Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-bliskie-zaodrze-2pok-media-miejskie-ID4pUyq?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR27y2cb2crqWiPQHwSTpA7bn1qu6cO9REQCI22bTTuChAqqrA_VXOMSXQM_aem_Ad9YE7114LuQRAO6YJcwkJi5YUqUr94oMrKz4kGgLfYjMdNTuNAo2xESrn_nejUa1qXOJTBD_dIIaHAktcAy7dxP

 

Znajoma udostępniła ogłoszenie. 

Już tak poważnie serio - jak ktoś młody, kto nie jest lekarzem czy programistą na kontrakcie ma sobie kupić mieszkanie?

7,6k za m2. Gadamy o przedmieściach Opola pośrodku niczego.

Brawo KO, 23 mld na dofinansowanie developerów.

 

Nie zesraj się 

Obok mnie na totalnym wysrajewie 9.6k za m² było rok temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest fluber? Gdzie Julek? Gdzie rappar? 

 

Bo wasza śmieszna aferka wizowa zatacza już takie kręgi że pisiory sami się nawzajem oskarżają! 

 

Kamiński, nie dość że przestępca, alkoholik to jeszcze konfident 

Nasz forumowy patus pewnie ma na takiego jakieś określenie 

 

"Elity" to bagno 

Wszystkie elity 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem czy było, mam limit godzin od psychiatry na ten dział

We wsi mojej teściowej też sołtys jest od lat a w sumie to niewiele robi chla i raz nawet podpalony na rowerze jechał bo mu się siano na bagażniku zajęło 

A wybory chyba dożywotnio będzie wygrywał 

 

Tego koleś z Wielunia z pucharem za zajęcie pierwszego miejsca niewiele tamtemu ustępie 

Aż sobie obejrzę na poprawę humoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

We wsi mojej teściowej też sołtys jest od lat a w sumie to niewiele robi chla i raz nawet podpalony na rowerze jechał bo mu się siano na bagażniku zajęło 

A wybory chyba dożywotnio będzie wygrywał 

 

Tego koleś z Wielunia z pucharem za zajęcie pierwszego miejsca niewiele tamtemu ustępie 

Aż sobie obejrzę na poprawę humoru 

Wybory samorządowe to często ciężki wybór. Np. na burmistrza kandyduje obecny szemrany burmistrz aferzysta, miejscowy wariat i kandydat PIS. No i weź tu wybierz mądrze 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jack napisał(a):

Wybory samorządowe to często ciężki wybór. Np. na burmistrza kandyduje obecny szemrany burmistrz aferzysta, miejscowy wariat i kandydat PIS. No i weź tu wybierz mądrze 🤯

taki sam wybór jak w ogólnokrajowych 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał(a):

taki sam wybór jak w ogólnokrajowych 🙃

No nie do końca.,Nie ma możliwości głosowania poza miejscem zamieszkania.,Kampania ograniczona do ulotek na płotach , ambony ,tablicy z nekrologami i darmowej gazety

Godzinę temu, jack napisał(a):

Wybory samorządowe to często ciężki wybór. Np. na burmistrza kandyduje obecny szemrany burmistrz aferzysta, miejscowy wariat i kandydat PIS. No i weź tu wybierz mądrze 🤯

Tu jest inna skala, dużo ludzi nie słyszy o lokalnych szwindlach , nadużyciach i aferach.,Liczy się asfaltowa droga, wiejska potańcówka, festyn z Zenkiem albo innym Świerzyńskim,Pokropienie kropidłem  nowego wozu strażackiego(c*** tam ,że używany i przepłacony, ale Niemiec płakał jak sprzedawał, a do remizy co dzień dzwoni żeby posłuchać syreny) komunikat o niepodnoszeniu podatku gruntowego, opłat za wodociągi i śmieci zaproszenie kogoś na uroczystości lokalne i rozpoczęcie budowy czegokolwiek(nawet niepotrzebnego kolejnego boiska) po to żeby jak najdłużej budować -niekoniecznie najlepiej i najtaniej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał(a):

dlatego najlepiej bojkotować te „wybory”.

też powoli dochodzę do tego momentu, że już powinna ulica zrobić przemeblowanie. 

 

Godzinę temu, mayor napisał(a):

No nie do końca.,Nie ma możliwości głosowania poza miejscem zamieszkania.,Kampania ograniczona do ulotek na płotach , ambony ,tablicy z nekrologami i darmowej gazety

ludzie podobni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.