Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, julekstep napisał:

Argumenty o 'dzisiejszej'/'nowoczesnej' grze w przypadku atf sa totalnie z dupy bo generalnie neguja zasadnosc tej zabawy (Roy Hibbert > Bill Russell case study)

 

Nom, ale - bez ironii - jak w sumie chcesz ocenić tego Magica?

Tzn. zgadzam się z większością Twoich opinii (Magic obecnie wiele rzeczy robiłby podobnie do LeBrona) - ale tamten skillset Magica to obecnie byłoby przy korzystnej opinii top10 ligi (za słaby 3pt shooter, za słaby scorer off the dribble, za słaby w obronie) - wciąż zajebiście jak na gościa z 80s, i tak, jakby urodził się w '94 to byłby dalej ~top5 alltime (będąc lepszym obiektywnie grajkiem), ale średnio jak trzeba go porównywać do tych Currych. 

Nie oceniam wyboru blackmagica, żeby nie było, Magic to Magic, pytam, bo to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Ale w jaki sposób to uzasadnił?

Co ciekawego powiedział?

Jaką naukę możemy z tego wyciągnąć?

Nie co dzień mamy szansę poznać opinię trenera PLK.

A co mógł powiedzieć - mając shaqa wystarczy reszcie grajków powiedzieć graj do Shaqa i robota trenera na plan w ataku skończona. Z Duncanem trzeba trochę pomyśleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:
Nom, ale - bez ironii - jak w sumie chcesz ocenić tego Magica?

Już chyba 2 razy zasugerowałem, że dla mnie to arguably nr 3 grajek w puli :) 

aha i jasne 1 do 1 dzisiejsi superstarzy sa obiektywnie lepsi niz super-duper-starzy z 80's - ale jak bym mial oceniac 1 do 1 to bym sie nie bral za atfy roznej masci :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chytruz napisał:

Ale w jaki sposób to uzasadnił?

Co ciekawego powiedział?

Jaką naukę możemy z tego wyciągnąć?

Nie co dzień mamy szansę poznać opinię trenera PLK.

@P_M trochę wytłumaczył.

uzasadnił to mniejszą pulą zawodników z talentem ofensywnym . ograniczenia ofensywne Duncana nawet pokazała olimpiada w Grecji gdzie płakał jak go faulowali i że w NBA co akcje miałby gwizdek.

naukę ? jak wyżej , u nas zawodnicy wybitnie ofensywnie są underrated jak magic, shaq czy .... spoiler.

mimo wszystko można mieć bekę ale trenerzy PLK mają więcej o koszykówce niż user e-nba :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

@Koelner mój post był mocno ironiczny mający na celu wyśmianie lenistwo polskiej myśli szkoleniowej. Każdy trener PLK wolałby samograja, który przykryłby jego brak kompetencji 

wiem o tym , ale też jest dużo w tym prawdy. jackson sobie lepiej radził z Jordanem niż bez.

i nie wiem czemu uważasz polską myśl szkoleniowej jako lenistwo i brak kompetencji. przy naszym potencjale czy budżecie 8 mś to największa niespodzianka.

10 minut temu, BMF napisał:

Ej, Koelner, a była gwiazda NBA ma większą wiedzę o NBA i koszykówce niż user e-nba?

Wolisz czytać loraka czy słuchać Barkleya?

ciekawe pytanie.

grupy  pierdoli głupoty bo może , @lorak też jest uprzedzony i wyobraża sobie Ewinga z Robinsonem w zespole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

największa beka na tym forum od zawsze w alltime jest hasło „obudowanie” nie wiem skąd to wzięliście ale jak rozmawiam na ten temat z trenerem który obecnie pracuje w ekstraklasie to ma bekę , chyba że userzy e nba to niespełnieni fachowcy :)

fachowcy w ekstraklasie z pewnością mają większą wiedzę na temat kosza niż piwniczanie siedzący nad tym sporo czasu XD 

znaczy jedni i drudzy to amatorzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuję ocenić D Magica i jak już mówiłem robi na mnie dobre wrażenie w G5, nawet zobaczcie taką akcję pod koniec (5:25; 6:00 jest powtórka)
https://youtu.be/NWa064Uogl8?t=325

w ogóle zaskoczenie, iż on większość czasu jest na Hornacku. rundę wcześniej  siedział na PG rockets. tylko że o ile Floyd skończył serię na 52% TS, to już Jeff wymiatał. no i w finałach 1991 pilnowani przez Johnsona (głównie Paxson) trafili aż 35 z 61 FG (57%). jedynie z Pippenem sobie radził, bo ten miał 1/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

próbuję ocenić D Magica i jak już mówiłem robi na mnie dobre wrażenie w G5, nawet zobaczcie taką akcję pod koniec (5:25; 6:00 jest powtórka)
https://youtu.be/NWa064Uogl8?t=325

shootera dopuścił do rzutu ( stracił dużo na tym że zawahał się i skierował do środka )następnie się tak biedak zmęczył że nie trafił layupa . pierwszy filmik na yt i zobacz co robi Satoransky

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

Sprawdziłem wasz draft. Henry jak Henry, ale Xavi i Iniesta z 5 i 6 pickiem to też grubszy lol 

Te wszystkie rankingi na najlepszego piłkarza XXI wieku, w których Xavi i Iniesta są zawsze w top 5-10 to grubszy lol. Tak w zasadzie to są prawie wszystkie rankingi.

Co to znaczy jak ktoś przy nazwisku podaje tylko jeden rok, np. 2016? Chodzi o sezon 15-16 czy 16-17?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.