Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, january napisał:

Lebron mając obok taki zestaw jak ma tu Jordan to też by płakał:)

Nie no, jasne.

Po prostu do LeBrona wystarczył finisher/anchor w D + glue guy + dwóch strzelców z jakimiś handles i to już teraz jest ~top3 zabawy. 

Do Jordana trzeba było poza ww dobrać jeszcze klepacza (no, rozgrywającego) + typa mogącego bronić PFa - a wzięcie Korvera (Beal) powoduje, że Jordan będzie musiał bronić Birda/LeBrona/Duranta. 

To nie jest bardzo odkrywcze (dekada w sporcie to przepaść), ale przecież są ludzie, którzy porównują ich 1 do 1 na korzyść MJ, a tu w praktyce, gdy trzeba obu rzeczywiście obudować, widać, jak to jest naiwne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy po drafcie kto co zjebał, piszcie sobie co chcecie, jeszcze trzech graczy jest do wyboru :D 

mnie się nie chce tutaj kłócić, ale Jordan 91 to był bardzo dobry kreator, Payton to czołówka na swojej pozycji... i tak, ma rzut

Korver i McHale zawsze mogą wylądować na ławkę na te 20+ minut, a taki shooter jak Korver jest nieoceniony w tej grze

spotkamy się w grupach, wtedy pogadamy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Korver i McHale zawsze mogą wylądować na ławkę

Argumentowanie 3 i 5 picka wrzucaniem ich na ławkę to dla mnie słaby argument.

Znaczy rozumiem jeszcze Korvera, ale McHale to naprawdę na głęboką ławkę chcesz, bo jego wady akurat naprawdę są do eksploatacji przez prawie cały czas gry na parkiecie.

Najbardziej archaiczny zawodnik w zabawie który zjada piłkę. A kiedy nie chcesz robić z niego post up scorera, to co daje on, dadzą na co najmniej podobnym poziomie picki z 8 rundy. Ma dobry rzut, ma dobrą obroną, ale by z tego powodu dawać go na boisku w ATF? Meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile Jordan kreator jest do kupienia, to Payton w ataku te zalety zje, obaj zabeirają sobie valu po tej stronie, ale za c***a nie wiem dalej jak to połączyć z McHale'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Argumentowanie 3 i 5 picka wrzucaniem ich na ławkę to dla mnie słaby argument.

Znaczy rozumiem jeszcze Korvera, ale McHale to naprawdę na głęboką ławkę chcesz, bo jego wady akurat naprawdę są do eksploatacji przez prawie cały czas gry na parkiecie.

Najbardziej archaiczny zawodnik w zabawie który zjada piłkę. A kiedy nie chcesz robić z niego post up scorera, to co daje on, dadzą na co najmniej podobnym poziomie picki z 8 rundy. Ma dobry rzut, ma dobrą obroną, ale by z tego powodu dawać go na boisku w ATF? Meh

na Korvera ktoś by się połasił, więc lepiej wziąć tego mniej utalentowanego, ale TOP'a w tym co robi, niż babrać się z Bowenami, co rzucają 40%FT

co do McHale'a... no cóż, tutaj może i mogłem wybrać lepiej, jeśli chodzi o fit, jednakże nawet jeśli to jest oldskul type player, to jest to również niezwykle inteligenty zawodnik, który u mnie niekoniecznie musi zjadać posiadania, bo on potrafi sporo i choćby w obronie zrobi różnicę dzięki temu, że ma wysokie BBIQ i jest po prostu cwany. A chciałbym tylko przypomnieć, że on ma dobry rzut, więc nie można go ot tak zostawić w samopas. To nie jest byle jaki grajek.

jednakże mogę napisać tak - może powinienem dobrać kogoś innego w tym konkretnym przypadku... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk AK47

w końcu poszedł jakiś PF z mojej shortlisty, którą zrobiłem sobie 2 rundy temu xDDD

 

ale w sumie to Qcin ma strasznie 'dziadowski team' (w sensie stylu gry -> wszystko - poza Jonesem - tam jakieś takie powolne :P ), przy kontrataku nawet Jokic zdąży wrócić do obrony!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Webber - overrated, bo jego support niedoceniany :)

Richmond - bez D, good stats bad team :)

Peja Stojakovic - nie taki zły w obronie, idzie go ukryć :)

Przy Shaqu i Drexlerze super fit ze swoją zajebistą trójką, no i jego obrona przy Stojakovicu to kosmos :)

Webber był overrated, Richmond był raczej solidny w D, a Peja raczej był kiepski. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

luk AK47

w końcu poszedł jakiś PF z mojej shortlisty, którą zrobiłem sobie 2 rundy temu xDDD

 

ale w sumie to Qcin ma strasznie 'dziadowski team' (w sensie stylu gry -> wszystko - poza Jonesem - tam jakieś takie powolne :P ), przy kontrataku nawet Jokic zdąży wrócić do obrony!

Lepiej mądrze stać niż głupio biegać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, polishllama69 napisał:

o ile Jordan kreator jest do kupienia, to Payton w ataku te zalety zje, obaj zabeirają sobie valu po tej stronie, ale za c***a nie wiem dalej jak to połączyć z McHale'em

owszem, Jordan to dobry kreator, ale równocześnie może grać off ball, i nie ma żadnego problemu...

jego nie da się zatrzymać, co najwyżej możesz spowolnić, a w ataku jest  jeszcze Korver który jak ma tylko odrobinę miejsca... to Cię karci trójeczką... do tego nie potrzebuje piłeczki w rękach, więc tutaj nie podwoisz Jordana, bo będzie bieda... widzisz ten ruch bez piłki? Korver/Jordan...

O Paytonie dyskutowaliśmy długo, nadal nie rozumiem braku miłości dla tego zawodnika, bo on się powinien z Jordanem świetnie dogadywać na parkiecie... zagrozi rzutem za trzy, zrobi wjazd, ewentualnie dogra do Korvera/Jordana, lub do Mutombo pod kosz, bo to bardzo dobry passer (nie wiem dlaczego usilnie robicie z niego średniaka, beka)... ma elitarną obronę, dobrze czyta grę, dlatego nie wiem czemu miałby się kłócić z MJ'em, który jest bardzo dobry z piłką, ale i bez, a tutaj dojdzie do wymienności pozycji, bo Payton potrafi się ustawić i RZUCIĆ, więc może od czasu do czasu zagrać na SG, a wtedy grę kreuje Jordan... powtórzę - Payton to nie jest Westbrook, ehh. :D 

 McHale, hmm, pamiętajcie, że to zabawa, ja sobie zbieram TEAM taki jaki chciałbym widzieć, a McHale (TOP40 All-Time, a nie last30!) jest tutaj kurewsko niedoceniany, tylko dlatego, że jest oldskulem. To jest gość, który w Celtics robił za drugą, czasami za pierwszą opcję. U mnie jego zadania będą trochę inne (obrona, zbiórka, jeśli nadarzy się okazja - rzut, bo to gracz na 60%TS w karierze). I nie zapominajcie, o tym że McHale był świetny w grze 1 na 1 (świetny na low post), a tutaj o podwojenia będzie ciężko, bo tu gra elita. Jak to już pisałem wcześniej - ultra roles. Co wy tu o nim pieprzycie... to przesada.

Mam zajebiście inteligentnych graczy w rosterze... i to mi się podoba. Inni wolą Westbrooków basketu, spoko, też fajnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, eF. napisał:

na Korvera ktoś by się połasił, więc lepiej wziąć tego mniej utalentowanego, ale TOP'a w tym co robi, niż babrać się z Bowenami, co rzucają 40%FT

co do McHale'a... no cóż, tutaj może i mogłem wybrać lepiej, jeśli chodzi o fit, jednakże nawet jeśli to jest oldskul type player, to jest to również niezwykle inteligenty zawodnik, który u mnie niekoniecznie musi zjadać posiadania, bo on potrafi sporo i choćby w obronie zrobi różnicę dzięki temu, że ma wysokie BBIQ i jest po prostu cwany. A chciałbym tylko przypomnieć, że on ma dobry rzut, więc nie można go ot tak zostawić w samopas. To nie jest byle jaki grajek.

jednakże mogę napisać tak - może powinienem dobrać kogoś innego w tym konkretnym przypadku... :D 

McHalem trochę zjebaleś ale nie daj się podpuścić . jest sporo PFow z all defensive team lub po prostu klocków z półdyszkom i masz skład uratowany . w sumie pierwsze 2-3 pucki się liczą , reszta to obudowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

McHalem trochę zjebaleś ale nie daj się podpuścić . jest sporo PFow z all defensive team lub po prostu klocków z półdyszkom i masz skład uratowany . w sumie pierwsze 2-3 pucki się liczą , reszta to obudowa

nie dam się podpuścić, bo McHale to elitarny rzut, bardzo dobra obrona, a jak trzeba to i trójka :P 

zresztą zostały jeszcze trzy picki do końca, tutaj się może sporo zmienić w rosterach, a np. McHale jako 6th man nic nie traci

22 minuty temu, Koelner napisał:

Khris Middleton

o cholera! czemu ja o nim zapomniałem... wprawdzie to nie jest Korver type player, ale Payton/Jordan/Middleton też wygląda ładnie 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Jest jakikolwiek argument, poza All-NBA D Team*, że 33-letni McHale faktycznie bardzo dobrze bronił w tamtym sezonie? Ile oglądnąłeś meczów tamtych Celtics?

I o ile więcej niż Batistuty w 95’ ? (tak sobie pozwolę nawiązać)*
 

*Moze być ze skrótami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.