Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

za darmo otrzymałeś opinie mistrza beGM, no i raczej rywalami o top9 nie jesteśmy byś mógł napisać ze jestem nieobiektywny 

Nie prosiłem o nią, a mistrzem beGM jest GM wpisany w arkuszu czyli mac.

Co do drugiego zdania. Nawet jak byś był odrobinę obiektywny i porównamy ją do zgryźliwości to jest ona niczym Bagry w Krakowie do Oceanu Spokojnego.

Każdy kto nie gra w Wolves to kiep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Nie prosiłem o nią, a mistrzem beGM jest GM wpisany w arkuszu czyli mac.

Co do drugiego zdania. Nawet jak byś był odrobinę obiektywny i porównamy ją do zgryźliwości to jest ona niczym Bagry w Krakowie do Oceanu Spokojnego.

Każdy kto nie gra w Wolves to kiep.

aha

aha

nie, ale Capela względem tego jak Ty go widzisz to kiep, jak Barton, miał fajne momenty, ale całościowo to jest przeciętny center, z dobra obrona i zerowa wartością w ataku, taki Poetl premium, jakbyś go miał za 6mln na sezon to byłoby zajebiscie, jak za 10 to byłoby racjonalnie, a ze masz za 25 czy ile tam,  to musisz pisać takie posty jak wcześniej licząc ze się ktoś złapie.

Capela to kiep przez wzgląd na wielkość  kontraktu, nie jako grajek, bo to solidna opcja, ale w Socie mamy dwóch lepszych centrow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

aha

aha

nie, ale Capela względem tego jak Ty go widzisz to kiep, jak Barton, miał fajne momenty, ale całościowo to jest przeciętny center, z dobra obrona i zerowa wartością w ataku, taki Poetl premium, jakbyś go miał za 6mln na sezon to byłoby zajebiscie, jak za 10 to byłoby racjonalnie, a ze masz za 25 czy ile tam,  to musisz pisać takie posty jak wcześniej licząc ze się ktoś złapie.

Capela to kiep przez wzgląd na wielkość  kontraktu, nie jako grajek, bo to solidna opcja, ale w Socie mamy dwóch lepszych centrow :)

A co myslisz o brooku lopezie za 17 baniek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Uważasz, że tak samo wyglądało by przy Capeli?

Capela tez mocno obniżył loty względem poprzedniego roku. Ale to tam @karpik go jechał na głównym forum. 

 

12 godzin temu, Eld napisał:

Ok. Są lepsi. Ale też są i tacy którzy zawodzą o wiele bardziej.

Może po prostu słowo "kasztani" mnie drażni. Po prostu zjechał z formą bardziej mi pasuje i z tym nie zamierzam polemizować. Ale czy dużo? Not rly no. 

Zauważ jaki dziwny zbieg okoliczności. Odsunęli Kembę i nagle Randle w ostatnich trzech meczach przeciwko mocnym rywalom robi super cyfry. Tam w szatni rzeczywiście musiało być coś nie tak.

Kto zawodzi dużo bardziej?  Oprócz Kemby ofc. 
 

Randle stracił swój rzut już rok temu w playoff, wiec teraz to przedłużenie trochę braku formy. Zatem czy Kembe można obwinić za całe zło? No nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Qcin_69 napisał:

aha

aha

nie, ale Capela względem tego jak Ty go widzisz to kiep, jak Barton, miał fajne momenty, ale całościowo to jest przeciętny center, z dobra obrona i zerowa wartością w ataku, taki Poetl premium, jakbyś go miał za 6mln na sezon to byłoby zajebiscie, jak za 10 to byłoby racjonalnie, a ze masz za 25 czy ile tam,  to musisz pisać takie posty jak wcześniej licząc ze się ktoś złapie.

Czyli Qcin wszystko wie najlepiej, a managment RL Hawks to debile dając mu 55/2. Już przywykłem to tych głupot jakie wypisujesz. 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

ale w Socie mamy dwóch lepszych centrow :)

Nie macie, a @mac ma to po pierwsze, a po drugie dla mnie Ayton nie jest lepszym centrem od Capeli. A ten drugi to niby kto?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

55 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A co myslisz o brooku lopezie za 17 baniek? :)

Brook Lopez w RL w tym sezonie zarobi 13,3, w przyszłym 14M. Czy 3M przepłacenia to aż tak dużo? Widziałem większe przestarzały tutaj. Za to nikt się nie zająknie że Powell, OG i Randle są podpisani poniżej tego co jest w RL.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 minut temu, MMM2121 napisał:

Capela tez mocno obniżył loty względem poprzedniego roku. Ale to tam @karpik go jechał na głównym forum. 

Kto zawodzi dużo bardziej?  Oprócz Kemby ofc. 

Randle stracił swój rzut już rok temu w playoff, wiec teraz to przedłużenie trochę braku formy. Zatem czy Kembe można obwinić za całe zło? No nie wiem. 

Karpik jechał go na głównym forum na początku sezonu. W ostatnich postach cytuję napisał "w końcu wygląda jak człowiek". 

Co do Kemby - nie mam na myśli tylko graczy RL Knicks. Sam Lillard miał ciężki start i w sumie spokojnie by się jeszcze kilka nazwisk znalazło, które w zeszłym sezonie robiły efekt wow, a w tym jak przygaśli. 

O stracie rzutu przez Randle w PO była już dyskusja którą albo Ci przypomnę, albo zapomniałeś. Dwa mecze w PO miał na swoim poziomie. No 1,5 jak mnie pamięć nie myli. W reszcie Randle było bardzo szczelnie pilnowany o czym w/w dyskusja była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w gruncie rzeczy to większość, na czele z Barrettem.

Ajaj ale jakbym Ci go oddał to by highlighcik dzisiaj wjechał, co? :D

No Knicks grają c***owo więc Thibs sobie znalazł kozła ofiarnego w postaci Kemby. Wjebali więc 3 mecze z rzędu w dramatycznym stylu, a dzisiaj tylko i wyłącznie Barrett im uratował dupę w meczu z "level-nad-tankerami" Spurs. Oczywistym już jest że to nie Kemba był problemem a konstrukcja składu, rotacje i brak go-to-guya ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

 Oczywistym już jest że to nie Kemba był problemem a konstrukcja składu, rotacje i brak go-to-guya ;)

Czy nie był?

Niestety cień zawodnika sprzed lat, mid-level bym mu nie dał.

RJ wiadomo dzis super, a zjazd w tym sezonie co najmniej dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Czy nie był?

Niestety cień zawodnika sprzed lat, mid-level bym mu nie dał.

No oczywiście, ale też był beznadziejnie wykorzystywany - granie off ball po 20 minut na mecz to nie jest gra dla niego - gość 3 sezony temu był all starem, nie powiesz mi że nagle zapomniał jak się gra (nawet po kontuzjach). Wiem i tak, że wszyscy mi go będą liczyć jako najgorszego gracza w lidze więc nawet nie chce mi się o tym dyskutować, ale Thibs zjebał gracza i u mnie by grał zupełnie inaczej :) Jak zresztą widać nie jednego tylko gracza a wszystkich, bo wszyscy grają słabsze sezony niż rok temu, nikt się nie wybija poza może Toppinem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No oczywiście, ale też był beznadziejnie wykorzystywany - granie off ball po 20 minut na mecz to nie jest gra dla niego - gość 3 sezony temu był all starem, nie powiesz mi że nagle zapomniał jak się gra (nawet po kontuzjach).

zapomniał nie, ale ja brakuje mocy, to z pustego nie nalejesz.

wiec tak naprawde off-ball to mu jedyne co pozostało, bo kreator z niego nigdy nie był powyzej przecietnej.

3 minuty temu, cvbe napisał:

, bo wszyscy grają słabsze sezony niż rok temu, nikt się nie wybija poza może Toppinem :)

quicley i burks osttnimi czasy git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

wiec tak naprawde off-ball to mu jedyne co pozostało, bo kreator z niego nigdy nie był powyzej przecietnej.

Kreator nie ale nadal umie robić różnicę na koźle, nadal ma bardzo dobry rzut tylko nikt mu nie dawał tego wykorzystywać - oglądałem akurat chyba wszystkie mecze Knicks w tym sezonie dopóki grał i nigdy bym nie powiedział, że to on był problemem. Tzn problemem było to, że potrafił kilka minut przebiegać bez dotknięcia piłki kiedy Randle i Barrett sobie pykali hero-ball :) Wtedy Kemba jest oczywiście bezproduktywny. U mnie grałby inaczej, ale nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywać bo jedyne co dostanę to podśmiec***ki, wolę go olać już i zaczekać aż pójdzie gdzieś gdzie będą potrafili go wykorzystać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

managment RL Hawks to debile dając mu 55/2. Już przywykłem to tych głupot jakie wypisujesz. 

Sprawdź może najpierw ile ten Capela rzeczywiście dostał od Hawks, a potem jak coś zarzucaj innym pisanie głupot.

A co do Capeli, to się ostatnio poprawił i już nie sabotuje tak jak na początku sezonu, ale to wciąż nie jest poziom z zeszłego roku, gdy dawał impakt z okolic All-D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Sprawdź może najpierw ile ten Capela rzeczywiście dostał od Hawks, a potem jak coś zarzucaj innym pisanie głupot.

QnVtPd6.jpg

Oczywiście dochodzą jeszcze bonusy przynajmniej część nie będzie dla niego zbyt ciężka do spełnienia.

Walnąłem się o 9M bo robię 3 rzeczy na raz. U mnie w pierwsze dwa lata ma 48,5M.

I proszę - daruj sobie te pogrubione wstawki.

 

10 minut temu, karpik napisał:

A co do Capeli, to się ostatnio poprawił i już nie sabotuje tak jak na początku sezonu, ale to wciąż nie jest poziom z zeszłego roku, gdy dawał impakt z okolic All-D. 

Rozkręca się tak samo jak Lillard się rozkręcał i jak Randle w trzech ostatnich meczach, czy Twój Jrue z meczu na mecz co raz lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

proszę - daruj sobie te pogrubione wstawki.

To może zacznij od siebie, bo nie byłoby wstawki, gdybyś sam nie zaczepiał szanowanego usera.

2 godziny temu, Eld napisał:

Czyli Qcin wszystko wie najlepiej, a managment RL Hawks to debile dając mu 55/2. Już przywykłem to tych głupot jakie wypisujesz. 

Pogrubiłem dla klarowności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Boże Eld jaki Ty jesteś smutny, już wolałem te wersje gdzie pisałeś elaboraty o wielkiej przebudowie której dokonałeś :D Przynajmniej było się z czego pośmiać :(

Wolę Ci tak odpisywać niż dawać się prowokować to raz, a dwa co śmiesznego było w elaboratach w których pisałem tylko samą prawdę gdzie z prawie bankruta i #11 seedu zrobiłem #7 seed, a za sezon 2020/21 Thunder była drugą drużyną która zarobiła najwięcej w beGM? Jak Cię to bawi to przypomnę Ci, że przez 2-3 lata to Wolves byli pośmiewiskiem i też miałeś kilka tekstów po których człowiek robił facepalma. Natomiast jak Cię bawi bogactwo to śmiejesz się również z Wolves bo oni za mistrzostwo zarobili najwięcej i tylko oni mnie wyprzedzili.

 

----------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Wolę Ci tak odpisywać niż dawać się prowokować to raz, a dwa co śmiesznego było w elaboratach w których pisałem tylko samą prawdę gdzie z prawie bankruta i #11 seedu zrobiłem #7 seed, a za sezon 2020/21 Thunder była drugą drużyną która zarobiła w beGM? Jak Cię to bawi to przypomnę Ci, że przez 2-3 lata to Wolves byli pośmiewiskiem i też miałeś kilka tekstów po których człowiek robił facepalma. Natomiast jak Cię bawi bogactwo to śmiejesz się również z Wolves bo oni za mistrzostwo zarobili najwięcej i tylko oni mnie wyprzedzili.

byku xd coś szwankuje Ci pamięć :D Sota tylko raz w historii nie zagrała w PO :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.