Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Tez jak czytam ze Jokic 2019 to jakis tooooop 5 ( tamtego sezonu chyba czyli all time żadne ) oraz zdanie EPICKIE PO to mam od razu zawroty głowy. 

Sek w tym ze Klay nie byl nawet blisko top-5 - w zadnym RS a w PO notorycznie mu spada efektywnosc.

Gdyby gral w warunkach Jokicowych a nie z all-timerami to na zachodzie by do tej pory jednego asg nie zrobil.

Godzinę temu, Koelner napisał:

Rw w II turze to lol nad lolami

on zawsze idzie wysoko w atf na e-nba, wiec lorak jak go chcial to musial go brac teraz

ale to tez meh pick z takim numerkiem (Klay case - przyfituje wszedzie, ale po nim pojdzie sporo lepszyych grajkow)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dlaczego Webber draymond przed malonem? Przed innymi? Jokic k**** cycata serio? grajcie rzetelnie jak już się zapisał jeden z drugim do zabawy bo na razie polowa pickow to dramat  i żart.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Malone w 4 dziesiątce idzie za Klayem Thompsonem i Draymondem Greenem? No lol

Draymond Green miał 1-2 absolutnie dojebane sezony na poziomie ~MVP i przy okazji nie zesrał się na miękko w PO jak gwałtek

więcej nie będzie miał i tyle, ale w formacie 1 sezonu one season wondery zyskują bardzo mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, polishllama69 napisał:

Draymond Green miał 1-2 absolutnie dojebane sezony na poziomie ~MVP i przy okazji nie zesrał się na miękko w PO jak gwałtek

Durant Klay Curry Green

Zejdziemy do kolejnej rundy to się jeszcze okaże, że tamto GSW miało 10 MVP licząc jeszcze Barnesa, Livingstone i Zazę

31 minut temu, eF. napisał:

beka, że nadal nie poszedł ofensywny potwór z Phoenix, ten draft to komedia w sumie :D 

 

30 minut temu, marzec napisał:

Ale zyskuje do kogo do najlepszych pf w historii ktorzy go zjedzą zawsze i wszędzie w swoim prime ? Lol

No duża beka z chuckiem serio

Miałem go albo Malone do wyboru, ale ogółem skasujcie to, bo to grube spojlery jak patrzę

@Eld

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem żeby te grubasy zjadały innych PFów o podobnych rozmiarach, więc dlaczego najlepszy obrońca ostatnich 5 lat miał się obawiać tych hydraulików

1 minutę temu, RappaR napisał:

Durant Klay Curry Green

w tym zespole nie grał Durant :) no chyba że coś pomyliłem, poza tym Draymond jest na pewno graczem ważniejszym dla ich systemu a widzę, że po najlepszej opiece medycznej na Kubie schodzisz w kolejne absurdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marzec napisał:

Mógł być shaq i malone i pozamiatane ehhhh :P

No chyba nie bardzo. Malone potrzebuje dużo pick'n'rollow i primo z Shaqiem nie będzie to możliwe, secundo nie wiem czy będę miał takiego pg. A Webber ma zajebisty mid range i jest dużo bardziej mobilny od Malona i wg mnie bardziej pasuje do Shaga. I w wybranym sezonie był 4 w głosovaniu na mvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.