Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli teraz sprowadziles aferę z Turnerem do „nie wycofałem się z tego dealu tylko był niezgodny z CBA” co wyszło na jaw już po aferze ?

 

gówno mnie też interesuje twoje życie prywatne i innych myśle też, więc może przestań za każdym razem z siebie robić życiową ofiarę losu, bo raczej mnie takie teksty utwierdzają w tym że jesteś żenujący niż że mam Ci odpuścić jak piszesz głupoty, bo masz zły stan zdrowia. Czy chodzi Ci o to piszesz te głupoty ze wzgledu na stan zdrowia ?

 

Nam już wystarczy ze robisz z siebie bezbronną owieczkę i ofiarę podczas deali z januarym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to jest już trochę za mocne myślę, daj sobie spokój Eld z tą grą i z nami, bo jak zwykle każdy się tylko do Cb bezpodstawnie przypierdala, jak masz płacić taką cenę za zabawe w internecie, to imo nie warto

Nie. 

Po prostu zbastujcie. Ja nic złego nie robię. Mam szczere intencje, nikomu źle nie życzę i za dużo włożyłem w tą grę aby ot tak sobie zrezygnować.

Nie mam czasu, siły aby sprawdzić to TK i to jedyne o co proszę. Czy płacę coś ekstra? Co się dzieje z tym bonusem? Kto go buli bo wg. regulaminu to Dallas. Czy TK przechodzi z graczem, czyli jeśli kiedyś wpadnę na pomysł oddania go muszę się liczyć z tym, że nadal ma 15% TK? Prosił bym o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli teraz sprowadziles aferę z Turnerem do „nie wycofałem się z tego dealu tylko był niezgodny z CBA” co wyszło na jaw już po aferze ?

 

gówno mnie też interesuje twoje życie prywatne i innych myśle też, więc może przestań za każdym razem z siebie robić życiową ofiarę losu, bo raczej mnie takie teksty utwierdzają w tym że jesteś żenujący niż że mam Ci odpuścić jak piszesz głupoty, bo masz zły stan zdrowia. Czy chodzi Ci o to piszesz te głupoty ze wzgledu na stan zdrowia ?

 

Nam już wystarczy ze robisz z siebie bezbronną owieczkę i ofiarę podczas deali z januarym xD

Reprezentowany przez Ciebie poziom wypowiedzi tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie mam zamiaru z Tobą gadać i nie wiem co mi wtedy do głowy walnęło, że dwa razy do Ciebie rękę na zgodę wyciągnąłem.

Rozpatrywałeś w ogóle scenariusz co by było jak byś wrócił, chcielibyśmy zrobić deal z Turnerem tak jak było to ustalane, a tu dupa bo CBA nie puszcza? Co byś wtedy zrobił? Też mnie winił, że zerwałem deal. 

A na to wszystko najśmieszniejsze jest to, że non stop skutecznie omijasz to jaką aferę z LMA rozkręciłeś, gdzie kazałeś mi szukać innego centra od czego tak naprawdę się zaczęło.

4 minuty temu, fluber napisał:

Co Ci dolega? 

Genetyczna wada serca tzw. "Long QT" ( musisz sobie wygooglać na czym to dokładnie polega, bo to nie jest miejsce na pisanie o tym ). Chodzę ze wszczepionym jednojamowym kardiodefibrylatorem. 

W sumie to podchodzę do tego czasami humorystycznie, bo żaden z Was nigdy nie zaliczył takiego zgona jak ja choć bym nie wiem jak się najebał :D. Reanimacja, adrenalinka do serca, dwa złamane żebra i jak by kogoś ciekawiło to po defibrylatorze schodzi naskórek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie było tak Elf, tylko zerwałeś deal zanim to wyszło i nie raczyłeś mnie o tym powiadomić tylko wysłałeś słynne „proszę powiedz ze wracasz i nasz deal upadł” wiec nie przekręcaj faktów pod swoją narracje. Bo piszesz bzdury żeby się wybielić, na szczęście każdy już wie, że z tobą się na nic do przodu nie warto umawiać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No ale nie było tak Elf, tylko zerwałeś deal zanim to wyszło i nie raczyłeś mnie o tym powiadomić tylko wysłałeś słynne „proszę powiedz ze wracasz i nasz deal upadł” wiec nie przekręcaj faktów pod swoją narracje. Bo piszesz bzdury żeby się wybielić, na szczęście każdy już wie, że z tobą się na nic do przodu nie warto umawiać. 

Wiesz Synku - masz pecha. Mam świetną pamięć do tego typu wydarzeń. Chcesz ją sprawdzić? Jeszcze 6 dni po Twoim odejściu, bodajże w okolicach początku Sierpnia prosiłem Cię o powrót abyśmy to dopięli. Po kolejnym "nie" zacząłem szukać planu B. Jest faktem któremu nie zamierzam zaprzeczać, że Cię o tym nie poinformowałem ale po co miałem to robić jak parę razy usłyszałem "nie", albo "nie, nie wracam jeśli Rada z tym coś nie zrobi". 

I po raz 417 powtórzę - deal i tak by przez CBA upadł. Co najlepsze i możesz w to nie wierzyć ale nie jestem wkurwiony na Ciebie, że Turner przez tą zadymę nie wylądował u mnie. Jestem wkurwiony na LMA bo to on rozwalił cały plan, negocjacje, rozmowy i co najgorsze relacje. Gdyby nie LMA mielibyśmy obaj jeszcze na luzie kilka dni aby deal dopieścić i ja bym się cieszył Turnerem, a Ty Nurkiem i Okoro. Więc LMA z top20 moich ulubionych graczy stał się zwykłą spierdoliną. 

Więc raz jeszcze: bywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eld napisał:

Po prostu zbastujcie. Ja nic złego nie robię ( ... )

jakbyś raczył zauważyć, to naprawde (jak na siebie) wykazałem sie sporą dozą tolerancji i pomimo faktu, że Niggets zostali wypruci z assetów to sam nie dążyłem do konfrontacji, uznałem obecne zasady (choć są k**** posrane) za wiążące i nie domagałem się żadnego zadośćuczynienia czy czegokolwiek, niestety masz takie dni gdy włącza Ci się jakiś god mode i starasz sie wszystkim udowodnić jaki to jesteś obcykany we wszystkim, to prowokuje do różnych starć no i tak skończyło się banem dla mnie (prosze nie pisz znowu, że to nie Ty)

nie wiem czy też wiesz, ale my też tu mamy rodziny i problemy dnia codziennego, sam siedzę na LQuatro z rozjebaną stopą już 3ci mc na przykład, natomiast co do braku opisów... okres świąteczny to dla mnie udreka, u mnie w rodzinie nikt nie jest w stanie przewidzieć czy Święta będą normalne czy np. wspólnej Wigilii nie będzie w ogóle, ale no jakoś nie czułem potrzeby aby się tą sensacyjną informacją z Wami dzielić, bo to nic fajnego raczej

dlatego przestań się kreować na ofiarę jeśli chcesz grać, cofnij się w dyskusji i zobacz o co miałem pretensje, może na spokojnie dojdziesz do sedna

aha, życzę Ci dużo zdrowia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku idź już może po prostu dopinać swoje deale żeby nie wyszło jak zwykle, że jakichś zasad nie znałeś albo miałeś zły dzień bo czarny kot przebiegł ci drogę. I mnie nie wciągaj w te drame spowrotem już bo ja Ci od dawna nie wypominam TEJ dramy tylko mnie najzwyczajniej w świecie po prostu wkurwiasz swoim zachowaniem, a że ty wszystko podpinasz pod to to już nie moja wina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jakbyś raczył zauważyć, to naprawde (jak na siebie) wykazałem sie sporą dozą tolerancji i pomimo faktu, że Niggets zostali wypruci z assetów to sam nie dążyłem do konfrontacji, uznałem obecne zasady (choć są k**** posrane) za wiążące i nie domagałem się żadnego zadośćuczynienia czy czegokolwiek, niestety masz takie dni gdy włącza Ci się jakiś god mode i starasz sie wszystkim udowodnić jaki to jesteś obcykany we wszystkim, to prowokuje do różnych starć no i tak skończyło się banem dla mnie (prosze nie pisz znowu, że to nie Ty)

nie wiem czy też wiesz, ale my też tu mamy rodziny i problemy dnia codziennego, sam siedzę na LQuatro z rozjebaną stopą już 3ci mc na przykład, natomiast co do braku opisów... okres świąteczny to dla mnie udreka, u mnie w rodzinie nikt nie jest w stanie przewidzieć czy Święta będą normalne czy np. wspólnej Wigilii nie będzie w ogóle, ale no jakoś nie czułem potrzeby aby się tą sensacyjną informacją z Wami dzielić, bo to nic fajnego raczej

dlatego przestań się kreować na ofiarę jeśli chcesz grać, cofnij się w dyskusji i zobacz o co miałem pretensje, może na spokojnie dojdziesz do sedna

aha, życzę Ci dużo zdrowia

Doceniam. Życzenia. Post. Sposób przekazu, choć by z tym "God Mode" ( wypowiedziane normalnie daje do myślenia ). I nie ma w tym ani krzty ironii.

Dziękuję i życzę Ci aby te Święta były choć trochę mniejszą udręką niż zwykle z głębi serca bo wiem co to znaczy. Najlepiej to zamiast pasterki zlot sobie zrobić. 

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Synku idź już może po prostu dopinać swoje deale żeby nie wyszło jak zwykle, że jakichś zasad nie znałeś albo miałeś zły dzień bo czarny kot przebiegł ci drogę. I mnie nie wciągaj w te drame spowrotem już bo ja Ci od dawna nie wypominam TEJ dramy tylko mnie najzwyczajniej w świecie po prostu wkurwiasz swoim zachowaniem, a że ty wszystko podpinasz pod to to już nie moja wina. 

Masz przycisk 'ignore'. Zrób to dla siebie, dla nas, dla społeczności, a na końcu beGM i użyj go. Głodu na świecie tym nie rozwiążesz, ale za to kilka innych spraw tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Niech ktoś to rozpiszę. Ładnie i grzecznie proszę

Trade kicker Wooda wynosi w obecnym sezonie 54/82 z 20,5 mln, czyli 2,025 mln. W następnym sezonie wynosi 2,92125 mln, w kolejnym 3,075 mln, a w ostatnim nic, bo Wood ma PO, a sezony z opcjami się nie liczą do TK. Razem muszę zapłacić Woodowi 8,02125 mln. Płatne od razu przy transferze. W wymianie jako wartość wychodząca liczy się obecną kwotę kontraktu, ale zespół przyjmujący liczy już kwotę z TK i taka też kwota liczy się jako cap hit. Jednak jako że ja już zapłaciłem Woodowi ten TK, to realnie zespół przyjmujący gracza płaci dokładnie tyle, ile wynosi obecny kontrakt. Będzie trzeba zrobić adnotację do rozliczenia finansowego. Jedyną sytuacją, w której zespół przyjmujący Wooda może coś zapłacić jest moment, kiedy płacisz podatek, bo tutaj z powodu wyższego cap hit, mogą się zwiększyć realne koszty. 

Oczywiście wszystko masz napisane w cbafaq i swego czasu byłem zaskoczony (ale teraz już nie jestem), że robiąc wymianę nie sprawdzasz jej pod kątem zgodności z cba. Wiedząc, że Wood ma TK, pierwsze co zrobiłem, to wczytałem się w przepisy i zwyczajnie sprostowałem Twojego wczorajszego babola. O tego:

20 godzin temu, Eld napisał:

Nie wlicza się w ogóle.

Bo to bzdura i można to sprawdzić czytając PIERWSZE ZDANIE W CBAFAQ dotyczące wymiany z TK

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q100

Więc naprawdę wystarczyło włożyć absolutnie minimum wysiłku, żeby się z tym zapoznać.

Nie wiem jak Ty się umawiałeś z Rybakiem z tym Lopezem, ale 1:1 z Woodem on nie przejdzie, bo cap hit Wooda po transferze wyniesie 22,525 mln. Także wystarczy dołożyć jakiś minimalny kontrakt i wszystko gra, taki ziutek nie musi nawet iść do Knicks.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

 

Serdecznie dziękuję. Teraz już wszystko prawie wszystko rozumiem. 

Ostatnie dwa pytania: 

1. Skąd się wzięła kwota 54/82. Rozumiem, że 82M to całkowita kwota jego kontraktu, ale z opcją która się nie liczy do TK. Więc dlaczego bierzemy ją pod uwagę? Natomiast cyfra 54 to suma trymestrów bez opcji jakie mu pozostały do rozegrania i jednego trymestru jaki rozegrał już u Ciebie - zgadza się? 

2. Czy jak za rok zechcę oddać Wooda ( nie twierdzę, że tak zrobię ) to mnie jego TK obowiązuje ale w mniejszej skali bo skoro Ty mu płacisz znakomitą większość z tych 15% to ja płacę tylko "do pełnych 15%".?

No i najważniejsze - odpowiedziałeś na moje najważniejsze pytanie. Przy przejęciu Wooda nie zapłacę ani dolara bo nie wejdę w podatek. 

44 minuty temu, karpik napisał:

Nie wiem jak Ty się umawiałeś z Rybakiem z tym Lopezem, ale 1:1 z Woodem on nie przejdzie, bo cap hit Wooda po transferze wyniesie 22,525 mln. Także wystarczy dołożyć jakiś minimalny kontrakt i wszystko gra, taki ziutek nie musi nawet iść do Knicks.

Czyli ta I transza TK w wysokości wlicza się do kwoty transferu,, czyli 2,025 ale nie do kontraktu. Po jego przejęciu nadal będę miał 20.500.000 w payrollu? 

Te wyliczone 22,525M nie będzie problemem, bo tak naprawdę mamy dogadane dwa transfery z czego jeden na minimalne kontrakty. Po prostu Lopez pójdzie z graczem na minimum co da 22,867M czyli w sam raz, a w drugą stronę dostanę gracza na minimalnym kontrakcie nie oddając nikogo. Pyknie w sam raz.

3 minuty temu, Eld napisał:

No i najważniejsze - odpowiedziałeś na moje najważniejsze pytanie. Przy przejęciu Wooda nie zapłacę ani dolara bo nie wejdę w podatek. 

W związku z powyższym żaden deal nie będzie anulowany. Zostaje tak jak zostało między mną a Rybakiem ustalone. Tylko na linii OKC-NYK aby było zgodnie z CBA dokonamy małych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Eld napisał:

1. Skąd się wzięła kwota 54/82. Rozumiem, że 82M to całkowita kwota jego kontraktu, ale z opcją która się nie liczy do TK. Więc dlaczego bierzemy ją pod uwagę? Natomiast cyfra 54 to suma trymestrów bez opcji jakie mu pozostały do rozegrania i jednego trymestru jaki rozegrał już u Ciebie - zgadza się? 

Nie sądzę, żeby Wood miał przed sobą 54 trymestry gry. 54/82, bo tyle meczów mu zostało do rozegrania w obecnym sezonie (w sensie 54 mecze).

12 godzin temu, Eld napisał:

Czy jak za rok zechcę oddać Wooda ( nie twierdzę, że tak zrobię ) to mnie jego TK obowiązuje ale w mniejszej skali bo skoro Ty mu płacisz znakomitą większość z tych 15% to ja płacę tylko "do pełnych 15%".?

Ja mu płacę całego TK, przecież już to kilka razy pisałem. TK obowiązuje tylko przy pierwszym transferze, przy kolejnych nie.

12 godzin temu, Eld napisał:

Czyli ta I transza TK w wysokości wlicza się do kwoty transferu,, czyli 2,025 ale nie do kontraktu. Po jego przejęciu nadal będę miał 20.500.000 w payrollu? 

Masz napisane wyżej, tak samo masz napisane w linkowanym przeze mnie pkt cba. TK wlicza się do salary, ale realnie płacę go ja. W salary widać 22,525 mln, z czego Ty płacisz 20,5, a ja 2,025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Xd przecież Ty pisałeś peany nt. Swego wybitnego scoutingu jak to widziałeś że Morant to najlepszy gracz tamtego draftu.

on garlanda na oczy w tym sezonie nie widzial.

ja to napisalem na priv i skopiwowal, bo wie kto jest prawdziwy goat :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Xd przecież Ty pisałeś peany nt. Swego wybitnego scoutingu jak to widziałeś że Morant to najlepszy gracz tamtego draftu.

yep, myliłem się :) 

W pierwszym sezonie myślałem ze Garland wypadnie z ligi po RC, w drugim był już ok, ale bez momentów, ale w tym roku gra bdb, Morant jest afektowniejszy z tymi wjazdami pod kosz, ale Garland bardziej mi się podoba z ta kreacja i- tu największy dla mnie progres od 1 sezonu- z rzutem

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

on garlanda na oczy w tym sezonie nie widzial.

ja to napisalem na priv i skopiwowal, bo wie kto jest prawdziwy goat :P

japa tam, Hejterze, Cavs oglądałem w czasach gdy na chleb mówiłeś bep, a Varejao dalej jest w top10 moich grajków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

yep, myliłem się :) 

W pierwszym sezonie myślałem ze Garland wypadnie z ligi po RC, w drugim był już ok, ale bez momentów, ale w tym roku gra bdb, Morant jest afektowniejszy z tymi wjazdami pod kosz, ale Garland bardziej mi się podoba z ta kreacja i- tu największy dla mnie progres od 1 sezonu- z rzutem

jop, garland wyglada kozack. tydzien temu pisalem, ze przyszlosc to +/- mccollum. teraz raczej napiszę, ze mccollum to podłoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Nie sądzę, żeby Wood miał przed sobą 54 trymestry gry. 54/82, bo tyle meczów mu zostało do rozegrania w obecnym sezonie (w sensie 54 mecze).

Boże, pisząc to myślałem o 54M, a nie trymestrach. Nie wiem skąd mi się to wzięło.

Jeszcze raz dziękuję Ci za poświęcenie czasu i dogłębne wyjaśnienie TK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic wypada na iles spotkan. teraz middelton.

zabawianie szykuje sie w tym Miami.

A slyszalem tez, ze gm nie potrafiąc sprostać wyzwaniu, mysli nad wywieszeniem bialej flagi.

najs 

W dniu 2.12.2021 o 08:57, fluber napisał:

Twoje argumenty to "spierdalaj" i" Nie można zabronić bycia głupkiem" . 

Zaraz pewnie wrzucisz trzy highlighty mobleya z meczu na deser:) 

Gościu ma przebłyski, aktualnie jest niezłym rolesem, przy dobrym rozgrywającym potrafi być plusowy. Masz jakiegoś? :)

no takie przebyłyski, ze od paru spotkan gra jak DPOY 

TRAFNA OCENA Z TYM NIEZŁYM ROLESEM. CZEKAM NA WIĘCEJ TWOICH PORAD I ANALIZ MOICH TREDJOW*.


*Utwierdzi mnie to w przekonaniu co do słuszności decyzji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.