Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, eF. napisał:

Faktycznie, zważywszy że ma trójkę dzieci, które musi wychowywać sama. Przekażę jej. 😎

Już nie mówiąc, że ona nie mieszka w WWA, a na Podkarpaciu, więc takie stawki tam to raczej norma.

W większości fabryk, sortowni i magazynów lepiej płacą (nie mówię tylko o Warszawie). Laska zarabia mniej niż większość dukających po polsku Ukraińców czy Pakistańczyków. Jeżeli ona nie jest nieudacznikiem to kto nim jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RappaR napisał:

Nikt nie mówi, że żulowi się wszystko za darmo należy. 

Po prostu większość tych młodych self-made to ludzie co są z bogatych rodzin i nawijają o ciężkiej pracy, gdy startowali z pozycji lepszej od ponad 90%. 

Mnie to po prostu bawi, jak laska śmieje się z patoli 500+ i leni, coś teksty w stylu Ignazza, gdy jej ciężka praca, o której może dużo mówić, miałoby znaczyła, gdyby tatuś właściciel prywatnej kliniki, nie dał jej pół bańki na studia.

I nie, nie mam historii jak Flubera, rodzice oboje wykształceni i zarobieni, po prostu żal mi pociskać tanie bajki o self-man made, bo to prawie tak żałosne jak incele

 

1. Zul tak mówi 

2. ja jestem stary jak węgiel 

3. śmieje sie z tych leniwych od kiedy widzę ze wszędzie szuka się pracowników tylko chętnych brak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Złe na to patrzysz. Mam 40+ wiec dorabianie się Rodziców za komuny nie istniało. Był za to reżim nauki bo tego ode mnie wymagano. Wtedy start każdy miał taki sam. 

Jestem trochę młodszy, zresztą start też miałem inny, więc inaczej na to patrzę. Rozumiem, że nie chcesz odpowiedzieć na to pytanie związane z mieszkaniem, domem itd? Ok, ja od rodziców nie dostałem nic, hehe. I jakoś żyję, i nawet mi idzie. :D 

12 minut temu, ignazz napisał:

32 lata na czarno minimum?

zaczalbym się jednak martwić ze coś poszło nie tak. 
 

ale dziękuje. 

32 lata i na czarno? No tak czasami bywa w życiu, że nie każdy może zrobić 8K, bo niestety, ale życie kieruje nas w różne strony. Nie będę tu jej życia eksponował, to ma być przykład, ale w dzieciństwie miała ciężko. Bez ojca, matka alkoholiczka. Jednym słowem - patologia. I robi co może, żeby tym swoim dzieciakom zapewnić trochę lepsze życie. Ja ją znam jeszcze z czasów małolata, teraz kontakt już jest o wiele słabszy, ale w moich oczach to jest raczej silna kobieta, która mimo złośliwości losu, wszelakich problemów, daję radę i łącznie wyciąga jakieś 4K (może trochę więcej) pracując przy tym na czarno. :) 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Prosze nigdy więcej nie mów że znasz zycie bo jesteś tak oderwany od rzeczywistości że bardziej już chyba nie można:) 

Pewnie że coś poszło nie tak, jest samotna matka trójki dzieci. Ale robi co może żeby było im jak najlepiej. Natomiast Ty znowu patrzysz na to z jedynej sobie znanej perspektywy. Hajsu. 

Znowu pudło. Uczucia dzieci które nie maja takiej atmosfery jaka ja zapewniam Lei. Mama ciagle w pracy. Na pewno zmęczona i nerwowo. Oj daleko Fluber tu od tego „ z mojej perspektywy”

a życie znam i nie trzeba przez to przechodzić aby kumac. Nie jesteś graczem nba to nie pisz nic o tym. Rozumiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Błagam, tylko nie mów że była z Tobą jak rozkręcałes firme, a kiedy już się dorobiłeś to wymieniłes na mlodsza, bo takiej ilości banalu na jeden wieczór mogę nie znieść. Proszę, zaprzecz

Dawno to było gdy nie miałem swojej firmy ( zupełnie inny profil niż ta z Tata) i było to na studiach. Przykład żart ze ciężko sercu mówić co ma robić a nie ze szedłem śladem Lindy 

po prostu odniosłem się do „złotej rady” danej tamtej ciężko pracującej potrójnej matce a sam nie słuchałem rad przy pierwszej miłości 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

32 lata i na czarno? No tak czasami bywa w życiu, że nie każdy może zrobić 8K, bo niestety, ale życie kieruje nas w różne strony. Nie będę tu jej życia eksponował, to ma być przykład, ale w dzieciństwie miała ciężko. Bez ojca, matka alkoholiczka. Jednym słowem - patologia. I robi co może, żeby tym swoim dzieciakom zapewnić trochę lepsze życie. Ja ją znam jeszcze z czasów małolata, teraz kontakt już jest o wiele słabszy, ale w moich oczach to jest raczej silna kobieta, która mimo złośliwości losu, wszelakich problemów, daję radę i łącznie wyciąga jakieś 5K pracując przy tym na czarno. :) 

Rozumiem, że większość z tego 5K to socjal? No rzeczywiście radzi sobie wspaniale. :) Prosty  młody chłop z Pakistanu znajduje lepszą robotę po dwóch tygodniach pobytu w Polsce i nie wyciąga hajsu od państwa. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Znowu pudło. Uczucia dzieci które nie maja takiej atmosfery jaka ja zapewniam Lei. Mama ciagle w pracy. Na pewno zmęczona i nerwowo. Oj daleko Fluber tu od tego „ z mojej perspektywy”

a życie znam i nie trzeba przez to przechodzić aby kumac. Nie jesteś graczem nba to nie pisz nic o tym. Rozumiesz? 

Mam nieodparte wrażenie że od kilku stron to Ty zupełnie nic nie rozumiesz:) 

Ja nie pisze że wiem jak wygląda życie gracza NBA:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artlan

No, ale dlaczego ma nie brać tego hajsu, skoro wychowuje sama trójkę dzieci? O czym Ty w ogóle pierdolisz? :) 

Mam wrażenie, że Ty po prostu gardzisz takimi ludźmi, dlatego wybacz, ale nie chce mi się z Tobą gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Pewnie że coś poszło nie tak, jest samotna matka trójki dzieci. Ale robi co może żeby było im jak najlepiej. 

,,robi co może dla dzieci" wg. flubera = ,,siedzenie w gównorobocie w wieku 32 lat i wyciąganie łap po socjal" xDDD 

Co za okropna mentalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mam nieodparte wrażenie że od kilku stron to Ty zupełnie nic nie rozumiesz:) 

Ja nie pisze że wiem jak wygląda życie gracza NBA:) 

Zakończmy to. Poprosiłem stronę wcześniej to znowu wrzuciłeś mnie do worka ze oceniam Matkę z mojej perspektywy czysto finansowej. Mam wiele perspektyw stad może jestem gdzie jestem wiec twoje może i luźno rzucone oskarżenie mocno mnie obraza. Wiec nie wskaluj tego jeszcze tekstem ze czegoś nie rozumiem bo serio uważam ze należy ludzi oceniać nie po pozorach a po dokonaniach. Ale ustaliliśmy ze takiego porównania robić nie będziemy. Stad grzecznie dziękuje za troskę o moje zrozumienie świata i sytuacji tamtej Pani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

@Artlan

No, ale dlaczego ma nie brać tego hajsu, skoro wychowuje sama trójkę dzieci? O czym Ty w ogóle pierdolisz? :) 

Mam wrażenie, że Ty po prostu gardzisz takimi ludźmi, dlatego wybacz, ale nie chce mi się z Tobą gadać.

Musisz mu wybaczyć. Po 25 latach korzystania z państwowej opieki i wykształcenia musi zacząć spłacać dług społeczeństwu i mu się nie podoba:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

@Artlan

No, ale dlaczego ma nie brać tego hajsu, skoro wychowuje sama trójkę dzieci? O czym Ty w ogóle pierdolisz? :) 

Mam wrażenie, że Ty po prostu gardzisz takimi ludźmi, dlatego wybacz, ale nie chce mi się z Tobą gadać.

Czy ty sugerujesz, że osoba, która nie potrafi znaleźć normalnej pracy a za to ciągnie ponad 3K z budżetu państwa zasługuje na pochwałę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Musisz mu wybaczyć. Po 25 latach korzystania z państwowej opieki i wykształcenia musi zacząć spłacać dług społeczeństwu i mu się nie podoba:) 

Nie ma co wybaczać, przecież to oczywiste, że tu postrzeganie rzeczywistości jest mocno spaczone.

Pewnie na Haiti też są sobie sami winni. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

uważam ze należy ludzi oceniać nie po pozorach a po dokonaniach. 

 

Może po prostu napisz od razu jak się zwracać do jaśnie Pana aby jaśnie Pan nie poczuł się urażony komentowaniem postów w których jaśnie Pan o samotnej pracującej matce trójki dzieci pisze "coś poszło nie tak", ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Może po prostu napisz od razu jak się zwracać do jaśnie Pana aby jaśnie Pan nie poczuł się urażony komentowaniem postów w których jaśnie Pan o samotnej pracującej matce trójki dzieci pisze "coś poszło nie tak", ok? :)

Dalej eskalujesz temat po mojej kolejnej prośbie o koniec tematu gdzie ładnie przeprosiłem i podziękowałem. 
No coś poszło nie tak niestety dla tych dzieci bo nie maja matki przy sobie gdy ciężko pracuje. One jeżeli są małe tego nie rozumieją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Musisz mu wybaczyć. Po 25 latach korzystania z państwowej opieki i wykształcenia musi zacząć spłacać dług społeczeństwu i mu się nie podoba:) 

O czym ty w ogóle piszesz? 

Przecież jestem za utrzymaniem publicznej opieki medycznej i edukacji. Nie o tym jednak rozmawiamy. 

My  rozmawiamy o babce, która zamiast znaleźć normalną pracę ciągnie socjal na potęgę (nie tylko 500plus). 

5 minut temu, eF. napisał:

Nie ma co wybaczać, przecież to oczywiste, że tu postrzeganie rzeczywistości jest mocno spaczone.

Pewnie na Haiti też są sobie sami winni. 😎

Możesz odpowiedzieć na pytanie dlaczego ta kobieta nie poszuka normalnej pracy? Jaki ona daje przykład swoim dzieciom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.