Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 chcialbym aby kiedyś w wawie kiedys pokusili sie o taki socjo eksperyment i jasnie oswiecone środowisko z ko wystawilo na preza np. psią kjupkę, tutaj dla zasady moze wizualnie ta yrzaskowi by ustępowała ale mysle ze na stanowisku bezapelacyjnie lepiej by sobie radziła, czy wtedy tez wygrana byla by pewna🤔🥴 juz chciałem tu popastwic sie nad tymi warszawskimi słoikami, co to przechodza ta swiatopogladowa metamorfoze przybywajac z łodzkiego i swietokrzyskiego, ale widzę ze we gdansku też dupkiewicz w pierwszej eiec spuszcze zasłonę 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60% na Rafała to mimo wszystko zaskakujący wynik 

PiS od lat dostaje wpierdol w stolicy i ewidentnie ma to miasto w dupie wystawiając jakiegoś pajaca co nie wie jaką Pragę pokazuje albo pochodzącego z Łodzi, jednego z najbardziej znienawidzonych przez warszawiaków miast  

Łudziłem się że ktoś choćby postraszy trzaska wynikiem ale niestety 

 

No ale skoro nawet Jarek zrobił pod siebie w październiku to czego się spodziewać... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

XD

Poziom tej informacji mocno mnie wzruszył. Przypomniał czasy dzieciństwa gdy popularny był taki oto suchar:

Breżniew i Reagan rywalizowali w biegu na 100m. Wygrał Amerykanin.

Na drugi dzień  agencja  TASS podała wyniki  rywalizacji: ,,Towarzysz Breżniew zajął zaszczytne drugie miejsce, amerykański prezydent przybiegł przedostatni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na wykop po dłuższej przerwie.

O k****, nie spodziewałem się jak dobrzy są nasi rządzący

44677f523df5fb2f3488b08c84eaeabbb9e853801050b771bdfc059f22fb9547.jpg

 

Nic tylko być z nich dumny

 

Po raz pierwszy mi zaimponowali, do tej pory byli równie c***owi jak się spodziewałem, ale takiego poziomu c***ozy się nie spodziewałem

 

 

d96ce772e1dbe9d11e385039ee1b88eca616bc1c0336358840f30eedf95b19e5.jpg?author=gonzo91&auth=2defb95625e68da988006d7091b2f860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, airmax napisał(a):

kiedyś premier miał wpływ na ceny paliw. dziś tego wpływu niestety nie ma. Ciekawe, czy jak premier mówi że kłamie, to mówi prawdę że kłamie, czy kłamie że kłamie 

 

Przez 6 lat jako premier się tego biedak nie dowiedział 

 

Człowiek uczy się przez całe życie 

5 godzin temu, Krzemo napisał(a):

Ten nowy program #kredyt0 to jest k**** mega skandal, dosypanie mld do dalszego pobudzania strony popytowej.  

Przyblizysz trochę temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Przyblizysz trochę temat? 

 

 

Z  projektu usunięto choćby warunek, \że w zakupionym na kredyt mieszkaniu trzeba mieszkać.

Nie ma na ważne inwestycje rozwojowe i infrastrukturalne, nie ma na obniżkę podatków, ale jest 21 mld na podtrzymanie popytu deweloperom. 

https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-projekt-kredytu-na-start-rozochocil-sprzedajacych-niektorzy-,nId,7440609

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.