Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MMM2121 napisał:

Sacramento dość wysoko, Dallas tak samo. 
Okc nad Golden? 
No cóż wiedziałem, ze nie odpuścić tego Otto Xd

U mnie jestes nad Dallas i Sacramento, OKC. Ale ja zawsze mialem slabosc do Lavina i ten trade z Okongwu wyglada bardzo dobrze
 

W sprawie Kings to u @MarcusCamby wystepuje tzw. Efekt ,,Wielkiego Tadka”. Dostalem kiedys dzieki temu +60 winow w sezonie, wiec nie moge narzekac. Teraz czas na Shevca, ktora swoja droga ma w zespole chyba z 8PFow, wiec efekt Wielkiego Tadka jest przez to mniejszy.

24 minuty temu, january napisał:

Non stop mi piszecie że mam sprzedać tego Dlo.

To słucham ofert, może rozwaze oddanie go jak pojawi sie jakas naprawde korzystna propozycja. Nic na siłę.

Troche przeplacony jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tangiers napisał:

U mnie jestes nad Dallas i Sacramento, OKC. Ale ja zawsze mialem slabosc do Lavina i ten trade z Okongwu wyglada bardzo dobrze
 

W sprawie Kings to u @MarcusCamby wystepuje tzw. Efekt ,,Wielkiego Tadka”. Dostalem kiedys dzieki temu +60 winow w sezonie, wiec nie moge narzekac. Teraz czas na Shevca, ktora swoja droga ma w zespole chyba z 8PFow, wiec efekt Wielkiego Tadka jest przez to mniejszy.

Grubo, biorąc pod uwagę że rotacja na pozycjach 3-4-5 w Warriors właściwie nie istnieje. Dziwne, że ktoś kto oddaje first picki za Dillonów Brooksów i Bobby Portisów potem tak nagradza wąskie teamy. Żeby nie było, u mnie tym mocno zaplusowałeś i Heat są drugą/trzecią siłą ligi.

A Lavine tak żeś zawsze cenił, że wolałeś dać 16mln za sezon Redickowi niż przebić ten złodziejski kontrakt 11mln na sezon dla Zacha, który CambyGOAT z miejsca okrzyknął najwięksym stealem.

A swoją drogą to Tadek jest znów zajebisty w tym sezonie. Już się bałem, że umarł po poprzednim sezonie, ale jednak wrócił i z miejsca jest drugim najlepszym graczem Bulls.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Grubo, biorąc pod uwagę że rotacja na pozycjach 3-4-5 w Warriors właściwie nie istnieje. Dziwne, że ktoś kto oddaje first picki za Dillonów Brooksów i Bobby Portisów potem tak nagradza wąskie teamy. Żeby nie było, u mnie tym mocno zaplusowałeś i Heat są drugą/trzecią siłą ligi.

A Lavine tak żeś zawsze cenił, że wolałeś dać 16mln za sezon Redickowi niż przebić ten złodziejski kontrakt 11mln na sezon dla Zacha, który CambyGOAT z miejsca okrzyknął najwięksym stealem.

A swoją drogą to Tadek jest znów zajebisty w tym sezonie. Już się bałem, że umarł po poprzednim sezonie, ale jednak wrócił i z miejsca jest drugim najlepszym graczem Bulls.

na 3 od biedy może grać, kwestia rywali ofc i czy 3 w dryżynie przeciwnej to typowy 3andD czy coś tam umie pokozłować. 

Otto, Zach, MCW, Lee, Iwundu czy Harkless. 

(Ja wiem, że taki Harkless to w tym sezonie się nie nagrał, jednak na podstawie poprzednich lat, można sobie jako tako wyobrazić, jaką role miałyby w moim zespole). 

Na 5 ten Aron Baynes w ataku wygląda, jak kiep ostatni w mijającym trymestrze, ale ile on by mia rzutów u mnie przy? 5 na mecz? A w obronie już wczesniej wspominałem, że jest całkiem ok, do tego jakiś small ball z Greenem jako 5 (co w real NBA można było zobaczyć w meczach z Dallas, czy pod koniec meczów z LAC) i jakoś to idzie. 

Poza tym chyba nie doceniasz mojej ofensywy, tutaj mam naprawdę dwóch wybitnych ofensywnych grajków. 

Rk Player Pos Age Tm G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% eFG% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
1 Bradley Beal SG 27 WAS 22 22 35.2 11.4 24.2 .471 2.5 7.5 .339 8.9 16.7 .530 .523 7.5 8.4 .897 1.5 3.6 5.1 4.5 1.3 0.5 3.1 2.6 32.9
2 Stephen Curry PG 32 GSW 27 27 33.9 10.0 20.2 .493 4.9 11.5 .429 5.0 8.7 .576 .614 5.1 5.4 .932 0.4 5.0 5.4 5.9 1.2 0.1 3.3 2.0 29.9
3 Joel Embiid C 26 PHI 22 22 32.3 9.4 17.3 .543 1.2 3.0 .400 8.2 14.4 .573 .577 9.6 11.3 .851 2.0 8.8 10.8 2.8 1.3 1.2 3.3 2.5 29.6
4 Damian Lillard PG 30 POR 25 25 35.8 8.9 20.0 .447 4.0 10.5 .382 4.9 9.5 .519 .547 7.4 7.9 .934 0.4 3.9 4.3 7.3 1.0 0.2 3.1 1.5 29.2
5 Luka Dončić PG 21 DAL 27 27 35.3 10.0 21.1 .475 2.4 7.2 .335 7.6 14.0 .546 .532 6.6 8.3 .795 0.9 7.7 8.6 9.4 1.0 0.7 4.2 2.2 29.1
6 Zach LaVine SG 25 CHI 25 25 35.5 10.0 19.3 .519 3.6 8.3 .430 6.4 11.0 .585 .611 4.5 5.2 .863 0.7 4.7 5.4 5.3 1.1 0.5 3.8 2.6

28.1

Dwóch graczy w top 6 i to wszystko na jakiś chorym TS. 

Dodatkowo mnóstwo opcji w ataku, bo Curry i Zacha może kreować Draymond, który w tym sezonie ma 8 asyst na mecz. (najwięcej w karierze per match) 

Nie ma co czarować, że ławka jest mocna bo nie jest, ale i tak ilość atutów przysłania wady, więc te 4/5 miejsce w konfie jest dość sprawiedliwe imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harkless jest kontuzjowany, a Iwundu to chyba nawet przegrywa miejsce w rotacji z moim jedenastym/dwunastym zawodnikiem - rookie Josh Green.

Otto Porter i Draymond trochę spotkań opuścili. Mo Harkless większość trymestru. Baynes wyglądał jak emeryt. Iwundu to garbage player. Marquesse Chriss out of season. Damian Jones kontuzjowany, a Luke Kornet to przegrał rywalizacje nawet z Felicio.

W tej sytuacji trzeba będzie chyba sięgnąć po obu two-way czyli Mosesa Browna i Marquesa Boldena.

A też do samych miejsc nie przykładałbym wielkiej wagi, bo jak zrobiłem wstępne bilanse to wyszło mi ósme Warriors 13-11, a czwarte Rockets 15-9. Te różnice są minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Grubo, biorąc pod uwagę że rotacja na pozycjach 3-4-5 w Warriors właściwie nie istnieje. Dziwne, że ktoś kto oddaje first picki za Dillonów Brooksów i Bobby Portisów potem tak nagradza wąskie teamy. Żeby nie było, u mnie tym mocno zaplusowałeś i Heat są drugą/trzecią siłą ligi.

A Lavine tak żeś zawsze cenił, że wolałeś dać 16mln za sezon Redickowi niż przebić ten złodziejski kontrakt 11mln na sezon dla Zacha, który CambyGOAT z miejsca okrzyknął najwięksym stealem.

A swoją drogą to Tadek jest znów zajebisty w tym sezonie. Już się bałem, że umarł po poprzednim sezonie, ale jednak wrócił i z miejsca jest drugim najlepszym graczem Bulls.

Miedzy nimi bedzie 1 win roznicy, wiec az tak bym sie nie podniecal. Jak Warriors sie nie wzmocnia to faktycznie moga zostac przegonieni w kolejnych semestrach, ale na razie wystartowali mocno. A Portis okazal sie dobrym gamblingiem ;) 

Moze zle pamietam, Redick dostal wieksza kase, ale krotszy kontrakt. Celem strategicznym byl cap space na slynne lato 2019. Dluzszy kontrakt Lavine nie miescil sie w tym planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Murray z Woodem zagrali jak dotąd 41 meczów w tym sezonie, a Porter z Draymondem 39:)

Ale za Murraya i Woodena wciąż mogą wejść wartościowi gracze do rotacji, a Warriors nie mają tego komfortu.

Jeden rabin powie Warriors 15-9, Hawks 13-11, bo Stephen Curry, a drugi powie Hawks 15-9, Warriors 13-11, bo najlepsza obok Mavs rotacja w lidze :)

A po której stronie jest Camby to wiadomo przecież od zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ale za Murraya i Woodena wciąż mogą wejść wartościowi gracze do rotacji, a Warriors nie mają tego komfortu.

Jeden rabin powie Warriors 15-9, Hawks 13-11, bo Stephen Curry, a drugi powie Hawks 15-9, Warriors 13-11, bo najlepsza obok Mavs rotacja w lidze :)

A po której stronie jest Camby to wiadomo przecież od zawsze :)

Ja chyba kogoś gubię w tych Hawks. Fournier opuścił 10 meczów, Wendell Carter opuścił 10 meczów. Zakładając, żę s5 to jest Murray - Bledsoe - Wiggins - Millsap - Wood. To ławka to jest pół Fourniera, pół Cartera, McConnell i Robin Lopez.   I nawet nie liczę 30% nieobecności Wooda. Gdzie jest ta najszersza rotacja w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ja chyba kogoś gubię w tych Hawks. Fournier opuścił 10 meczów, Wendell Carter opuścił 10 meczów. Zakładając, żę s5 to jest Murray - Bledsoe - Wiggins - Millsap - Wood. To ławka to jest pół Fourniera, pół Cartera, McConnell i Robin Lopez.   I nawet nie liczę 30% nieobecności Wooda. Gdzie jest ta najszersza rotacja w lidze?

Nie ma już mnie przy kompie, by to sprawdzić, ale wydaje mi się że dwóch graczy zgubiłeś. James Ennis dobrze wygląda w Magic. I ktoś tam jeszcze był. 

Mają trochę absencji, ale tam jest bardzo dobra forma rolesów, by to sensownie łatać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma już mnie przy kompie, by to sprawdzić, ale wydaje mi się że dwóch graczy zgubiłeś. James Ennis dobrze wygląda w Magic. I ktoś tam jeszcze był. 

Mają trochę absencji, ale tam jest bardzo dobra forma rolesów, by to sensownie łatać. 

No jest jeszcze 12 gracz rotacji rl Orlando, racja.  3 miejsce na wschodzie uzasadnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 18:35, Alonzo napisał:

Orlando Magic –I  trymestr  sezonu 2020/21

Proponowany bilans:

15-9 czyli te ponad 60% powinienem mieć.

Kalendarz i olbrzymie rotacje, a także problemy z nieobecnościami w innych teamach powinny nieco zneutralizować brak KATa. Nadal mam 2 z top30 graczy NBA oraz stabilny, zgrany i dość zdrowy skład nie licząc KATa. 

Widze się na 3 lub 4 miejscu na Wschodzie po I trymestrze. 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

A tu taki tam sobie shooter (via @karpik i @ely3) co od 25 stycznia obok Stephena Currego trafia najwięcej trójek w lidze 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przeczytałem opos Alonzo drugi raz, dopiero teraz mi się rzuciło w oczy:

 

 

Absencje:

KAT – 20 – rekontuzja nadgarstka + covid (to moje największe, ale i jedyne osłabienie); 

 

***(Po spacji natomiast co ??? :) )

Okeke – 16 (kolano) - gracz dopiero wprowadany do rotacji

Silva – 8 (biodro) - gracz bez którego poradze sobie w rotacji

Gordon – 5 (kostka)( g9, g17, g22-24);

Lowry – 3 (g8, g15, g.16)

Mitchell – 2 (g18, g19)

Nunn – 2 (procedura covidowa) (g10, g11)

Williams – 1 (procedura covidowa) (g10)

Temple – 1 (g1)”

 

 

No i..? 

Tam również jest napisane, że gracze rotacji poza KATem opuścili mi w tym trymestrze w sumie 14 meczy, czyli 1 co drugi mecz.

U Ciebie: Paul g23

Turner g13 i g14

Aldridge - g4-g6 i g22-24

Hardaway g12

Looney - g22-24

Campazzo g8, g22 i g23

Nwaba g3, g19-g22

To daje 20 meczy z jakichś powodów, a ponoć miałeś taki zdrowy trymestr.. 

 

Cytat

 

Facundo Campazzo won't play on Saturday against the Kings due to right knee soreness. 

Campazzo had seen an uptick in minutes with Gary Harris and P.J. Dozier sidelined, but now he'll join the injury list alongside Jamal Murray (left knee soreness.) Monte Morris should see a lot of action with so many ball-handlers out for Denver.

Feb 6, 2021, 4:29 PM ET

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 18:04, RonnieArtestics napisał:

Indiana Pacers 

  1. a poprawiłem się  nawet dzięki tym ruchom  w niektorych aspektach (rzuty za trzy). 

 

 

 

2. Rotacja:

jest to zaznaczam rotacja bez uwzgledniania nieobecności, ponieważ miałem akurat w tym trymestrze raczej zdrowy skład i można sobie w miarę wyobrazić kto kogo zastępuje, nie mam czasu za bardzo się bawić w wasze obliczenia a miałem raczej naprawdę zdrowy skład

 

 

jesli chodzi o line-upy, to ulubiony line-up na zaciętą końcówkę to zdecydowanie Paul-Hardaway-Holiday-Johnson-Turner. Taki line-up daje zdecydowanie obronę na topowym poziomie, 

 3. Absencje: 

Holiday, Keldon - 0

Paul, Hardaway jr - 1

Turner - 2

Looney, Campazzo - 3

Nwaba - 4

Aldridge - 6 

Galloway, Boban - chyba 0 ( oni raczej dostawali DNP czasem i byli zdrowi, ale nie jestem pewien, jak coś to mniej istotnie bo graja obaj po 5-10minut na mecz. 

 

Jak widać miałem naprawdę sielankę jesli chodzi o zdrowie w tym trymestrze, porównując do reszty ligi. Nikogo tutaj nawet Covid protokół nie dotknął. Zdrowie to zdecydowanie moja mocna strona w tym sezonie. 

 

 

 

Magic (dom) - W?

 

@Bucks - L? 

Pelicans (dom) - W? 

Jazz (dom) - W?

 

W pozostałych siedmiu meczach mam miedzyn innymi u siebie za młodych na mnie Mavs i Magic bez KAT-a. Te dwa mecze powinny być formalnością a w pozostałych pięciu robie 3-2 śmiało. 

Dawac 16-8 panowie, docencie formę i łatwość terminarza, będę wdzięczny i usmiechniety.

 

6. Wady i Zalety

 

Wady:

  • Brak superstrzelca - nie mam zawodników o profilu Bookera czy Lillarda, Beala. Brak super ofensywnej opcji na końcówki może być wadą. Chciałbym tylko zwrócić uwagę ze każdy z moich zawodników z pierwszej piątki powinien mieć tu nieco większy usage niż w swoich zespołach w realnym świecie. Dlatego taki Hardaway, Paul, czy Turner powinni tutaj dawać te 2-3ppg więcej na mecz i mam wtedy czterech zawodnkow dających te 15-20pkt na mecz więc nie jest tak źle, da się na taką wadę przymknąć oko. 
  • Brak zbiórki? - uważam tutaj, że również nie ma tragedii, co prawda w realu też najlepsi Keldon i Turner po 7 zbiórek ale w tym moim zespole Turner bedzie robił więcej bez Sabonisa. Zrobił postęp wyraźny w ustawianiu się i zabezpieczaniu /zastawianiu, mam Paula który potrafi sprytnie się ustawić i jak na PG notuje sporo zbiórek, więc jakiejś tragedii nie bedzie, ale szału tez nie zdecydowanie. 
  • Srednia ławka. W tym roku dla odmiany czuje że moja ławka jest ciut krótka i nie ma tam żadnego upside właściwie. Są to solidni weterani, jednak brak fajerwerków statystycznie. Nie będą przegrywać z innymi rezerwowymi ale również nie zdominują nikogo. Tutaj będziemy myśleć nad wzmocnieniami na już. 

 

7.  Proponowany bilans:

mam gracza o klasie i poziomie all-NBA teams (Paul), mam gracza o impakcie top3 w obronie i top30 overall (Turner), wspartych kilkoma solidnymi weteranami i młodziutkim energicznym Keldonem Johnsonem. Mam też akurat w tej części nieco łatwiejszy terminarz z zdecydowaną przewagą meczy w domu - proponuje conajmniej 6. Miejsce na wschodzie, conajmniej 15-9. 

Sam się Ronnie wrzucasz pod kosiarkę wyśmiewając mój team w łapu capu, zatem porównajmy może nasze teamy (choc dla mnie sprawa jest oczywista).

1. Gratuluje poprawienia sie w trójkach - skoro jest wg Ciebie aż tak dobrze, to musiało to wcześniej naprawdę fatalnie wyglądać.. 

Porównajmy :

Indiana                                                                 Orlando

Hardaway 3,1x3 na 39%                                Mitchell 3,5x3 na 41,6%

Holiday 2,3x3 na 42%                                    Lowry 2,8x3 na 37%

Turner 1,5x3 na 33%                                      Nunn 1,7x3 na 35%

Aldridge 1,3x3 na 36%                                  Gordon 1,6x3 na 37%

Paul 1,3x3 na 34%                                        Temple 1,5x3 na 34%

Johnson 1x3 na 32%                                    Oubre 1,5x3 na 29%

Galloway 1x3 na 47%                                   Williams 1x3 na 44%

Inni mają poniżej śr. 1 trafionej trójki, ale mój Silva ma 1/1 czyli 100% :P 

 

2. Policzyłem za Ciebie minuty:

na pg brakuje Tobie 69min.

na sg brakuje 78min.

na sf jest idealnie

na pf brakuje 192min.

na c brakuje 98min.

 

3. No nie masz topowej obrony pomimo fantastycznego w defensywie Turnera. Wg tych stats  https://dunksandthrees.com/epm uaktualnianych codziennie (ja spisywałem u każdego po g24 i jeszcze rl Memphis sie tylko ostali) plusowi w defensywie są u Ciebie - Turner, Nwaba, Campazzo, Looney i Holiday. reszta na minusie, choć Paul, Keldon Johnson i Galloway na nieznacznym. Masz dwie spore dziury w obronie i są to Hardaway i Aldridge. Hardaway i Paul to Twoi jedyni plusowi gracze w ofensywie. Na minimalnym plusie są Holiday i Aldridge, a Turner i Galloway są tu neutralni. Dziwią mnie minusowe statsy Keldona Johnsona - nie jakieś duże (-0,7/-0,6) ale i w ofensywie i w defensywie minusowe. Mało oglądam Spurs, więc tu sie nie wypowiadam. 

ja dla porównania nie mam żadnej dziury w obronie. Wszyscy moi gracze w defensywie są plusowi lub neutralni. Wszyscy. 

 

4. O absencjach już pisałem - w uśrednieniu wypada Tobie zawsze jeden gracz rotacji. Gallowaya i Bobana Tobie liczyłem, że grali we wszystkich 24 meczach odnośnie uśrednionych minut. 

5. Rotacja

Przecież Ty masz w tym sezonie zupełnie nową drużynę!!!! Z poprzedniego sezonu z graczy s5 ostali sie Tobie - Paul, Holiday i Turner oraz z ławki Johnson oraz przysłowiowi 9/10 - Galloway i Boban. Do tego Holiday poszedł na ławkę a do s5 wszedł Keldon + dokoptowałeś sobie dwóch słabych defensorów - Holidaya i starego Aldridgea. Na ławce Twoim 6thmanem jest właśnie Holiday, tym siódmym wg mnie powinien byc Nwaba, który ma fajne statsy, ale jest minusowy w ofensywie, a w defensywie jest świetny. Ty nim grasz jednak tylko 12min z ławki i to nawet nie na pozycjach, gdzie gra w rl Houston, czyli na sf i pf. Nie masz nikogo w sumie poza Holidayem, kto wniósłby Tobie z ławki energię w ofensywie - u mnie są to Nunn i Temple. U Nunna - jak już przy nim jesteśmy pokutują statsy z tego blowoutu 40pkt. z Milwaukee na początku sezonu (tak samo jeszcze u kilku graczy rl Heat);  

ja mam cały czas stabilna rotacje 8/9 graczy, którymi gram duże minuty. Rotacja jest wąska, ale stabilna i tylko Temple i Birch są tu nowi. Okeke, Silve to ja wprowadzam na spokojnie w małych minutach, tak jak napisałem. To, ze są w rotacji (jak grają Okeke w 8 meczach, a Silva w 12) to działa dla nich tylko na plus, ale jak ich nie ma, to nie jest to zadna strata dla rotacji. Oni sie maja tylko ogrywać. 

6. Liderzy

Głębię składu z grubsza mamy porównywalną i o ile można porównywać Paula z Lowrym, to mam nadzieję, że dostrzegasz subtelna różnice pomiędzy Mitchellem, a Hardawayem. :) Twoja jedyna przewagą jest Turner w obronie, ale to, że nie gra obok niego Sabonis, tylko stary Aldridge też raczej nie działa na korzyść Twojej Indiany. 

Porównajmy liderów punktowych, może cod tu dotrze do @MarcusCamby (licze bez KATa 4 meczy)

Indiana                                                           Orlando

Hardaway 17pkt.                                       Mitchell 23,5pkt.

Paul 16,9pkt.                                             Lowry 17pkt.

Johnson 14,2pkt.                                     Gordon 13,8pkt.

Aldridge 14,1pkt.                                      Oubre 13,8pkt.

Turner 13,7pkt.                                         Nunn 13,1pkt.

Holiday 11,3pkt.                                      Temple 8,5pkt.

Nwaba 8,6pkt.                                         Birch 6,8pkt.

Galloway 5pkt.                                        Williams 5,9pkt.

Looney 3,7pkt.                                        Joseph 5,6pkt.

Campazzo 3,7pkt.                                 Okeke 3,9pkt.

Marjanovic 4,3pkt.                                Silva 3,8pkt.

 

7. Terminarz

Wg mojej szczegółowej rozpiski przegrywam w Indianapolis mecz z Twoimi Pacers. Ty grasz praktycznie w pełnym składzie, mi wtedy wypada akurat Lowry (KAT oczywiście nie gra); Co prawda Mitchell jest w świetnej formie i Hardaway go tu nie powstrzyma, czy kto tam go będzie krył i w meczu z Pacers spokojnie mógłbym powalczyć - przy Aldridgeu Gordon, czy Oubre mieliby łatwiej pomimo Turnera pod koszem, ale ok.

Jednak u mnie na 100% przegrywasz g23 z Pels, gdzie masz tylko 7 graczy na boisku względem rl (przy spisywaniu każda drużyna, która gra mniej niz 8 graczami ma u mnie L w danym meczu). A w g22 i g24 grasz tylko 8 graczami. Przykładowo ja tak wygrywam g22 z Toronto pomimo brau Gordona, bo tam Raptors graja bez Lillarda, McColluma, czy Dwighta Powella tylko w 7. 

Grasz 15 meczy u siebie, a ja gram 13 meczy u siebie. Niektóre moje mecze wyjazdowe, to żart, gdzie chociażby Brooklyn daje radę wystawić przeciwko mnie 6 graczy.. a Boston gra (i to tylko do kontuzji Beverleya) 3 guardami i 998987 podkoszowymi. 

Poza tym Turnerem pod koszem jak nie mam KATa nie widzę ani jednej przewagi Twoich Pacers nad moimi Magic. Różnica pomiedzy naszymi teamami nie będzie duża (i to na moja korzyść), ale pisanie, że to Twoi Pacers powinni miec spokojnie 2 W więcej od moich Magic to po prostu słaby zart. 

Nie mniej jednak Pacers na teraz mam zdecydowanie w top8 - moze nawet koło 6 miejsca, ale z pewnością nie przed Orlando. Swoich Magic mam na 3 miejscu za Heat (słaba defensywa o której nikt nie pisze) i Knicks ze swoimi problemami. Nawiasem mówiąc ciekawe, czy C_M zrobi opis czy bedzie bazował na highlightach wyrwanych z kontextu. Możliwe, że czegoś nie widzę, i tos jeszcze będzie minimalnie przede mną, ale z szacunkiem do moich rywali z Konferencji nikt taki mi nie przychodzi do głowy. Przed Pacers też mam naszych Cavs, choc oni maja słaba obronę  i nie są aż tak efektywni jak sie u nas powszechnie uważa - ale bazujemy tu na świeżości i dajemy sie ponieść entuzjazmowi. :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.