Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eF. napisał:

nie ma to jak stan konta, materializm i start from the bottom jak to nawijał ta łajza Drake

piękny temat, łechtanie ego i takie tam... go on. :D  (jeszcze 20 min do meczu, dajecie panowie!)

 

A może stwierdzanie czegoś co jest normalne. Tak na świecie bo trudniej w Polsce. 
wstajesz uśmiechnięty 

idziesz do pracy 

dobrze pracujesz robiąc to co lubisz 

adekwatnie zarabiasz 

cieszysz się życiem 

Nie tłumaczysz się ze jesteś zadowolony z życia mając do tego sporo czasu dla bliskich? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

 

napisalem ze zbudowaliśmy firmę od zera. Klasycznie rozpoczynaliśmy w garażu :())))))

Ile procent społeczeństwa miało wtedy garaż? :) 5 procent? :)

 

Teraz, ignazz napisał:

A może stwierdzanie czegoś co jest normalne. Tak na świecie bo trudniej w Polsce. 
wstajesz uśmiechnięty 

idziesz do pracy 

dobrze pracujesz robiąc to co lubisz 

adekwatnie zarabiasz 

cieszysz się życiem 

Ciśniesz beke na niszowy forum że jak ktoś zarabia mniej niż 96 koła netto rocznie to leń albo debil a tak w ogóle to stać cię na wypad w Himalaje żeby pomedytowac

 

Poprawione:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Zamieniłbym słowo video na antenę satelitarna. Polska dosyć boleśnie przeszła transformacje choć obawiam się ze zaraz dowiem się ze to wina moich Rodziców i im podobnym.

Ale w sumie to prawda, że elity wówczas zawiodły. Pośrednio jesteście odpowiedzialni za dojście do władzy PiS i Samoobrony. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluberNie myślałeś ze masz trochę przekrzywiony obraz świata? Może nie tak bardzo jsk 8k z mojej strony ale ja przynajmniej dla Nas wszystkich chce dobrze. 
jak jeżdżę przez blokowiska to myśle ze tych garaży jest więcej niż ludzi czasem 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ile procent społeczeństwa miało wtedy garaż? :) 5 procent? :)

 

Ot pyty ludzi miało garaż co to był komórką. Ponadto czepiasz się słówek, które nie mają znaczenia.

Ogólnie ja  rozumiem trochę Ignazza. Nie znam go osobiście ale wiem jak to jest coś budować i być z tego dumnym.  Rozumiem też, że życiowy sukces może spowodować pewne samozadowolenie. Natomiast ja o takich rzeczach rozmawiam tylko z kumplami o podobnym do mnie statusie materialnym żeby nie urazić tych, którzy zwyczajnie mieli w życiu mniej szczęścia. Bo talent i praca to jedno a szczęśliwy zbieg okoliczności który pozwoli przełożyć to na sukces to drugie. Bez tego pierwszego da radę, bez drugiego nie ma szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@fluberNie myślałeś ze masz trochę przekrzywiony obraz świata? Może nie tak bardzo jsk 8k z mojej strony ale ja przynajmniej dla Nas wszystkich chce dobrze. 

Na czym polega to przekrzywienie? :)

Ty sie po prostu chcesz pochwalic:) nie dokładają do tego wyższych pobudek których tu nie ma:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

A może stwierdzanie czegoś co jest normalne. Tak na świecie bo trudniej w Polsce. 
wstajesz uśmiechnięty 

idziesz do pracy 

dobrze pracujesz robiąc to co lubisz 

adekwatnie zarabiasz 

cieszysz się życiem 

Nie tłumaczysz się ze jesteś zadowolony z życia mając do tego sporo czasu dla bliskich? 

Cieszę się Twoim szczęściem, serio, bo nie należę do grona zawistnych ludzi, ale czy nie zauważyłeś, że w tym temacie troszeczkę jednak popłynąłeś?

Jakbyś stawiał siebie wyżej od innych, bo inni chcieli się bawić, a Ty pracowałeś w firmie taty. I dzięki firmie taty masz teraz pieniądz. No fajnie, spoko. Znam takich, którzy wyszli z ciężkiej patologii, bo rodzice chlali na potęgę, a w melinie nie było prądu, za to była zimna woda... i wyszli na ludzi. I nie chwalą się tym na forum e-nba. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ot pyty ludzi miało garaż co to był komórką. Ponadto czepiasz się słówek, które nie mają znaczenia.

Ogólnie ja  rozumiem trochę Ignazza. Nie znam go osobiście ale wiem jak to jest coś budować i być z tego dumnym.  Rozumiem też, że życiowy sukces może spowodować pewne samozadowolenie. Natomiast ja o takich rzeczach rozmawiam tylko z kumplami o podobnym do mnie statusie materialnym żeby nie urazić tych, którzy zwyczajnie mieli w życiu mniej szczęścia. Bo talent i praca to jedno a szczęśliwy zbieg okoliczności który pozwoli przełożyć to na sukces to drugie. Bez tego pierwszego da radę, bez drugiego nie ma szans. 

Tu masz racje ze niepotrzebnie w dyskusji poszedłem w stronę zupełnie niepotrzebna. Znam tu ludzi na forum co spokojnie zarabiają przecież więcej i słusznie siedzą cicho nie wychylając się. Tylko z drugiej strony jeżeli mam przepraszać za Dziadków którzy się kształcili i przekazali mądrość życiowa ( ale nie fortunę czego żałuje ;) to mnie to śmieszy. W Polsce to zawsze zulowi się wszystko za darmo należy a ten co ma to Zlodziej. Dodatkowo oceniany jestem z Błędnej perspektywy chyba tych osób co temat podjęły. Zupełnie niepotrzebny temat wyszedł. 

4 minuty temu, fluber napisał:

Na czym polega to przekrzywienie? :)

Ty sie po prostu chcesz pochwalic:) nie dokładają do tego wyższych pobudek których tu nie ma:) 

Nie chce się chwalić. Wręcz przeciwnie służę pomocą czy rada jakbyś chciał jednak po namyśle poprawić trochę finanse. Możesz napisać ze pieniądze się nie liczą to zrozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie przepraszaj, po prostu nie pierdol o tym że startowales od zera:) 

Napisałem ze zbudowaliśmy firmę od zera czyli mieliśmy pomysł i mimo etatu regularnego u Taty i mojego ograniczonego czasu przez trudne studia znaleźliśmy czas ochotę i energię aby było JESZCZE lepiej. Wiec troszkę grzeczniej proszę grzecznie bo podobno taki uduchowiony jesteś. 

Będziesz mi redagował wpisy? Zostań modem na forum „życie - duchowość a finanse” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wręcz przeciwnie służę pomocą czy rada jakbyś chciał jednak po namyśle poprawić trochę finanse. 

Chcę BARDZO poprawić trochę finanse. Poprawiłbym jutro, ale nie znoszę partyjnych kacyków. Masz na to sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Napisałem ze zbudowaliśmy firmę od zera czyli mieliśmy pomysł i mimo etatu regularnego u Taty i mojego ograniczonego czasu przez trudne studia znaleźliśmy czas ochotę i energię aby było JESZCZE lepiej. Wiec troszkę grzeczniej proszę grzecznie bo podobno taki uduchowiony jesteś. 

Będziesz mi redagował wpisy? Zostań modem na forum „życie - duchowość a finanse” 

Chyba się przyda poniższy link:) 

https://travelduck.pl/o/indie-mumbaj-wycieczka-azja-ganges-goa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@julekstep wybitnie rozbawiła moja opowieść o pracy z Tata. Podzielisz się twoja historia? Fluber to uczciwie zrobił. A czasem masz bardzo podobne poglądy. 
stawiam ze jesteś zmanieryzowanym miliarderem i jesteś tu z nudów a te 8k to Ciebie rozśmieszyło nie w te stronę co myśli Fluber 

dokładnie

ziomki mnie namawiały na weekendowe łódki do Abu Dhabi ale ich spławiłem żeby popisać na e-nba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.