Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karpik napisał:

To nie ma znaczenia. Skoro mamy sobie wyobrażać, że Magic dzisiaj byłby realnym zagrożeniem za 3 (czyli chyba musiałby pull up 3s rzucać) i dodatkowo nie mamy mu "odejmować" innych skilli (choć przecież trenując trójki mógłby np olać hook shot albo jakieś inne tricks and movez), to ja se dodam KD dream shake'a i kilka innych post moves jeśli nie masz nic przeciwko. 

Ja mam zamiar traktować starszych graczy dokładnie tak, jak grali. Dzisiaj pewnie Hakeem rzucałby trójki, tak samo KG. To znaczy, że im też mamy je liczyć?

No glupszeh tezy dawno nie czytalem. Idac tym tropem to mze w dyskusji o goat tez wywalic wszystkich z lat wczesniejszych bo nawet jordan lrseniesiony 1 do 1 nie bylby teraz goatem ani nawet mvp. Gra ewoluuje i ciezko robic jakiekolwiek atf bez uwzglednienia jakiego adjustments. Chyba ze twoim zdaniem np. Cousy w atf sie w ogole nie powinien znajdowac podobnie jak wszyscy gracze do lat 80 bo ZADEN przedniesiony 1 do 1 by sie nie lapal do nba. A większość najlpeszych graczy z lat 80 i poczatku 90 co najwyzej na lawke pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marzec napisał:

Można w sumie , choć wolę mistrzowskiego bo mentalnie był wtedy chyba top 1 ever. Defense miazga prime absolutny. No ale 04 jest ok duzo jumperkow:]

Wiecej na pewno jumperkow bylo w celtics. Tam zreszta byl juz wash up w ataku i imho ten z bostonu na pierwza runde nie zasluguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie objerzadza w tym problem curry bo już jest wadea ze już nie wspomnę o innych nie wybranych niszczą jego wspaniałe rozegranie jak chcą. Nash to dno w atf prawie gorsze niż Leonard przed shaqiem

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marzec napisał:

Nikogo nie objerzadza w tym problem curry bo już jest wadea ze już nie wspomnę o innych nie wybranych niszczą jego wspaniałe rozegranie jak chcą. Nash to dno w atf prawie gorsze niż Leonard przed shaqiem

Nash to chyba najlepsze combo playmakingu + shootingu + 'objeżdzania' właśnie jakie ta liga widziała.

jedyny minus to mus dobrania do niego 4ech dobrych/b.dobrych obrońców, żeby ktoś to kupił w D :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, blackmagic napisał:

No glupszeh tezy dawno nie czytalem. Idac tym tropem to mze w dyskusji o goat tez wywalic wszystkich z lat wczesniejszych bo nawet jordan lrseniesiony 1 do 1 nie bylby teraz goatem ani nawet mvp. Gra ewoluuje i ciezko robic jakiekolwiek atf bez uwzglednienia jakiego adjustments. Chyba ze twoim zdaniem np. Cousy w atf sie w ogole nie powinien znajdowac podobnie jak wszyscy gracze do lat 80 bo ZADEN przedniesiony 1 do 1 by sie nie lapal do nba. A większość najlpeszych graczy z lat 80 i poczatku 90 co najwyzej na lawke pewnie

Tezę to stawia ktoś, kto twierdzi, że Magic dzisiaj byłby legit 3pt shooterem. Ty z kolei mylisz sposób/styl gry gracza, który ktoś chce tutaj dostosowywać do obecnych czasów z ich impaktem, który się mierzy zawsze w stosunku do ligi, w której grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Tezę to stawia ktoś, kto twierdzi, że Magic dzisiaj byłby legit 3pt shooterem. Ty z kolei mylisz sposób/styl gry gracza, który ktoś chce tutaj dostosowywać do obecnych czasów z ich impaktem, który się mierzy zawsze w stosunku do ligi, w której grali.

Dzięki ze wiesz co mysle. Co mam jutro na obiad tez mi od razu powiesz.

Zdanie : ja mam zamiar oceniaćstarszych graczy dokładnie tak jak grali eliminuje Cie z zabawy w atf bo po prostu nie kumasz czaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marzec napisał:

Ale tu nie ma 'tego' dunacana tylko ten z Prime a ten sie objechac nie da :) nash jest slaby w atf na tym etapie tyle.

Kazdy widzi to co chce widziec najwyrazniej.

Nash to dobry pick -> jedyny minus jest taki, ze narzuca konkretny sposob budowania druzyny (ale to samo robi przeciez chociazby taki Shaq)

Pippen i D-Rob fajne two-way combo, pytanie tylko czy na koniec nie zabrkanie wow-factora (obaj na poziomie atf wpisuja sie chyba w zbior 'elitarna druga opcja').

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

Nash to chyba najlepsze combo playmakingu + shootingu + 'objeżdzania' właśnie jakie ta liga widziała.

Był kiedyś taki sezon, w którym Shaq był drugim najlepszym graczem Miami, ale jakimś cudem udało mu się wmówić wszystkim, że był MVP ligi, tylko Nash mu je ukradł.

Od tego czasu Marzec jest salty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.