Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Fajnie ze w końcu Suns poszli w europejskim prime time, Booker sobie chyba daje radę?

Włączyłem od 2q i jest świetny, ale widzę w box score, że w mecz wszedł nie najlepiej :)

Dario Sarić cichy mvp tego spotkania, jak dociągną zwycięstwo. 

Btw, za dużo gwizdków na korzyść sixers dzisiaj mam wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Top Performers

 

btw oglądasz nawalony ?

Oczywiście, w międzyczasie negocjuje wymiany, choć ostatnio jak to robiłem to wziąłem 60mln Drummonda za capspace, co nie @eMeS
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Jakiś pozytyw dla Wolves już na 2 trymestr, że przestał kasztanić.

Booker samodzielnie jedzie 76ers czyli „przestał kasztanic”. Cóż, odwieczny problem w percepcji graczy (niebu Januarego bo on wie ze jest w czarnej dupie wiec u niego to hochsztaplerka) - srednio Grający Booker to wciąż był poziom nieosiągalny dla większości ligi ;) 

3 minuty temu, eMeS napisał:

Ostatnio to Olynyka :D

Trolololodeal! Pozdro Byczku, do zobaczenia w półfinale Konferencjk Wschodniej, będę się z trybun przypatrywał potencjalnym rywalom w Finale, Twojemu starciu z Heat, obok będzie siedział @człowiek...morza oglądając dobra koszykówkę po tym jak Knicks zostali odprawieni w 1 rundzie przez X 

„Booker przestał kasztanic” 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2021 o 13:31, ely3 napisał:

 

. Są gracze z którymi tak się dzieje - Jokić, Ingram, Sabonis , Mitchell i są gracze którzy stoją w miejscu Turner, Właśnie Beasley i tacy co się nawet zwijają jak Russell czy Booker

Sie Booker zwija z tej ligi ma naszych oczach, właśnie bukuje mu samolot do Pekinu 

 

https://twitter.com/SportsCenter/status/1360715789700005888?s=20
 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld może i mój team ma problemy ale po wymienieniu 2/3 składu jedziesz na 1 mecz sezonu na wyjazd do Charlotte w pełnym składzie z jeszcze zdrowym warrenem i sabonisem który dostał nagrodę dla gracza tygodnia za 1 tydzień rozgrywek. Wymienianie tego meczu obok spotkania z Blazers traktuje jako osobista zniewagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Eld może i mój team ma problemy ale po wymienieniu 2/3 składu jedziesz na 1 mecz sezonu na wyjazd do Charlotte w pełnym składzie z jeszcze zdrowym warrenem i sabonisem który dostał nagrodę dla gracza tygodnia za 1 tydzień rozgrywek. Wymienianie tego meczu obok spotkania z Blazers traktuje jako osobista zniewagę. 

Ups. Nie sprawdziłem, wtopiłem. Innych sprawdzałem kogo mieli lub nie. Mea culpa.

Pędzę poprawiać bo nawet Westbrook pierwszy mecz miał nawet ok, a on przeciw byłym drużynom, czyli OKC lubi włączyć wyższy bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cvbe napisał:

CLEVELAND CAVALIERS

 

 Na obwodzie za to bajka - nikt w lidze nie ma tak mocnej, szerokiej rotacji na obwodzie.

(...)

meczów z wyraźnymi tankerami (tak, wiem, nikt nie tankuje), sporo meczów z bardzo osłabionymi i wybrakowanymi drużynami (2x Orlando, 2x Washington), plus fantastyczna forma zespołu powodują, że obiektywnie daję swojej drużynie...

 

Odnośnie najlepszego obwodu - moi Magic pozdrawiają :) 

Fluber napisał, że nie życzy sobie porównywania swoich Hornets do Blazers, a ja tak samo nie życzę sobie porównywania braku KATa do tych problemów, które ma Sylwek, gdyż zwyczajnie widać tu bardzo dużą ignorancję. U nas w jednym meczu Ty nie masz Haliburtona, a ja Lowrego (ogólnie mam u nas 1-1), jednak pod koszem co najwyżej Twój Poeltl będzie się masował z moim Birchem. Innych problemów nie mam - poza tym to Ty grasz u mnie, a nie ja u Ciebie  :) 

5 godzin temu, Eld napisał:

Oklahoma City Thunder

 

Ze słabych i z problemami - 2x Magic, Nets, Bulls, Suns, Jazz, Spurs, Blazers.

Jak ktoś bierze b2b pod uwagę to niech się przyjrzy:

  1. Jazz i Magic. 2x połamańcy i to u siebie. 
  2. Spurs i Lakers. Znów u siebie. Po Spursach nie bardzo bylibyśmy zmęczeni. A Lakersi bez Butlera.
  3. Clippers i Blazers - wyjazdówka, no ale ten tego ;).
  4. 2x goszczę Wolves bez Conleya i bez PG13.

Eld, no przecież wałkowaliśmy to.. 

Połamańców to masz Ty - Okoro, Hachimura, czy będący z jakiegoś powodu poza rotacją rl Nets na początku sezonu Brown. ja gram po prostu bez KATa, ale na tego słabego Nurkicia wystarczają jako tako Birch i Silva w obronie. Jak Silva poradził sobie całkiem nieźle w dwumeczu z rl 76ers przeciwko dwójce Embiid/Howard - gdzie zablokował Embiida, zaliczył na nim przechwyt, wymuszał osobiste przeciwko Howardowi (i to kilka razy), czy zbierał im piłki na ich desce, to z Nurkiem w słabszej formie na początku sezonu też chyba da radę zagrać przyzwoicie. ;) 

 

Zanim w kolejnych opisach usłyszę o połamanych Magic, to przypominam, ze grałem w 20 meczach bez KATa i to właściwie moje jedyne i największe osłabienie. W innych meczach wypada mi czasami max 1 gracz z rotacji. ja mam cały czas 8/9 graczy rotacji do dyspozycji i mój jedyny poważny problem to brak KATa pod koszem. Obwód mam przemocarny. Przeciwnicy z którymi gram również mają swoje problemy i często są to także problemy podkoszowe. Birch i Silva dają mi solidną obronę - problemem jest u mnie atak pod koszem - ale to już w opisie. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Połamańców to masz Ty - Okoro, Hachimura, czy będący z jakiegoś powodu poza rotacją rl Nets na początku sezonu Brown. j

A ile nimi gram? I którzy to są gracze mojej rotacji? 9, 10, 11? I Ty ich do KATa porównujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

A ile nimi gram? I którzy to są gracze mojej rotacji? 9, 10, 11? I Ty ich do KATa porównujesz.

Tylko, że ja po prostu nie ma  KATa, a czytam o tym jakbym miał przynajmniej połowę drużyny połamaną. Nie licząc KATa 9 moich podstawowych graczy rotacji opuściło w sumie u nas 14 meczy. Tak - nie mam w I trymestrze KATa praktycznie w ogóle, ale pozostali normalnie grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Z przyjemnością i zainteresowaniem czytam dotychczasowe opisy.

Na razie tylko uwagi techniczne co do minut rotacji:

@cvbe piszesz o Greenie, że zagra 28-30 min, ale to wliczając absencje w opisie powinno kilka minut zniknąć - tak około 25 by wychodziło.

@Eld Przy tylu absencjach OG pisanie w rotacji, że gra 30 min + przez jakiś czas 8-10 min na C to już wprowadzanie w błąd (grając po 35-6 mpg na mecz wychodzi 25mpg średnio total), podobnie Shai by wyrobić się na te 36mpg musiałby grać regularnie po 41-42 mpg.

Nie umiem rozpisywać tej fluberowej rotacji :( dlatego w dwóch miejscach w opisie zaznaczam kto ile pauzował,żeby nie wprowadzać w błąd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, january napisał:

 

@Eld Przy tylu absencjach OG pisanie w rotacji, że gra 30 min + przez jakiś czas 8-10 min na C to już wprowadzanie w błąd (grając po 35-6 mpg na mecz wychodzi 25mpg średnio total), podobnie Shai by wyrobić się na te 36mpg musiałby grać regularnie po 41-42 mpg.

Ok, dzięki. Poprawię.

Opis pisałem prawie 4 godziny do 2:00 w nocy. Nurka tak zrobiłem, OG nie. Dam te minuty duo Powellowi/Okoro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem trochę nad Wschodem i taki wyszedł mi wstępny power ranking tej konferencji:

  1. New York Knicks
  2. Miami Heat
  3. Atlanta Hawks ( Charlotte Hornets tego sezonu? )
  4. Philadelphia 76ers
  5. Indiana Pacers
  6. Cleveland Cavaliers
  7. Milwaukee Bucks
  8. Toronto Raptors
  9. Orlando Magic
  10. Washington Wizards
  11. Charlotte Hornets
  12. Brooklyn Nets
  13. Boston Celtics
  14. Detroit Pistons
  15. Chicago Bulls

Knicks i Miami Heat krok przed resztą stawki. Różnica między trzecią Atlantą Hawks i dziesiątymi Wizards nie powinna przekroczyć różnicy trzech zwycięstw.

Tak to wstępnie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.