Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Ja wiem, że Knicks po kontuzjach AD i Robinsona to się obecnie boją o dociagniecie do 0.500 w 2 trymestrze, ale może jednak zamiast wrzucać propagandowo akcję z 2T niech się zajmą swoimi wielkimi wadami w 1 trymestrze;)

nie mam czasu niestety. w sensie nie wiem jakie ty tam wielkie wady widzisz, jak na moje sprawa dosc oczywista i bilans 1/2 na wschodze ze spora przewaga nad reszta (obrone mam duzo lepsza od heat, takze dlabym siebie na nr 1)

2 minuty temu, january napisał:

Ja wiem, że Knicks po kontuzjach AD i Robinsona

Jakbym miał Theisa to bym się bał. a tak to easy

 

edit: napisze tylko zgrubsza jak rotacja wyglada po prostu, zeby bylo sie na czym opierac na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no carmelo ostatnio srednio +20 oka a blazers wygrywaa wszystko jak leci

melo jak vino #vintageMelo STAY ME7O

 

Opis Misiu! Opis! Nie highlighty!

Jak rozkładasz minuty Twojej trójki wybitnych defensorów Irving/Beasley/Melo :) 

Lud chce igrzysk! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo zamierzasz każdy opis tak przedstawiać czy tylko się przyebaleś bo ci wytknąłem pisanie głupot? 

u ciebie sam KAT opuscil tyle meczy co wszyscy moi razem wzięci ale chooy, nie, nie miałem szczesia do zdrowia ;)

jesli naprawdę twierdzisz ze Magic dostaną lepszy bilans od Pacers to ... zobaczymy :) ale się grubo zdziwisz zapowiada się. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Alonzo zamierzasz każdy opis tak przedstawiać czy tylko się przyebaleś bo ci wytknąłem pisanie głupot? 

u ciebie sam KAT opuscil tyle meczy co wszyscy moi razem wzięci ale chooy, nie, nie miałem szczesia do zdrowia ;)

jesli naprawdę twierdzisz ze Magic dostaną lepszy bilans od Pacers to ... zobaczymy :) ale się grubo zdziwisz zapowiada się. 

Zdziwić, to ja już się u nas niczym nie zdziwię :) 

Nie mam KATa - za każdym razem to podkreślam, ale mam dwóch innych guardów z top30 NBA i obaj mi dają czołowy backcourt na Wschodzie  + do tego nie mam żadnych poważnych zmian w rotacji i mam 9 naprawdę bardzo dobrych rotacyjnych graczy, którzy mi poniżej pewnego poziomu nie schodzą. 

Dzisiaj ułożeni rl Clippers rozpykali bez Leonarda i Georgea moich Miami - grały przeciwko sobie dwie drużyny, a ne zlepek przypadkowych graczy. U nas ponad połowa drużyn ma co chwile rewolucje w składach + do tego kontuzje i protokoły covidowe - jeden z teamów na Wschodzie ma srednio 6 graczy dostępnych w meczu na trymestr i to łącznie z kasztanami, a Ty mnie długo planujesz jeszcze tym brakiem KATa katować? 

Mitchell i jego Jazz wygrali właśnie 19 z 20 meczy, a ja tu słyszę, że nie mam KATa, to pewnie jestem na poziomie tankujących teamów. Mitchell cholernie dojrzał, u mnie pewnie by zdobywał więcej punktów jakby trzeba było ciągnąć team, ale w rl Jazz tego nie musi robic, a oni tam grają cały trymestr w 9 z Niangiem - czyli tylu graczy ilu ja mam stałych w rotacji. 

Teamy z którymi gram nie maja przeważnie rezerwowego centra na dobrym poziomie, a na obwodzie przecież jestem cholernie mocny! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2021 o 12:57, Qcin_69 napisał:

 

A Boucher bo widzę ze już chcesz iść w kolejne wymyślone problemy (po Whitcie, konflikcie George-Booker) miałby wyrównany każdy kontrakt, niestety nikt mu poprawnego nie złożył wiec wziął QO i nie, nie będzie handlowany.

Jest tylko dwóch graczy których pewnie wymienimy i to tylko ze względów finansowych, Morris i Niang

 

Kolejny pocałunek śmierci:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Głębię składu z grubsza mamy porównywalną i o ile można porównywać Paula z Lowrym, to mam nadzieję, że dostrzegasz subtelna różnice pomiędzy Mitchellem, a Hardawayem. :) Twoja jedyna przewagą jest Turner w obronie, ale to, że nie gra obok niego Sabonis, tylko stary Aldridge też raczej nie działa na korzyść Twojej Indiany. 

Porównajmy liderów punktowych, może cod tu dotrze do @MarcusCamby (licze bez KATa 4 meczy)

Indiana                                                           Orlando

Hardaway 17pkt.                                       Mitchell 23,5pkt.

Paul 16,9pkt.                                             Lowry 17pkt.

Johnson 14,2pkt.                                     Gordon 13,8pkt.

Aldridge 14,1pkt.                                      Oubre 13,8pkt.

Turner 13,7pkt.                                         Nunn 13,1pkt.

Holiday 11,3pkt.                                      Temple 8,5pkt.

Nwaba 8,6pkt.                                         Birch 6,8pkt.

Galloway 5pkt.                                        Williams 5,9pkt.

Looney 3,7pkt.                                        Joseph 5,6pkt.

Campazzo 3,7pkt.                                 Okeke 3,9pkt.

Marjanovic 4,3pkt.                                Silva 3,8pkt.

Piszesz coś swego czasu w przypadku Knicks o tym, że braknie rzutów dla liderów i rolesów, a potem robisz zwykłą przeklejką średnich statów z sezonu. Co to miało pokazać?

Chociaż nawet w tym przypadku wydaje się przewaga być po stronie Pacers, nie licząc pierwszej opcji, gdzie Ronnie jasno napisał, że Hardaway dostanie większą rolę tak jak w Knicks, a CP3 pod nieobecność Bookera udowodnił, że potrafi wciąż przejąć rolę głównego scorera.

Inna sprawa, że ja hejterem Magic chyba nie jestem, bo widzę wstępnie dodatni bilans dla Ciebie, a nie dla wszystkich głosujących jest to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Mitchell i jego Jazz wygrali właśnie 19 z 20 meczy,

To są Jazz Rudy'ego Goberta, a Mitchell to walczył z Conleyem o miejsce 2-3 względem impaktu. Ja rozumiem, że Gobert może nie być dla kogoś sexy graczem, ale przedstawianie Jazz jako teamu Donovana to manipulacja.

 

 

Conley 1.png

Conley 2.png

Gobert 1.png

Gobert 2.png

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Piszesz coś swego czasu w przypadku Knicks o tym, że braknie rzutów dla liderów i rolesów, a potem robisz zwykłą przeklejką średnich statów z sezonu. Co to miało pokazać?

Chociaż nawet w tym przypadku wydaje się przewaga być po stronie Pacers, nie licząc pierwszej opcji, gdzie Ronnie jasno napisał, że Hardaway dostanie większą rolę tak jak w Knicks, a CP3 pod nieobecność Bookera udowodnił, że potrafi wciąż przejąć rolę głównego scorera.

Inna sprawa, że ja hejterem Magic chyba nie jestem, bo widzę wstępnie dodatni bilans dla Ciebie, a nie dla wszystkich głosujących jest to oczywiste.

Obie ekipy są bardzo fajnie zbudowane i podoba mi się stabilizacja. Ale sugerowanie ujemnego bilansu Orlando to niesmaczny żart. Mitchell tam robi robotę. 

Ten sezon jest dziwny i tu każdy z każdym może wtopić.  COVID trzepie równo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.