Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, quevas napisał:

czy aż tak wielkim problemem jest pójście komuś na rękę w sprawie tak nieskończenie błahej jak czyjaś subiektywna opinia o własnej płciowej tożsamości ?

skąd ten brak elementarnej empatii ?

Tak, bo świat się skurwił. Kiedyś jak ktoś mówił że jest Gandhim, Jezusem czy Napoleonem to lądował we właściwym miejscu i nie był to wywiad w radiu (radio?).

 

Btw: Jakby ktoś się zastanawiał czy warto czasem włączyć TVP, to okazuje się że czasem warto ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Tak, bo świat się skurwił. Kiedyś jak ktoś mówił że jest Gandhim, Jezusem czy Napoleonem to lądował we właściwym miejscu i nie był to wywiad w radiu (radio?).

 

Btw: Jakby ktoś się zastanawiał czy warto czasem włączyć TVP, to okazuje się że czasem warto ;)

 

 

W końcu ten temat zaczyna zmierzać w jakimś ciekawym kierunku 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

@StaryFan

Zobacz filmiki z monitoringu, policja i tak miała dużo cierpliwości do tego patusa

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/brutalna-interwencji-policji-w-autobusie-nagranie-z-monitoringu/gb8zf76

No ja tam akurat cierpliwości nie widzę. Podchmielony, chudy, cymbał i dwóch panów, którzy sobie ulżyli.

49 minut temu, lorak napisał:

co za różnica czy cytaty z akt sprawy pochodzą z brukowca, czy "poważnej" gazety?

Ponieważ brukowiec kieruje swoje teksty, do mniej wybrednej klienteli?

Nie widzisz absurdu? Skoro facet jest zdolny do st homo, to jaką ma orientację? Hetero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, quevas napisał:

a jak ktoś naprawdę był Pol Potem albo Stalinem, rządził i stał na czele organizacji mordującej miliony ludzi

zaiste, jest za czym tęsknić

Ja o chlebie, ty o niebie, nie zaglądałem tu z miesiąc i już zapomniałem jak dobra to była decyzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

To rzuć okiem na czas monitoringu w lewym dolnym rogu. 

Rzuciłem, na regulamin też. Komenda już się tłumaczy. Kierowca już wcześniej wyrzucał same dzieciaki z autobusu w mało wybredny sposób, jak jechały z ojcem wezwał policję.

 

Swoją drogą wyrzucać trójkę dziewcząt po zmroku za hulajnogę? Kawał ch. Wdziałem dużo gorsze rzeczy w metrze, bez żadnej reakcji ze strony policji stojącej obok.  Szkoda postów.

A, była mniejsza różnica wagi, więc ten, brak reakcji uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StaryFan napisał:

Rzuciłem, na regulamin też. Komenda już się tłumaczy. Kierowca już wcześniej wyrzucał same dzieciaki z autobusu w mało wybredny sposób, jak jechały z ojcem wezwał policję.

 

Swoją drogą wyrzucać trójkę dziewcząt po zmroku za hulajnogę? Kawał ch. Wdziałem dużo gorsze rzeczy w metrze, bez żadnej reakcji ze strony policji stojącej obok.  Szkoda postów.

A, była mniejsza różnica wagi, więc ten, brak reakcji uzasadniony.

Nie po zmroku bo dzieci jechały bez ojca kilka godzin wcześniej. 

W regulaminie nie było nic o piciu alkoholu w autobusie, otwieraniu drzwi siłą, rozlewaniu napojów na tapicerke, robieniu sztuczek na hulajnodze w trakcie jazdy i szarpaniu kierowcy? Może sprawdz jeszcze raz

I policja jeszcze 10 minut z nim negocjuje żeby uprzejmie wysiadł? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Nie po zmroku bo dzieci jechały bez ojca kilka godzin wcześniej. 

W regulaminie nie było nic o piciu alkoholu w autobusie, otwieraniu drzwi siłą, rozlewaniu napojów na tapicerke, robieniu sztuczek na hulajnodze w trakcie jazdy i szarpaniu kierowcy? Może sprawdz jeszcze raz

I policja jeszcze 10 minut z nim negocjuje żeby uprzejmie wysiadł? 

 

Nie wiem kiedy, wiem, że hulajnoga ma mniejszą baterię, niż wkrętarka (średnia, prawdopodobny argument). Więc do teściowej z wkrętarką koniecznie samochodem.

Dzieciaki też były piane? W najlepszym wypadku wszyscy są siebie warci, kierowca, ojciec, policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zarabiają fachowcy mpwik z Warszawy.

https://wiadomosci.wp.pl/czajka-po-kolejnej-awarii-tak-zarabia-zarzad-mpwik-w-warszawie-6550032477072256a

 

@RappaR zobacz dlaczego bankrutują szpitale. A pro po, po co w szpitalu zarząd? Tfu rada nadzorcza?

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StaryFan napisał:

 

@RappaR zobacz dlaczego bankrutują szpitale. 

Bo wszystko kosztuje, wszyscy chcą jak najwięcej, obecnie już musisz się liczyć ze stawką ratownika/pielęgniarki powyżej 40 zł/h, sprzęt kosztuje miliony

Wydatków zawsze jest w pizdu, a szpitale, szczególnie w bogatszych powiatach chętnie się zadłużają, bo wiedzą, że miasto zapłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

@StaryFan

Zobacz filmiki z monitoringu, policja i tak miała dużo cierpliwości do tego patusa

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/brutalna-interwencji-policji-w-autobusie-nagranie-z-monitoringu/gb8zf76

obejrzalem filmik i nie rozumiem jak ktokolwiek moze bronic takiego kogos?

odpowiedz chyba jest prosta @StaryFan nie mozna sie zastanawiac jak ty go bronisz, ty to po prostu robisz dla zasady

co potwierdza tylko ze jestes naszym odzwieciedleniem BLM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

obejrzalem filmik i nie rozumiem jak ktokolwiek moze bronic takiego kogos?

odpowiedz chyba jest prosta @StaryFan nie mozna sie zastanawiac jak ty go bronisz, ty to po prostu robisz dla zasady

co potwierdza tylko ze jestes naszym odzwieciedleniem BLM

Jest też możliwość, że kompletnie nie rozumiesz moich postów. Ostatni dokładnie o tym świadczy.

Dopuść do świadomości, że ludzie mają inne zdanie i widzą aspekty, które Cię nie interesują.

17 minut temu, RappaR napisał:

Bo wszystko kosztuje, wszyscy chcą jak najwięcej, obecnie już musisz się liczyć ze stawką ratownika/pielęgniarki powyżej 40 zł/h, sprzęt kosztuje miliony

Wydatków zawsze jest w pizdu, a szpitale, szczególnie w bogatszych powiatach chętnie się zadłużają, bo wiedzą, że miasto zapłaci

Chodziło mi o to, że można być "fachowcem" w mpwik i zasiadać w radzie nadzorczej szpitala na Pradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StaryFan napisał:

Nie wiem kiedy, wiem, że hulajnoga ma mniejszą baterię, niż wkrętarka (średnia, prawdopodobny argument). Więc do teściowej z wkrętarką koniecznie samochodem.

Dzieciaki też były piane? W najlepszym wypadku wszyscy są siebie warci, kierowca, ojciec, policja.

Nie wiem po co brniesz w to że chodziło tylko u hulajnoge skoro już wiemy że nie.

To znaczy wiem, wczoraj pisałeś o fabrykowaniu dowodów przez policję i głupio się przyznać do błędu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem po co brniesz w to że chodziło tylko u hulajnoge skoro już wiemy że nie.

To znaczy wiem, wczoraj pisałeś o fabrykowaniu dowodów przez policję i głupio się przyznać do błędu:) 

Błędu? To ja prowadziłem interwencję?

21 godzin temu, StaryFan napisał:

Czytasz posty, bo mam wrażenie, że jedynie to co możesz użyć dalej.

Nie neguje konieczności interwencji. Neguję chamskie i nieadekwatne do sytuacji załatwienie sprawy.

 

Czytałem oświadczenie policji w tej sprawie, większość zarzutów dotyczy sytuacji bez świadków. Dlaczego wyrzucano więc dzieci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Błędu? To ja prowadziłem interwencję?

Nie, Ty zasugerowales że policja fabrykuje dowody w tej sprawie co po opublikowaniu danych z monitoringu okazuje się być wierutna bzdura:) 

3 minuty temu, StaryFan napisał:

 

Czytałem oświadczenie policji w tej sprawie, większość zarzutów dotyczy sytuacji bez świadków. Dlaczego wyrzucano więc dzieci?

 

Policja nie wyrzuciła żadnych dzieci:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie, Ty zasugerowales że policja fabrykuje dowody w tej sprawie co po opublikowaniu danych z monitoringu okazuje się być wierutna bzdura:) 

Policja nie wyrzuciła żadnych dzieci:) 

Uhm, tylko na moje stwierdzenie, że Jennifer Lopez ma fajną d...ę, ty w swoim stylu odpisujesz, że to bzdura, bo Bruce Willis ma 65 lat.

Jeżeli pasuje Ci takie podejście kierowcy i policji, to uważaj na wkrętarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StaryFan napisał:

Uhm, tylko na moje stwierdzenie, że Jennifer Lopez ma fajną d...ę, ty w swoim stylu odpisujesz, że to bzdura, bo Bruce Willis ma 65 lat.

Jeżeli pasuje Ci takie podejście kierowcy i policji, to uważaj na wkrętarkę.

Mam wrażenie że jest dokładnie odwrotnie:) wytykam Ci błąd który konkretnie nazywam a Ty uciekasz na wszelkie możliwe sposoby od tematu i jeszcze próbujesz kontrola że robię to ja:) 

Np tutaj, piszesz o wyrzuconych dzieciach i podejściu kierowcy i policji bo bardzo chcesz skrytykować policję i doczepic do niej jak najwięcej gówna mimo że to tylko i wyłącznie kierowca wyrzucił dzieci z autobusu a policja nie miała z tym nic wspólnego:) 

To uważaj na wkretarke to kolejna próba ośmieszenia interwencji w sprawie patusa który złamał wiele punktów regulaminu przewozu i chęć odwrócenia uwagi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mam wrażenie że jest dokładnie odwrotnie:) wytykam Ci błąd który konkretnie nazywam a Ty uciekasz na wszelkie możliwe sposoby od tematu i jeszcze próbujesz kontrola że robię to ja:) 

Np tutaj, piszesz o wyrzuconych dzieciach i podejściu kierowcy i policji bo bardzo chcesz skrytykować policję i doczepic do niej jak najwięcej gówna mimo że to tylko i wyłącznie kierowca wyrzucił dzieci z autobusu a policja nie miała z tym nic wspólnego:) 

To uważaj na wkretarke to kolejna próba ośmieszenia interwencji w sprawie patusa który złamał wiele punktów regulaminu przewozu i chęć odwrócenia uwagi:) 

Pasuje Ci interwencja? Tak? Nie?

Pasuje Ci zachowanie kierowcy?Tak Nie?

Mi nie pasuje zachowanie gamonia, ale mniej niż poprzedników.

Odpowiedz na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.