Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, eF. napisał:

Dla niektórych to jest, k****, nie do ogarnięcia. Niesamowite. :) 

Ok, czyli podsumujmy: niewykształcona, niezaradna laska wydaje na świat trójkę dzieci z niezbyt odpowiedzialnym partnerem, po czym pracuje w gównorobocie zarabiając mniej niż niepiśmienny Pakistańczyk i ciągnie socjal na potęgę. 

Po prostu bohaterka na miarę pisowskiego elektoratu. :) Tylko dzieci szkoda. Znając życie za kilka lat wpadną w klimaty typu dopalacze, alkohol, kradzieże i notoryczne wagary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop - czemu ja się dałem wkręcić w tę "dyskusję"? 😮 

nic z niej nie wyniosłem, a Heat robią 3:0 (ehh, i fajki mi się skończyły, trzeba naginać na stację)

dzięki Forum, uczycie i bawicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jestem bardzo ciekawy waszych akcji charytatywnych i innych dobrych uczynków. 

Pisowcy są pierwsi do ,,ochrony życia", ,,obrony tradycyjnej rodziny" czy sięgania do cudzych kieszeni, ale jeżeli chodzi o dobre uczynki z włąsnej inicjatywy to już tak pięknie to nie wygląda. :)  W tym środowisku panuje wręcz moralna zgnilizna. Pisowiec będzie bronił patologii z Podkarpacia by za chwilę napisać jak to by zajebał kogoś z drugiej strony barykady. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Artlan napisał:

Po prostu bohaterka na miarę pisowskiego elektoratu. :) Tylko dzieci szkoda. Znając życie za kilka lat wpadną w klimaty typu dopalacze, alkohol, kradzieże i notoryczne wagary. 

Zastanawiałem się właśnie kiedy przejdziesz do powiązania jej z PiSem i patologia:) długo Ci nie zeszło:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Przekonałem @MarcusCamby żeby wpłacił sto złotych na misjonarzy, a wtedy wrócę do be gm:) 

Zawsze robisz charytatywne akcje nie swoimi pieniędzmi? Zacne. 

Teraz, Artlan napisał:

Pisowcy są pierwsi do ,,ochrony życia", ,,obrony tradycyjnej rodziny" czy sięgania do cudzych kieszeni, ale jeżeli chodzi o dobre uczynki z włąsnej inicjatywy to już tak pięknie to nie wygląda. :)  W tym środowisku panuje wręcz moralna zgnilizna. Pisowiec będzie bronił patologii z Podkarpacia by za chwilę napisać jak to by zajebał kogoś z drugiej strony barykady. :) 

Patrz wyżej. Choć tez proszę. 

Nie ze wszystkim się zgadzam jeżeli chodzi o Ciebie bo moim zdaniem zbyt ostro na to patrzysz i tej empatii brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś u kumpla w Słubicach ( świetny gość pracuje jako trener kopanej społecznik z trudna młodzieżą ) wygrałem Licytacje rękawice Fabianskiego i dałem z autografem Jako nagrodę w strzelaniu z połowy do szampana dla młodych. 
fajne wspomnienia. Takie emocjonalne. 

Teraz, fluber napisał:

No to może Ty się pochwalisz ile przekazujesz na cele charytatywne że swoich??? 

Zawsze można więcej. 

Ps. Szampana wypiłem oczywiście bo jestem bananowy 

Gość poświęca kazda środę i sobotę na mecze sam dowożąc dzieci z wiosek. Gdxie nam do niego b

Inne dni to treningi 

I zwykła praca. 

Super gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ja kiedyś u kumpla w Słubicach ( świetny gość pracuje jako trener kopanej społecznik z trudna młodzieżą ) wygrałem Licytacje rękawice Fabianskiego i dałem z autografem Jako nagrodę w strzelaniu z połowy do szampana dla młodych. 
fajne wspomnienia. Takie emocjonalne. 

Zawsze można więcej. 

Ps. Szampana wypiłem oczywiście bo jestem bananowy 

No w sumie mogłem się spodziewać że nie przelewasz kasy po cichu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autograf oczywiście  Fabianskiego a było to pare lat temu i anonimowo. Ale oczywiście wolisz się dopierdolic zamiast cieszyć ze może będzie jakiś świetny bramkarz z trudniejszym startem. 

3 minuty temu, fluber napisał:

No w sumie mogłem się spodziewać że nie przelewasz kasy po cichu :)

Fajne masz spojrzenie. 

Po latach wspomnieć nie można? 

Tym bardziej ze co rok idzie 1% dochodowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Autograf oczywiście  Fabianskiego a było to pare lat temu i anonimowo. Ale oczywiście wolisz się dopierdolic zamiast cieszyć ze może będzie jakiś świetny bramkarz z trudniejszym startem. 

Jeśli naprawdę jesteś taki bogaty i tak chętnie pomagasz innym to przelej coś na julke https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala i wrzuć tu potwierdzenie a ja przeproszę Cię wtedy za to że tak niesprawiedliwie oceniłam Cię jako materialiste który myśli tylko o hajsie. Co Ty na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znasz osobiście nie ma problemu i tu nie ma nic do tego kto ile ma tylko kto ile potrzebuje. Niestety są tysiące potrzebujących. 
 

znasz osobiście?

 

i daruj sobie te teksty o materialiście bo nie musisz mnie w taki ordynarny sposób motywować. 
 

jezeli znasz osobiście deal done i nie chce przeprosin tylko się sam ogarnij bo masz dosyć jednostronny ten światopogląd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jeżeli znasz osobiście nie ma problemu i tu nie ma nic do tego kto ile ma tylko kto ile potrzebuje. Niestety są tysiące potrzebujących. 
 

znasz osobiście?

 

i daruj sobie te teksty o materialiście bo nie musisz mnie w taki ordynarny sposób motywować. 
 

jezeli znasz osobiście deal done i nie chce przeprosin tylko się sam ogarnij bo masz dosyć jednostronny ten światopogląd. 

Poznalem te rodzinę przy okazji zbiórki która organizowalismy w mieście dla Julki bo mieszkam niedaleko tej dziewczyny więc można powiedzieć że znam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Poznalem te rodzinę przy okazji zbiórki która organizowalismy w mieście dla Julki bo mieszkam niedaleko tej dziewczyny więc można powiedzieć że znam:) 

Ok. To uznaje temat z drobnym ale...

 

4 godziny temu, fluber napisał:

Jakiej inności? :) obaj jesteśmy ludźmi sukcesu:) 

robiąc przelew wyślę Tobie potwierdzenie i spodziewam się takiego samego przelewu na taka sama kwotę. Oczywiście na tem sam cel. 
 

Julka wygra wtedy podwójnie a my jako równi przecież wygrywamy również a nie stracimy. Unikniemy wtedy tej niezręcznej sytuacji ze tylko potrafisz namawiać innych do pomocy. 
dam znać w PM co i jak. 

Mamy sobotę wiec w systemie iPKO chcesz potwierdzenie dzisiaj dyspozycji przelewu czy poniedziałkowego ostatecznego wraz z dostarczeniem kwoty na konto odbiorcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artlan napisał:

,,robi co może dla dzieci" wg. flubera = ,,siedzenie w gównorobocie w wieku 32 lat i wyciąganie łap po socjal" xDDD 

Co za okropna mentalność. 

Ile masz lat? Jesteś już na swoim? Z dużego miasta czy małego? Rodzice, dziadkowie wykształceni, biedni? Z jakiego osiedla? 

Dużo pytań osobistych ale pozwoliło by to wielu osobom zrozumieć twoją okropną mentalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.