Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Kiedy chce dać szczęście bliskim, daje im czas a nie pieniądze:) 

Spełniać marzenia. Nic nie pisałem ze to tylko pieniądze. To tak jak bym Ciebie podejrzewał ze Ty swojej ukochanej dajesz wspólny czas siedząc w pustym pokoju na podłodze rozmawiając i patrząc w oczy. I to tylko do zmroku bo przecież pieniądz się nie liczy wiec prąd nie zapłacony. Przecież oceniasz mnie zbyt jednostronnie. Tak jak ja teraz Ciebie. 
moim bliscy są ze mną szczęśliwi i nie mogę napisać ze mój sukces i zadowolenie takie radosne czysto ludzkie nie ma nic wspólnego z finansami bo ma. Mam spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa. Gotowy i na radość z rzeczy drobnych jak i na jakiś niespodziewany koszt np lekarski. 

To poczucie bezpieczeństwa jeszcze bardziej ceni moja Partnerka. I nie ma tu nic o podłożu materializmu. 

A doszedłem do tego bezpieczeństwa ciężka praca wiec bardzo doceniam wartość pieniądza. 

Miałem to szczęście ze poznałem smak ciężkiej pracy fizycznej pracując całe studia w firmie Taty. 

Zbudowaliśmy wszystko od zera zamiar pic na umór z kolegami z roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

W sprawach pilnych walnij SMS a telefon jest na stronce sklepu. 

Tylu jest donosicieli a miejsca tylko na 100 PM

😀

Nidy nie miałem spraw pilnych. Znudziłem się. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

 

A doszedłem do tego bezpieczeństwa ciężka praca wiec bardzo doceniam wartość pieniądza. 

Miałem to szczęście ze poznałem smak ciężkiej pracy fizycznej pracując całe studia w firmie Taty. 

A pół mojego dzieciństwa mój tata był bezrobotny, a drugie pół pracował za najniższą krajowa jako wozny, mieszkałem w małym mieszkaniu w najgorszej dzielnicy w miescie, wakacje spędzałam na miejscu, nigdy nigdzie nie wyjeżdżając, grając w kosza i piłkę nożną na podwórku z chłopakami których rodzice byli w podobnej sytuacji co moi:) 

Wiec nie pierdol o tym jak ciężka praca w firmie u tatusia osiągnąłeś więcej niż te śmierdzące lenie dookoła, bo się ośmieszasz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber znowu pudło i proszę nie rób proszę zdrobnień moich bliskich. Masz ochotę to opisze na privie co to było. Nic lekkiego typu nosić cegły na budowie. 
i jakbyś czytał uważnie to przecież napisałem ze razem zbudowaliśmy coś od zera i byłem tego częścią. Wiec to nie schemat typu przychodzi młody Kulczyk do Starego daj mi coś do roboty i pensje dyrektora. Obawiam się ze mimo tej wspomnianej beznadziei nie pracowałeś tak ciężko jak ja w te weekendy na studiach ale to już idzie za daleko abym publicznie to rozstrzygnął. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@fluber znowu pudło i proszę nie rób proszę zdrobnień moich bliskich. Masz ochotę to opisze na privie co to było. Nic lekkiego typu nosić cegły na budowie. 

Możesz tutaj:) skoro możesz pisać o szukaniu spokoju ducha w Himalajach to tym bardziej o pracy fizycznej:) 

I generalnie chodzi mi o to że z perspektywy osoby którego rodzic miał firmę budowlana, niegrzecznie jest oceniać lenistwo innych osób:) 

Nie masz zielonego pojęcia czym jest start od zera więc o nim nie pisz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Dziękuje serdecznie. Jeszcze się nudzisz czy już lepiej? Zaraz mecz. 

Niekoniecznie mi się spina ten projekt, więc mam nadzieję, że się mylę.

Tak czy inaczej, dzisiaj będę górą,.... przynajmniej do q4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.