Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

myślę jednak, że jeśli chodzi o poprawę O to 90% wartości dodanej był sam Nash :P 

Tzn żebyśmy się dobrze rozumieli. Nash był super. Absolutna czołówka na tej pozycji :) Tutaj Price równa w gore do najlepszych. bardzo chciałbym go zobaczyć jak radziłby sobie we współczesnej koszykówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Tutaj Price równa w gore do najlepszych. bardzo chciałbym go zobaczyć jak radziłby sobie we współczesnej koszykówce.

tak jak i wszyscy z 90's, czyli c***owo, bo tutej Holiday ma rzut, a Payton ma drewniane ręce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Dlatego nie wybierałem staromodnych kasztanów po prime ;)  

sugerujesz, że Payton to staromodny kasztan po prime? 😮  / no ładnie, ładnie

idąc tym tokiem rozumowania... to wziąłeś ubogą wersje Nasha, a więc staromodnego kasztana na PG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eF. napisał:

idąc tym tokiem rozumowania... to wziąłeś ubogą wersje Nasha, a więc staromodnego kasztana na PG :D

>jakiekolwiek porównanie do Nasha

>staromodny

choose one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gregorius napisał:

Mniej więcej o to mi chodzi. Nie mam problemu z tym żeby powiedzieć że Price jest nieznacznie gorszy. Ale porównania graczy nie są takie proste jak gracze graja w zupełnie innych zespołach,innych czasach etc. Dla mnie Price w tym czasach nie różnił by się od Nasha. Ale grał kiedy grał :)

Jesli chodzi o prowadzenie ofensywy to mark price jedyne co ma wspolne z nashem to kolor skory i wzrost. Przy czym nalezy pamiętać ze jest bielszy i nizszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Qcin_69 napisał:

94. Chris Mullin 92’ @Koelner

naiwnie liczyłem, że go sobie normalnie wezmę, bo nikt tutaj nie szanuję dziadków :D

ale, ale... Bird bez pleców + Mullin? odważnie! / ... i tak fajny pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, blackmagic napisał:

Jesli chodzi o prowadzenie ofensywy to mark price jedyne co ma wspolne z nashem to kolor skory i wzrost. Przy czym nalezy pamiętać ze jest bielszy i nizszy.

A masz jakieś argumenty na poparcie twojej tezy? Chciałbym się mylić ale mam wrażenie że za dużo jego meczy nie widziałeś. 

Edit:

Mullin. Bardzo dobry pick. Powinien iść wyżej. Może przecięty obrońca (za wolny na nogach) ale dosyć silny ze świetnym rzutem. jesli chodzi o ofensywę  najwyższa półka.

Edit2: Jedna uwaga. ja pisze o Price przed kontuzja w sezonie 90/91. Nie porównuje karier etc. Jedynie prime Price czyli pewnie z półtorej sezonu sezon. 89-90 i kawałek 90-91.  Miał potem 2-3 bardzo dobre sezony ale zaczęły się kontuzje. 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał:

A masz jakieś argumenty na poparcie twojej tezy? Chciałbym się mylić ale mam wrażenie że za dużo jego meczy nie widziałeś. 

Edit:

Mullin. Bardzo dobry pick. Powinien iść wyżej. Może przecięty obrońca (za wolny na nogach) ale dosyć silny ze świetnym rzutem. jesli chodzi o ofensywę  najwyższa półka.

Edit2: Jedna uwaga. ja pisze o Price przed kontuzja w sezonie 90/91. Nie porównuje karier etc. Jedynie prime Price czyli pewnie z półtorej sezonu sezon. 89-90 i kawałek 90-91.  Miał potem 2-3 bardzo dobre sezony ale zaczęły się kontuzje. 

Ja nie wiem nawet od czego zaczac. Nash to top2-3 pg ever price to pewnie nawet nie byl w top3 pg w sezonie. Oprocz rzutu chyba wszystko robil gorzej od nasha.

piszesz ze chodzi ci o sezony 88-90. Nie bede pisal ze je ogladalem bo mialem wtedy 5-7 lat wiec moglem co najwyzej he-mana ogladac. Natomiast pamietam price z końcówki kariery wiec popatrzylem na jakies skroty mixtapey i statystyki z mlodosci. 

Podsumuje to tak - jezeli zawodnik ktorego porównujesz do nasha w swoim prime odpada 2 razy w pierwszej rundzie a mecze ktore jego zespol wygral to te w których on zagral najslabiej, jezeli w tym primie w po trafiaja mu sie takie mecze jak: 2 pkt 4as przy 12 rzutach czy 15 pkt z 18 rzutow (przypominam ze nie broni i nie zbiera) to chyba robisz cos zle.

Btw. Teraz widze ze piszesz cos o 91 gdzie zagral 16 spotkan - wtf?

Podsumowujac - nie wiem jakie lata wskazujesz, piszesz ze do 91 r wiec rozumiem ze 89-91 (?)  - dla potomnych w tym okresie w glosowaniu na mvp mark price dostal 0 (slownie zero) glosow na mvp (a nawet na tima hardaweya ktos glosowal ...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, polishllama69 napisał:

Dzieki QCin za wrzucenie piq, liczylem ze potoczy sie szybciej i pablo skorzysta z okazji, ale przynajmniej ma z glowy

Tbh Odom to byl nr 2 na liscie

Gratki picknięcia współczesnego grajka, który w drafcie za ostatnie 30 lat wydaje się archaiczny w opór xD

Wyczyn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, julekstep napisał:

Gratki picknięcia współczesnego grajka, który w drafcie za ostatnie 30 lat wydaje się archaiczny w opór xD

Wyczyn!

biorąc pod uwagę, że on się sprawdza zajebiście w systemie ze strzelcami (Allen i Curry to chyba zajebiste opcje) oraz dorzuca bardzo dobrą obronę obwodową, zbiórkę oraz playmaking to polemizowałbym z twoją tezą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, polishllama69 napisał:

biorąc pod uwagę, że on się sprawdza zajebiście w systemie ze strzelcami (Allen i Curry to chyba zajebiste opcje) oraz dorzuca bardzo dobrą obronę obwodową, zbiórkę oraz playmaking to polemizowałbym z twoją tezą 

Tak się dużo gada o tej obronie Simmonsa a wielcy defensorzy Simmons, Embiid i Butler wykręcili w 18/19 15tą defensywę w lidze :P

Ten jego playmaking to też takie tam meh na poziomie atf.

Kurde sam spojlerowałeś typa, który jest jakieś 24 razy lepszym grajkiem na tą pozycję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba bierze we fantasy Bosha '14 na zasadzie ,,o, rzucał wtedy już trójki, to sobie go wezmę z tamtego okresu'' pomimo tego, że w playoffach wtedy tak naprawdę był w obronie słaby, jak całe Heat, bo czwarty run w playoffach z rzędu to już było za dużo. 

Kyrie '16 też fajny pick - szkoda, że nie spełnia kryterium 75% rozegranych meczów (zakładam, że oficjalnie mamy mieć wyjebane) + miał słabiutki regular, bo miał problemy z kolanem, ale pewnie mamy zignorować, że miał tam może impakt gościa z top50 ligi (opuszczając 30 meczów), bo zagrał świetnie w playoffach.. 

W sezonie 16-17 był siłą rzeczy znacznie lepszy, ale nie rzucił trójki nad Currym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego ostatniego picku, to zaraz będzie - nie pasuje do Shaqa, cancer itp.

Tylko, że:

- biorę go jako 6th mana, żeby robił ofensywę kiedy inni odpoczywają.

- w wybranym sezonie wciągnął za uszy do finałów NBA, grupę co najwyżej przeciętnych grajków (może poza Dikembe), robiąc też najlepszy seed na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.