Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Brak będzie kosmicznych bilansów bo nawet DEN które świetnie wykorzystuje normalnie swój parkiet w covidzie inaczej idzie i stad ekipy maja dużo wygranych na wyjeździe. Są takie co nawet lepszy R robią niż H. 

RL Thunder.

7-7 road.

4-8 home.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Piszesz coś swego czasu w przypadku Knicks o tym, że braknie rzutów dla liderów i rolesów, a potem robisz zwykłą przeklejką średnich statów z sezonu. Co to miało pokazać?

Chociaż nawet w tym przypadku wydaje się przewaga być po stronie Pacers, nie licząc pierwszej opcji, gdzie Ronnie jasno napisał, że Hardaway dostanie większą rolę tak jak w Knicks, a CP3 pod nieobecność Bookera udowodnił, że potrafi wciąż przejąć rolę głównego scorera.

Inna sprawa, że ja hejterem Magic chyba nie jestem, bo widzę wstępnie dodatni bilans dla Ciebie, a nie dla wszystkich głosujących jest to oczywiste.

Marcus,

porównałem po prostu średnie z rl  - a to kto ma jaką rolę w drużynie, to już zupełnie inna kwestia. U mnie w sumie oczekuję od graczy bardzo zbliżonych średnich, choc Mitchell i Lowry bez KATa pewnie by mieli te śr. punktowe wyższe. Możliwe, że Gordon, Nunn, Birch i Williams u mnie też by mieli średnie nieznacznie wyższe - ze względu na nieco większe role, a z kolei Joseph może nieco mniej. 

@Lucas

Jak widzę, że mnie cytujesz, to za każdym razem zastanawiam się o co sie znowu dopierd%$asz :) 

Defensywa Jazz to Gobert, a ofensywa to Mitchell. Conley sie tam idealnie odnalazł, ale nie ma go od 4 meczy, a oni nadal wygrywają z Mitchellem jako podstawowym kreatorem, więc ślicznie Ciebie proszę odpierdol się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Defensywa Jazz to Gobert, a ofensywa to Mitchell. Conley sie tam idealnie odnalazł, ale nie ma go od 4 meczy, a oni nadal wygrywają z Mitchellem jako podstawowym kreatorem, więc ślicznie Ciebie proszę odpierdol się :) 

To nie próbuj manipulować ludźmi, że Jazz są zespołem Mitchella, gdy Gobert i Conley mieli większy pozytywny impakt na wyniki Utah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

IMO Conley > Mitchell, ale o to @Qcin_69 bardziej powinien walczyć w tym trymestrze, ale tam i tak przede wszystkim rządzi Gobert.

Ciężko powiedzieć tbh, w Jazz wszyscy graja zajebiscie w tym roku i to jak wybór między Ferrari a McLarenem, Mitchell się koszykarsko rozwinął i to jest na mega plus, jakbyś mnie zapytał kogo bym wolał mieć w zespole Donovana czy Mike to tez wolałbym Mitchella (Nie patrząc na fit i resztę partnerów) No ale ze mając obok takich ananasów jak w BeGM zespół z nim zrobiłby 19-1 run to trochę heheszki. 
Jak już wspomniałem wcześniej, dla mnie Magic to zespół z okolic 0.50, za dużo kasztanów w składzie i za słaby atak na coś więcej l, zobaczymy jak w drugim trymestrze, zapowiada się lepiej dla Orlando, bo w pierwszym wszystko poszło nie tak, równie spektakularnie jak u Ciebie ;) 

@Alonzo nie siej propagandy, Mitchell grał w tych meczach dobrze ale przypisywanie mu wygranych z Bucks (Ingles), 76ers (Clarkson) czy Heat(Gobert/Bojan/Niang) to już kreatywna księgowość- za to z Bostonem był (ponoć, bo nie oglądałem) najlepszy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

To nie próbuj manipulować ludźmi, że Jazz są zespołem Mitchella, gdy Gobert i Conley mieli większy pozytywny impakt na wyniki Utah :)

I co z tego że mieli manipulatorze? 

Zabierz od nich Mitchella, to wtedy zobaczymy gdzie jest Utah. Conleya nie wiadomo, czy utrzymają po sezonie. Utah to duet Mitchell/Gobert. Mitchell to ofensywa, a Gobert to defensywa. 

Nie zamierzam z takimi manipulatorami dyskutować, zatem to moja ostatnia odpowiedź w tym sezonie na twój post manipulatorze.  

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Czy Hornets są zespołem Devonte Grahama?:)

Wg lucasamanipulatora tak :) 

szkoda klawiatury na takich krętaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Nie wiem, Hornets nie ogladam, a Jazz widzialem trochę i to co widziałem potwierdzają statystyki :)

To co widzę w Hornets też potwierdzają statystyki:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612766&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1628984,202330

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612766&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1628984,1630163

Rl Hornets zrobili 11-13 przypominam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Irving > Mitchell wydaje się być oczywisty. 

spaczone spojrzenie, które utarło się w głowie. nic nie poradzisz.

irving i mitchell dają  z grubsza podobne atuty, problem w tym, że mitchell nie jest w ani jednym lepszym zawodnikiem i jest duzo mniej efektywny

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

spaczone spojrzenie, które utarło się w głowie. nic nie poradzisz.

irving i mitchell dają  z grubsza podobne atuty, problem w tym, że mitchell nie jest w ani jednym lepszym zawodnikiem i jest duzo mniej efektywny

 

Chociażby defensywa w której Mitchell sie pogorszył w tym sezonie a i tak zawsze będzie tu lepszy. Poza tym Kyrie trochę opuścił w tym trymestrze - 8 meczy (1/3 trymestru). 

Za ten trymestr nawet nie ma co chyba dyskutować, że Mitchel lepszy od Irvinga. 

Rób lepiej opis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Alonzo napisał:

Chociażby defensywa w której Mitchell sie pogorszył w tym sezonie a i tak zawsze będzie tu lepszy. Poza tym Kyrie trochę opuścił w tym trymestrze - 8 meczy (1/3 trymestru). 

Za ten trymestr nawet nie ma co chyba dyskutować, że Mitchel lepszy od Irvinga. 

Rób lepiej opis. 

pisalem o atutach.

defensyw mitchella nie jest atutem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 14:29, january napisał:

Beasley to jedyny w lidze obwodowy, który oddaje ponad 15 rzutów i nie ma 2,5 asysty na mecz. Nawet inna czarna dziura Dillon Brooks (15,3 fga, 2,8 ast) się nie łapie do takiego pałowania.

O, Klay to chyba najlepsze porównanie pod kątem stylu gry, trzymając proporcje. 

także nie przekraczał 2.5 asyst ten egoista tak a propo.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.