Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pan A. napisał(a):

Szkoda, że "toleranycjni" z taką zapalczywością nie promują ... zwykłch gumek!?

Bo aborcja to jedyny (albo jeden z nielicznych) temat jaki lewica może grzać i gdzie ma swoją niszę. Przy jakim innym temacie lewica ma tak duże zasięgi/tak dużą scenę żeby zaistnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kolader napisał(a):

Panie odpierdol się od sanatorium. Dopiero co z jednego wróciłem (byłem pierwszy raz) i w życiu na nich złego słowa nie powiem. A pisze to jako 31 letnia osoba, która była tam zdecydowanie najmłodsza.

Gratuluję, pewnie garnki kupione. Będziesz mógł wreszcie przestać jeść i zacząć się odżywiać jak Lewandowscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypadku leżałem 6 tygodni w szpitalu rehabilitacyjnym, co w sumie chyba jest tym samym co sanatorium i poza jednym współlokatorem który krzyczał na Tuska w telewizorze mam same pozytywne wspomnienia 

Las, cisza, jeden sklep z piwem i chlebem, bardzo miłe młode rehabilitantki. Nigdzie tak dobrze mi się nie odpoczywało jak tam. Bez żony i dzieci mogłem wreszcie nadrobić lektury, posłuchać muzyki jakiej chcę, nie musiałem gotować, sprzątać. 

Jak u mamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał(a):

Gratuluję, pewnie garnki kupione. Będziesz mógł wreszcie przestać jeść i zacząć się odżywiać jak Lewandowscy

Niczego takiego nie było ale co ty możesz wiedzieć o życiu. Brzmisz jak typowy troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2024 o 17:10, P_M napisał(a):

A to masz odczucie, że zagłosowanie na TD było czymś innym w konsekwencjach niż zagłosowanie na KO?

To zależy od tego jak TD zachowa się w przypadku kontrowersyjnych projektów o większym ciężarze gatunkowym niż zakaz prac domowych w szkołach. Tak naprawdę moja jedyna nadzieja z TD związana jest obecnie z tym, że łatwiej jest wywierać nacisk na partie mniejsze, którym w przypadku zmiany nastrojów społecznych grozi brak mandatów w przyszłej kadencji, niż na takiego kolosa jak KO, dysponującego ogromnym zapleczem finansowym. Nie mam natomiast wątpliwości co do tego, że w znacznej większości przypadków KO = TD jeśli chodzi o postawę w głosowaniach i z tym oddając głos się niestety liczyłem.

Ogólnie nie śledzę obecnie zbyt uważnie polskiej polityki, więc ciężko jest mi wejść w jakąś bardziej szczegółową dyskusję, natomiast domyślam się co chciałbyś ode mnie przeczytać :) Póki co TD nie robi nic, aby w następnych wyborach do Sejmu i Senatu uzyskać mój głos, natomiast uważam, że biorąc pod uwagę stopień demoralizacji władzą po stronie PiS-u, 10.2023 należało go sterów pozbawić i dzisiaj postawiony drugi raz przed urną również zagłosowałbym w taki sposób, żeby to umożliwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2024 o 11:40, elwariato napisał(a):

Żony to juz w ogole, bo jeszcze oddadzą 😋 słowem to jak z Barei, mogli by trzymac to auto aż faktycznie nie rozpadnie sie, dobry biznes na oplacie parkingowej 🙃

jako operator tego parkingu, trzeba tylko uwazac na deprecjacje, bo trzymac gdzie kumulatywna kwota obciazen + odsetki/kary < wartosc samochodu nie ma co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał(a):

strasznie dużo agresji w komentarzach.

 

Godzinę temu, lorak napisał(a):

strasznie dużo agresji w komentarzach.

Dla mnie niezrozumiałe jest jak można dopuścić do organizacji takich spotkań 

Propagowanie zbrodniczych ustrojów powinno byc zakazane i surowo karane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.