Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, rw30 napisał:

penny do hardena ? (srsly meme)

XXX w 3 rundzie :D #takbedzie

 

---

Od Eld: aż Cię musiałem zedytować chodzący spoilerze.

Idź zobacz czy Cię na balkonie nie ma.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest atf talent>fit dwoch zajebistych ballhandlerow  każdy może wejść w pomalowane na rożny sposob, albo siłą, taranem jak Harden, albo szybkością i finezją jak Penny. Penny wchodząc w sezon 95/96 był po finałach w ktorych wykręcił swietne liczby na 50/40/90% później po nim jedyny który to powtórzył to Durant. (Tak pamiętam o skróconej linii, but still impressive). Skoro Harden śmiga z Cp3 to z Pennym, myślę że może być nawet lepiej, z racji mismatchów jakie generują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał:

Harden śmiga z Cp3 to z Pennym, myślę że może być nawet lepiej, z racji mismatchów jakie generują. 

Harden z CP3 to se za długo nie naśmigali, a że CP3>Penny to dlaczego miał bym sądzić że w tym przypadku będzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, P_M napisał:

albo siłą, taranem jak Harden, albo szybkością i finezją jak Penny.

osz k****, finezja, na to czekałem :D nie sądziłem, że tak szybko to wpadnie 

43 minuty temu, polishllama69 napisał:

Idź zobacz czy Cię na balkonie nie ma.

nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Harden z CP3 to se za długo nie naśmigali, a że CP3>Penny to dlaczego miał bym sądzić że w tym przypadku będzie lepiej?

Ale w serii z GSW w sezonie 2017/18 pokazali jak takie połączenie może funkcjonować(a przez kontuzję CP3 kto wie jak to by się potoczyło), a z tym CP3>Penny to nie rzuciłbym tym tak łatwo. Pamiętaj, że bierzemy tutaj tylko 1 sezon. Jeżeli mówimy tylko o byciu PG to może, ale Penny może grać na pozycjach 1-3, a mając Hardena wiem, że jeden z nich będzie miał na sobie słabszego defensora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Ale w serii z GSW w sezonie 2017/18 pokazali jak takie połączenie może funkcjonować(a przez kontuzję CP3 kto wie jak to by się potoczyło), a z tym CP3>Penny to nie rzuciłbym tym tak łatwo. Pamiętaj, że bierzemy tutaj tylko 1 sezon. Jeżeli mówimy tylko o byciu PG to może, ale Penny może grać na pozycjach 1-3, a mając Hardena wiem, że jeden z nich będzie miał na sobie słabszego defensora ;)

Liczba 27 coś Ci mówi? Nawet CP3 nie był jakoś potrzebny a i tak ten brodaty HoF nie dał rady mając GSW na talerzu. 2/13 też legit. A Ty mi Pennego tu dajesz, gdzie CP3 był elite guard obrońcą? A Penny co? Penny to mi się z tym kojarzy ale na pewno nie z obroną :D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Damy radę ;) - a poza tym to atf ma być zabawą w tym nudnym jak pi**a świecie :)

liczę na alkoholika dziecioroba w 3 rundzie :D będę wtedy spełniony w finezji tego zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penny Pennym (fit tam baardzo średni, ale talent-wise Penny z 96 się broni) -> ten Klay z 22, gdzie naprawdę Eld miał do wyboru TAKIE picki TAK pasujące to dużo większy lol :P

Czaję, że Klay to gracz, którego się wszędzie wpasuje (bo 'nowoczesny', bo 'bez większych wad'), ale ten kolo w całej karierze dostał JEDEN punkt w głosowaniach MVP :) -> takich gości się imho nie powinno brać na początku 2giej rundy atf za ostatnie 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

No ku*wa znów spoiler.

nie podałem nazwiska :D przecież w NBA było więcej alkoholików, którzy mieli dzieci

1 minutę temu, P_M napisał:

nie pasuje mi do koncepcji zespołu ;)

akurat do Hardena to on pasuje i to dobrze :D

3 minuty temu, julekstep napisał:

Penny Pennym (fit tam baardzo średni, ale talent-wise Penny z 96 się broni) -> ten Klay z 22, gdzie naprawdę Eld miał do wyboru TAKIE picki TAK pasujące to dużo większy lol :P

Czaję, że Klay to gracz, którego się wszędzie wpasuje (bo 'nowoczesny', bo 'bez większych wad'), ale ten kolo w całej karierze dostał JEDEN punkt w głosowaniach MVP :) -> takich gości się imho nie powinno brać na początku 2giej rundy atf za ostatnie 30 lat.

czy nowoczesny to nwm, on w obronie 1v1 jest zajebisty, ale w team D słaby, to raczej domena tamtych czasów

dużo też rzuca long 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Penny Pennym (fit tam baardzo średni, ale talent-wise Penny z 96 się broni) -> ten Klay z 22, gdzie naprawdę Eld miał do wyboru TAKIE picki TAK pasujące to dużo większy lol :P

Czaję, że Klay to gracz, którego się wszędzie wpasuje (bo 'nowoczesny', bo 'bez większych wad'), ale ten kolo w całej karierze dostał JEDEN punkt w głosowaniach MVP :) -> takich gości się imho nie powinno brać na początku 2giej rundy atf za ostatnie 30 lat.

Do Nasha potrzebuję zajebistego obrońcy, ale nie takiego co będzie tylko ratował to co Nash zaśpi, ale też takiego, który będzie coś umiał w offense. Klay z 2016 to była elita. Przypominam. Jeden rok. Większość kręciła śmigłem pod prysznicem do niego wtedy. Raz, że moi guardzi w ataku już na tą chwilę robią rozpierdol. Dwa, jeden z nich to elite D, ukryję braki Nasha, trzy - trójka. Chcę zobaczyć jak ktoś pozostałych skombinuje dwóch guardów z tróją na +40%. 

Nie wiem kogo masz na myśli pisząc TAKIE i TAK pasujące picki, ale coś napiszę - chcę niskich na razie. Powód wyjaśnię później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze co do grubszych lolów.

Dla mnie Jokić z 21 to dopiero grubszy LoL. Przecież on w tej formie po bronionej stronie parkietu to zdąży co najwyżej się obrócić jak gość którego miał pilnować już dawno na obręczy będzie wisiał. W tej formule on ma więcej wad niż zalet. Tu będzie wyjątkowo słabo na pozycji C i to jeszcze w obliczu zgrai wyskakanych, zwinnych jacy na pewno się pojawią w tym drafcie z tych jakże ukochanych lat '90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

 Klay z 2016 to była elita.

Sęk w tym, że to nie była elita :) 

No ale spoko wybrałeś sobie w drugiej rundzie legit 3cią-4tą opcję na poziomie atf z niezłą (ale też bez szału tbh) obroną.

 

4 minuty temu, Eld napisał:

Tak jeszcze co do grubszych lolów.

Dla mnie Jokić z 21 to dopiero grubszy LoL. Przecież on w tej formie po bronionej stronie parkietu to zdąży co najwyżej się obrócić jak gość którego miał pilnować już dawno na obręczy będzie wisiał. W tej formule on ma więcej wad niż zalet. Tu będzie wyjątkowo słabo na pozycji C i to jeszcze w obliczu zgrai wyskakanych, zwinnych jacy na pewno się pojawią w tym drafcie z tych jakże ukochanych lat '90.

Luźne top-5 RS i przejebane PO. Klay (jak porównywać te bliskie picki) w żadnym sezonie nie zbliżył się do poziomu Joka 19.

Zaraz mi zaczniesz pisać, że spoilery ale to napiszę tak -> jest obecnie jeden topowy center, którego przyrównuje się do tych 'wielkich z 90's' -> Jok sobie spokojnie z nim radzi w post-D (wiadomo bez szału -> ale też bez bólu).

Co do braku rim protection u C (sensowny zarzut względem Joka) to przypominam, że póki co mam GOATa wśród guardów jeśli choodzi o ten element -> a jeszcze jest czym to poprawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Do Nasha potrzebuję zajebistego obrońcy, ale nie takiego co będzie tylko ratował to co Nash zaśpi, ale też takiego, który będzie coś umiał w offense. Klay z 2016 to była elita. Przypominam. Jeden rok. Większość kręciła śmigłem pod prysznicem do niego wtedy. Raz, że moi guardzi w ataku już na tą chwilę robią rozpierdol. Dwa, jeden z nich to elite D, ukryję braki Nasha, trzy - trójka. Chcę zobaczyć jak ktoś pozostałych skombinuje dwóch guardów z tróją na +40%. 

  Klay to był grajek z top15 ligi w tamtym momencie (uprzedzam, nie wiem, czy 12, czy 16, ten tier), po prostu grał w najlepszym teamie w lidze.

Ty go wziąłeś jako ~top20 ostatnich 30 lat.

Jokic to lepszy gracz + ma charakterystykę do której żaden center się nie zbliży, to jego główny atut.

Ty do wzięcia miałeś gracza (i to z teamu, któremu kibicujesz, lol) o podobnej charakterystyce (w sensie, słabszy strzelec, ale wciąż ~40%, lepszy obrońca), który jest easily tier wyżej.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Sęk w tym, że to nie była elita :) 

No ale spoko wybrałeś sobie w drugiej rundzie legit 3cią-4tą opcję na poziomie atf z niezłą (ale też bez szału tbh) obroną.

 

Nagley Klay stał się tylko "niezłym obrońcą"? Coś nowego na tym forum 🧐.

Klay w 2016 to się z luzem na gumie w majtach kręcił w okolicach top 10-15 a fitem do Nasha jest po prostu bardzo dobry. Off ball - check, sick 3 pt - check -, Def - check. Sprawdź sobie kogo wybrałem na SG w tamtym ATF. Teraz mam "jego" lepszą wersję i jestem w ciul zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.