Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fluber napisał:

 

6. 11 miejsce na wschodzie dla mnie po 1 trymestrze przy takim podejściu nie jest jednak zaskakujące i rozumiem Twój system. Rok temu skorzystałem wiec nie powinienem go krytykować:) W rl NBA nie kojarzę jednak żeby wypadniecie 3 opcji w ataku spowodowało żeby najlepszy team NBA w kolejnym sezonie był w bottom 10,dostaje mocno po dupie za pozaboiskowe kwestie ktore, uważam, nie miałyby miejsca w przypadku graczy chcianych i docenianych w tym samym klubie kolejny sezon. Wydaje mi się że to @Alonzo ma na myśli pisząc o Roto tutaj:) 

 

W tym trymestrze sobie trochę posiedziałem i ogólnie każdy team mam rozpracowany dość dokładnie. 

@MarcusCamby tu najwidoczniej w Roto ocenia i to też jakoś dziwnie, bo np widać ze nie lubi Mitchella i dlatego go traktuje jak totalne g.. nie bacząc na to, że Mitchell nawet bez Conleya ciągnie z Gobertem Jazz co dziś pokazał chociażby przeciwko świetnej obronie moich Heat. Marcus ma takie rzeczy w pompie. Nie zwraca uwagi na kontynuację budowania teamu, na rotację i posiadanie lidera - dziwne podejście. Może chce być na siłę kontrowersyjny, bo chwalenie Cavs jest juz mało hipsterskie? 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

W tym trymestrze sobie trochę posiedziałem i ogólnie każdy team mam rozpracowany dość dokładnie. 

@MarcusCamby tu najwidoczniej w Roto ocenia i to też jakoś dziwnie, bo np widać ze nie lubi Mitchella i dlatego go traktuje jak totalne g.. nie bacząc na to, że Mitchell nawet bez Conleya ciągnie z Gobertem Jazz co dziś pokazał chociażby przeciwko świetnej obronie moich Heat. Marcus ma takie rzeczy w pombie. Nie zwraca uwagi na kontynuację budowania teamu, na rotację i posiadanie lidera - dziwne podejście. Może chce być na siłę kontrowersyjny, bo chwalenie Cavs jest juz mało hipstersie? 

Co ma za znaczenie co Mitchell dziś pokazał? Przecież to już idzie na konto drugiego trymestru.

Fakty są takie, że pierwszą połowę pierwszego trymestru miał poniżej oczekiwań. Myślisz, że zostało to zapomniane, a ty będziesz grzał się w blasku spotkań, które do oceny nie mają już znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Natomiast z drugiej strony mam też znacznie głębszy skład w tym trymestrze niż pacers gdzie 5 i 6 gracz w minutach to mcdermott i tj mcconnel

Tylko, że gracze tworzący głębię niestety mocno zawodzą. House słaby, Augustin słaby, Bjelice tak jak piszesz odsunęli no i też wychodzi słabo. Reddick trochę jednak grał i był słabiutki. Na Grahama nic nie mówię, bo mimo, że można mieć zastrzeżenia to i tak będzie pełnił u Ciebie ważną rolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Masz dobrą obronę obwodową, ale naprawdę myślisz, że dla graczy, którzy są w Lakers (LeBron, Ingram) czy Wolves (Tatum, Booker) jej złamanie to będzie problemem nie do przeskoczenia? Tym bardziej, że ma kto stawiać im dobre zasłony :)

Przecież mimo braku Conleya i PG13 wciąż zaliczam Wolves do drużyn mocnych. Ani mi w głowie inne podejście. Z Lakers podobnie. Nie zamierzam nigdy ignorować LeBrona, ale to 1-2 dla Jaśka ofc wydaje się sprawiedliwe, choć 0:3 też by mnie nie zdziwiło.

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ja w tej piątce widzę:

-3 graczy, którzy nie nadają się na centra w ogóle

-Melliego, który niestety miał fatalny trymestr i lepiej, żeby się nie pojawiał na parkiecie

-OG, który da sobie radę, ale to opcja nie na duże miuty. 

Melli to może 1/7 czasu dostępnego na centrze pochłonie. Na innych pozycjach nie gra.

Napisałem zresztą chyba dość obiektywnie że minus minus trója na to co się dzieje u mnie pod koszem, ale mam porównanie do tego co działo się u mnie pod koszem w zeszłym roku też po pierwszym trymestrze i tam to była pała, jedynka w ocenach szkolnych. Teraz jest lepiej bo przynajmniej mam tam kogo postawić, ale jakość materiału jest meh. To, że mam 5 opcji ( bez Nurka ), daje możliwość reagowania. Nie jesteśmy trenerami a GMami. Nie wiem jak by to w RL wyglądało. Mogło by się okazać, że taki Rui na C świetnie sobie radzi i nagle minuty się zmieniają. Trochę wróżenie z fusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Co ma za znaczenie co Mitchell dziś pokazał? Przecież to już idzie na konto drugiego trymestru.

Fakty są takie, że pierwszą połowę pierwszego trymestru miał poniżej oczekiwań. Myślisz, że zostało to zapomniane, a ty będziesz grzał się w blasku spotkań, które do oceny nie mają już znaczenia?

Znowu bzdury piszesz.

Chyba pierwszy tydzień sezonu, czy pierwsze 10 dni. Od początku stycznia gra świetnie. 

Jazz są aktualnie najbardziej hot temamem w NBA, maja serię chyba 17-1 i dopiero ich ostatnie 2-3 mecze idą na II trymestr. 

..ale ze Tobie się fakty nie zgadzają, to sobie dorabiasz teorie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Jamal Murray

Murray nie jest w tym sezonie all-starem na pewno. To nie jest bubble.

Jamal względem zawyżonych oczekiwań po PO na pewno zawodzi, a wpływ na to mają urazy, z którymi występuje regularnie. Gdyby dawał impakt All-stara to przy MVP Jokiciu ten bilans Denver byłby lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Tylko, że gracze tworzący głębię niestety mocno zawodzą. House słaby, Augustin słaby, Bjelice tak jak piszesz odsunęli no i też wychodzi słabo. Reddick trochę jednak grał i był słabiutki. Na Grahama nic nie mówię, bo mimo, że można mieć zastrzeżenia to i tak będzie pełnił u Ciebie ważną rolę :)

No jest jeszcze kennard z hassanem do tej głębi, w każdym meczu jest z czego wybierać:) 

No ale potraktuje mój bilans w kategorii niespodzianki w stylu Miami czy Toronto:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Murray nie jest w tym sezonie all-starem na pewno. To nie jest bubble.

Jamal względem zawyżonych oczekiwań po PO na pewno zawodzi, a wpływ na to mają urazy, z którymi występuje regularnie. Gdyby dawał impakt All-stara to przy MVP Jokiciu ten bilans Denver byłby lepszy.

W bubble to on wyglądał jak superstar.

Ok zawodzi, ale względem poprzednich RS to jest podobny poziom. Może utnę Hawks jeden win i spadną gdzieś koło 8 miejsca i będę miał święty spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W bubble to on wyglądał jak superstar.

Ok zawodzi, ale względem poprzednich RS to jest podobny poziom. Może utnę Hawks jeden win i spadną gdzieś koło 8 miejsca i będę miał święty spokój :)

Z 3 na 8 w pół godziny!

proszę się nie bać docenienia Hawks przy dobrym trymestrze, przyjdzie następny gorszy i nikt nie będzie się wahał żeby mi dosolić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Z 3 na 8 w pół godziny!

proszę się nie bać docenienia Hawks przy dobrym trymestrze, przyjdzie następny gorszy i nikt nie będzie się wahał żeby mi dosolić :P

Ja jestem twoim przyjacielem trzeci sezon z rzędu :(

Zawsze Cię nie doceniają. Pora byś sam zaczął walczyć. Zobacz jak cvbe i ronnie robią małą robotę na forum i ich teamy są doceniane.

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Pacers > Hawks w I trymestrze. Uważam ze mogę nie przebić Knicks czy 76ers ale Hawks spokojnie. Jamal Murray gra przeciętny sezon i meczy się z urazami a Wood trochę opuscil. My mielismy zdrowie, równą formę i az 15 meczy u siebie. Zapraszam do opisu po więcej szczegółów. 

Pacers mogą jeszcze u mnie podskoczyć. Tam jest bardzo niejednoznaczna rotacja. Opis może dać Ci jeszcze dodatkowy skok w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

@fluber wpisz tam do Injuries dla Warriors Dienga, bo to ich najlepszy center :P 

(powoli opisuję te teamy i przy GS mi się w oczy rzuciło)

 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Dieng jest w Bulls

@january pijany. Nie ma, co czytać tych pewnie hejterskich wpisów o Golden, skoro on nie wie kto tutaj gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Lepszy, ale Warriors nie tam mają problem

Baynes według tych zaawansowanych statow, które wyrzucaliście wyglada dobrze w defensywie, a w ataku wyznaje filozofię, ze rzuca tylko, jak ma wpaść, wiec jest tez lepszy w ataku niż w Real nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Śmiesznie będzie poczytać po tym jak Raptors dołowali 90% pierwszego trymestru jak fantastyczni w tym okresie byli wszyscy ich najlepsi gracze - VanVleet, Lowry, Siakam, Boucher, Anuoby :)

Każdy zajebisty! Tylko wygrane z tego nie wynikały :)

W tym sezonie domem Raptors jest Tampa na Florydzie, a nie Toronto. Do tego Siakam zawiódł jako lider- chyba za wysoko postawiono mu poprzeczkę, choc ostatnio gra naprawdę nieźle. Do tego stracili swoich dwóch podstawowych wysokich - Gasola i Ibakę, a Boucher jednak wyskoczył ze swoja rewelacyjną grą z ławki - to tak odnośnie rl Raptors. 

46 minut temu, eMeS napisał:

Z 3 na 8 w pół godziny!

proszę się nie bać docenienia Hawks przy dobrym trymestrze, przyjdzie następny gorszy i nikt nie będzie się wahał żeby mi dosolić :P

Hawks mogą być playoffowym teamem - czekam na opis :) 

Wschód jest u nas bardzo wyrównany i pewnie dopiero bilanse z I trymestru ugruntują jakąś narrację pod sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Pacers > Hawks w I trymestrze. Uważam ze mogę nie przebić Knicks czy 76ers ale Hawks spokojnie. Jamal Murray gra przeciętny sezon i meczy się z urazami a Wood trochę opuscil. My mielismy zdrowie, równą formę i az 15 meczy u siebie. Zapraszam do opisu po więcej szczegółów. 

Moim głównym problemem u Ciebie jest Aldridge na 4. To jest kompletna tragedia w obronie, zwłaszcza, że gra razem ze słabym Keldonem. 

Ale najlepszą zabawę mam póki co z czytania proponowanych bilansów. Trochę się pośmiałem przy Cavs i Thunder, ale wiedziałem, że najlepsze przyjdzie wraz z postem Alonzo i się nie zawiodłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.