Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie sprawdziłem roster aktywnych graczy Lakers w niektórych meczach.

I tak np przeciwko Heat dostępni byli: Curry, Monk, Snell, Ellington, Batum, Aldridge, Hill, Jackson, Snell, Bazemore, Theis i Hartenstein. 

Vs Wolves ten sam zestaw co powyżej.

@Bucks: Butler, Monk, Snell, Ellington, Batum, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

@Kings: Curry, Monk, Snell, Ellington, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

Podobno kolejne ekipy rozważają oddawanie meczów walkowerem. Przewaga Lakers jest po prostu miażdżąca i ludzie się boją grać przeciwko takim jak wyżej składom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Właśnie sobie sprawdziłem roster aktywnych graczy Lakers w niektórych meczach.

I tak np przeciwko Heat dostępni byli: Curry, Monk, Snell, Ellington, Batum, Aldridge, Hill, Jackson, Snell, Bazemore, Theis i Hartenstein. 

Vs Wolves ten sam zestaw co powyżej.

@Bucks: Butler, Monk, Snell, Ellington, Batum, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

@Kings: Curry, Monk, Snell, Ellington, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

Podobno kolejne ekipy rozważają oddawanie meczów walkowerem. Przewaga Lakers jest po prostu miażdżąca i ludzie się boją grać przeciwko takim jak wyżej składom.

daj spokój Karpik, niech January gra w swoje gierki :D przynajmniej łatwiej później oddzielić wartościowe głosy od bezwartościowych 💁🏿‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Myślę, że Sota się podniesie jak zacznie znów trafiać do kosza;) 
Hmm, pozycja 4, a 5 to w dzisiejszej NBA dość spora różnica, ale odpowiadając na Twoje pytanie: LeBron, Batum, Gay, Aldridge, Hartenstein, Theis, jeszcze byłby Claxton, ale nie ma co go liczyć przez INJ.

Czyli podsumowując (jesteś blisko wypisywania już czy jeden team rzucił 200 czy 180 pkt w danym meczu :D) :

-wyszukałeś mecze, w których nie gra 2 z 3 mojego big3. Myślałem, że uśredniamy, ale w takim razie w większej liczbie meczy zagrają w 3, obojętne mi to tbh.
-co trochę niefajne nie wspomniałeś jednocześnie o absencjach oponentów jak już się w to bawiłeś (z pamięci - Brooks i Middleton w Heat, Kleber w Bucks, Harris w Wolves)
-wyszło Ci, że najgorsze problemy Lakers w konkretnych meczach z absencjami to posiadanie po 12 grających w RL regularnie graczy, czyli w sumie skomplementowałeś daleką głębię mojego składu
-wyszło Ci, że w meczach gdzie mam największe problemy z absencjami mam top lineupy rodzaju: Curry-Hill-Monk-Batum-Aldridge / Curry-Monk-Batum-Gay-Aldridge / Butler-Monk-Batum-Gay-Aldridge z ławką Hill (2x tak, 2x nie), Jackson, Ellington, Bazemore, Theis, Hartenstein.

W momencie, gdy Curry robi 19-4, kiedy najlepszymi lineupami dla niego jest gra z zestawem D.Lee-G.Payton-O.Porter-Bjelica lub tam jeszcze Chiozzą czy JTA to cóż - muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem jak znów pisząc swój post z zamiarem uderzenia w Lakers tak naprawdę chwalisz mój team :) Tak dalej!

boshe, jak ktoś to wspiera to ja nie chce być w top14 Zachodu, bo decydują idioci, sorry.

January, wiedziałem ze jesteś c***em, ale byc c***em bez wirtuozerii to poziom… sam sobie wybierz, kabaret, gratuluje kolegów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

boshe, jak ktoś to wspiera to ja nie chce być w top14 Zachodu, bo decydują idioci, sorry.

Jeszcze nie wiem czy to wspieram, ale wiem że w beGM jestem wyzywany od idiotów częściej, niż w ogóle słyszałem to słowo w życiu na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

.

@Bucks: Butler, Monk, Snell, Ellington, Batum, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

@Kings: Curry, Monk, Snell, Ellington, Gay, Aldridge, Hill, Jackson, Bazemore, Theis i Hartenstein.

 

O NIE, KITOWCY!!! WOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLOBLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, january napisał:

Czyli podsumowując (jesteś blisko wypisywania już czy jeden team rzucił 200 czy 180 pkt w danym meczu :D) :

Aha.

38 minut temu, january napisał:

wyszukałeś mecze, w których nie gra 2 z 3 mojego big3. Myślałem, że uśredniamy, ale w takim razie w większej liczbie meczy zagrają w 3, obojętne mi to tbh.

No uśredniamy przecież dyspozycję graczy, po to, żeby nikt nie miał mądrych pomysłów typu Malik Beasley w 11. meczu sezonu (vs real Thunder) rzucił 57 pkt, to u mnie w 11. meczu sezonu (np vs beGM Lakers) też trafia tyle. Absencje można se przecież sprawdzić i zobaczyć kto kiedy nie grał.

42 minuty temu, january napisał:

trochę niefajne nie wspomniałeś jednocześnie o absencjach oponentów jak już się w to bawiłeś (z pamięci - Brooks i Middleton w Heat, Kleber w Bucks, Harris w Kings)

Pisałem o absencjach Lakers i ich mocarnych składach. Brooks grał w Heat, a Kleber w Bucks FYI.

47 minut temu, january napisał:

wyszło Ci, że w meczach gdzie mam największe problemy z absencjami mam top lineupy rodzaju: Curry-Hill-Monk-Batum-Aldridge / Curry-Monk-Batum-Gay-Aldridge / Butler-Monk-Batum-Gay-Aldridge z ławką Hill (2x tak, 2x nie), Jackson, Ellington, Bazemore, Theis, Hartenstein.

No powodzenia z grą trzema guardami z max wzrostem 6'3" vs Heat i Wolves. Na pewno dobrze wypadną w defensywie vs backcourt Heat (Rose, Luka, Brooks) albo Wolves (Reggie, Book, PG). Pod koszem masz z kolei nawet w miarę rotację, za to na 4 Batum chyba musi grać po 48 minut, bo Theisa na PF nikt tu już nie kupi. Można było zobaczyć w tegorocznych Rockets jak Theis wygląda obok drugiego wysokiego.

53 minuty temu, january napisał:

wyszło Ci, że najgorsze problemy Lakers w konkretnych meczach z absencjami to posiadanie po 12 grających w RL regularnie graczy, czyli w sumie skomplementowałeś daleką głębię mojego składu

Bazemore i Theis są poza rotacją w swoich klubach. Snell to świetny 3&D, który nie daje D i trafia solidne 44% TS. Dalej mamy Franka Jacksona, czyli gościa, który jest słabym firepower z ławki chyba najgorszej ekipy w lidze (mocne 52% TS). No ja wiem, że w skali sezonu to nie są duże problemy, bo to są ziutki normalnie będące poza rotacją, ale akurat w T1 masz pecha z kontuzjami i oni muszą grać. Zwłaszcza Snell i Bazemore by tu musieli dostać minuty, bo tam za Batumem nie ma absolutnie nikogo, kto by chociaż poudawał PFa.

59 minut temu, january napisał:

W momencie, gdy Curry robi 19-4, kiedy najlepszymi lineupami dla niego jest gra z zestawem D.Lee-G.Payton-O.Porter-Bjelica lub tam jeszcze Chiozzą czy JTA to cóż - muszę powiedzieć jestem pod wrażeniem jak znów pisząc swój post z zamiarem uderzenia w Lakers tak naprawdę chwalisz mój team :) Tak dalej!

Oj Jasiu, myślisz, że nikt nie ogląda tu Dubs? Przecież to jest lineup grający na przełomach 1/2Q i 3/4Q. Po prostu Dubs korzystają w nim z tego, że Steph gra vs rezerwy przeciwnika, co często przekłada się na runy. A Dubs mogą tak w tym roku grać, bo mają szerszy skład niż rok temu, no i dzięki rozwojowi Poole, lineupy bez Stepha, a z Poole, Wigginsem i Greenem już nie zdychają tak jak to działo się rok temu. 

A Lakers dając na trzecim miejscu na Zachodzie rzeczywiście chwalę, bo to świetny wynik przy tylu kontuzjach i nowym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.