Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Posiedziałem trochę nad Wschodem i taki wyszedł mi wstępny power ranking tej konferencji:

  1. New York Knicks
  2. Miami Heat
  3. Atlanta Hawks ( Charlotte Hornets tego sezonu? )
  4. Philadelphia 76ers
  5. Indiana Pacers
  6. Cleveland Cavaliers
  7. Milwaukee Bucks
  8. Toronto Raptors
  9. Orlando Magic
  10. Washington Wizards
  11. Charlotte Hornets
  12. Brooklyn Nets
  13. Boston Celtics
  14. Detroit Pistons
  15. Chicago Bulls

 

Ale jak? Kto? Kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks mają bardzo dobry fit w pierwszej piątce. Dwóch all-starów - Jamal Murray i Christian Wood. Wigginsa grającego chyba najlepszą koszykówkę w karierze. I najlepszą rotacje w lidze pozbawioną właściwie słabych punktów.

Także Cavs i Pacers dostawali sporo miłości, ale warto zwrócić uwagę też na Hawks, bo też powinni być w grze. Oczywiście drugi trymestr przy absencji Wooda może być dużo gorszy.

Myślę, że po za Hawks nie ma większych kontrowersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Hawks mają bardzo dobry fit w pierwszej piątce. Dwóch all-starów - Jamal Murray i Christian Wood. Wigginsa grającego chyba najlepszą koszykówkę w karierze. I najlepszą rotacje w lidze pozbawioną właściwie słabych punktów.

Murray nie jest all starem, wood opuscil 30 procent meczow a jako trzeciego najlepszego gracza wymieniasz wigginsa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

.. i Orlando na 9 miejscu :D 

Mitchell i Lowry tradycyjnie olani. :) 

Do tego Wood grał tylko w 17 meczach :) Najwyraźniej Murray z Wigginsem Hawks prowadzą do podium na Wschodzie :) 

No na pewno Hawks są w tym trymestrze lepsi niż Orlando Magic. To nawet nie wymaga moim zdaniem rozważania większego.

Teraz, january napisał:

Nawet przypomniał to w nawiasie xD.

Ja już mówiłem, że systemu głosowań nie zmieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

No na pewno Hawks są w tym trymestrze lepsi niż Orlando Magic. To nawet nie wymaga moim zdaniem rozważania większego.

Chyba sobie jaja robisz :D ale w sumie w ramach uśredniania u Ciebie Leonard w playoffs miał usage którego nikt nigdy w NBA nie osiągnął - zatem ilość tradycyjnej ignorancji o Orlando się u Ciebie zgadza. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nawet przypomniał to w nawiasie xD.

W Lakers nie zapomnimy o Hornets>LAL w zeszłym sezonie wedle Pelikana :) 

U Cambyego New is always better:) Hornets byli nowi rok temu to byli pierwsi, teraz zachowali najwięcej graczy z podstawowej rotacji z ubiegłego sezonu i są w bottom 10 ligi. Impakt Warrena jest kosmiczny:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Atlanty wykonał fantastyczna robotę i przeobraził zespół w mocny team. Liderzy mimo wszystko nie uciągnąć mogą wyniku bo wstawiać Wooda w porównywarkę z Mitchellem lub nawet Lowrym to trochę ciężko zrozumieć na dziś. To fantastyczny przyszłościowy gracz ot warty takiego White,a którego cenie ale czy za Dericka White oddałbym @MarcusCamby Donovana Mitchela? 
 

chcialem dopisać ze wątpię bo tak by nie zrobiło 28 GM. Ale jakby dobrze zbajerował kiedyś Kucia to może by weszło bez dopłaty. 30 GM może jest właśnie Pels. A wtedy wymiana Lowry vs Wiggins to formalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Impakt Warrena jest kosmiczny:) 

To nie tylko Warren. Danuel House rok temu był legit rolesem, a teraz jest fatalny w Rockets. Oglądam ten zespół bardzo dużo i udzielam się na tym forum -> https://bbs.clutchfans.net/forums/houston-rockets-game-action-roster-moves.9/ i House jest uważany za najgorszego gracza rotacji.

Ogólnie właściwie wszyscy twoi gracze są gorsi, często nawet dużo gorsi niż rok temu. House, Westbrook, Bjelica, Redick, Kuzma. I Warren, którego nominowałem do ASG kosztem Sabonisa wypadł na cały trymestr. Sam chyba widzisz, że głosowanie takie ma racje bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Śmiesznie będzie poczytać po tym jak Raptors dołowali 90% pierwszego trymestru jak fantastyczni w tym okresie byli wszyscy ich najlepsi gracze - VanVleet, Lowry, Siakam, Boucher, Anuoby :)

Każdy zajebisty! Tylko wygrane z tego nie wynikały :)

Siakam był tragiczny i stad potężne rozczarowanie jakbyś nie widział spotkań. Jak grasz na lidera na którego przestawiłes wszystkie koncepty a on robi Sikama to masz taki efekt 

Teraz, MarcusCamby napisał:

To nie tylko Warren. Danuel House rok temu był legit rolesem, a teraz jest fatalny w Rockets. Oglądam ten zespół bardzo dużo i udzielam się na tym forum -> https://bbs.clutchfans.net/forums/houston-rockets-game-action-roster-moves.9/ i House jest uważany za najgorszego gracza rotacji.

Ogólnie właściwie wszyscy twoi gracze są gorsi, często nawet dużo gorsi niż rok temu. House, Westbrook, Bjelica, Redick, Kuzma. I Warren, którego nominowałem do ASG kosztem Sabonisa wypadł na cały trymestr. Sam chyba widzisz, że głosowanie takie ma racje bytu.

Tu akurat wpływ Russella może zdołować. Wiec bym wysokich ocen nie oczekiwał. Jedynie Shaq go ceni ale u nas chyba nie zagłosuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

rl Pacers zrobili bilans 12-12 po 24 meczach. Wziąłem ich dla przykładu, bo Twój zdecydowanie najlepszy gracz (Sabonis) tam gra. Patrzę jakich ma tam kolegów, no i nie widzę w Twoim zespole graczy na poziomie Brogdona czy Turnera. Ogólnie imho rl Pacers to luźno lepszy zespół od Twojego, patrząc na ten trymestr. Bardzo ciężko będzie o dodatni bilans, a już takie prognozy typu 14-10 to można włożyć między bajki. Ale nic straconego jeszcze. Dużo zespołów ma problemy. Może się odbijesz w T2 :)

@Eld

Czytając Twój opis miałem wrażenie, że to jakiś GOAT team. Entuzjazm godny podziwu, ale ofc zespół fajny i bilans pewnie też. Choć ten brak centra od g13 może trochę zaboleć. Co prawda z bardzo mocnych centrów zagrasz tylko przeciwko Jokerowi i 2x przeciwko Bamowi, ale patrzę, Al Horford akurat grał w g17, +20pkt na bdb skuteczności, w Nets jest fajny Holmes, a Lakers czy Wolves mają takich graczy na innych pozycjach, którzy będą mogli łatwo wykorzystać słabą obronę obręczy. Nie będzie łatwo wygrywać w tych spotkaniach :)

@cvbe

A mnie jednak ten DeRozan jako PF trochę gryzie, bo ja tam w rl Spurs bardziej Keldona widziałem na 4. No i też nie przesadzajmy, że świetnie sobie w defensywie radzi. Ale Poeltl daje bardzo fajną wartość po bronionej stronie trzeba przyznać i trochę ratuje towarzystwo ;)

Btw, nie podobał mi się Hield w tym trymestrze. Dla mnie trochę jednak zawodzi :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

GM Atlanty wykonał fantastyczna robotę i przeobraził zespół w mocny team. Liderzy mimo wszystko nie uciągnąć mogą wyniku bo wstawiać Wooda w porównywarkę z Mitchellem lub nawet Lowrym to trochę ciężko zrozumieć na dziś. To fantastyczny przyszłościowy gracz ot warty takiego White,a którego cenie ale czy za Dericka White oddałbym @MarcusCamby Donovana Mitchela? 

Ale to dyskusja chyba powinna trwać Jamal Murray vs Donovan Mitchell mi się wydaje.

Faktem raczej nie podważalnym, że Hawks mają najlepszą ławkę w lidze. To znaczy przynajmniej na Wschodzie, bo Zachodu jeszcze nie rozkładałem na czynniki pierwsze.

I co roku pewnie mi "coś kontrowersyjnego odjebie", bo zawsze będą jakieś niespodzianki.

Ogólnie dziwi mnie atak na Hawks. Nie wydają mi się gorsi niż Pacers i Cavs, a oba zespoły dostały na forum w ostatnim czasie sporo miłości.

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Btw, nie podobał mi się Hield w tym trymestrze. Dla mnie trochę jednak zawodzi

Trochę to jest chyba "trochę" mało powiedziane ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Ogólnie właściwie wszyscy twoi gracze są gorsi, często nawet dużo gorsi niż rok temu. House, Westbrook, Bjelica, Redick, Kuzma. I Warren, którego nominowałem do ASG kosztem Sabonisa wypadł na cały trymestr. Sam chyba widzisz, że głosowanie takie ma racje bytu.

Zgadzam się że ci gracze spadli ze statami ale moim zdaniem :

1.Kuźma jest lepszy niż w ubiegłym sezonie. Jeżeli plus Minus ma być argumentem na niekorzyść to np dodałem takiego kozackiego gracza jak Graham ( to z Grahamem to ironią, z Kuźma pisze serio) 

2. House jest słabszy i przede wszystkim pół trymestru go nie było - fakt

3. Westbrook, redick i Bjelica mieli pozaboiskowe problemy. Westbrook zmienił klub tuż przed startem sezonu. Na mega kijowy. Wczoraj wyszedł w piątce z bonga, lenem i mathewsem przez jedno t. Redick i Bjelica są na wylocie z klubow od początku sezonu ale wspomne o tym jeżeli po trade deadline wrócą do formy. 

4. Poza warrenem nie wypadł żaden z 10 najwięcej grających zawodników ubiegłego sezonu a dodałem Grahama, dodałem Hassana whitesida i mam zdrowego kennarda w tym sezonie więc rzeczy na plus też są. 

5. Wydaje mi się że mocno bierzesz staty 1 do 1 , mocno doceniasz nowości

6. 11 miejsce na wschodzie dla mnie po 1 trymestrze przy takim podejściu nie jest jednak zaskakujące i rozumiem Twój system. Rok temu skorzystałem wiec nie powinienem go krytykować:) W rl NBA nie kojarzę jednak żeby wypadniecie 3 opcji w ataku spowodowało żeby najlepszy team NBA w kolejnym sezonie był w bottom 10,dostaje mocno po dupie za pozaboiskowe kwestie ktore, uważam, nie miałyby miejsca w przypadku graczy chcianych i docenianych w tym samym klubie kolejny sezon. Wydaje mi się że to @Alonzo ma na myśli pisząc o Roto tutaj:) 

7. No hard feelings jakby co:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 

@Eld

Czytając Twój opis miałem wrażenie, że to jakiś GOAT team. Entuzjazm godny podziwu, ale ofc zespół fajny i bilans pewnie też. Choć ten brak centra od g13 może trochę zaboleć. Co prawda z bardzo mocnych centrów zagrasz tylko przeciwko Jokerowi i 2x przeciwko Bamowi, ale patrzę, Al Horford akurat grał w g17, +20pkt na bdb skuteczności, w Nets jest fajny Holmes, a Lakers czy Wolves mają takich graczy na innych pozycjach, którzy będą mogli łatwo wykorzystać słabą obronę obręczy. Nie będzie łatwo wygrywać w tych spotkaniach :)

 

GOAT trymestr to na pewno nie był. Jeden zawodnik w lidze miał GOAT trymestr i nazywa się LeBron James. Ale carrer high, czy na bardzo wysokim poziomie na pewno dla kluczowej trójki SGA/Brogdon/Randle oraz bdb OG i Powell.

W zeszłym roku Cię jeszcze nie było. O tej porze moim jedynym zdrowym wysokim, był OG. Teraz na centrze po połamaniu się Nurka mogę postawić jednego z pięciu graczy o różnej charakterystyce. Wiadomo, że nie ma tam klasowego rim protectora, ale aby się pod rim dostać, trzeba wpierw przejść naprawdę solidnych obrońców. W ataku przy takiej skuteczności za trzy to ja potrzebuję od wysokiego, aby miał mózg i widział w którym momencie wyjść do p'n'r.'

Co do meczów które wymieniasz, to z takimi Denver nawet nie chce mi się wdawać w dyskusję, że mógł bym to wziąć. Z Lakers 1-2 biorę z pocałowaniem ręki, z czego ten jeden W to akurat jak Butlera nie ma, a nie 23 i 24 mecz gdzie to jeszcze wyjazdy są. Wliczone w straty. Bam Bam również - napisałem "na noże". Nets, sorry ale nie upilnują moich. Horford niech sobie wbija ile chce. Kto tam zatrzyma moich obwodowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Śmiesznie będzie poczytać po tym jak Raptors dołowali 90% pierwszego trymestru jak fantastyczni w tym okresie byli wszyscy ich najlepsi gracze - VanVleet, Lowry, Siakam, Boucher, Anuoby :)

Każdy zajebisty! Tylko wygrane z tego nie wynikały :)

przeciętyn trener widocznie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

@fluber

rl Pacers zrobili bilans 12-12 po 24 meczach. Wziąłem ich dla przykładu, bo Twój zdecydowanie najlepszy gracz (Sabonis) tam gra. Patrzę jakich ma tam kolegów, no i nie widzę w Twoim zespole graczy na poziomie Brogdona czy Turnera. Ogólnie imho rl Pacers to luźno lepszy zespół od Twojego, patrząc na ten trymestr. Bardzo ciężko będzie o dodatni bilans, a już takie prognozy typu 14-10 to można włożyć między bajki. Ale nic straconego jeszcze. Dużo zespołów ma problemy. Może się odbijesz w T2 :)

@Eld

@cvbe

 

Zgadzam się że Westbrook to nie poziom brogdona a ibaka to nie poziom Turnera w tym trymestrze. 

Natomiast z drugiej strony mam też znacznie głębszy skład w tym trymestrze niż pacers gdzie 5 i 6 gracz w minutach to mcdermott i tj mcconnel i jednak bardziej stabilna sytuację ( wymiana oladipo, brak zastępstwa, sporo meczów bez lamba, tak jak u mnie kontuzja warrena, właściwie dwóch border allstarow wypadło im na cały trymestr po kilku meczach) . 

Oczywiście rozumiem porównanie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Teraz na centrze po połamaniu się Nurka mogę postawić jednego z pięciu graczy o różnej charakterystyce.

Ja w tej piątce widzę:

-3 graczy, którzy nie nadają się na centra w ogóle

-Melliego, który niestety miał fatalny trymestr i lepiej, żeby się nie pojawiał na parkiecie

-OG, który da sobie radę, ale to opcja nie na duże miuty. 

Łatwo się mówi, że ten ktoś ma tylko robić to i tamto, ale potem na parkiecie ciężko się gra 4v5 :)

14 minut temu, Eld napisał:

Wiadomo, że nie ma tam klasowego rim protectora, ale aby się pod rim dostać, trzeba wpierw przejść naprawdę solidnych obrońców.

Masz dobrą obronę obwodową, ale naprawdę myślisz, że dla graczy, którzy są w Lakers (LeBron, Ingram) czy Wolves (Tatum, Booker) jej złamanie to będzie problemem nie do przeskoczenia? Tym bardziej, że ma kto stawiać im dobre zasłony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.