Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, josephnba napisał(a):

Propagowanie zbrodniczych ustrojów powinno byc zakazane i surowo karane 

od odkłamywania mitów na temat Stalina do propagowania zbrodniczych ustrojów jest daleka droga. co napisałeś, to mniej więcej to samo, co "nie można mówić prawdy o Kolumbie, bo w ten sposób propaguje się niewolnictwo (i kilka innych kwiatków, o których nas nie uczyli w szkołach ; ])".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lorak napisał(a):

od odkłamywania mitów na temat Stalina do propagowania zbrodniczych ustrojów jest daleka droga. co napisałeś, to mniej więcej to samo, co "nie można mówić prawdy o Kolumbie, bo w ten sposób propaguje się niewolnictwo (i kilka innych kwiatków, o których nas nie uczyli w szkołach ; ])".

Po pierwsze ona chce odkłamywać mity o leninie 

A jakież to mity? 

Mordy na "kułakach"? 

Brsk poparcia w społeczeństwie po wojnie domowej? 

Ofiary CzeKa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szabla napisał(a):

Ileż to radości. Wiele kobiet, wraz z ciemiężonymi mężami i partnerami niw będzie stać na mieszkanie. Rappar, świat jest piękny, nie :)

A Twój głos w wyborach w tym tylko pomógł!

Chwalmy się i radujmy Twym udziałem w tym projekcie niszczenia życia kobietom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

A Twój głos w wyborach w tym tylko pomógł!

Chwalmy się i radujmy Twym udziałem w tym projekcie niszczenia życia kobietom!

Na kogo głosowałem, skoro piszesz, ze moj glos w tym pomógl?

Cieszy Cię zniszczenie życia komuś?? Dziwny jesteś, i to pomijając twoje wcześniejsze "wyskoki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szabla napisał(a):

Na kogo głosowałem, skoro piszesz, ze moj glos w tym pomógl?

 

Założyłem, że na którąś z partii tworzącej koalicję rządzącej. Czy też zagłosowałeś za otwarcie seksistowską Konfederacją?

Jeśli się pomyliłem, przepraszam

 

1 minutę temu, Szabla napisał(a):

Cieszy Cię zniszczenie życia komuś?? Dziwny jesteś, i to pomijając twoje wcześniejsze "wyskoki".

Gdyby cieszyło, głosowałbym na lewicę czy KO, które właśnie całkiem zniszczyło rynek mieszkaniowy poza garstką uprzywilejowanych. I wpływa to na czyjeś życie 1000x razy bardziej czy do kupienia tabletki Po musi wykonać telefon do NPL/Lekarza rodzinnego po receptę czy nie(dla mnie to nigdy nie była kwestia kontrowersyjna/płciowa/społeczna i wypisałem takich dziesiątki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś się co do głosowania, a pisanie "cieszę sie, ze coś złego się dzieje" (tak, wiem, ironicznie) i tak mi się nie podoba. 

Bo to trochę tak, że im gorzej sie dzieje, tym lepiej, bo można pokazać, jacy ci inni są źli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał(a):

nie wiem, trzeba by posłuchać.

Po przeczytaniu kilkudziesięciu książek czuję że nie mam potrzeby słuchać pi****lenia jakiś jebanych komuchów

Dlatego też cieszył mnie ban dla darknozy chwalącego Stalina 

Z tego co pamiętam, ciebie nie cieszył 

Czyżby komuna była ci bliższa niż myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

Dlatego też cieszył mnie ban dla darknozy chwalącego Stalina 

Z tego co pamiętam, ciebie nie cieszył 

Czyżby komuna była ci bliższa niż myślę?

Wypisz wymaluj poglądy komunistyczne :)

mi bliżej do Chomskiego 

2 godziny temu, Szabla napisał(a):

Pomyliłeś się co do głosowania, a pisanie "cieszę sie, ze coś złego się dzieje" (tak, wiem, ironicznie) i tak mi się nie podoba. 

Bo to trochę tak, że im gorzej sie dzieje, tym lepiej, bo można pokazać, jacy ci inni są źli. 

A to coś złego się dzieje?

Rząd wsparł biednych developerów dotacją.

Może dzięki temu pojawi się więcej luksusowych aut w Polsce. Gawiedź na ulicach będzie mogła podziwiaić.

Może stworzymy klasę oligarchów jak w Rosji i na Ukrainie? Będzie więcej polskich akcentów w Monte Carlo?

Partia się nie chwali, ale to partii zasługa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał(a):

Po przeczytaniu kilkudziesięciu książek czuję że nie mam potrzeby słuchać pi****lenia jakiś jebanych komuchów

 

spoko, ale nie odmawiaj tego prawa innym. szczególnie że nie wiesz, co tam zostanie powiedziane - więc w sumie kierujesz się uprzedzeniami, a nie tym, co faktycznie będzie miało miejsce.

a ban dla Darknozy to była farsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lorak napisał(a):

spoko, ale nie odmawiaj tego prawa innym. szczególnie że nie wiesz, co tam zostanie powiedziane - więc w sumie kierujesz się uprzedzeniami, a nie tym, co faktycznie będzie miało miejsce.

po prostu to słaba dupa więc podejście też inne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, josephnba napisał(a):

A jakież to mity? 

 

14 godzin temu, lorak napisał(a):

nie wiem, trzeba by posłuchać.

Na ich stronach są tezy, z którymi prawdopodobnie wybiorą się na majówkę.

https://czerwonyfront.org/mity-o-leninie/

Wychodzi z powyższego, że bolszewicy z Leninem na czele cały swoj sukces zawdzięczali jedynie płomiennej propagandzie, którą cierpliwie wyłuszczali masom.  A masy bezkrytycznie i bezgranicznie miały poprzeć czerwoną władzę. 

Nic bardziej mylnego.

Obrońcy Lenina zgrabnym manewrem omijają zagadnienie jak to chłopi już od 1918 roku buntowali się przeciw przymusowym kontyngentom ustanowionym przez władze bolszewickie. Apogeum tego było powstanie tambowskie 1920-1921, które Lenin i spółka stlumili nie gorącymi przmowami i dobrym slowem, ale lotnictwem i gazem bojowym. (Broń chemiczna przeciw własnym obywatelom czyni z Lenina autentycznego prekursora nowych idei)

Dzisiejsi entuzjaści Lenina z czerwonego frontu uzalają się jak to obcy interwenci,wredni kapitalisci i własna burzuazja i drobnomieszczanstwo rzucalo kłody pod nogi młodej republice rad. A zapominają o marynarzach Kronsztadu, dzięki którym wybuchły rosyjskie rewolucje i którzy później kilkakrotnie zapewnili przetrwanie nowej władzy. Powiedziałbym, że marynarze Kronsztadu byli akuszerami rewolucji, ale później jako jedni z pierwszych zorientowali się jakiego dżina wypuścili z butelki i już w początkach 1921 chcieli go uśmiercić, buntując się przeciwko bolszewikom. I też zostali krwawo spacyfikowani ogniem i żelazem, a nie gazetkami propagandowymi. 

Chlopi z Tambowa czy marynarze Kronsztadu to nie byli entuzjaści białych czy zachodnich interwentow, to było naturalne zaplecze czerwonych i Lenina. A jednak mieli go dość.

I na co Leninowi CzeKista z naganem, skoro jego dzisiejsi zwolennicy uważają że wystarczyły twórcza praca partyjna i łagodne słowo politruka?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mayor napisał(a):

Dupa słaba, ale za to seks może być mocny! Na czekistę, na sybiraka, na kołchoźnika- zajebiste pozycje 

Chętnie dowiem się jak która wygląda bo nazwy nie powiem oryginalne 

5 godzin temu, lorak napisał(a):

spoko, ale nie odmawiaj tego prawa innym. szczególnie że nie wiesz, co tam zostanie powiedziane - więc w sumie kierujesz się uprzedzeniami, a nie tym, co faktycznie będzie miało miejsce.

a ban dla Darknozy to była farsa.

Nie muszę chodzić na pogadanki płaskoziemców żeby wiedzieć o czym będzie mowa,,tak samo nie muszę chodzić na spotkania czerwonych kmiotków żeby wiedzieć jak będzie wyglądała narracja. Miałem jej przykład w wypowiedziach tego szczura darknozy którego tak bronisz 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Nie muszę chodzić na pogadanki płaskoziemców żeby wiedzieć o czym będzie mowa,,tak samo nie muszę chodzić na spotkania czerwonych kmiotków żeby wiedzieć jak będzie wyglądała narracja. Miałem jej przykład w wypowiedziach tego szczura darknozy którego tak bronisz 

ech, skąd u cb taka potrzeba, aby wiecznie kogoś obrażać? a z poglądami Darknozy można się było nie zgadzać, ale przynajmniej rozsądnie przedstawiał swój punkt widzenia (co tym cenniejsze, bo zgoła odmienny od większości z nas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lorak napisał(a):

a z poglądami Darknozy można się było nie zgadzać, ale przynajmniej rozsądnie przedstawiał swój punkt widzenia (co tym cenniejsze, bo zgoła odmienny od większości z nas).

nie było tam rozsądku tylko powielanie fake newsów i przedstawianie fałszywych danych oraz teorii ale zgadzam się do odmienności oraz że ciekawie było czasami poczytać jego fantastykę tak jak historię o turbosłowianach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lorak napisał(a):

ech, skąd u cb taka potrzeba, aby wiecznie kogoś obrażać? a z poglądami Darknozy można się było nie zgadzać, ale przynajmniej rozsądnie przedstawiał swój punkt widzenia (co tym cenniejsze, bo zgoła odmienny od większości z nas).

Po prostu nie lubię politycznej poprawności i nazywam rzeczy takimi jakie są 

Komuchy to szczury, zaraza, bydło, nie napiszę śmieci, bo dostałem za to słowo kiedyś bana

Mało mnie obchodzi czy ktoś potrafi o zbrodniczych ustrojach mówić piękną kwiecistą polszczyzną czy też rynsztokiem językiem 

Kał to to samo co gówno 

 

Darknoza może ładnie pisał ale czy argumentował? Tłumaczył w swoj zaowalowany, pokątny sposób zbrodnie Stalina na ludności polskiej i (co mi już totalnie zwisa) rosyjskiej 

Koleś uśmiercił kilkadziesiąt milionów ludzi a ta pięknie pisząca menda argumentowała to tym że przecież "wprowadził powszechną naukę, dostęp do służby zdrowia"

 

Wolę Cie obrazić ale napisać ci to prosto i dostanie niż robić z Ciebie debila wznosząc się na wyżyny krasomówstwa i mydląc Ci oczy 

 

Nie rozumiem skąd u ciebie po raz kolejny potrzeba obrony komunistów? Tego kurestwa nie powinno się dopuszczać do głosu, zwłaszcza u nas w kraju.P

 

iszę to jako zdeklarowany rusofob, nie łącze tego z patriotyzmem. 

poglądy wyrobiły mi: historia mojego dziadka, żołnierza AK, który "swoje odsiedział" i książki które czytam hobbystycznie 

Polecam zwłaszcza Czerwoną zarazę, może Rappar znajdzie tam zdjęcie ciotki witającej z kwiatami czerwonoarmistów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w 44 i w 45 roku wiedzano kim są i do czego zdolni są komuchy, pomimo, że jeszcze nie zdążyli przynieść ruskiego miru, światełka miłości i dobroci, oraz nie wprowadzili jeszcze wtedy powszechnej nauki, dostępu do służby zdrowia, elektryfikacji itp.  

Pewnie "głupki" nie myśleli o tych "dobrodziejstwach" jakimi obdarowują komuchy.

"Czekamy ciebie czerwona zarazo, byś nas wybawiła od czarnej śmierci."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.