Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Osobiście mam Pippena w top30 all time ,a dodatkowo idealnie pasuje do DRoba i mojej koncepcji.

tylko wyraziłem własne zdanie, imho jest tutaj przynajmniej jeden gracz na tej pozycji jako blind option i do D-Roba też by pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

tylko wyraziłem własne zdanie, imho jest tutaj przynajmniej jeden gracz na tej pozycji jako blind option i do D-Roba też by pasował

jeśli myślimy o tym samym to go mocno rozważałem. Jak ktoś go wybierze to napisze o kogo chodziło. Marzył mi się duet Garnett (w tym samych latach co wybrany) i DRob

5 minut temu, karpik napisał:

Czyli nie mogę się już tutaj bawić?

Ja również nie mam zamiaru wymyślać jakby grali gdyby urodzili się w innych czasach. Będe oceniał graczy jacy byli w wybranych sezonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marzec napisał:

Nikogo nie objerzadza w tym problem curry bo już jest wadea ze już nie wspomnę o innych nie wybranych niszczą jego wspaniałe rozegranie jak chcą. Nash to dno w atf prawie gorsze niż Leonard przed shaqiem

Kpisz.

50/40/90  klub, elite rozegranie ( ponad 10 asyst na mecz). Kosmiczna trójka. MVP i wcale nie gorsze PO. BBIQ. Sto razy więcej przewag niż jedna wada a zaraz poleci zajebisty obrońca do pary a w 3 rundzie SF z bdb D i możesz se gadać o obronie Nasha co tam chcesz.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Kpisz.

50/40/90  klub, elite rozegranie ( ponad 10 asyst na mecz. Kosmiczna trójka. MVP i wcale nie gorsze PO. BBIQ. Sto razy więcej przewag niż jedna wada a zaraz poleci zajebisty obrońca do pary a w 3 rundzie SF z bdb D i możesz se gadać o obronie Nasha co tam chcesz.

nie dyskutuj - pickuj - chce w planszówki iść grać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Kpisz.

50/40/90  klub, elite rozegranie ( ponad 10 asyst na mecz. Kosmiczna trójka. MVP i wcale nie gorsze PO. BBIQ. Sto razy więcej przewag niż jedna wada a zaraz poleci zajebisty obrońca do pary a w 3 rundzie SF z bdb D i możesz se gadać o obronie Nasha co tam chcesz.

tzn wiesz -> jak masz Nasha to chocbys dobral 4ech Olajuwonow to ludzie i tak bedo gadac o D

 

been there, done that :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ej, ale majac dwoch graczy z mid-90's strzelasz sobie troche samoboja wlasnie :P

To tylko zabawa. Zresztą akurat tych dwóch graczy pasuje idealnie do obecnych czasów. Z wszytskich wielkich centrów lat 90 myślę że do obecnej koszykówki własnie DRob pasuje najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.