Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ten deal przy obecnej wartości Davisa naprawdę nie wygląda źle, dziwię się braku miłości zwłaszcza dla Mikela, który jest ostoją defensywy Suns i wyciągając go z tego rosteru imo Suns spadli by półkę niżej

Brak tej miłości jest głównie dlatego ze zostało mu kilka miesięcy kontraktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Też pomyślałem czy bycie w tym momencie najlepszym graczem Pistons jest wyznacznikiem czegokolwiek. Co śmieszne pisze to GM klubu mający w kadrze Granta. 

co jest konkretnie śmiesznego, że w porównaniu do co niektórych nie zamierzam ukrywać, że Grant jest po prostu fatalny? mam tylko nadzieję, że ta cała kontuzja palca to tylko dmuchanie na zimne, a Jeremi jest już w Detroit na wylocie

wracjąc do Cade'a, on miał bardzo trudny start gdzie ceglił na potęgę, tylko należy pamiętać, że start sezonu opuścił z powodu urazu, natomiast proponuje sobie przypomnieć na jakich wskaźnikach do ligi wchodzili Trae (w miare szybko się ogarnął) czy Edwards (zajeło mu to pół sezonu)

ostatecznie typek w ostatnich 10 spotkaniach rzuca już w okolicach 53TS a wszystkie istotne wskaźniki prawdopodobnie dalej będzie miał niezaciekawe, bo Pistons to po prostu maszynka do dostawania wpierdolu, nie ma tam za bardzo większych powodów do optymizmu poza CC, wystarczy dodać, że Detroit zaliczyło najgorszy start wsród wszystkich ekip, które dostały pierwszy pick

w ostatnich pięciu spotkaniach wygląda to jeszcze lepiej i naprawdę myślenie, że poza drużyną ze środka tabeli plka radziłby sobie tak samo, ciągnąc dowolną ekipę w dół jest niesprawiedliwe

 

 

 

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Brak tej miłości jest głównie dlatego ze zostało mu kilka miesięcy kontraktu. 

też kupiłem Brogdona na jeden sezon, to jest normalne ryzyko jakie trzeba czasem podjąć, jeśli Knicks zaoferują mu godziwą wypłatę powinni być frontrunnerem po jego usługi, zwłaszcza przy tak defensywnie usposobionym rosterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Płaci się całość od razu, pod uwagę jest brana pozostała kwota obowiązującego kontraktu bez żadnych opcji. Czyli wychodzi ok. 2+3+3 = 8. Jako salary wysyłane przeze mnie liczy się kwota bez TK, ale dla Knicks już się liczy z TK. Ja bym w życiu Wooda nie wysłał do Thunder i proszę mnie nie kojarzyć z wymianą na linii NYK-OKC.

Przecież w regulaminie w pkt. 13.3 ( który zresztą sam układałeś ) jest napisane, że TK płaci klub który oddaje zawodnika, a nie przyjmuje. Już pomijam fakt, że @człowiek...morza na pewno by się nie zgodził na ekstra 8M do salary, a nawet jeśli to i tak go hard cap trzyma.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Tylko szkoda, że u nas ma trafić do Oklahomy, żeby grać na 4 obok Capeli. Nie, to nie będzie działać.

To jeszcze nie jest przesądzone. Opisów nie było, więc spokojna Twoja rozczochrana. Może grać Wood - Randle i robić temu drugiemu miejsce. Może grać Wood - Reid gdzie obaj potrafią rozciągnąć grę. Może grać Wood - OG ( z nim na 4 kiedy wróci do zdrowia ). 

Możliwości i pomysłów mam wiele.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Radzę Ci to sprawdzić.

Jeśli OKC ma zapłacić choć by jednego dolara przez trade kickera Wooda do trejdu nie dojdzie bo są to okoliczności przeze mnie nie znane ( i podczas negocjacji również nie były znane ) i nie mam najmniejszego zamiaru ładować się w podatek.

A z czystej ciekawości - co mam sprawdzić? Co mi grozi jak przejmę Wooda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na przyszłość życzyłbym sobie jednak abyś zaprzestał sugerowania zrywania dealów tylko dlatego, że znowu czegoś nie wiedziałeś i jeszcze to boldem podkreślasz

A ja bym sobie życzył abyś nie mówił mi co mam robić.

Nie słyszałem o przypadku aby TK przechodziło z drużyny na drużynę. Zawsze byłem przekonany, że jest jednorazowe, czyli w tym przypadku DAL ---》NYK, a OKC to już nie tyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Trio Wall-Griffin-Davis rozniosłoby ligę, gdyby nie kontuzje

Dobrze, że ktoś z uznaną renomą mówi otwarcie, to co dla mnie jest oczywiste.

Wielokrotnie mówiłem o tym czemu Davisa nie traktuje jako pełnoprawnego superstara, a bardziej super-elite rolesa, także nie chce się powtarzać.

Jednak jako uzupełnienie bardzo mocnej układanki przy optymalizacji jego skillsetu, a ma do tego w BeGM Mavs warunki powinien wyglądać dużo, dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

A ja bym sobie życzył abyś nie mówił mi co mam robić.

Nie słyszałem o przypadku aby TK przechodziło z drużyny na drużynę. Zawsze byłem przekonany, że jest jednorazowe, czyli w tym przypadku DAL ---》NYK, a OKC to już nie tyczy.

brak fundamentalnej wiedzy u Ciebie nie oznacza ze znowu musisz zrywać dograny deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Eld napisał:

Przecież w regulaminie w pkt. 13.3 ( który zresztą sam układałeś ) jest napisane, że TK płaci klub który oddaje zawodnika, a nie przyjmuje. Już pomijam fakt, że @człowiek...morza na pewno by się nie zgodził na ekstra 8M do salary, a nawet jeśli to i tak go hard cap trzym

Zacznij proszę czytać ze zrozumieniem. W cytowanym przez Ciebie tekście masz czarno na białym napisane co i jak.

Fajnie byłoby też, gdybyś zajmował się swoimi wymianami, a nie swoimi nie zajmował. 

45 minut temu, Eld napisał:

z czystej ciekawości - co mam sprawdzić? Co mi grozi jak przejmę Wooda?

Nic nie każę Ci sprawdzać, ale mimo to radzę to zrobić, bo z Twoich wypowiedzi wynika, że nie rozumiesz jak działa TK. Kojarzysz kto go płaci, ale jak liczony jest kontrakt gracza z TK w wymianie, już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że ktoś z uznaną renomą mówi otwarcie, to co dla mnie jest oczywiste.

Wielokrotnie mówiłem o tym czemu Davisa nie traktuje jako pełnoprawnego superstara, a bardziej super-elite rolesa, także nie chce się powtarzać.

Jednak jako uzupełnienie bardzo mocnej układanki przy optymalizacji jego skillsetu, a ma do tego w BeGM Mavs warunki powinien wyglądać dużo, dużo lepiej.

coś czułem ze Karp sobie tymi nostalgicznymi, dla Organizacji Pelikanów, wpisami kupi głosy Cambyego. 

Sezon 18’ w Nowym Orleanie wciąż wspominany jak Wembley 73’ i deszcz w Monachium 74’ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie słyszałem o przypadku aby TK przechodziło z drużyny na drużynę. Zawsze byłem przekonany, że jest jednorazowe, czyli w tym przypadku DAL ---》NYK, a OKC to już nie tyczy.

dokładnie to samo pisałeś przy s&t, jeśli uważasz, że niewiedza pozwala Tobie na olewanie danego słowa (już poraz enty w różnych konfiguracjach) to jednak żałuje, że nie zostałeś na oślej łączce ten cały 1T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jeździ - nikt nie rozpisze jak to ma wyglądać.

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dokładnie to samo pisałeś przy s&t, jeśli uważasz, że niewiedza pozwala Tobie na olewanie danego słowa (już poraz enty w różnych konfiguracjach) to jednak żałuje, że nie zostałeś na oślej łączce ten cały 1T

Weź mnie lepiej nie wkurwiaj. Miałem przejebany dzień, dopiero jem śniadanie, nie jesteś stroną, a się wpierdalasz. 

Dodatkowo przypomnisz mi z którego dealu się wycofałem bo nie znałem zasad? Bo z Turnerem i Allenem nie przeszły przez CBA.

24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

brak fundamentalnej wiedzy u Ciebie nie oznacza ze znowu musisz zrywać dograny deal

Nie no Ty to jesteś znawca jak mało kto. Chylę czoła. 

Ty to dopiero masz wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Weź mnie lepiej nie wkurwiaj. Miałem przejebany dzień, dopiero jem śniadanie, nie jesteś stroną, a się wpierdalasz. 

sam się wystawiasz pisząc takie rzeczy, wiedzac, że jesteś na cenzurowanym, natomiast jeśli masz zły dzień, to może nie próbuj na przyszłość polepszać go sobie dyskusjami o cba?

"nie jesteś stroną" - nie bądź śmieszny, nie oczekuje od Cb c*** wie czego, ale nie musisz na każdym kroku udowadniać jakie to masz wyjebane jajca na krytykę

czas ochronny elfów dawno się skończył

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Każdy jeździ - nikt nie rozpisze jak to ma wyglądać.

Weź mnie lepiej nie wkurwiaj. Miałem przejebany dzień, dopiero jem śniadanie, nie jesteś stroną, a się wpierdalasz. 

Dodatkowo przypomnisz mi z którego dealu się wycofałem bo nie znałem zasad? Bo z Turnerem i Allenem nie przeszły przez CBA.

Nie no Ty to jesteś znawca jak mało kto. Chylę czoła. 

Ty to dopiero masz wiedzę.

xDDDDDDDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Qcin_69 napisał:

xDDDDDDDDDDDD

 

Nie no ekspercie może z ręką na sercu powiesz nam, że wiedziałeś co to BYC z CBA przy Allennie i Turnerze skoro mnie zarzucasz brak fundamentalnej wiedzy to taki znawca jak Ty powinien mieć takie szczegóły w jednym paluszku.

 

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Elf ty masz przejebany dzień i prosisz żeby nie wkurwiać zawsze jak ktoś ci ma coś do zarzucenia, zawsze ta sama, nie wiem wlasciwie co to jest - wymówka ? 

Primo - dalej nie rozumiesz znaczenia eot? Nie mam ochoty z Tobą rozmawiać. A ten tekst LBSa niżej to mnie już rozpierdolił bo jak znika na długie tygodnie i później się tłumaczy "nawet nie wiesz co się u mnie działo" to wszyscy "oh biedny LBSik", a ja mam niby tą samą wymówkę? Znajdź mi ostatnią taką. Nawet k**** nie wiecie co się u mnie w życiu działo a jakoś nie biadolę. Nie Wy jesteście prawie śmiertelnie chorzy, nie Wam Rodzice wcześniej poumierali i musieliście się młodszym Bratem opiekować. Nie k****. Lepiej cisnąć bekę "nigdy tak nie robiłeś jak miałeś 12 lat?". Więc zapytam raz jeszcze - z którego dealu się wycofałem? Tylko proszę rozróżnij twierdzenie "wycofać się" od "transfer upadł przez CBA". No chyba, że to za dużo dla Ciebie

Specjalnie dałem sobie spokój od beGM na miesiąc aby tacy prowokatorzy jak Qcin, który w zasadzie jest Qloqcinem, czy niepotrafiący zrozumieć faktów Ronnie dali mi pierdolony święty spokój. Dałem sobie też ten miesiąc aby ochłonąć od beGM ale pojawiają się te same nicki i znów zaczynają jazdę od "jesteś na cenzurowanym". Tylko szkoda, że mu się zapomniało jaką jazdę zrobił przy LMA, a później się dziwi, że jak śmiałem szykować plan B nie wiedząc na czym stoję

Jestem na cenzurowanym bo k**** co? Ja układałem CBA, że Turner nie przeszedł? A może to ja napisałem, cytuję: "szukaj sobie innej opcji bo ja rezygnuje z gry". Albo nie. To ja namówiłem LMA aby Pacers zrobił w c***a. Powinieneś wziąć lekcje od @Pablo81. On jak się dowiedział, że Allen nam nie przejdzie przez CBA napisał c*** z tym, sam nie wiedziałem, zdarza się po czym na luzie, w ciszy i spokoju sprzedał go do Celtów. Pełna kulturka.

Trzeci raz pytam. Niech ktoś to rozpiszę. Ładnie i grzecznie proszę. Ja naprawdę dzisiaj mam urwanie dupy i roboty jeszcze na kilka godzin. Mało zrobiłem dla tej gry, aby spokojnie mi odpowiedzieć, a nie prowokować czy zwał jak chciał?

Kiedyś ta gra sprawiała mi masę przyjemności. Mam tu kilku naprawdę dobrych ziomków, ale szczerze powiedziawszy przez takie akcje zamiast spokojnego wytłumaczenia - beka i prowokowania naprawdę zastanawiam się czy jest to warte mojego czasu, nerwów i zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.