Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

śmiem twierdzić ze skok z 10% do tej 5% grupy zarobkowej to spory element szczęścia. 

o fajnie - czyli już doszliśmy do momentu w którym sam potwierdzasz że aby być 'przyzwoitym człowiekiem' to trzeba mieć farta :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bliższych i dalszych znajomych to o ile mi się udało zajebiście wstrzelić, dużo kwestia farta z moimi obecnymi zarobkami, to Ci co mają najwięcej hajsu to dzieci najbogatszych rodziców, a ze średniej 5,0 w liceum bez spadku możesz jedynie wziąć sobie M3 w kredycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na Dudę głosowało 10 mln Polaków a jednak PiS jest praktycznie pozbawiony intelektualnego zaplecza. Skoro nawet na najwyższe stanowiska dają kompletnych szurów,, oszołomów, nieudaczników, kombinatorów, lizodupów, wójtów Pcima albo takie zera jak Sasin to pomyślcie kogo umieszczają na niższych szczeblach. Julka i Deltę z rodzinami? :)

PiS praktycznie zabił w Polsce merytokrację. 

Nie przypadkiem ta partia straciła poparcie nawet u Jadwigi Staniszkis i członków Klubu Jagiellońskiego za to świetnie jej idzie radykalizowanie prymitywnego motłochu. 

Zresztą widać nawet dobrze w tym wątku jak poziom dyskusji prezentują wyborcy PiS. I tu nie chodzi o poglądy same w sobie, bo do takiego Terlikowskiego również mi daleko, ale mimo wszystko uważam go za człowieka z RIGCzem.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietajmy o tym ze równie elitarne jest nasze forum. I teraz napisze coś poważnie. Serio uważam nasza społeczność za fajna i w jakimś sensie elitarna. Wysoki poziom merytoryczny tej naszej grupy i patrząc na inne internety dosyć wysoki poziom kultury osobistej sprawia ze nie możemy zastosować tych wyliczen % i minimum przyzwoitości do całego społeczeństwa tylko naszej społeczności gdzie mimo ze zapewne jest tu szeroki przekrój geograficzny, finansowy czy zawodowy to zgodzicie się ze nie mamy się tu czego wstydzić i do Sebixa czy innego średnio ogarniętego gościa poziomu tu nie porównujemy. Dlatego tak walczę o te kwoty finansowe które dla może i niewielu są dostępne ale w grupie całościowej a nie naszej. Przecież ten dużo ponad przeciętny poziom w stosunku do tych „nizin” widać po samej ortografii gramatyce czy stylistyce wypowiedzi. O głębi zastosowania innych narzędzi typu statystyka i znajomosci angielskiego nie wspominając. 
 

wiec o ile odleciałem w kwocie dla całej Polski to już tu dla nas na forum raczej nie bardzo. 
Tu chyba się zgodzicie ze akurat trzymamy niezły i wyjątkowy poziom merytoryczny. 

3 minuty temu, fluber napisał:

Żyje się za pieniądze ale nie dla pieniędzy @ignazz :)

Oczywiście. 

Mając pieniądze serio wiem co to życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co lepsze widzę pewna zależność ze im lepiej zarabiam tym mam lepiej skalibrowany czas dla Rodziny i szeroko rozumianej rozrywki. Serio 

1 minutę temu, fluber napisał:

Dawno nie przeczytałem czegoś bardziej smutnego:) 

Dlaczego? Nie zagubiłem tego głodu poznania świata i pomagania innym a mam spokój finansowy. Smuci to Ciebie? 

Moja wypowiedz dotyczyła tego ze jeżeli chciałbym teraz poszukać spokoju ducha w Himalajach to stać mnie na tego typu zaspokojenie potrzeby. Nie miałem na myśli kupna złotego BMW 

Smutne może być to ze ktoś ciężko i uczciwie pracujący za 3.000 marząc o tym może nigdy tego nie doczekać. 

A tych rzeczy na świecie do poznania jest sporo. Emocjonalnych kulinarnych historycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetycznych i tych bardziej przyziemnych jak pęd speedboat po Mekongu  także. 

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Nie, nie, skąd te założenie? To, że tu sobie gadamy o koszu na dobrym poziomie, czy tam na inne tematy nie ma znaczenia. Może w drugą stronę. Zamiast ryć kantonski, oglądało się NBA po nocach... 

Pełne rasizmu i nienawiści, tak.😉

Więc raczej rynsztok 😉

Wiesz ze często myśle gdzie bym był jakbym polowe czasu forum poświecił na wysiłek poprawy siebie lub prace extra? 

A założenie pozytywne stad ze mamy wysoki poziom jak na inne środowiska. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Tylko pamietajmy o tym ze równie elitarne jest nasze forum

Nie, nie, skąd te założenie? To, że tu sobie gadamy o koszu na dobrym poziomie, czy tam na inne tematy nie ma znaczenia. Może w drugą stronę. Zamiast ryć kantonski, oglądało się NBA po nocach... 

Nasze forum, pełne rasizmu i nienawiści, tak.😉

Więc raczej rynsztok 😉

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Nie wiem, prezesem Amazona? 😉😁

Wiesz o co mi chodzi. Zawsze wszystko można zrobić ciut lepiej. Ciut więcej. Itp nie musi to być aż taki skok ... inna sprawa ze mógłbym nie chcieć być prezesem Anazona. Gdzieś tam się otarłem o ludzi z wyższego szczebla odpowiedzialnych za polskie lokalizacje logistyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Gratuluję, wiesz co to życie bo stać Cię żeby poszukać spokoju ducha w Himalajach:) 

Lub spełnienie innych skrytych marzeń moich bliskich. To był zwykły przykład jakich jest wiele. 

Ale dawać szczęście bliskim to jest życie. 

I serio nie pozycjonujcie mnie proszę jako corporate szczura z krokodylkiem na koszuli który widzi czubek własnego nosa nie wiedzący co w życiu ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli laczy nas pasja jaka jest nba to przecież przykładem może być marzenie obejrzeć na żywo mecz nba w każdej hali nba podróżując na raty oczywiście po US. Czasem czuje u niektórych taka złość w stosunku do mnie lub może i politowanie ze nie wiem co się w życiu liczy będąc zadufanym w pieniądzu pustym albo pracoholikiem albo kimś co ma łatwej z tytułu urodzenia. Nic bardziej mylnego. 

Teraz, fluber napisał:

To jest strasznie płytkie:) 

Pokaz mi co jest głębokie. Chętnie poczytam o twoich wartościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.