Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

spuszczacie się nad Jokiciem, a krytykujecie wybór Klaya?

 

odpadły mi ręce z rezygnacji...

Tez jak czytam ze Jokic 2019 to jakis tooooop 5 ( tamtego sezonu chyba czyli all time żadne ) oraz zdanie EPICKIE PO to mam od razu zawroty głowy. 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

kto się spuszcza ?

Pisał tylko Ten Co Go Wybrał ale brak krytyki tych zdań szokuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał:

Pisał tylko Ten Co Go Wybrał ale brak krytyki tych zdań szokuje 

nikt już nie ma sił na walkę z koniem :D to nie Aldridge żeby go codziennie hejtować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

bo ostatnio gadałem z Jendrasem o poprzedniej takiej zabawie (z 2011) i tam miałem DRoba. poza tym gracze z 90s są tu niedoceniani ;]

No i podebrałes mi RW :(. Świetny pick. Nie wiem czy nie za wcześnie  co prawda ale jeden z najlepszych defensorów jako PF w historii z dobra trójka. 

Za to nie rozumiem wybrania IT. Im więcej o nim czytam tym ląduje u mnie co raz niżej na liście. Nie wiem czy przez nostalgie i bycie członkiem wielkiego teamu nie jest bardzo przeceniany.  Do tego mało efektywny scorer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

No i podebrałes mi RW :(. Świetny pick. Nie wiem czy nie za wcześnie  co prawda ale jeden z najlepszych defensorów jako PF w historii z dobra trójka. 

Za to nie rozumiem wybrania IT. Im więcej o nim czytam tym ląduje u mnie co raz niżej na liście. Nie wiem czy przez nostalgie i bycie członkiem wielkiego teamu nie jest bardzo przeceniany.  Do tego mało efektywny scorer. 

Rw w II turze to lol nad lolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudować Giannisa jest nie tak łatwo jak mi się zdawało i wysoki dający spacing to przy nim konieczność, a nie ma za wielu o takim profilu nadających się do tej zabawy. do tego Rasheed był wybitny w defensywie, bronił skutecznie zarówno Hakeema jak i Duncana.

no i plusy/minusy go kochają, w pierwszej dekadzie tego wieku znalazł się w top 10: 

1.KG +11.7

2.Duncan +11.2

3. LeBron James +10.9

4. Dirk +10.4

5. Wade +8.9

6. Chris Paul +8.6

7. Kobe Bryant +8.4

[i tak ich wszyscy znają i każdy się czai na stila ;]]

10. Rasheed Wallace +7.5

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

Rw w II turze to lol nad lolami

Ze względu na jego unikalny skill set nie sądze. Nie wiem czy można znaleźć na tą pozycje jeszcze jednego gracza jak on. 

Edit: @lorak

wykasuj z plus minus graczy którzy jeszcze nie poszli. Prosze.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę, to jak piękny jest Middleton w tym sezonie mógł wziąć gracza o bardzo podobnym profilu, ale jeszcze lepszego w O i upchać go na skrzydle, wysokich z rzutem było sporo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gregorius napisał:

plus wybitna obrona i 31+% za trzy. Dla innych osób jacy są  w grze jest to zdecydowanie za wcześnie. Racja. Ale Lorak moim zdaniem nie mógł ryzykować mając GA że go straci. 

Taaa tak sobie przypominam finały 2005 jak Sheed mnie wkurwiał jak rzucał całe 10 pkt i co czwarty osobisty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.