Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Czyli:

1. Ktoś nabrał się na Wooda :d ?

2.  Davis poszedł za +- tyle co SnT Capeli :D ?

jo xd Davis poszedł za szrot kompletny :D Mavs wskakują do pierwszego tieru contenderow, ze zdrowym Zionem główny faworyt imo, teraz będą z Sota i Lakers się nakurwiac i zadecyduje dyspozycja dnia :D 

małe co za trzodę odjebal CM to na lata będzie krecina beczka :D 

1 minutę temu, cvbe napisał:

Kurde, to za ten zestaw bym ni c***a nie oddał mojej paczki oferowanej :D Chyba, że jest tam dużo picków. Bardzo dużo picków.

5 pickow, ale większość Mavs xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Wiadomo, że Davis jest dramatyczny w tym sezonie, ale jednak CM popłynął z tego co piszesz w tej wymianie^

Thunder też;)

@Eld Ty chcesz płacić 70 baniek za sezon na trio Randle-Capela-Wood ;D ? oldskul.

@człowiek...morza To jest ten cud deal na dekadę do przodu :D ?

@karpik ryzykownie wiadomo, ale graty za wywalenie Wooda i typów co dostaną sowite wypłaty latem ;d Może Davis wróci do choćby przeciętnej dyspozycji;)

Karp

przeruchal elegancko :D szkoda ze taki monster zespół się pojawił ale jako ze CM dał przy tym elegancko dupy to nawet się cieszę haha 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza to ten który krytykował mnie gdy za Davisa dostałem Bambę, dwóch Bridgesów i dwa mocne picki? 

to Twój GOAT hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

jo xd Davis poszedł za szrot kompletny :D

No trochę zaszczuliście C_M  - i to w sumie Twój głos zadecydował - choć dla mnie losy głosowania nie były wcale jednoznaczne. Wymusiliście na nim deal i dostał co dostał..

Choć mi się nowi Knicks podobają - fajna perspektywa budowy drużyny wokół Mobleya alias Garnett 2.0 No i C_M dostaje lepszego, a nie gorszego z Bridgesów - choć biorąc pod uwagę jego intensywność oddawania to będę go liczył jako słabszego o 10-15% niż tego z rl. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

No trochę zaszczuliście C_M  - i to w sumie Twój głos zadecydował - choć dla mnie losy głosowania nie były wcale jednoznaczne. Wymusiliście na nim deal i dostał co dostał..

Choć mi się nowi Knicks podobają - fajna perspektywa budowy drużyny wokół Mobleya alias Garnett 2.0 No i C_M dostaje lepszego, a nie gorszego z Bridgesów - choć biorąc pod uwagę jego intensywność oddawania to będę go liczył jako słabszego o 10-15% niż tego z rl. 

Alonzo Ty uważałeś ze DFS jest lepszy niż George :D nie dziwie się ze wolisz rolsa Bridgesa os borderline allstara Bridgesa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Alonzo Ty uważałeś ze DFS jest lepszy niż George :D 

Oooo spoko! 

Wyjaśnijmy to w końcu raz na zawsze - skąd Twoje absurdalne pomysły, że uważam DFSa za lepszego od Georgea? 

jbc nie szukaj @Qcin_69 na forum nic potwierdzającego to - bo z jakiegoś powodu najwyraźniej to sobie ubzdurałeś. Myślałem, że robisz sobie jaja udając, że nie rozumiesz tego co piszę, ale wygląda na to, że moje elaboraty faktycznie czytałeś bez rozumienia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Oooo spoko! 

Wyjaśnijmy to w końcu raz na zawsze - skąd Twoje absurdalne pomysły, że uważam DFSa za lepszego od Georgea? 

jbc nie szukaj @Qcin_69 na forum nic potwierdzającego to - bo z jakiegoś powodu najwyraźniej to sobie ubzdurałeś. Myślałem, że robisz sobie jaja udając, że nie rozumiesz tego co piszę, ale wygląda na to, że moje elaboraty faktycznie czytałeś bez rozumienia :P 

szczerze mówiąc to je zazwyczaj scrolluje xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wyjaśnię po raz enty - Ty nie potrzebujesz ofensywy Georgea przy swoim talencie w drużynie, tylko jego defensywę - czyli styka ci taki DFS lub Iggy z lat swojego roleplayerowego prime w Golden State. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

szczerze mówiąc to je zazwyczaj scrolluje xd 

No to sie nie dziwię, że powielasz te swoje głupoty o DFSe :) 

Dobrze wiedzieć, że nie warto tracić czasu na próbę merytorycznej dyskusji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Więc wyjaśnię po raz enty - Ty nie potrzebujesz ofensywy Georgea przy swoim talencie w drużynie, tylko jego defensywę - czyli styka ci taki DFS lub Iggy z lat swojego roleplayerowego prime w Golden State. 

No to sie nie dziwię, że powielasz te swoje głupoty o DFSe :) 

Dobrze wiedzieć, że nie warto tracić czasu na próbę merytorycznej dyskusji :) 

Nie styka, bo wtedy nie można zależnie od formy prowadzić narracji, że George jest czwartą, a za chwilę pierwszą opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Więc wyjaśnię po raz enty - Ty nie potrzebujesz ofensywy Georgea przy swoim talencie w drużynie, tylko jego defensywę - czyli styka ci taki DFS lub Iggy z lat swojego roleplayerowego prime w Golden State. 

No to sie nie dziwię, że powielasz te swoje głupoty o DFSe :) 

Dobrze wiedzieć, że nie warto tracić czasu na próbę merytorycznej dyskusji :) 

Alonzo, no w skrocie :

DFS lepszy ho mało piłki i za dużo talentu w Socie, to nie roto!! DFS jest elite rolsem a Paul

George musiałby się tego uczyć, to nie roto!! 

Jest jedna piłka a kosze są dwa, kto to? Mezo, George gorszy od DFSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Alonzo, no w skrocie :

DFS lepszy ho mało piłki i za dużo talentu w Socie, to nie roto!! DFS jest elite rolsem a Paul

George musiałby się tego uczyć, to nie roto!! 

Jest jedna piłka a kosze są dwa, kto to? Mezo, George gorszy od DFSa

I znowu trolujjesz..

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie styka, bo wtedy nie można zależnie od formy prowadzić narracji, że George jest czwartą, a za chwilę pierwszą opcją :)

Dlatego nigdy tych qcinowych banialuk nie brałem na poważnie - wiadomo - miszcz z gwazdką :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie styka, bo wtedy nie można zależnie od formy prowadzić narracji, że George jest czwartą, a za chwilę pierwszą opcją :)

Dyspozycja gra, 

Minnesota ma najbardziej altruistycznych graczy w historii NBA, każdy zna swoją role, a rywale nie wiedza czego się spodziewać, dziwie się ze nie jesteś fanem.

19 minut temu, Alonzo napisał:

I znowu trolujjesz..

Dlatego nigdy tych qcinowych banialuk nie brałem na poważnie - wiadomo - miszcz z gwazdką :P 

proszę Cię :D jesteśmy jedynym mistrzem z małego rynku, gdzie przy okazji drużyna w rl ssała okrutnie, nikt się nawet nie zbliżył do tego tytułu względem tego co miał na początku przygody z gra i okoliczności losu (szkoła Lebrona, brat Shevca, Laf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Rozkręca się Chłopak :)

265583521_6455300277875180_1805730211734

 

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

dodajmy ze to próbka 4 meczów, w tym jeden z Houston (39 punktów) :wink::wink: 

Eld piękna desperacja w walce o playiny :D 

Shaia trzeba szanować, bo to bdb młody gracz, ale nie wiem czy jest sens Eld wrzucać grafikę, pod którą się kryje poniżej 43% z gry i 21% za 3. Chyba, że napiszesz z odniesieniem, że miał w trzech spotkaniach łącznie ponad 40 rzutów osobistych, bo to akurat robi wrażenie :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

oraz gorszy z Bridgesow

lepszy

value Davisa było historycznie niskie, widzę, że tu każdy by go spokojnie za dwóch allstarów i picki wymienił, ale to tak tylko sobie popitolić możecie

2 godziny temu, january napisał:

Wiadomo, że Davis jest dramatyczny w tym sezonie, ale jednak CM popłynął z tego co piszesz w tej wymianie^

skoro sam przyznajesz, że jest dramatyczny, to może wypadałoby by poczekać z podobnymi osądami, zwłaszcza, że Devis na chwilę obecną nie ma żadnych powodów by grać jak ostatni cieć, to wygląda z boku na spore problemy z mentalem i jeśli Lebron rzeczywiście pożegna się po sezonie, to na dzień dzisiejszy Davis nie daje żadnych gwarancji na wyniki zespołù, któremu będzie liderował

a na drugim biegunie "no teraz ze zdrowym Zionem to contener na lata gratki <3"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Czyli:

1. Ktoś nabrał się na Wooda :d ?

2.  Davis poszedł za +- tyle co SnT Capeli :D ?

1. Co to znaczy "nabrał się"? Gość ma dokładnie tego co ja potrzebuje, a kwoty rzędu 20M dla rolesów stają się zupełną normalnością.

2. Poszedł za więcej. Tam poszedł jeszcze jeden asset do Knicks.

3 godziny temu, january napisał:

Thunder też;)

@Eld Ty chcesz płacić 70 baniek za sezon na trio Randle-Capela-Wood ;D ? oldskul.

Thunder dostaje coś jeszcze od Knicks. Kogoś bardzo fajnego. CM jak chce to niech napisze. 

Wood ma ten plus, że zagra na PF ze swoimi 208 cm wzrostu i do póki Randle nie wróci do siebie obetnę mu minuty. Do tego Wood ma bardzo fajny rzut.

 

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Oklahoma:

Drużyna, o której w czasie offseason chyba najgłośniej było w całej lidze. Sorki Eld, ale co tam się działo u Ciebie. Jeden wielki chaos. Ale do rzeczy. Na papierze oczywiście fajny team z szerokim składem (Shai, Powell, OG, Randle, Capela, Brook, B. Brown, Mills, Burks, Lou, Neto, A. Holiday, Reid). Niemniej, sporo problemów tu było. Najpierw o absencjach. Lopez cały trymestr z głowy. OG praktycznie połowa trymestru. Brak tego drugiego trochę komplikuje sprawy, bo w składzie jedyny grywalny PF to Randle, który w takim przypadku będzie musiał grać chore minuty, a ławka to już pewnie z przymusu ustawienia z graczami, którzy grają jednak na niższych pozycjach (od biedy jakiś Roby wskoczy na trochę). Przejdźmy do oceny gry. Niestety liderzy zespołu na razie notują regres w swojej grze. Randle jest cieniem siebie z zeszłego roku. Pojawiają się nawet opinie od niektórych kibiców, że cancerował wiele meczów rl Knicks w tym sezonie. Młoda gwiazda tego zespołu, czyli Shai też nie zachwyca (słabo ten jego rzut wygląda), choć ofc, tutaj lepsze otoczenie niż w swoim zespole w rl, więc lekką poprawkę na to trzeba wziąć. Capela to również nie jest poziom z zeszłego roku. W s5 brakuje typowego PG, co w sumie nie wyjdzie na zdrowe SGA. Mam wrażenie, że ten zespół, i w ofensywie, i w defensywie (Randle słabiutko broni, są opinie, że nie wkłada tyle wysiłku w grę, co rok temu, Capela to nie poziom z zeszłego roku i ciężko będzie łatać, wypada jeszcze OG) może mieć swoje problemy.

Jeszcze w ramach ciekawostki. Najważniejsi gracze tej drużyny występują w rl, w drużynach, które raczej zawodzą dotychczas. Randle (Knicks, bilans na minusie), Capela (Hawks, 0.500 na ten moment, poniżej oczekiwań jednak), Powell (Blazers, bilans na minusie), Shai (Thunder, mimo wszystko tendencja wśród ludzi jest taka, że raczej gracze z tankerów „obrywają”), OG (Raptors, do kontuzji miał 7-8 bilans, w sumie nie wiem czy to zaskoczenie, ale no team przeciętny jednak). Szału nie ma…

 

Bardzo bym chciał abyś podobne podsumowanie napisał po trade dead line. Myślę, że optyka się mocno zmieni. Może trudno w to uwierzyć, ale skład będzie jeszcze szerszy. Zaryzykuje, że sami ławkowicze mogli by się bić i play-in. I co istotne - po tych ruchach nie wchodzę w podatek. 

Z tym że jedynym grywalnym PF jest Randle nie do końca zgoda, bo jest jeszcze Reid, a już wiadomo, że dojdzie jeszcze Wood. OG jak wyzdrowieje również bardzo dobrze radzi sobie na tej pozycji. 

Co do ostatniego akapitu - ostatnio zauważyłem, że główni moi gracze w RL grają w przeciętnych/słabych drużynach. SGA - OKC, OG- Toronto, Powell - Blazers, Randle - Knicks, Capela, Lou - Hawks, Reid - Sota, Roby - OKC. Jedynie Mills i Brown grają w topowej drużynie. Dlaczego o tym piszę? Mam mało medialną drużynę, co podświadomie może u niektórych odbijać się na bilansach. Mimo, że mam dobrze zbilansowaną drużynę, to jednak nie jest to początek sezonu jakiego oczekiwałem. 

Na szczęście są jeszcze dwa trymestry.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 ciężko się obrażać za to, ze próbujesz robić to, co wszyscy inni, czyli swoje chwalić, a w cudzym szukać słabości (na tym polega ta gra w końcu, czyli między innymi  zabawa w bieda Pr-managera) ale po co udawać, ze twoje zdanie jest obiektywne albo się takie stara być, nie da się być obiektywnym w tego rodzaju grze, szczególnie przy opisywaniu rywali. 
 

Co do twojego zespołu, to raczej powerranking innych są właściwe. Cade będzie dobry(wierze w to mocno) ale na razie sabotuje twoja drużynę, Vuc jest tragiczny (0,469 Ts% to strasznie c***owy wynik jak na centra). Garland i Wiggins są fajni, ale biorą pod uwagę ich partnerów z pierwszego składu, to oni tego nie będą w stanie unieść na swoich barkach. imho ani u ciebie nie ma super ataku na ten moment, ani defensywy. A trade po Vuca mocno nietrafiony. 
 

ale ofc to tylko moje mocno nie obiektywne zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MMM2121 napisał:

Cade będzie dobry(wierze w to mocno) ale na razie sabotuje twoja drużynę

Cade już jest najlepszy z całych Pistons pisanie o sabotażu w lepszych warunkach jest mocno życzeniowym nadużyciem

21 minut temu, MMM2121 napisał:

Vuc jest tragiczny (0,469 Ts% to strasznie c***owy wynik jak na centra

o chui, to już rozumiem skąd wzięły się teksty o tym jak to Vuc poświęcił swoje aspiracje ofensywne dla dobra zespołu, niezły lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Cade już jest najlepszy z całych Pistons pisanie o sabotażu w lepszych warunkach jest mocno życzeniowym nadużyciem

o chui, to już rozumiem skąd wzięły się teksty o tym jak to Vuc poświęcił swoje aspiracje ofensywne dla dobra zespołu, niezły lol

Bycie najlepszym graczem Real Pistons to jakieś osiągniecie? :) 

Cade to nie efektywny scorer Ts 0.478 % czyli jak jakis Nav, który daje 4,5 asysty na 3,7 straty. Zatem co on w ataku daje dla drużyny, która walczy p zwycięstwa? A swoją jedynkę draftu musisz „wychowywać” i dac jej piłkę do rąk, co będzie wiązało się z tym, ze obecnie ma on negatywny impact na zwycięstwa. Ale to wszystko odbywa się kosztem tego, ze za kilka lat może będzie topowym graczem w lidze. Cos za cos.

No Vuc to mój osobisty zawód, bo chwaliłem Gm Lac za ten transfer. Na ten moment Vuc ani w ataku, ani w obronie nie jest kimś kogo playoffowy zespół chciałby mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.