Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pan A. napisał(a):

jakbyś się zabezpieczył przed stosunkiem to byś później NIE łaził w niedzielę po "tabletki po" do lekarza, żeby zajadać się nimi z partnerką pokitranymi w salcesonie. Załapałeś?

Brak edukacji seksualnej w szkole kończy się pisaniem takich głupot w internecie. Barany takie wpisy czytają, wypisują je dalej i jeszcze wydaje im się jacy to są zajebiści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Brak edukacji seksualnej w szkole kończy się pisaniem takich głupot w internecie. Barany takie wpisy czytają, wypisują je dalej i jeszcze wydaje im się jacy to są zajebiści. 

Masz rację. Przy takim dotowaniu deweleporów przez ustawy popierane przez posłów Lewicy musimy uświadamiać ludzi o edukacji seksualnej, by nie mieli dzieci, bo nie będą mieli gdzie ich wychowywać.

Naprawdę ważna sprawa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Masz rację. Przy takim dotowaniu deweleporów przez ustawy popierane przez posłów Lewicy musimy uświadamiać ludzi o edukacji seksualnej, by nie mieli dzieci, bo nie będą mieli gdzie ich wychowywać.

Naprawdę ważna sprawa!

Zapomniałeś się. Powinieneś wspomnieć o kobietach. Demokracja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Zapomniałeś się. Powinieneś wspomnieć o kobietach. Demokracja!

Odpowiem w Twoim stylu!

Strasznie pizdowaci ci współcześni faceci :) 

A teraz wróćmy do tematu wspaniałej ustawy Koalicji Rządowej z poparciem Lewicy. Jak sądzisz, w jaki sposób jeszcze będą posłowie pracowali nad podniesieniem cen mieszkań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Odpowiem w Twoim stylu!

Strasznie pizdowaci ci współcześni faceci :) 

A teraz wróćmy do tematu wspaniałej ustawy Koalicji Rządowej z poparciem Lewicy. Jak sądzisz, w jaki sposób jeszcze będą posłowie pracowali nad podniesieniem cen mieszkań?

Tematem były zdaje się prezerwatywy

A moje zdanie na temat mieszkań się nie zmienia. Mieszkania na wynajem powinny być budowane przez samorządy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Tematem były zdaje się prezerwatywy

A moje zdanie na temat mieszkań się nie zmienia. Mieszkania na wynajem powinny być budowane przez samorządy 

 

Czyli dobrze, że Lewica właśnie dała 21 mld na developorów?

Ach, z takimi ludźmi u steru władzy Polska zmierza do świetlanej przyszłości. Szkoda, że tak mało czasu poświęcasz na chwalenie ich dokonań :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Czyli dobrze, że Lewica kobiety właśnie dały 21 mld na developorów?

Poprawiłem

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ach, z takimi ludźmi u steru władzy Polska zmierza do świetlanej przyszłości. Szkoda, że tak mało czasu poświęcasz na chwalenie ich dokonań

Nie wgłębiam się w temat. Starczy mi już mieszkań 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Szkoda, myślałem, że bardziej będziesz doceniał ich dokonania. 

Na temat problemów mieszkaniowych mam swoją opinię. Jak długo mieszkanie będzie najlepszą lokatą kapitału ludzie je będą kupować. Problem leży gdzie indziej. Prawo pro lokatorskie powoduje, że ludzie lokujący finanse w mieszkania często wolą je trzymać puste niż ryzykować nieuczciwy wynajem i wieloletnią batalię sądową. Kolejne rządy niestety działają nie tam gdzie powinny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej kobiet w Polsce -> o składzie sejmu i senatu zadecydowały więc kobiety -> rząd dal kasę deweloperom, tak więc to kobiety są winne takiemu obrotowi sprawny i to one pchają mężczyzn w ręce krwiożerczych deweloperów.

Koalicja kobiet i deweloperów zniewala mężczyzn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jest więcej kobiet w Polsce -> o składzie sejmu i senatu zadecydowały więc kobiety -> rząd dal kasę deweloperom, tak więc to kobiety są winne takiemu obrotowi sprawny i to one pchają mężczyzn w ręce krwiożerczych deweloperów.

Koalicja kobiet i deweloperów zniewala mężczyzn!

Nie zapominaj, że deweloper działa po to by przypodobać się kobietom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan A. napisał(a):

Szkoda, że "toleranycjni" z taką zapalczywością nie promują ... zwykłch gumek!?  Ale zapewne dla ich niegrzeszącego inteligencją elektoratu, korzystanie z tak przestarzałych technik antykoncepcji, byłoby ujmą!

Tak btw, skoro ciążę należy abortować (raz w życiu wręcz wypada!), to ciekawe jakie lewica ma propozycje na choroby weneryczne? 😁

Jak to jakie 

Wziąć tabletkę ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Koelner napisał(a):

w sumie wychodzi, że to kobiety nas ruchają :D 

Ruchają , biją, drapią, duszą, napastują ,molestują pakując łapy w męskie majty ,szantażują żeby wymusić kasę, w knajpach uchylają sie od regulowania rachunków i jeszcze intercyz nie chcą podpisywać., A jak już zgodzą się podpisać intercyzę to doszczętnie okradają mężczyzn jak Jadźka Mateusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

Nie wiem jak lewica , ale ja bym zlikwidował pisowskie potańcówki wiejskie , a w sanatoriach turnusy mieszane - proste babcie do sanatorium w miesiącach parzystych , a dziadki w nieparzystych (albo na odwrót),.

Panie odpierdol się od sanatorium. Dopiero co z jednego wróciłem (byłem pierwszy raz) i w życiu na nich złego słowa nie powiem. A pisze to jako 31 letnia osoba, która była tam zdecydowanie najmłodsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.