Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucas napisał:

Jak zobaczyłem Magic, którzy 0.500 nie zrobią z 15-9 to cóż, humor mocno poprawiony, dziękuję Alonzo, bo bawiłem się znakomicie czytając ten opis, jestem też dumny z siebie, że chociaz otwarcie napisałem o problemach swojej druzyny i nikogo nie próbuję oszukac, ze jest dobrze, gdy nie jest.

Konkrety - nie pi****lenie głupot Lucas..

Konkrety..

Słucham? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns nie grał w T1 praktycznie, Oubre gra jak gra i zresztą nie zamierzam się kolejny raz powtarzać. Bilansów jeszcze nie układałem, więc z góry braku 0.500 nie chcę zakładać na 100%, bo może będzie, ale no jakiś mocno dodatni bilans to jest kek niesamowity i dziękuję za zrobienie wieczoru, bo się chociaż pośmiałem po kolejnym gównianym meczu Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Konferencja Zachodnia!

  1. Denver Nuggets
  2. Minnesota Timberwolves
  3. Dallas Mavericks
  4. Houston Rockets
  5. Sacramento Kings
  6. Los Angeles Lakers
  7. Oklahoma City Thunder
  8. Golden State Warriors
  9. Utah Jazz
  10. New Orleans Pelicans
  11. San Antonio Spurs
  12. Phoenix Suns
  13. Los Angeles Clippers
  14. Memphis Grizzlies
  15. Portland Trail Blazers

Brawo, w końcu ktoś zauważył ze Jazz to nie są tankerzy jak niektórzy ich przedstawiają a Lonzo-Green-Ingles-Anderson-Ayton to jest bardzo solidna 5ka jak na nasze standardy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Minuty Theisa u mnie jakoś specjalnie zaskoczeniem akurat przecież nie są, tyle grywał już w PO. Lekko mu się zwiększyły niż zakładałem 30-32, bo wyleciał Meyers. Batumowi pisałem jeszcze podczas FA, że dam bardzo duże mpg, a że przez pół trymestru biegał w s5 to i tu nie ma zaskoczenia. Russellowi przecież uwzględniłem absencję + jak pisałem - przy koszmarnej grze jaką w pewnym okresie zaprezentował to leciałby z hukiem na ławkę, więc też nie widzę tu niespodzianki;)

Tak jak mówię - wygląda na to, że mój opis nie ma w sobie dosłownie nic kontrowersyjnego, z czego się cieszę, ciekawe czy moje krótkie notki o pozostałych 29 teamach będą odbierane podobnie spokojnie :P 

Czyli dlo gra 28 w każdym z 20 meczów??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Brawo, w końcu ktoś zauważył ze Jazz to nie są tankerzy jak niektórzy ich przedstawiają a Lonzo-Green-Ingles-Anderson-Ayton to jest bardzo solidna 5ka jak na nasze standardy 

Z ciężkim sercem, ale wychodzi, że powinni być nawet wyżej niż Pelicans :(

Jazz niby chcieliby tankować, ale ta pierwsza piątka jest bardzo solidna. Do tego fajny roles Melton, no i trzeba pamiętać że Thomas Bryant też przed kontuzją solidnie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Konferencja Zachodnia!

  1. Denver Nuggets
  2. Minnesota Timberwolves
  3. Dallas Mavericks
  4. Houston Rockets
  5. Sacramento Kings
  6. Los Angeles Lakers
  7. Oklahoma City Thunder
  8. Golden State Warriors
  9. Utah Jazz
  10. New Orleans Pelicans
  11. San Antonio Spurs
  12. Phoenix Suns
  13. Los Angeles Clippers
  14. Memphis Grizzlies
  15. Portland Trail Blazers

Reszty nie komentuję, bo będę oceniał później, ale mimo chęci też wyszło mi to maksymalne miejsce moich Suns :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Konferencja Zachodnia!

  1. Denver Nuggets
  2. Minnesota Timberwolves
  3. Dallas Mavericks
  4. Houston Rockets
  5. Sacramento Kings
  6. Los Angeles Lakers
  7. Oklahoma City Thunder
  8. Golden State Warriors
  9. Utah Jazz
  10. New Orleans Pelicans
  11. San Antonio Spurs
  12. Phoenix Suns
  13. Los Angeles Clippers
  14. Memphis Grizzlies
  15. Portland Trail Blazers

Sacramento dość wysoko, Dallas tak samo. 
Okc nad Golden? 
No cóż wiedziałem, ze nie odpuścić tego Otto Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Tak jak mówię - wygląda na to, że mój opis nie ma w sobie dosłownie nic kontrowersyjnego, z czego się cieszę

Oj troszkę kontrowersji było :)

1. "Defensywa Ingrama w tym trymestrze falowała" - uczciwie trzeba sobie powiedzieć, że overall był dość słaby w def. Ogólnie Twoja obrona jakoś super nie wygląda. 

Też dziwne u Ingrama jest to jak jego efektywność co kwartę leci ostro w dół, zaczynając w 1q od +60ts, spadając w 4q bodajże do 51ts. Ale jest młody, rozwija się. 

2. Co byś nie pisał, niestety wartość offball DLO to mit. Kerr wyjaśnił. Wiem, że go lubisz i jest to taki "Twój" wychowanek, ale dziwię się, że go trzymasz, bo on u Ciebie potrzebny jak piąte koło u wozu, a możnaby poważnie wzmocnić się pod koszem. 

3. "Mychal Mulder - elite shooter z niezłą obroną" - nie róbmy jaj, gdyby tak było to by się w Lidze zabijali o chłopa, a on ma problem, żeby pograć w GSW. 

4. McLemore, średnia kariery 1.4 3PM na 36,6%. To żaden elitarny shooter. Miał życiowy RS rok temu i tyle. Ma dobry rzut, ale do elity jednak brakuje i ogólnie jego gra pozostawia wiele do życzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Strasznie się do wszystkich burzysz, więc może postaram się ja to spokojnie wytłumaczyć;)

Ile według Ciebie grający full składem w dobrej formie Magic powinni dostawać w ocenach? Nie ukrywajmy, że to nie jest ani najmocniejszy starpower w lidze, ani najgłębszy skład. Nie jest to ścisłe top3 w ataku, nie wiem czy choćby top5 w obronie -  i to mówiąc o hipotetycznych Magic w bardzo dobrej formie. Więc 18-6, coś takiego?

Jednak Magic nie byli w wybitnej formie w tym trymestrze, Lowry, Mitchell to dobry poziom, ale mieli słabsze okresy i nawet uśredniając nie dobijają do swojego optymalnego top poziomu. Nie wiem ile wedle Ciebie z Oubre to kwestia zgrania, bo on wygląda niestety pod wieloma aspektami nie ze względu na żadne zgranie źle, tylko na koszmarne rzeczy po obu stronach parkietu, chyba widać iż forma daleka od optimum. Gordon miał ups and downs i wypadł na 5 gier, Joseph i Nunn szału nie zrobili, Grant Williams częściej zawodzi niż plusuje, Birch to solidniak i tyle.

Więc naprawdę będąc optymistą wtedy można by się pokusić przy takiej formie wszystkich graczy o wycenianie na 14-15W tego zespołu. Ale miałeś kureskiego pecha i wypadł Ci na 20 spotkań Towns. I niby wylot KATa nie obniży bilansu o kilka W?

Czyli przykre, ale trymestr Magic nieudany i też mi wstępnie wychodzi poniżej .500.

W sumie miałem w tym sezonie nie dyskutować o bilansach Magic.. 

Swoje napisałem - róbcie jak uważacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe s5 twoje mocno poziomem bym powiedział przypomina s5 Kings w realu,  ławkę masz lepszą ale czy  o tyle żeby zrobić 2 do 1 ? No nie wiem, bardziej 13-11 dla mnie. 

Mam dużo lepszy fit, mocniejszą ławkę (sam Clarkson >>> niż cała ławka Kings), nie mam Bagleya, równie dobrze można powiedzieć że mam porównywalne s5 do SAS, tylko trochę mocniejsze a SAS ma 15-11 teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, january napisał:

Nie wiem co wyjaśnił Kerr, skoro właśnie u niego Russell był top 10 jak chodzi o volume i wyżej jak chodzi o efektywność w trójkach offscreen etc - akurat to tam funkcjonowało bardzo, bardzo dobrze z setami pod jego trójki. Inna strona parkietu tu była rzecz jasna problemem jak chodzi o fit dla GS, plus ofensywa Warriors jest mocno specyficzna z swoim motion. Zresztą co do Kerra to przeskoczę do następnego punktu.

DLO to gracz co potrzebuje poklepać piłkę. Rzut ma ofc bardzo dobry, ale on nie będzie sobie stał czy biegał nie wiadomo ile bez pilki. Nie pasował Kerrowi w GSW i u Ciebie też mi nie pasuje, bo obok LeBrona to tu powinien biegać typowy 3&D, a i pod kosz by doszedł jakiś fajny roles :)

 

50 minut temu, january napisał:

Co w sumie jest trochę rozczarowaniem, bo przy swoich warunkach powinien już powoli wymiatać w D.

Tu akurat racja. Myślałem, że lepiej będzie się rozwijał w def, ale na razie nie wygląda to dobrze jak na warunki. 

50 minut temu, january napisał:

3) Rok temu dostawał tu zjebkę, że źle zaczyna mecze, teraz że dobrze;) w 1Q ma 67ts, w 4Q 57ts, nie widzę tu jakiegoś problemu, poza tym że nie powinien być jeszcze jedyną opcją w clutch raczej, no i nie jest u mnie;)

Tu zwracam honor. Widziałem statystykę może z jakieś 3 mecze przed końcem trymestru i jak byk było 51ts w 4q. Tak że ładnie podciągnął :)

50 minut temu, january napisał:

więc źle to ta defensywa nie wygląda

Źle na pewno nie i nie miałem tego na myśli, ale też absolutnie się nie wyróżnia na tle Ligi

50 minut temu, january napisał:

Kerr gra grube minuty Oubre ponad Mulderem w rotacji, no ja nie wiem czy to problem Muldera;) Ogólnie Mychal bdb wygląda w GS, a nie wiem co dziwnego w nazywaniu go elite-shooterem, rok temu w G-League, w tym sezonie ponad 44% za 3?

Widocznie Oubre jest dużo lepszy w obronie. No nie sądzę, żeby Kerr sabotował swój team. Nie mówię, że Mulder nie ma dużych możliwości jako shooter, ale póki nie udowodni tego na poziomie NBA to ciężko mówić o elite shooterze. W gleague to mój Ignas Brazdeikis jest gwiazdą :)

Btw, w GSW to mi się Toscano bardziej podoba (wiadomo inny typ gracza) i jego bym bardziej widział na normalnej umowie, niż Muldera. 

50 minut temu, january napisał:

Ogólnie to on gdyby nie miał elite trójki to by nie grał. Nie wiem i nie rozumiem jaki sens jest podawania średnich karier graczy w NBA? Mnie raczej nie interesuje co gracze grali 3-4 lata temu w ich ocenach :P 

Właśnie chyba chodzi o wysoki poziom, powtarzalność przez lata. Wtedy możemy mówić o elitarnym shooterze, prawda? No, chyba że ktoś wjeżdża do Ligi i z marszu jest być może najlepszym shooterem na dużym volume i tworzy gravity jak Duncan w zeszłym sezonie. Niestety McLemore to ani jedna, ani druga z wymienionych półek. Btw, mój Mason Jones na nieco mniejszych minutach robi zbliżone 3PM na prawie 50% (patrząc na T1 to nawet 51.5% xd). Czy to elitarny shooter? :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że trzeba odjąć Ci ze dwa zwycięstwa?

aż z ciekawości sprawdziłem, czy Bagley nie zaczął lutego kozacko że taki wpis sie pojawił ale to był mylny trop niestety.

wyniki wprost przeciwne do podejrzewanych , znaczy są złe ale za luty jeszcze gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

aż z ciekawości sprawdziłem, czy Bagley nie zaczął lutego kozacko że taki wpis sie pojawił ale to był mylny trop niestety.

wyniki wprost przeciwne do podejrzewanych , znaczy są złe ale za luty jeszcze gorsze

To nie wiem skąd bierzesz dane, bo Bagley po fatalnym początku sezonu mocno się ogarnął.

Zresztą teraz wypadł z rotacji (kontuzja) i Kings dwa mecze dostali grubo w tyłek, a mieli ładny streak zwycięstw ogrywając między innymi Nuggets, Clippers, Celtics.

Także jak będzie mi się nie zgadzać ilość W-L to będę wiedział, któremu dowcipnisiowi zabrać :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 10:37, january napisał:

A Ty dalej swoje. Russell przy extension dostal NTC, ja widzę że Ty naprawdę wolisz kurwienie się jak w naszych Wolves zamiast dotrzymywania obietnic.

 

9 minut temu, january napisał:

Non stop mi piszecie że mam sprzedać tego Dlo.

To słucham ofert, może rozwaze oddanie go jak pojawi sie jakas naprawde korzystna propozycja. Nic na siłę.

Nie wiem czy jest w tej grze większy Hipokryta niż January.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.