Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, josephnba napisał(a):

A my tobie takich jak kaja godek i prof Pawłowicz 

 

Jak się miło na forum zrobiło od razu 

Nie uważam by któraś z nich była atrakcyjna czy w sposób fizyczny, czy na podstawie charakteru, a ich zachowania publiczne potępiam.

czyli życzysz mi źle.

Jesteś po prostu złym człowiekiem, czy takie zachowanie to wynik doznanej traumy?

Ja życzę kobiety, która w pełni wyznaje nowoczesne wartości, jest postępowa, feministyczna i atrakcyjna fizycznie 

czyli moje życzenia oznacza, że chcę dobrze dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie uważam by któraś z nich była atrakcyjna czy w sposób fizyczny, czy na podstawie charakteru, a ich zachowania publiczne potępiam.

czyli życzysz mi źle.

Jesteś po prostu złym człowiekiem, czy takie zachowanie to wynik doznanej traumy?

Ja życzę kobiety, która w pełni wyznaje nowoczesne wartości, jest postępowa, feministyczna i atrakcyjna fizycznie 

czyli moje życzenia oznacza, że chcę dobrze dla innych.

Mogę być złym człowiekiem 

A kaja godek nie jest wcale taka najgorsza. Pawłowicz w młodości też była solidną 6ką 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Mogę być złym człowiekiem 

A kaja godek nie jest wcale taka najgorsza. Pawłowicz w młodości też była solidną 6ką 

 

Co Cię ciągnie w dół i powstrzymuje przed staniem się lepszą wersją siebie?

czemu się ograniczać do bycia złym?

Pawlowiczw w żadnym kryterium nie jest w młodości, co do Kaju Godek, ja bym się czuł obrazowany gdyby ktoś powiedział że moja żona wygląda jak Kaja Godek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RappaR napisał(a):

Co Cię ciągnie w dół i powstrzymuje przed staniem się lepszą wersją siebie?

czemu się ograniczać do bycia złym?

Pawlowiczw w żadnym kryterium nie jest w młodości, co do Kaju Godek, ja bym się czuł obrazowany gdyby ktoś powiedział że moja żona wygląda jak Kaja Godek 

To czy jestem zły w twoich oczach czy jestem dobry, jak już wspomniałem kiedyś, mam w dupie. 

Kaja godek w moich oczach jest moze nie pięknością, ale na swój sposób jest ładna, kwestia gustu 

 

Pani kandydatka jest zajebista w c*** 

 

 

Obejrzałem urywki tych streamów na wykopie 

Po co to blurowali? Nie mam pojęcia, bo laska siedzi ubrana, tylko że gada wulgarnie i dosadnie o jebaniu 

Wg dzisiejszych standardów patocelebrytów nic nadzwyczajnego 

Ma OFa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

To czy jestem zły w twoich oczach czy jestem dobry, jak już wspomniałem kiedyś, mam w dupie. 

Kaja godek w moich oczach jest moze nie pięknością, ale na swój sposób jest ładna, kwestia gustu 

 

Pani kandydatka jest zajebista w c*** 

 

 

Obejrzałem urywki tych streamów na wykopie 

Po co to blurowali? Nie mam pojęcia, bo laska siedzi ubrana, tylko że gada wulgarnie i dosadnie o jebaniu 

Wg dzisiejszych standardów patocelebrytów nic nadzwyczajnego 

Ma OFa?

Cieszy mnie, że masz pojemny odbyt. Wrodzony talent czy kwestia treningu?

 

oczywiscie Kaja Godek jest ładna w pewien bardzo, ale to bardzo specyficzny sposób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał(a):

Cieszy mnie, że masz pojemny odbyt. Wrodzony talent czy kwestia treningu?

 

oczywiscie Kaja Godek jest ładna w pewien bardzo, ale to bardzo specyficzny sposób 

Nikt jej korony nie daje ale znam ludzi którzy uważają ją za ładną. O gustach i długości fiuta się nie dyskutuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

byłem pewny, że to fake konto Dudeła, a tu taka niespodzianka

Jędruś znalazł jaja pod koniec kadencji 

I dobrze, widać że zaczyna wychodzić z cienia PiSu i robi podbudowe pod nową partię na konserwatywnej stronie sceny politycznej 

 

Z drugiej strony czy kolejny twór, który wpisze się 1 do 1 w obecną polaryzację jest nam potrzebny? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał(a):

Jędruś znalazł jaja pod koniec kadencji 

I dobrze, widać że zaczyna wychodzić z cienia PiSu i robi podbudowe pod nową partię na konserwatywnej stronie sceny politycznej 

 

Z drugiej strony czy kolejny twór, który wpisze się 1 do 1 w obecną polaryzację jest nam potrzebny? 

 

Bo ja wiem czy jaja. Robi to co robił do tej pory, realizuje politykę PIS. Tylko teraz jego głos jest bardziej słyszalny bo został sam na placu boju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RappaR napisał(a):

 

Pawlowiczw w żadnym kryterium nie jest w młodości, co do Kaju Godek, ja bym się czuł obrazowany gdyby ktoś powiedział że moja żona wygląda jak Kaja Godek 

 

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Oczywiście, że jest atrakcyjna, każda kobieta jest atrakcyjna. Każda na inny sposób i właśnie ta na swój własny sposób jest atrakcyjna.

 

To każda jest, czy nie każda jest? :)

Albo/albo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.