kraju ale sąsiedzi z mieszkania obok

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.