Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, january napisał:

Napisałem w tamtym poście "z tego co piszesz..." nie bez powodu - nie znam kształtu ostatecznej wymiany. Jak to ma być kilka słabych picków, połamany Lopez i Poole oraz Bridges przed grubymi wypłatami to wygląda na słabiutki deal Knicks i jak wspomniał Camby - dość dowcipny w kontekście wiecznego szydzenia Knicks z zwrotu jaki kiedyś otrzymał MC za AD;)

 

Ja też ogólnie myślałem, że tam jeszcze Zion idzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, january napisał:

 

Jest solidnie przepłacony jak na poziom, który prezentuje, a Ty masz już 2x wysokich za 50 mln, bardzo dziwny ruch, no ale zobaczymy ile dopłaciłeś.

 

ja go traktuje jako PF/C z solidnym rzutem. Dodać tylko mogę, że nie przychodzi sam z Knicks ale, że obowiązuje mnie tajemnica handlowa, to jeśli @człowiek...morza zechce to napisze kogo jeszcze wyciągnąłem od niego.

A jak nie to czekajcie na okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brakiem zdziwienia aczkolwiek z dużą dozą zażenowania przyszło mi czytać posty z dzisiejszego dnia.

Niemniej zastanawia mnie jedno, @Qcin_69 @tangiers sformalizowaliście już swoją relację czy dalej tak po bezbożnemu?

7 godzin temu, Alonzo napisał:

No trochę zaszczuliście C_M  - i to w sumie Twój głos zadecydował - choć dla mnie losy głosowania nie były wcale jednoznaczne. Wymusiliście na nim deal i dostał co dostał..

Choć mi się nowi Knicks podobają - fajna perspektywa budowy drużyny wokół Mobleya alias Garnett 2.0 No i C_M dostaje lepszego, a nie gorszego z Bridgesów - choć biorąc pod uwagę jego intensywność oddawania to będę go liczył jako słabszego o 10-15% niż tego z rl. 

no fakt jest taki, że w lidze aktualnie jest pewnie 5 gości za których by wymieniono Mobley'a. I z pewnością w tej grupie nie ma byłego (aktualnego?) 31-letniego superstara na 1-rocznym kontrakcie, czekającego na 5-letnią umowę na 250 mln, po paru bardzo poważnych kontuzjach.

Ja osobiście również jestem zadowolony z wytyczonej perspektywy. Z tego co dostałem za Davisa także. Jest to więcej niż dostali Pelicans w realu, a tym bardziej więcej niż to co dostał Marcus. Zatem jak w takim wypadku można mówić o jakiejś śmiesznej wartości, gdy Pelikany w realu były chwalone na lewo i prawo za swój ruch? Nie wiem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

@Qcin_69 @tangiers 

Ja osobiście również jestem zadowolony z wytyczonej perspektywy. Z tego co dostałem za Davisa także. Jest to więcej niż dostali Pelicans w realu

Pelicans idą na 4 sezon poza play in z rzędu po tej wymianie także gratuluję ustawienia sobie poprzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Źle pamiętasz :) tzn część dobrze ale nie do końca :)

czyli co doklanie?

natomiast od razu zaznaczę, że obu cenię niżej zarówno od poole'a jak i bridgesa.

edit: no dodałeś porzingisa, ktory jest wart aktualnie jakies 15 mln na sezon a zarabia 35. super opcja!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A tak patrząc na dyskusję o wymianie, której finalnego kształtu de facto jeszcze nie znamy, to nie lepiej jednak byłoby zrobić okienko transferowe zamiast 3-5 stycznia na 24-27 grudnia przykładowo?

Jednak kupowanie połowy już rozegranego następnego trymestru +- jakiegoś gracza jest u nas bez sensu.

temat wałkowany od 10 okienek spotyka się nie wiedzieć czemu z odpwiedzią "nie", wiec chyba nie ma sensu meczyc buly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 20:50, Eld napisał:

Ok. Są lepsi. Ale też są i tacy którzy zawodzą o wiele bardziej.

 

Od tego to ja mam Capelę.

Może po prostu słowo "kasztani" mnie drażni. Po prostu zjechał z formą bardziej mi pasuje i z tym nie zamierzam polemizować. Ale czy dużo? Not rly no. 

Zauważ jaki dziwny zbieg okoliczności. Odsunęli Kembę i nagle Randle w ostatnich trzech meczach przeciwko mocnym rywalom robi super cyfry. Tam w szatni rzeczywiście musiało być coś nie tak.

I jak tam Randle bez Kemby wyglada? Dalej te super cyfry? Czy może problemem nie był Kemba jednak? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MMM2121 napisał:

ciężko się obrażać za to, ze próbujesz robić to, co wszyscy inni, czyli swoje chwalić, a w cudzym szukać słabości (na tym polega ta gra w końcu, czyli między innymi  zabawa w bieda Pr-managera) ale po co udawać, ze twoje zdanie jest obiektywne albo się takie stara być, nie da się być obiektywnym w tego rodzaju grze, szczególnie przy opisywaniu rywali. 

To wskaż co było nieobiektywnego w opisie zespołów. Głównym celem było wskazanie, jakie problemy mają poszczególne drużyny, ale zauważ, że wymienione są też przy okazji pozytywne rzeczy. Co do perspektywy własnego zespołu również, a że przy okazji dodałem jakieś dopiski sprzyjające mojemu zespołowi, które są niewielkim zalążkiem opisu, który będzie niedługo, no myślę, że to nic złego, tym bardziej, że odnosiłem się do opinii, które imho trochę zaniżały wartość mojego zespołu względem innych. 

5 godzin temu, MMM2121 napisał:

Cade będzie dobry(wierze w to mocno) ale na razie sabotuje twoja drużynę

Wiesz, ja patrzę jednak trochę szerzej niż tylko na %. I czemu z marszu mam robić z niego tego najważniejszego gracza, kiedy mam spoko otoczenie (zdecydowanie więcej talentu), w którym może po prostu zacząć jako ten drugi obok Garlanda, w innych ustawieniach mieć zawsze więcej wsparcia niż w rl i spokojnie się rozwijać. Co do tego, co we wpisie niżej napisałeś. Cade to nie jest typowy scorer, tylko all-around player. On ma naprawdę wiele do zaoferowania, nawet jak skuteczność jest słaba. On nie musi dominować piłki. Nie będzie też tutaj graczem, na którym głównie skupi się uwaga obrońców przeciwnika. I patrząc w rl, jak wygląda współpraca między Garlandem a Rubio (swoją drogą, gracz, który ma kijowe %, a może mieć fajny wpływ na grę), to też musi zadziałać dla mnie na plus. 

4 godziny temu, MMM2121 napisał:

Na ten moment Vuc ani w ataku, ani w obronie nie jest kimś kogo playoffowy zespół chciałby mieć. 

Na ten moment w obronie raczej nie można nic mu zarzucić, a i statystyki przemawiają za nim. Wyszło, że nie jest żadną dziurą jak niektórzy pisali, a nawet dla Bulls jest wartością dodaną, tak że zaskoczenie in-plus. 

W ataku slump rzutowy bardzo wyraźny, jasna sprawa, przecież pisałem o tym, że Vucević zawodzi. Ale patrzę też trochę szerzej niż sam scoring. To jest naprawdę dobry playmaker z pozycji wysokiego i koledzy na tym korzystają + mimo fatalnej formy rzutowej, nikt go nie odpuści, wręcz dalej jest podwajany.

5 godzin temu, MMM2121 napisał:

imho ani u ciebie nie ma super ataku na ten moment, ani defensywy

Nie napisałem, że mam topowy atak czy obronę, ale nie jest tak źle jak próbujesz przekazać.

Mam czołowego playmakera tego sezonu w postaci Garlanda (a to jest bardzo duży atut względem wielu moich przeciwników). Rl Cavs (czyli rewelacja tego sezonu) bez niego notuje mega zjazdy w ataku. Mam dobry spacing, dobry personel, żeby grać fajny ball movement. Praktycznie żadnego z moich graczy nie odpuszczają drużyny przeciwne (chyba tylko Javonte Green tak na pierwszą myśl, ale on jak już coś sporadycznie rzuci to wpada na niezłym %). 

W obronie też nie jest źle. Uważam, że lepszy od Twojego zespołu akurat jestem. Vucek nie jest żadną dziurą, o czym wspominałem wcześniej. Wiggins gra do tej pory bardzo dobrze na ciężkich matchupach. PJW to dobry obrońca. Cade nie jest słaby. Garland w skali ligi słaby, ale też dziurą nie jest. On pewnego poziomu raczej nigdy nie przeskoczy, ale jest szybki na nogach, na wysokie bbiq i przede wszystkim wkłada duży wysiłek w grę, tak że w def też widać poprawę. Z ławki fajny Green, fajny Langford, KPJ się rozwinął + ma świetne warunki. JRE jest bardzo mobilny i jako PF też będzie niezły. Dedmon to solidny backup. Inna sprawa, że przy szerokim składzie, mogę sobie pozwolić na większą intensywność, co też polepsza obronę, a i daje więcej łatwych punktów w ataku. Nie wygląda to tak źle. 

4 godziny temu, MMM2121 napisał:

Bycie najlepszym graczem Real Pistons to jakieś osiągniecie?

W sumie dość podobne jak bycie chyba drugim najlepszym graczem Pels. 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Co śmieszne pisze to GM klubu mający w kadrze Granta. 

Grant to dobry gracz. Nadużywa trochę tych trudnych long jumpshotow, ale w warunkach naszych Denver, nie robiłby tego aż tak często. A propos Denver, gdyby nie te kilka nieobecności Jokera, to byłby raczej pewniak do pierwszego miejsca na zachodzie po T1. 

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

o chui, to już rozumiem skąd wzięły się teksty o tym jak to Vuc poświęcił swoje aspiracje ofensywne dla dobra zespołu, niezły lol

Nie no głupota jak ktoś tak mówił. Znaczy Vucevic gra pod zespół, ale na pewno nie z tego wynika ten slump i zresztą on sam jest świadomy, że musi dać więcej. 

5 godzin temu, Eld napisał:

Z tym że jedynym grywalnym PF jest Randle nie do końca zgoda, bo jest jeszcze Reid, a już wiadomo, że dojdzie jeszcze Wood. OG jak wyzdrowieje również bardzo dobrze radzi sobie na tej pozycji

Znaczy ja tam przyjąłem, że w tych meczach, co brakuje OG. A przy braku BroLo po prostu traktuję Reida jako tego backup centra dla Clinta, bo to nie jest raczej gracz, który z powodzeniem może łączyć te dwie funkcje na dużych minutach. 

Btw, Wood to raczej nie obok Capeli. 

5 godzin temu, Eld napisał:

Może trudno w to uwierzyć, ale skład będzie jeszcze szerszy

Na ten moment miałeś imho za dużo niskich graczy, a brakowało właśnie jeszcze jakiegoś PF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Braveheart22 napisał:

Btw, Wood to raczej nie obok Capeli. 

Na ten moment miałeś imho za dużo niskich graczy, a brakowało właśnie jeszcze jakiegoś PF. 

Co do pierwszego jeszcze się pomyśli, bo jeszcze Naz Reid jest w obwodzie który sobie nawet radzi.

Co do drugiego przychodzi jeden "jordanowski "198 cm" i 208 cm. Podniosłem trochę skład.

53 minuty temu, january napisał:

Racja.

Jak to tam było, karpik co roku płaci +- 3mln dodatkowo, czy w 1 roku całość +- 12 mln? I jak to się wlicza do salary cap Mavs/Thunder?

Regulamin - punkt 13. CBA punkt 100.

Za trade kickera płaci Dallas. Knicks za oddanie go do mnie już nie płacą. 

Ale zastanawia mnie punkt 13.4 czy ten trade w ogóle przejdzie :D.

57 minut temu, january napisał:

I jak to się wlicza do salary cap Mavs/Thunder?

Nie wlicza się w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, january napisał:

karpik co roku płaci +- 3mln dodatkowo, czy w 1 roku całość +- 12 mln? I jak to się wlicza do salary cap Mavs/Thunder?

Płaci się całość od razu, pod uwagę jest brana pozostała kwota obowiązującego kontraktu bez żadnych opcji. Czyli wychodzi ok. 2+3+3 = 8. Jako salary wysyłane przeze mnie liczy się kwota bez TK, ale dla Knicks już się liczy z TK. Ja bym w życiu Wooda nie wysłał do Thunder i proszę mnie nie kojarzyć z wymianą na linii NYK-OKC.

A w ogóle to się c***a znacie, bo Poole za jakiś czas będzie gościem z półki Beala. On dwa lata temu był jednym z najgorszym graczy w lidze, rok temu grał jakieś epizody w borderline PO teamie, a teraz jest starterem w czołowej drużynie. To jest mało prawdopodobne, żeby on się skończył rozwijać, skoro w ciągu dwóch lat zrobił tak ogromne postępy. Rybak wraca tutaj do tego, co doprowadziło go do przejścia pierwszej rundy PO, znowu widzi pewne rzeczy z wyprzedzeniem i nie boi się podejmować odważnych decyzji. Tylko z Woodem się moim zdaniem spieszy, bo jak tylko go Rockets wytrejdują do jakiegoś lepszego zespołu, to zobaczycie, że Wood to full package modern big, nie-all-star, ale gość z przedziału top40-50, wart tych 20-kilku baniek/rok. Tylko szkoda, że u nas ma trafić do Oklahomy, żeby grać na 4 obok Capeli. Nie, to nie będzie działać.

Nie jestem szczęśliwy z oddawania Bridgesa, ale to w sumie Wasza wina. Gdybyście klepnęli jego extension, to by został. A tak, to nie mając pewności czy zawodnik u mnie chce grać i związać na dłużej, robię co muszę.

Btw czekam na jakieś poważne propsy ze strony @MarcusCamby. Byłeś wizjonerem otaczając Davisa kreatywnym PG i point forwardem. Trio Wall-Griffin-Davis rozniosłoby ligę, gdyby nie kontuzje, mam nadzieję, że Trae-Zion-Davis widzisz jako wersję 2.0, taką nieco lepszą i z jeszcze lepszym supportem dookoła. Na razie idę mocno w Twoje ślady, bo nie sądzę, żeby Zion zagrał w tym sezonie. Na szczęście finansowo będę w stanie to udźwignąć co najmniej do 2024. 

13 godzin temu, Eld napisał:

Nie wlicza się w ogóle.

Radzę Ci to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, karpik napisał:

 

A w ogóle to się c***a znacie, bo Poole za jakiś czas będzie gościem z półki Beala. On dwa lata temu był jednym z najgorszym graczy w lidze, rok temu grał jakieś epizody w borderline PO teamie, a teraz jest starterem w czołowej drużynie. To jest mało prawdopodobne, żeby on się skończył rozwijać, skoro w ciągu dwóch lat zrobił tak ogromne postępy. Rybak wraca tutaj do tego, co doprowadziło go do przejścia pierwszej rundy PO, znowu widzi pewne rzeczy z wyprzedzeniem i nie boi się podejmować odważnych decyzji.

Niezły trash talk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.