Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Te wszystkie rankingi na najlepszego piłkarza XXI wieku, w których Xavi i Iniesta są zawsze w top 5-10 to grubszy lol. Tak w zasadzie to są prawie wszystkie rankingi.

Co to znaczy jak ktoś przy nazwisku podaje tylko jeden rok, np. 2016? Chodzi o sezon 15-16 czy 16-17?

Tu wybieramy tylko jeden sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koelner napisał:

shootera dopuścił do rzutu ( stracił dużo na tym że zawahał się i skierował do środka )następnie się tak biedak zmęczył że nie trafił layupa . pierwszy filmik na yt i zobacz co robi Satoransky

 

to pokazuje jak bardzo koszykówka poszła do przodu. tak naprawde nawet gracze sprzed 15-20 lat nie mieliby szans z dzisiejszymi gdyby ich na żywca wyjąc z tamtych czasów. dlatego w takiej zabawie trzeba robić adjustment na podstawie skilla jaki prezentowali.

12 godzin temu, Pablo81 napisał:

Ale sezon nba zaczyna się jesienią jednego roku, a kończy w maju/czerwcu następnego. Tak więc chciałem wiedzieć, co ktoś ma na myśli podając tylko sam rok np.2016.

zwykle podaje się drugi, dłuższy rok danego sezonu. ale dobrym zwyczajem byłoby po prostu stosowanie apostrofu: ’16 i wszystko klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

to pokazuje jak bardzo koszykówka poszła do przodu. tak naprawde nawet gracze sprzed 15-20 lat nie mieliby szans z dzisiejszymi gdyby ich na żywca wyjąc z tamtych czasów. dlatego w takiej zabawie trzeba robić adjustment na podstawie skilla jaki prezentowali

Ale nie może to działać tylko w jedną stronę. Ja w takim razie będę miał KD z legit post upem, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ale nie może to działać tylko w jedną stronę. Ja w takim razie będę miał KD z legit post upem, tak?

w sumie Stephen z legit obroną 1v1 to też kox opcja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Ale nie może to działać tylko w jedną stronę. Ja w takim razie będę miał KD z legit post upem, tak?

? czy postup KD był w jego czasach tak dobry, jak np. ta trójka Magica w tamtych? 
 

poza tym jak w takim razie chcecie tych dawniejszych graczy traktować? nikt z nich nie będzie w stanie bronić jak Satoranski, bo w tamtych czasach się tak nie broniło?!

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

@Reikai no wlasnie dziwinie ze wziales sezon z porażką w finałach zamiast rok później.

Wydaje mi się, że sam Kobe lepszy był w 2008, mial zajebiste PO serie, atletycznie, był bardziej zdrowy,  wkurwial mnie jakoś do tego w tym 2009 w RS, nIe mogłem się przekonać,  a to mistrzostwo jest trochę dla mnie meh i nie jest wyznacznikiem w ocenie,  bo Magic nie byli przeciwnikiem, A sam bardziej cenie kobiego 2003, 2006,2008 niż 2009, mimo mistrzostwa.

 

MVP Kobe to chyba najlepsza kombinacja bycia najlepszym liderem, z resztkami atletyzmu,  zdrowia,  ale już dojrzały gość.

 

 Z drugiej strony do każdego roku, 2003, 2006, 2008, 2009 można się przyczepić.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai - na komorce tez mozesz oznaczac ludkow (zaczynasz os @ i klepiesz nazwe uzytkownika)

52 minuty temu, karpik napisał:

Ale nie może to działać tylko w jedną stronę. Ja w takim razie będę miał KD z legit post upem, tak?

przeciez lorak napisal ze gra sie 'rozwija' a nie 'zmienia' :)

to jednostronna rzecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lorak napisał:

? czy postup KD był w jego czasach tak dobry, jak np. ta trójka Magica w tamtych? 
 

poza tym jak w takim razie chcecie tych dawniejszych graczy traktować? nikt z nich nie będzie w stanie bronić jak Satoranski, bo w tamtych czasach się tak nie broniło?!

To nie ma znaczenia. Skoro mamy sobie wyobrażać, że Magic dzisiaj byłby realnym zagrożeniem za 3 (czyli chyba musiałby pull up 3s rzucać) i dodatkowo nie mamy mu "odejmować" innych skilli (choć przecież trenując trójki mógłby np olać hook shot albo jakieś inne tricks and movez), to ja se dodam KD dream shake'a i kilka innych post moves jeśli nie masz nic przeciwko. 

Ja mam zamiar traktować starszych graczy dokładnie tak, jak grali. Dzisiaj pewnie Hakeem rzucałby trójki, tak samo KG. To znaczy, że im też mamy je liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To nie ma znaczenia. Skoro mamy sobie wyobrażać, że Magic dzisiaj byłby realnym zagrożeniem za 3 (czyli chyba musiałby pull up 3s rzucać) i dodatkowo nie mamy mu "odejmować" innych skilli (choć przecież trenując trójki mógłby np olać hook shot albo jakieś inne tricks and movez), to ja se dodam KD dream shake'a i kilka innych post moves jeśli nie masz nic przeciwko. 

Ja mam zamiar traktować starszych graczy dokładnie tak, jak grali. Dzisiaj pewnie Hakeem rzucałby trójki, tak samo KG. To znaczy, że im też mamy je liczyć?

Z tym Hakeemem.to nie bardzo - bo jednak FT (czyli cos trenowanego w kazdej erze) moga byc tu dobrym sladem - a Olajuwan to taka sredniawka w tym aspekcie.

Nikt chyba nie bedzie tu robil z Magica jakiegos Curry'ego, ale imho Rondo-tratment bo 'haha rzucal malo trojek' tez nie powinno wchodzic w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Hakeem rzucał za 3 w co czwartym meczu. Gdyby grał teraz, to pewnie byłoby tego kilka razy więcej. FT% nie są żadnym wyznacznikiem, bo inaczej LeBron czy Giannis też by nie rzucali za 3.

No i średnia (LeBron) / słaba (Giannis) trójka to były/są zarzuty które się w stosunku do nich wysuwa - szczególnie do Giannisa :) 

(a i tak obaj mają lepsze career FT % niż Hakeem :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.