Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, StaryFan napisał:

Pasuje Ci interwencja? Tak? Nie?

Pasuje Ci zachowanie kierowcy?Tak Nie?

Mi nie pasuje zachowanie gamonia, ale mniej niż poprzedników.

Odpowiedz na pytania.

Gdybym był świadkiem tej interwencji jako pasażer autobusu to bym wstał i zaczął klaskać:) 

Mam za mało danych by odpowiedzieć na drugie pytanie. Na pewno pasuje mi wezwanie policji do patusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ma początku mogło to jeszcze wyglądać na nieuzasadnione użycie siły przez policjanta, choć osobiście uważam, że głupotą jest stawianie się policji, to mając wiedzę na temat tego co działo się wcześniej można spokojnie uznać, że gość jest zwykłym patusem, który dostał i najpewniej jeszcze dostanie z nawiązką to na co zasłużył. 

Facet, który nie płaci alimentów i jeszcze dodatkowo, daje taki przykład swoim dzieciom i jeszcze głupim cwaniakowaniem naraża je na traumę zasługuje na przykładne i surowe ukaranie. Tylko dzieci szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Gdybym był świadkiem tej interwencji jako pasażer autobusu to bym wstał i zaczął klaskać:) 

Mam za mało danych by odpowiedzieć na drugie pytanie. Na pewno pasuje mi wezwanie policji do patusa. 

A jako pasażer tego autobusu, przy usunięciu małych też klaskasz? Pomijasz bo masz za mało danych?

Odpowiem, nie robisz nic.

 

Rozumiem, że interwencja Ci się podoba. Twoja sprawa. Mi nie, ale nie widzę tu błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StaryFan napisał:

A jako pasażer tego autobusu, przy usunięciu małych też klaskasz? Pomijasz bo masz za mało danych?

Odpowiem, nie robisz nic.

Nie wiem o co chodzi z tym usunięciem małych. Rozumiem że kierowca poinformował dzieci że nie mogą jechać z elektryczna hulajnoga autobusem. Nie wiem w jaki sposób dokonał tego "wyrzucenia" Więc po prostu nie mam zdania na ten temat:)  to w końcu były dwie czternastolatki z dziesięcioletnia siostra??? Nawet tego nie wiem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym usunięciem małych. Rozumiem że kierowca poinformował dzieci że nie mogą jechać z elektryczna hulajnoga autobusem. Nie wiem w jaki sposób dokonał tego "wyrzucenia" Więc po prostu nie mam zdania na ten temat:)  to w końcu były dwie czternastolatki z dziesięcioletnia siostra??? Nawet tego nie wiem:) 

8 i 14 lat. Wystarczyło zamknąć mordę idiocie, który nie przeczytał regulaminu. Dodatkowo zwalał winę na dzieci, jak skuwany był ojciec.

Nie bronię ojca, po prostu było w tym zdarzeniu większe chamstwo. Mam nadzieję, że kierowca jest z siebie dumny.

 

Ps. Wiesz w dobie covid, parę miesięcy alimentów nie jest patologią przy 14 letnich dzieciakach. Mój dorosły dzieciak nie widział mnie nigdy po 1 piwie, ale nie będę oceniał ludzi, bo dzieci wyglądały na bardzo zżyte z ojcem.

Teraz wyobraź sobie, że wracasz z dziećmi po imieninach teściowej z wkrętarką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Czy Ty próbujesz mnie obrazić szukając jakiejś potencjalnej analogii w zachowaniu moim oraz tego patusa? :)

Dlaczego miałbym to robić?

Po prostu wkrętarka, jest znacznie bardziej niebezpieczna od hulajnogi. A spotkania z teściową, na trzeźwo znosi jakieś 10% populacji. :) Czysto hipotetyczna sytuacja, która ma ogromne prawdopodobieństwo zaistnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, StaryFan napisał:

Dlaczego miałbym to robić?

Po prostu wkrętarka, jest znacznie bardziej niebezpieczna od hulajnogi. A spotkania z teściową, na trzeźwo znosi jakieś 10% populacji. :) Czysto hipotetyczna sytuacja, która ma ogromne prawdopodobieństwo zaistnienia.

Nie pozwoliłabym sobie na potencjalnie tak ryzykowne połączenie jak alkohol, teściowa i wkretarka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, StaryFan napisał:

Ps. Wiesz w dobie covid, parę miesięcy alimentów nie jest patologią przy 14 letnich dzieciakach. Mój dorosły dzieciak nie widział mnie nigdy po 1 piwie, ale nie będę oceniał ludzi, bo dzieci wyglądały na bardzo zżyte z ojcem.

Teraz wyobraź sobie, że wracasz z dziećmi po imieninach teściowej z wkrętarką :) 

łał

ja na prawde cie podziwiam

juz wiesz ze pare miesiecy alimentow

a nawet wypatrzyles ze sa bardzo zzyte z ojcem

sokole oko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

łał

ja na prawde cie podziwiam

juz wiesz ze pare miesiecy alimentow

a nawet wypatrzyles ze sa bardzo zzyte z ojcem

sokole oko !

To dzwoń na komisariat z gratulacjami, zamiast miotać się pomiędzy emotikonami a polskim językiem.

30 minut temu, lorak napisał:

ktoś podczas wychowywanie cię popełnił spory błąd, skoro w ten sposób podważasz źródła.

Możliwe, jestem jak widać słabo wyedukowany w kwestii homoseksualnych heteryków, co jak widać dla Ciebie nie stanowi absurdu. Serio stać Cię na tylko taki post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fluber napisał:

głupio się przyznać do błędu:) 

Jakbyś od roku pisał na forum z nałożoną maską Oświeconego Mentora ("ja wiem, ja Wam powiem, ja Wam wytłumaczę jak jest na prawdę") to też byś się nie przyznał :) 

11 godzin temu, Krzemo napisał:

Alert! 

Tabletka na zmianę płci w kotlecie! 

Transpiryna: tabletki na zmianę płci o których mówił Rzecznik Praw Dziecka  | ASZdziennik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Jakbyś od roku pisał na forum z nałożoną maską Oświeconego Mentora ("ja wiem, ja Wam powiem, ja Wam wytłumaczę jak jest na prawdę") to też byś się nie przyznał :) 

Spokojnie, nie wchodzę w Twoje buty. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, StaryFan napisał:

Możliwe, jestem jak widać słabo wyedukowany w kwestii homoseksualnych heteryków, co jak widać dla Ciebie nie stanowi absurdu. Serio stać Cię na tylko taki post?

tak, bo nie lubię się powtarzać ; ] a twoja krytyka źródła tutaj jest po prostu słaba. równie dobrze mógłbyś wyśmiewać "2+2=4", bo napisali tak w fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

tak, bo nie lubię się powtarzać ; ] a twoja krytyka źródła tutaj jest po prostu słaba. równie dobrze mógłbyś wyśmiewać "2+2=4", bo napisali tak w fakcie.

Cały świat traktuje brukowce z przymrużeniem oka. Powód jest prosty, większość tekstów to fantastyka, a kaczka dziennikarska jest na porządku dziennym.

To nisza, kierowana do konkretnego klienta. Nie zmienisz tego, to było, jest i będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lorak napisał:

tak, bo nie lubię się powtarzać ; ] a twoja krytyka źródła tutaj jest po prostu słaba. równie dobrze mógłbyś wyśmiewać "2+2=4", bo napisali tak w fakcie.

Moim zdaniem zabawne jest to że to zdanie można dopisać do każdego hetero na świecie. 

Ponadto zagrozenie ze ów przestępca może podejmować inne kontakty niż hetero, nie za bardzo mi się spina biorąc pod uwagę że ma zamieszkać z osobami innej płci. Więc jakim zagrożeniem jest to że może współżyć nie tylko z osobami różnej płci? Kompletnie nie ogarniam. 

A co do kłamania Dudy to jest to bardzo naciagane bo były przecież opinie ekspertow że gościu nie grozi rodzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Moim zdaniem zabawne jest to że to zdanie można dopisać do każdego hetero na świecie. 

a w artykule było oczywiście tylko jedno zdanie...

 


kancelaria prezydenta przed podjęciem decyzji o ułaskawieniu, nie sprawdziła, jaka jest kondycja dziewczyny, która w dzieciństwie krzywdzona była przez ojca. 

Z opinii sądowo-psychiatrycznej, którą wystawiono skazanemu i którą musiała dysponować kancelaria Andrzeja Dudy przed ułaskawieniem, wynika, że w więzieniu mężczyzna nie przeszedł żadnej terapii i nie zmienił się.

Rozpoznane u oskarżonego zaburzenie osobowości charakteryzuje się nerwowością, drażliwością, skłonnością do czynów impulsywnych, dużym bezkrytycyzmem, obniżoną uczuciowością wyższą i skłonnością do popełniania czynów karalnych. Wskazane symptomy występują u osób dotkniętych tym zaburzeniem stale i przewlekle

(...)
"Jego zachowanie często zawiera podtekst erotyczny". "Badany jest osobą niedojrzałą, egocentryczną, skoncentrowaną na sobie". "W zachowaniach seksualnych jest niekiedy impulsywny, nie potrafi odraczać gratyfikacji, źle toleruje frustrację i dąży do natychmiastowego rozładowania swoich impulsów popędowych, nie biorąc pod uwagę konsekwencji swoich zachowań" - wynika z opinii naczelnika więzienia i innych badań, które przestępca przeszedł w więzieniu. Co więcej, biegły zeznał przed sądem, że prawdopodobieństwo popełnienia czynu przez skazanego należy określić jako wysokie. 

(...)


Sąd, który skazywał pedofila na karę więzienia, w wyroku zwrócił uwagę na postawę oskarżonego w trakcie procesu: "diagnozę powyższą [biegłych psychiatrów] potwierdza zachowanie oskarżonego na sali rozpraw". Natomiast sąd w 2014 roku, który rozpatrywał wniosek o zmianę sposobu odbywania kary, napisał, że skazany „prezentuje bezkrytyczną postawę wobec swojego zachowania, a także minimalny postęp w terapii"  

W aktach sprawy skazanego znajduje się także pismo dyrektora zakładu karnego w miejscowości, gdy przestępca odbywał ostatni wyrok więzienia za złamanie zakazu zbliżania się i kontaktowania z ofiarami. Zastępca dyrektora zakładu napisał, że skazany w więzieniu "bezkrytycznie wypowiadał się na temat popełnionego przestępstwa, a jego zachowanie w trakcie odbywania kary wskazywało na umiarkowaną prognozę penitencjarną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.