Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, eF. napisał:

no to w takim razie zostawmy statsy, oglądajmy mecze, a wtedy McHale >>>>>>>> Eldo >>>> Molesta >>>>>>>>>> Peja

ułomny to był argument BMF, który podpiął średnią obronę Celtics pod jednego gracza, bo mu pasował do 'krytyki' (jeśli już się czepiamy) 

no mordo, ale bigmani to są w głównej mierze odpowiedzialni za defensywę, dlatego już wcześniej pisano, że im wyższa pozycja tym większy problem

więc jak Bird bez pleców już nie bronił a do tego z ławki McHale nie wyrabiał to prosta recepta na upadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner błagam nie bierz już żadnego big mana, otocz to samymi wingami z rzutem teraz i masz kozak skład.

 

Kempem awaryjnie zagrasz jako C w small-ballu. Kemp spokojnie sobie radził np. z Hakeemem w defensywie, poradzi sobie też z każdym innym.

 

W ogóle jedynym centrem na którego trzeba mieć odpowiedź 1on1 to Shaquille O'Neal. Wiadomo, że i tak musisz podwajać (o ile nie masz Duncana - to jedyny wysoki który mu ustawał bez problemu + może Hakeem)

Jokic robi ofensywę jako point center, ale to nie scorer

Robinson, Ewing - grają jak PF w ataku

Mourning, Dwight nie zabiją Cię swoją ofensywą

a Embiid gdzieś pomiędzy, a i tak dobrze wychodziło krycie go niższym zawodnikiem, z niższym punktem ciężkości oraz długimi łapami

 

pod resztę nie ustawiasz gameplanu

PS Kirilenko super pick. 

Edytowane przez BiałaCzekolada2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69

tylko u mnie nie ma Birda bez pleców, jest za to Mutombo, Jordan i Payton... i wszyscy w prime :P 

@BMF

no tak to z boku wyglądało, że średnią obronę Celtics chciałeś zrzucić na barki McHale'a, bez urazy jak coś

 

nieeeee!!!.... mam 1,5h na na opis do kopanej, daaamn! (i'm out na chwilę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eF. napisał:

tylko u mnie nie ma Birda bez pleców, jest za to Mutombo, Jordan i Payton... i wszyscy w prime :P 

jest za to wybitny Kyle KOrver :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

@BiałaCzekolada2.0 trochę mnie wnerwiłeś spoilerowaniem Lowryego (w sensie słusznym zachwalaniem), bo go mocno chciałem^

No, ale się ostał, więc wybaczam :P 

 

wybaczysz podwójnie, bo własnie chciałem pisać, że Twój skład bardzo fajnie zbilansowany. Shawn Marion chyba ZAWSZE trafia do zespołu z Dirkiem :)

 

@Pablo81 duuużo talentu. Drexler najmniej tam potrzebny ze wszystkich, ale Hardaway+Richmond wokół Shaqa i Webbera to świetna sprawa. Nie dobierałbym już nikogo, kto potrzebuje piłki do ręki.

 

ogólnie wysoki poziom trzymamy i na ten moment widzę może 2-3 słabsze zespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.