Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

To kolegom z Cavs/Magic/Thunder dasz 7,8,9 W ;) ?

 

4 minuty temu, january napisał:

To kolegom z Cavs/Magic/Thunder dasz 7,8,9 W ;) ?

Mocno się zastanawiam kto tu pogonił kota innym 

denver?

popatrzylem na ustawienia Lakers w rl i tam D trzyma Davis i...

 

 

 

Caruso 

to obecnie moim zdaniem poza graczami rl Jazz bardzo niedoceniany gość 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Dziwi fakt, że wg opisu dostał aż 30mpg. To nie będzie korzyść dla drużyny. 

Ale ogólnie team Ronniego dosyć fajny.

Oj człowiek będzie się musiał namyśleć przy tych bilansach na wschodzie :)

Prosiłem aby grał z ławki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie wykreślicie możliwość pisania proponowanych bilansów bo to jest absurd co tutaj się wyczynia, 23 drużyny proponują sobie 16-6 a 7 drużyn 1-23 

Najgorsze ze czytasz takie 16-8 od Alonzo czy 14-10 od Flubera (nic osobistego chłopaki, wiecie ze was lubię) choć obie drużyny masz <0.5 i chcąc niechcąc dajesz inny bilans niż chcesz dać, bo gdzieś tam działa podświadomość. 
 

Jeśli niczego nie przeoczyłem to średni proponowany narazie bilans to jest 15-9 i to wśród drużyn z pogranicza PO, aż strach pomyśleć co wrzuca Heat Nuggets Rox i Sota, bo pewnie skala eksploduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Najgorsze ze czytasz takie 16-8 od Alonzo czy 14-10 od Flubera (nic osobistego chłopaki, wiecie ze was lubię) choć obie drużyny masz <0.5 i chcąc niechcąc dajesz inny bilans niż chcesz dać, bo gdzieś tam działa podświadomość. 
 

Podswiadomosc dobrze Ci podpowiada;) 

Ja i tak wiem ze ten bilans mniej niż 0,5 to za to lanie w szachach;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Nikt nie czepia się dosłownie niczego z mojego opisu, chyba wzór co nie :P

Ja to tylko podziwiam Twój trenerski nos że przed rozpoczęciem trymestru ustaliles że theis zagra 34 minuty, batum 32 minuty a Russell 24;) 

Teraz, january napisał:

Dajesz fluber partyjkę;)

Teraz gram w fife, może kolejny weekend;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Weźcie wykreślicie możliwość pisania proponowanych bilansów bo to jest absurd co tutaj się wyczynia, 23 drużyny proponują sobie 16-6 a 7 drużyn 1-23 

Najgorsze ze czytasz takie 16-8 od Alonzo czy 14-10 od Flubera (nic osobistego chłopaki, wiecie ze was lubię) choć obie drużyny masz <0.5 i chcąc niechcąc dajesz inny bilans niż chcesz dać, bo gdzieś tam działa podświadomość. 
 

Jeśli niczego nie przeoczyłem to średni proponowany narazie bilans to jest 15-9 i to wśród drużyn z pogranicza PO, aż strach pomyśleć co wrzuca Heat Nuggets Rox i Sota, bo pewnie skala eksploduje 

ja generalnie jestem gotowy na dyskusje - po prostu spokojnie czekam na opisy innych teamów. Bilans, który sobie wyliczyłem analizując kto grał w poszczególnych meczach to dla mnie 15-9, ale jak zobaczyłem co robia inni to dodałem 16- 8. 

Przykładowo w meczu ze mną grasz bez Tatuma, Williamsa i Whitea. ja gram bez Lowrego.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Najgorsze ze czytasz takie 16-8 od Alonzo czy 14-10 od Flubera (nic osobistego chłopaki, wiecie ze was lubię) choć obie drużyny masz <0.5 i chcąc niechcąc dajesz inny bilans niż chcesz dać, bo gdzieś tam działa podświadomość. 
 

Tak zwana heurystyka zakotwiczenia. 
no i ogólnie +1. Totalnie się zgadzam, ze proponowanie bilansów w opisach jest bez sensu. Warto tez rozważyć czy, jak z fa nie powinno się wysyłać głosów do kogoś spoza gry, aby nie sugerować się głosami, które pierwsze kilka osób odda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:

Tak zwana heurystyka zakotwiczenia. 
no i ogólnie +1. Totalnie się zgadzam, ze proponowanie bilansów w opisach jest bez sensu. Warto tez rozważyć czy, jak z fa nie powinno się wysyłać głosów do kogoś spoza gry, aby nie sugerować się głosami, które pierwsze kilka osób odda. 

No to jest jedyne sensowne rozwiązanie tak naprawdę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Podswiadomosc dobrze Ci podpowiada;) 

Ja i tak wiem ze ten bilans mniej niż 0,5 to za to lanie w szachach;) 

Lanie sranie :D teraz programy jak nie będę w pracy i dziewczynki będą spać :D a bilans 0.5 w drużynie opartej na samych rolsach i to w większości bez formy to i tak imo ukłon :)

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ja generalnie jestem gotowy na dyskusje - po prostu spokojnie czekam na opisy innych teamów. Bilans, który sobie wyliczyłem analizując kto grał w poszczególnych meczach to dla mnie 15-9, ale jak zobaczyłem co robia inni to dodałem 16- 8. 

No ale Alonzo z Tobą dyskusja na temat Magic jest zwykle taka sama- Ty dajesz X, w odpowiedzi dostajesz Y, na co kontrujesz X z niezrozumieniem ze Y w ogóle się pojawiło, bo przecież w X napisałeś ze X jest prawda wiec Y musi być kłamstwem (mam nadzieje ze nadazyliscie xd) 

Mitchell po kiepskim starcie potem odżył i grał bdb, Lowry miał świetny start a potem osłabł, ale reszta zespołu Magic to niestety jest roster na poziomie tankerow. 
Jasne, rozumiem tez Twoje postrzeganie, bo taki Grant Williams daje fajne minuty w Celtics (choć w ofensywie jest kasztanem NA STANDARDY CONTENDERA jak się określasz), te wszystkie Birche, Silvy, Okeke itd. zamienisz losowymi graczami z losowych drużyn NBA, nie wiem, Josh Jackson, Justin Jackson, Majkel Dżekson, i masz taki sam impact. 
Na moje, to bez KATa masz ofensywę poniżej średniej ligowej i to mino posiadania Mitchella i Lowryego, oraz defensywę na poziomie średniej ligowej, po prostu, Magic maja znacznie wyższy potencjał niż ich forma z 1 trymestru, No ale ocenianiu ma podlegać 1 trymestr a nie potencjał czy nasze wyobrażenia. 
Masz fajny core i się go trzymaj, ale musisz liczyć na dobra formę a nie taka jak prezentuje Oubre, Gordon czy nie wiem Córy Joseph i inni borderline top250gracze ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Westbrook na razie plus 27 , tatum minus 23 z tego co widzę. Czyli jednak to Cię boli @Qcin_69 ;)

Nawet nie wiedziałem ze graja bo dosłownie 20 minut temu wróciłem do domu :D 

No co zrobisz, tak to bywa, stad fajnie mieć 4 świetnych graczy w zespole z których każdy może przejąć role lidera, nie idzie Tatumowi- piłka do Bookera, nie idzie Bookerowi, piłka do Georga, nie idzie Georgowi- helloł, mamy Conleya- a jak trzeba grać pod kosz to cyk i Ayton już czeka :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qcin_69 napisał:

Weźcie wykreślicie możliwość pisania proponowanych bilansów bo to jest absurd co tutaj się wyczynia, 23 drużyny proponują sobie 16-6 a 7 drużyn 1-23 

Najgorsze ze czytasz takie 16-8 od Alonzo czy 14-10 od Flubera (nic osobistego chłopaki, wiecie ze was lubię) choć obie drużyny masz <0.5 i chcąc niechcąc dajesz inny bilans niż chcesz dać, bo gdzieś tam działa podświadomość. 
 

Jeśli niczego nie przeoczyłem to średni proponowany narazie bilans to jest 15-9 i to wśród drużyn z pogranicza PO, aż strach pomyśleć co wrzuca Heat Nuggets Rox i Sota, bo pewnie skala eksploduje 

Bardzo dobra propozycja. Jestem za, bo to bardziej szkodzi niż pomaga i nie wiem czemu ma to służyć.

25 minut temu, fluber napisał:

Ja i tak wiem ze ten bilans mniej niż 0,5 to za to lanie w szachach;) 

Który to Michail Tal? ;)

4 minuty temu, karpik napisał:

Ja bym na Twoim miejscu tego nie dodawał. To są mecze 22 i 23, a George i Conley wypadli od meczu nr 24.

No i kolejna osoba udowadnia, że nie ma co robić zbyt szczegółowych opisów. Dał bym sobie rękę obciąć, że oni wypadli wcześniej i co? I teraz bym ręki nie miał. Piszemy te opisy w momencie kiedy jesteśmy już trzy do pięciu meczów w głąb T2 i to zmyla. 

Również i to poprawiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ale Alonzo z Tobą dyskusja na temat Magic jest zwykle taka sama- Ty dajesz X, w odpowiedzi dostajesz Y, na co kontrujesz X z niezrozumieniem ze Y w ogóle się pojawiło, bo przecież w X napisałeś ze X jest prawda wiec Y musi być kłamstwem (mam nadzieje ze nadazyliscie xd) 

Mitchell po kiepskim starcie potem odżył i grał bdb, Lowry miał świetny start a potem osłabł, ale reszta zespołu Magic to niestety jest roster na poziomie tankerow. 
Jasne, rozumiem tez Twoje postrzeganie, bo taki Grant Williams daje fajne minuty w Celtics (choć w ofensywie jest kasztanem NA STANDARDY CONTENDERA jak się określasz), te wszystkie Birche, Silvy, Okeke itd. zamienisz losowymi graczami z losowych drużyn NBA, nie wiem, Josh Jackson, Justin Jackson, Majkel Dżekson, i masz taki sam impact. 
Na moje, to bez KATa masz ofensywę poniżej średniej ligowej i to mino posiadania Mitchella i Lowryego, oraz defensywę na poziomie średniej ligowej, po prostu, Magic maja znacznie wyższy potencjał niż ich forma z 1 trymestru, No ale ocenianiu ma podlegać 1 trymestr a nie potencjał czy nasze wyobrażenia. 
Masz fajny core i się go trzymaj, ale musisz liczyć na dobra formę a nie taka jak prezentuje Oubre, Gordon czy nie wiem Córy Joseph i inni borderline top250gracze ligi 

Zwróć uwagę, że chcesz liczyć sobie normalnie Conleya i Georgea, którzy grają drugie sezony w swoich rl teamach, a u Ciebie są nowi, podczas gdy mi sie wypomina Oubre, który u mnie w tym samym niemal składzie gra swój 3 sezon, a w rl trafił do nowej drużyny. Przecież to jest ocenianie żywcem z Roto. :) - i nie chodzi mi tu o atakowanie Twoich Wolves, którzy są naprawdę silni, ale tylko przykład jak te wszystkie rotacje kadrowe nie są u nas brane pod uwagę przy ocenach teamów.

Coraz bardziej mam wrażenie, ze ta gra - jak kilka miesięcy temu @RonnieArtestics napisał długiego posta - to dowolne żonglowanie składem + ewentualnie fit jest brany pod uwagę. :( 

Cieszę się, że Josh Jackson sie odnalazł w MoTown - nawet myślałem o nim podczas FA (ale za minimum, bo na więcej mnie nie stać :P ), ale mam swoją politykę kadrową. O młodych - takich jak Okeke, czy Silva pisze dlatego, że rozwijam ich u siebie od początku (choc z Silvy możliwe, że nic nie wyjdzie.. :( ) i późniejsze profity w przyszłości odnośnie ich postępów będą wg mnie w pełni uzasadnione, a nie tak jak u nas było chociażby z Dozierem, gdzie rl Nuggets ogrywali go cały sezon na kontrakcie 2way i później w sprzyjających okolicznościach dali mu pograć tez w bąblu podpisując z nim normalny kontrakt, a u nas było wielkie hallo, ze 2nd rounder olany 2-3 lata temu nagle miałby jakies wymagania finansowe - niestety kolejny dowód na skrzywienie w kierunku Roto.. 

Defensywę mam raczej w top10 u nas (tak - pospisywałem sobie statsy wszystkich graczy wg naszych drużyn wg dwóch różnych ogólnie cenionych źródeł) + dochodzi mi zgranie drużyny. Słabszą mam ofensywę - i tu faktycznie jest kwestia dyskusyjna na ile mi zostanie doceniane kreowanie Lowrego i słabsza efektywność ofensywna Oubre. Bircha nie doceniasz, a on po cichu gra naprawde bardzo dobry sezon - to wyrobnik od czarnej roboty, ale jak wiadomo właśnie takich graczy lubię. :) 

8 minut temu, karpik napisał:

 

@Alonzo 15-9 to jest coś w okolicach top5 bilansu w NBA. Z całym szacunkiem, ale może w pełnym składzie.

Na razie przeanalizowałem sobie swój grafik i składy w których grali moi przeciwnicy. Innych teamaów jeszcze szczegółowo nie robiłem pod kątem bilansów, gdyż czekam na opisy. Dziś sprawdzając jeszcze mecze b2b drużyn z którymi grałem zauważyłem, że Miami i Memphis grają sporo przeciwko drużynom, tóre sa w b2b (możliwe że przypadek, gdyz sprawdzałem tylko część drużyn, ale rzuciło mi sie w oczy) - m.in. dlatego - że sporo czynników ma jednak znaczenie ocenianie wg kalendarza uważam za sprawiedliwe. czasami wychodzą nieco inne wyniki niż z tzw. uśredniania, ale na tym to przecież powinno polegać. Każdy z nas przecież robił sobie nie raz przed sezonem planowane bilanse i kolejność drużyn na playoffs i zawsze wychodziły jakieś niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem Magic, którzy 0.500 nie zrobią z 15-9 to cóż, humor mocno poprawiony, dziękuję Alonzo, bo bawiłem się znakomicie czytając ten opis, jestem też dumny z siebie, że chociaz otwarcie napisałem o problemach swojej druzyny i nikogo nie próbuję oszukac, ze jest dobrze, gdy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.