Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no i wiadomo - Clarkson 6men frontrunner

a w T2 będzie już spokojnie w konwersacji do dpoty

Chyba mał ooglądasz NBa bo jedynym faworytem do rezerwowego roku jest Herro i inkt nawet nie jest blisko. Chyba ,że w Heat on zacznie grać jako starter w miejsce koszmarnie fatalnego Duncana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Chyba mał ooglądasz NBa bo jedynym faworytem do rezerwowego roku jest Herro i inkt nawet nie jest blisko. Chyba ,że w Heat on zacznie grać jako starter w miejsce koszmarnie fatalnego Duncana

na tyle oglądam by wiedzieć, że Clarksona mogą chwalić tylko fani jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na tyle oglądam by wiedzieć, że Clarksona mogą chwalić tylko fani jazz

Za cały sezon nie chwali nikt ale tu było pytanie o ostatni okres a ostatnie 8 meczów mniej więcej od drugiego meczu z Hawks to on gra inaczej. W sensie znowu jest efektywny.  Pytanie co jest bardziej reprezentatywne dla niego. Te 1/11 za 3 czy jak ostatnie 41% 

Z Clarksonem jest tak ,że jak nie trafia to jeszcze bardzej skupia sie na rzucaniu i wtedy jest balastem ciągnącym w dół. A kiedy trafia to nagle zauważa kolegów. Ale jego selekcja jest naprawdę fatalna w tym roku . Tyle ,ze jak trafia to nie ma znaczenia kto go broni. JAk go broni a Clarkson trafi . Osobiście wkurzają mnie jego akcje typu odpalanie trójki z obrońcą na sobie w 10 sekundzie akcji. Nawet jeśli trafia tak jak ostatnio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Za cały sezon nie chwali nikt ale tu było pytanie o ostatni okres a ostatnie 8 meczów ( ... )

Marcus zrobił Power Ranking, który obejmuje okres od startu sezonu do teraz, wśród tych chwalonych przez niego graczy znalazł się właśnie JC, co wzbudziło pewne kontrowersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Przeczytałem zachód i Suns powinni być wyżej niż OKC i Kings i to tak zdecydowanie. Nie rozumiem zachwytów nad Clarksonem, co znaczy ze jest bardzo dobry? Fani Jazz najbardziej narzekają na niego właśnie w tym sezonie. OKC bez Anunoby nie zwojują wiele a on już 8 nieobecności zaliczył i rośnie… 

OG istotnie jest bardzo ważnym graczem rotacji, ale Camby napisał - szeroka kadra pokryje to spokojnie.

@MarcusCamby obwód już został rozmieniony. Będzie jeden skrzydłowy więcej. Nie rozumiem natomiast o co chodzi z Lopezem. Ma day to day a nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lopez przeszedł właśnie operację pleców, prawdopodobnie 5 miesięcy przerwy minimum

No to zajebiście...

Dobrze, że Capela jest zdrów i gra coraz lepiej.

Klątwa centrów w OKC trwa w najlepsze....3 rok z rzędu.

20 godzin temu, MarcusCamby napisał:

7. Oklahoma City Thunder - Szeroka kadra do gry, ale przy obniżce formy Randle brakuje efektu wow, by móc ich brać poważnie jako team do walki o HCA. SGA to jeszcze nie jest pełnoprawny franchise player. Przydałoby się trochę rozładować talentu na obwodzie, by wzmocnić rezerwową strefę podkoszową.

Z Randle zgoda, ale przy opisie postaram się go wytłumaczyć. Przy SGA się nie zgodzę co było najlepiej widać dzisiaj w nocy jak był DNP. Wsadź go do lepszego zespołu, a swoim BBIQ, iso, drives, court vision to franchise jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Żenująco tendencyjne wypowiedzi karpika

Co jest tendencyjnego w wypowiedzi poniżej?

19 godzin temu, karpik napisał:

to jest zupełnie nowy zespół, gdzie co chwila ktoś wypada. LeBron opuścił już 12 gier, Butler 5, Batum 8, Claxton 17, Gay 14, Ellington 8. Steph zajebisty, ale przypominam, że rok temu też był zajebisty, a jakoś nawet nie wszedł do PO, bo support miał taki sobie. Tu jak na razie przez absencje nie ma ma za bardzo jak się zgrywać, bo ciągle są roszady w składzie. Sytuację trochę ratuje łatwy terminarz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Pisanie o Woodzie że wygrali 4 mecze z rzędu, gdzie w tym ostatnim to wygrali dzięki temu że szybko zszedł? 

Ten mój wczorajszy post naprawdę nie jest tak daleko, żeby se nie móc sprawdzić co jest w nim napisane.

20 godzin temu, karpik napisał:

Wood odkąd został wreszcie przesunięty na C, to kolejno pobił rekordy kariery w asystach, punktach i zbiórkach, a Rockets wygrali 3, a wczoraj też czwarty mecz z rzędu (Tate to przekocur, on był wszędzie i robił wszystko). Skręcił jednak kostkę i możliwe, że wypadnie na chwilę.

Raczej jasno jest tu wyszczególnione, że wygrali 3 mecze i dodatkowo 4 dzięki świetnemu meczowi Tate.

12 minut temu, january napisał:

Pisanie bezczelne o przyszlym spuszczaniu się nad Hartensteinem, co ma narzucac z marszu Twoja narracje w kwestii znacznie gorszego od Isaiaha Zubaca? 

Czyli nie trzeba było długo czekać :)

Były już fluberyzmy na forum, teraz widzę januaryzmy, czyli hiberbolizowanie swoich 10. graczy rotacji, jak tutaj. Zubac nie jest "znacznie gorszy" od Hartensteina :) 

17 minut temu, january napisał:

Obrażanie mojego teamu wrzucaniem Mavs jak chodzi o projected bilans w jednym zdaniu z Lakers, a nie dwie półki niżej?

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota wysłucha ofert za Brunsona

Warto dodać, że to aż dwudziesty zawodnik wedle rankingu raptor (gdzie np Tatum i Butler(te same miejsce) są na 14tym miejscu):

https://projects.fivethirtyeight.com/nba-player-ratings/

Dodatkowo Harell tam 17, a podobno wszędzie top10, a zatem Brunson 13.

Promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Przeczytałem zachód i Suns powinni być wyżej niż OKC i Kings i to tak zdecydowanie. Nie rozumiem zachwytów nad Clarksonem, co znaczy ze jest bardzo dobry? Fani Jazz najbardziej narzekają na niego właśnie w tym sezonie. OKC bez Anunoby nie zwojują wiele a on już 8 nieobecności zaliczył i rośnie… 

w suns Nie ma gwiazd ale jest równy team i przede wszystkim dobra forma. Dinwiddie, Bane, Barnes, Harris i Jackson to swietne s5.

Dziękuję, miło że ktoś docenia, akurat po Cambym spodziewałem się, że te solidność zauważy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Dziękuję, miło że ktoś docenia, akurat po Cambym spodziewałem się, że te solidność zauważy...

Przecież doceniam :)

Jakaś kolejność musiała być. Bilanse często mogą być równe. 

Po za tym nie robiłem jeszcze pełnej rozpiski, więc jakieś lekkie korekty mogą być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking moze byc, choc Wizards na 1 seedie grajac w 7 max 8 osob, gdzie ostatnim jest Iggy to raczej chec autora, zeby zostalo docenieni niz realne mozliwosci zespolu. 
Jak ktos zna opinie Cambego czy preferencje odnosnie zawodnikow, zespolow to ten ranking specjalnie nie zaskakuje.

Analizujac zespoly i ich problemy z rotacja to uwazam, ze Magic nalezy sie ten 1 seed i mysle, ze nie jest to na wyrost. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Analizujac zespoly i ich problemy z rotacja to uwazam, ze Magic nalezy sie ten 1 seed i mysle, ze nie jest to na wyrost. 

Też mam póki co Magic jako #1, @Alonzo nie zepsuj tego :D a serio to Magic są póki co najrówniejsi,reszta wszyscy z potężnymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

 

Analizujac zespoly i ich problemy z rotacja to uwazam, ze Magic nalezy sie ten 1 seed i mysle, ze nie jest to na wyrost. 

zgadzam się, choć tu pewnie będzie roznica 1 maks 2w. i te dwie druzyny uciekają reszcie stawki.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał:

 

11 (11) New York Knicks
Wiem, że CM będzie krzyczał za #11 seed, ale tu jak u nikogo będę czekał na opisy lineupów. Ja osobiście nie za bardzo potrafię sobie wyobrazić tu mocne zestawienia. Są świetni bądź dobrzy shooterzy - ale to jednocześnie bardzo słabi obrońcy (Kennard, Forbes, Osman, Melo, Beasley). Są podkoszowi - ale wręcz w nadmiarze (Davis, Mobley, Bamba) i przy Melo nie mogącym grać niżej niż PF i gigantycznym two-way (jumperek, defensywa) zjeździe AD ciężko to rozsądnie ustawić. Bardzo jestem ciekawy jakie ruchy wykonają podczas nadchodzącego okienka Knicks, by wzmocnić swój zespół. Ale by nie było CMowi smutno - tak, Mobley to dzik;)

jak według ciebie nie gra simmons to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.