Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem zachód i Suns powinni być wyżej niż OKC i Kings i to tak zdecydowanie. Nie rozumiem zachwytów nad Clarksonem, co znaczy ze jest bardzo dobry? Fani Jazz najbardziej narzekają na niego właśnie w tym sezonie. OKC bez Anunoby nie zwojują wiele a on już 8 nieobecności zaliczył i rośnie… 

w suns Nie ma gwiazd ale jest równy team i przede wszystkim dobra forma. Dinwiddie, Bane, Barnes, Harris i Jackson to swietne s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak widać nie wszyscy czekali na moje power rankingi :(

wszyscy czekali na Twoje rankingi, a nie ranking zrobiony na podstawie wyobrażeń a nie faktów :D a z tymi Lakersami i ich opisem to poleciałeś typowo po januarowemu, zupełnie oderwany od dzisiejszych realiów :D Dalej Lakers głównym faworytem do tytułu, ale to okrzyknięte idealnym latem lato okazuje się wydmuszka, tak samo jak postawa rl Lakers, gdzie konstrukcja składu jest przecież bliźniacza, choć oczywiście January zaraz się oburzy i napisze ze w rl c***owy fit dla Lebrona a u niego miodzio, ale znamy to już od 5lat :) 

Jesli dla Ciebie zespół w którym trójka najlepszych graczy podkoszowych to Harenstein, Theis i LMA 21’ to najlepszy zespół 1 trymestru, to ok, liczę ze jednak będzie was tym razem maks trzech :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wszyscy czekali na Twoje rankingi, a nie ranking zrobiony na podstawie wyobrażeń a nie faktów :D a z tymi Lakersami i ich opisem to poleciałeś typowo po januarowemu, zupełnie oderwany od dzisiejszych realiów :D Dalej Lakers głównym faworytem do tytułu, ale to okrzyknięte idealnym latem lato okazuje się wydmuszka, tak samo jak postawa rl Lakers, gdzie konstrukcja składu jest przecież bliźniacza, choć oczywiście January zaraz się oburzy i napisze ze w rl c***owy fit dla Lebrona a u niego miodzio, ale znamy to już od 5lat :) 

Jesli dla Ciebie zespół w którym trójka najlepszych graczy podkoszowych to Harenstein, Theis i LMA 21’ to najlepszy zespół 1 trymestru, to ok, liczę ze jednak będzie was tym razem maks trzech :D 

Ty, ale jak Ty mozesz sie wypowiadac na temat faktow, jak mecuz zadnego w sezonie nie ogladales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards pod koszem mają jednego Howarda grającego raczej poniżej oczekiwań, a tu jakoś nikt na alarm nie bije :)

Wielokrotnie dawałem niskie bilanse Lakers i potem między mną i January były ciche dni, ale obiektywnie to w tym momencie ma najlepszy skład ligi. 

Oczywiście brakuje mi kogoś kto będzie walczył o zbiórki, stawiał zasłony i bronił deskę, dlatego przy tak słabym Theis są do ogrania przez lepiej fitujący zespół, ale wciąż siła talentu jest po ich stronie. 

Batum nie gra tak rewelacyjnie jak rok temu, ale wciąż jest wartością dodatnią. G. Hill gra dobrze. Umniejszać w tym momencie Aldridge jest głupotą, bo to trzeci najlepszy gracz Nets w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ty, ale jak Ty mozesz sie wypowiadac na temat faktow, jak mecuz zadnego w sezonie nie ogladales?

Fakty są po mojej stronie 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wizards pod koszem mają jednego Howarda grającego raczej poniżej oczekiwań, a tu jakoś nikt na alarm nie bije :)

Wielokrotnie dawałem niskie bilanse Lakers i potem między mną i January były ciche dni, ale obiektywnie to w tym momencie ma najlepszy skład ligi. 

Oczywiście brakuje mi kogoś kto będzie walczył o zbiórki, stawiał zasłony i bronił deskę, dlatego przy tak słabym Theis są do ogrania przez lepiej fitujący zespół, ale wciąż siła talentu jest po ich stronie. 

Batum nie gra tak rewelacyjnie jak rok temu, ale wciąż jest wartością dodatnią. G. Hill gra dobrze. Umniejszać w tym momencie Aldridge jest głupotą, bo to trzeci najlepszy gracz Nets w tym sezonie. 

no ja te wizards nie mam na 1 miejscu Wschodu przecież bo tam jest dramat pod koszem, dla mnie takie matchupy jak.z Lakers czy Wizards to jest +15 dla Soty na start, kwestia czy reszta składu byłaby w stanie to odrobić, imo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus ale Howard nie gra poniżej oczekiwań, jeden z równiejszych i lepszych graczy lakers w realu. Bez niego byliby jeszcze gorsi. Legit 20-25minut co mecz da Wizards. Moja rada: Może obejrzyj jakis mecz ? :) Bo jak propsujesz jakichś kołków Clarksonów i Kennardów, a teraz dorzuciłeś ten tekst to smiem po mału twierdzić ze widziałeś mało i lecisz po nazwiskach + boxscore.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

@ely3 napisz coś od siebie o Jordanie Clarkson, bo wydaje mi się, że ludzie pamiętają tylko jego słaby początek sezonu. 

Clarkson przede wszystkim w Jazz uczy się gry w obronie. Zwłaszcza rotowanie, zmiany krycia. I robi na przestrzeni sezonu spory postęp. W ataku się poprawia choć tu nadal miewa mecze slabe ale to wynika chyba z tego ,że całe Jazz często po prostu człapie po parkiecie i próbuje wygrywać minimum energii.

OGólnie za ostatnie 8 meczów ma trójkę powyżej 41% i coraz częsciej ma dzień miotacza płomieni bo trafia wszystko. Ale jego główny postęp w tym roku to spory postęp w obronie na obwodzie. 

Jego TS będzie koszmarne wciąż bo początek sezonu był tragiczny z TS n a poziomie 44%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Marcus ale Howard nie gra poniżej oczekiwań, jeden z równiejszych i lepszych graczy lakers w realu. Bez niego byliby jeszcze gorsi. Legit 20-25minut co mecz da Wizards. Moja rada: Może obejrzyj jakis mecz ? :) Bo jak propsujesz jakichś kołków Clarksonów i Kennardów, a teraz dorzuciłeś ten tekst to smiem po mału twierdzić ze widziałeś mało i lecisz po nazwiskach + boxscore.

Kennard przez co najmniej połowę pierwszego trymestru grał rewelacyjnie. Także polecam zastosować się do własnej rady, bo jestem przekonany, że Howard nie wnosi połowy tego co Luke. 

Oczywiście ja nie deprecjonuje Dwighta. Gra swoje. Dałem go jako przykład jedynego wartościowego podkoszowego w rotacji Wizards. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby Ale Clarkson ogólnie w tym sezonie to często jeździec bez głowy. Nieważne czy trafia czy nie odpala rzut za 3. A jego selekcja woła o pomstę do nieba. Teraz jest w formie to trafia nawet porąbane rzuty ale jego selekcja jest gorsza niż rok temu. Mniej zauważa kolegów. Często odpala rzuty na siłę .. I to kilka razy kosztowało Jazz porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kennard to jest netraringowy fluke

w co drugim poscie sie powolujesz na netrtg, a tera fluke xd

gosc gra dobry sezon, nie ma nawet dyskusji co do tego.

ewentuanym rozczarowaniem jest mann po ktorym pewnie liczono na spory postep, a tu narazie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

w co drugim poscie sie powolujesz na netrtg, a tera fluke xd

gosc gra dobry sezon, nie ma nawet dyskusji co do tego.

ewentuanym rozczarowaniem jest mann po ktorym pewnie liczono na spory postep, a tu narazie nic

Kennard gra to samo co rok temu i nie mam zielonego pojęcia czemu ten net rating się tak różni w stosunku do zeszłego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.