Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji widzę ze tu wypaczony jest aspekt wyboru dwóch sezonów danego gracza. Ogolnie uważam za to co grał w tamte lata Duncan nie powtórzył w takiej dwuletniej próbce żaden gracz. Dodatkowo Duncan miał wtedy słabszych pomagierów i proponuje zamiast podniecać się lbj w skali całej kariery przypomnieć sobie 2002&2003 autorstwa Duncana. To ze cześć tego nie pamięta albo zapomniała to jedno ale przecież wybieramy dane lata i porównujemy. A tu już widzę błędna interpretacje poniektórych i pójście w uogólnienie całej kariery. 
szczegolnie ten 2003 to było piardniecie historyczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem jakie sezony wybrać xD zaskoczyli mnie panowie, chciałem durexa :(

lol, ja tez chcialem Kevina, moze to prawdziwy goat w takim razie? Bez calej tej otoczki, patrzac tylko czysto na to co dany grajek wnoai na parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Durant 16-18

Ciekawe, bo na ogólnym to raczej panowała narracja, że Curry jest bardziej wartościowym grajkiem w tym zespole.

Nie wiem, dla mnie Durant jest problematyczny do oceny. Jako opcja do obudowania znakomity biorąc pod uwagę jak się wkomponował do Warriors, ale ja bym szukał kogoś z większym impactem do roli pierwszej opcji przy tak wysokim numerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Złe lata LeBrona, '15 to chyba najsłabszy LeBron w prime.

Właśnie miałem napisać, by wstrzymać się z takimi komentarzami do końca draftu. Wcześniej Jaśkowi kazałem usunąć wpis sugerujący te lepsze.

Teraz pytanie, czy Ronnie może zrobić poprawkę? Bezsensu trochę by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.