Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Conleya nieobecności są wpisane jako rest. Myślisz ze bijąc się do ostatniego meczu o PO Memphis by go odpuszczało?

Nie analizowałem dlaczego nie grał, ale wchodząc na bbr zobaczyłem taką informację "Day To Day (Ankle) - Conley has been ruled OUT for Sunday's (Mar 31) game. (Updated Mar.31, 2019)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/story/_/id/26420295/rudy-gobert-season-most-underrated-offensive-weapon "Rudy is our most important offensive player," Utah general manager Dennis Lindsey told ESPN hours before what became Utah's 10th win in 11 games.". Taki tam przeciętny gracz według Jasia. Favors lepszy

Gobert w tym trymestrze 18.2 pkt 71.4 % z gry 13.3 zb 1.5 as 0.5 stl 2.5 blk,

 

na obręczy poniżej 6 stóp rywale rzucali mu na 17.1 % skut. gorszej

 

ponizej 10 stop 15.6 % gorzej.

 

Pozostawiam do oceny innych, czy to był rewelacyjny trymestr, czy nie (i przypominam kogo ma w składzie i kogo winduje January ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez następne kilka dni będę miał czas czytać więc rzucam bombę :grin:

 

T3:

 

Tier 1: Warriors, Bucks, Knicks

 

Tier 2: Spurs, Lakers, Nuggets, Rockets, Sixers(3?), Magic, Heat

 

Tier 3: Pelicans(2?), Celtics, Minnesota, Jazz, Wizards(2?), Pacers

 

Tier 4: Thunder, Raptors, Bulls(3?), Cavs, Mavs, Suns

 

Tier 5: Blazers, Pistons, Hornets, Hawks

 

Tier 6: Clippers, Grizzlies, Nets, Kings

 

Można przestawiać, chwalić, krytykować, kreślić i nadpisywać.

Po to w sumie to jest. 

Zapraszam do nakładania uwag :smile:

Blazers są aktualnie raczej słabsi niż Kings (tu Bridgesy fajnie grają, minuty by z pewnościa dostawał Robert Williams, a dobrymi graczami rotacji są Carroll, Carter i Conaughton). 

 

LBS

Nuggets z Jokiem mają najgorszy atak (30) i najgorszą obronę (30) w NBA w tym sezonie przeciwko Łorjorz. - właśnie Kwiatek to w Palmie powiedział (właśnie słucham). Na szczęście dla Ciebie Tomek nie ma Cousinsa ;)

 

Wyżej mam też Thunder (choć faktycznie nie wiemy, czy leci z nimi pilot?)

 

Odnośnie shutdownów jest u nas faktycznie sporo niewiadomych i na dniach szczegółowiej nad tym usiądę, ale ogólnie zgadzam się co do problemów 76ers, ale uważam, że jesteście zbyt surowi dla Celtics - Eld tak nie zajeżdżał liderów i nowy GM Celtics ma faktycznie łatwiejszy kalendarz i dużo większą głębię składu, co warto wziąć jednak pod uwagę.

 

Knicks na przestrzeni sezonu nie mają w co 3 mecu Leonarda. Tyle się mówi o kontuzjach mojego Lowrego, a on zagrał w 6 meczach więcej niz Leonard do tej pory. Kawhi nie wiadomo, cy dobije do 60 w regulare. Pomimo poetyckiej narracji C_M Irving/Rubio do siebie nie pasuje po prostu. 

 

Wstępnie Bucks mi faktycznie wyrastają na faworyta na Wschodzie. 

 

Nuggets tracą jednak bez Holidaya, rosną za to Rockets i Spurs - wreszcie zdrowi. Lakers i Pels pomimo wszystko tracą nieco na shutdownach LeBrona i Davisa, choć jeszcze  nie wiem jak to dokładnie ocenić. Bardzo dobrze grają nasi Mavs, ale również Hawks są nieźli z rewelacyjnym Valanciunasem prowadzeni pre Whitea. W Hornets warto wiedzieć, że do gry wrócił Dragic, który znów jest dobry. Przyzwoicie grają te Pistons, w Suns poza Bookerem pamiętajmy, że grają też u nich Horford oraz Dinwiddie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kwiatek coś powie to tak jest? Jestem bardzo ciekawy jak to jest możliwe, że najlepszy gracz zespołu sprowadza atak i obronę do najgorszych.

Myślę, że ma sprawdzone dane. Rzucał liczbami, zatem  skądś je wziął. 

Chodzi oczywiście o porównanie real Łorjorz z real Nuggs, u nas składy nieco inaczej wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ma sprawdzone dane. Rzucał liczbami, zatem skądś je wziął.

Chodzi oczywiście o porównanie real Łorjorz z real Nuggs, u nas składy nieco inaczej wyglądają.

Chyba porownywal ktora obrone i atak w lidze maja nuggets gdy graja przeciw warriors w minutach gdy jokic jest na boisku w tym sezonie? ( jeszcze nie sluchalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic jest dodatni w statach zarówno w obronie, jak i ataku i nie wiem skąd to Kwiatek wziął, ale bez linku do statystyki to tylko powołanie się na wątpliwy autorytet :tongue:

Tak się ostanawiałem czemu GM Suns broni Joka i spojrzałem w avatar i sobie przypomniałem  :tongue:

 

 

Dinwiddie nie ma dobrego trymestru overall. Lucasa pokarało, za te bezczelne posty wcześniejsze :tongue:

Z Suns jest taki problem, że oni mają 5-6 graczy w ogóle do gry, źle to wygląda.

Skuteczność słaba, ale te 17pkt. w real Nets daje.

Na obwodie Dinwiddie/ Booker, z ławki - Okobo, Monk (co by o nim nie mówić), Ish Smith i Burke, a z wysokich - Horford, MKG, Scott, młody Kenrich Williams i mogą też coś grać solidny w obronie Jon Leuer, czy nawet ten Dante Cunningham, albo nawet dziadzia Nene. 

 

Chyba porownywal ktora obrone i atak w lidze maja nuggets gdy graja przeciw warriors w minutach gdy jokic jest na boisku w tym sezonie? ( jeszcze nie sluchalem)

Chodziło o ich bezpośrednie pojedynki w tym sezonie, gdy Jok jest na boisku per 100 poss. i gdy go nie ma.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostanawiałem czemu GM Suns broni Joka i spojrzałem w avatar i sobie przypomniałem :tongue:

 

Skuteczność słaba, ale te 17pkt. w real Nets daje.

Na obwodie Dinwiddie/ Booker, z ławki - Okobo, Monk (co by o nim nie mówić), Ish Smith i Burke, a z wysokich - Horford, MKG, Scott, młody Kenrich Williams i mogą też coś grać solidny w obronie Jon Leuer, czy nawet ten Dante Cunningham, albo nawet dziadzia Nene.

 

Chodziło o ich bezpośrednie pojedynki w tym sezonie, gdy Jok jest na boisku per 100 poss. i gdy go nie ma.

Czemu GM spurs broni Joka gdy wykazując jego słabość bym zyskał na Murrayu i Millsapie ?

Gra gra ale bądźmy obiektywni choć troszkę.

Nie każdy mieszka w ła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo, tak napisałeś jakby chodziło o overall, a nie tylko mecze z GSW i stad taka reakcja.

 

Co do Suns to personalnie chyba najlepszy trymestr, ale brak JJJ + kilka zespołów wystrzeliło i bilans może być gorszy. Niby w loterii to pomoże, ale trochę szkoda ;)

 

Jednak Booker-JJJ-Horford-Spencer to bardzo solidny core do zaatakowania Playoffs w kolejnym sezonie. Choć mam wrażenie, ze najwiecej nie będzie zależało tu ode mnie i pracy jaka wykonam, a od irl Suns i tu jestem sceptykiem. Nie każdy może być jak january i domagać się HCA oraz 1 tier, gdy jego lider nie łapie się do Playoffs i opuszcza najwiecej meczów w karierze.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 z 3 ostatnich nieobecności Conleya ma związek z b2b spotkaniami. Raz był to pierwszy dzień b2b a raz drugi. Memphis zapowiadali kilka tyg temu ze Będą go odpuszczali gdy graja b2b. Ma początku trymestru tez miał dwie nieobecności z drobnymi urazami gdzie był game time decision do samego końca. Wy naprawdę myślicie ze zarząd pacers widząc co się dzieje z Cavs pozwoli mu odpoczywać ? Mogę się zgodzić na kilka nieobecności w całym trymestrze ale na pewno nie na wszystkie, bo to są po prostu drobne urazy z którymi da się grac, skoro gra 2 mecze a później nie gra a później znowu gra jeden a później nie gra a później gra dwa, to chyba oczywiste jest ze grac może w każdym, tylko w przypadku Memphis nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, Jazz są znaaaacznie lepsi z Favem na C niż z Gobertem w tym trymestrze.

I Gob miał bardzo słaby początek trymestru.

Także tego.

 

Albo Gob nie ma rewelacyjnego trymestru, albo Fav to poziom najlepszego C ligi

> wybierz jedno :)

 

Dinwiddie nie ma dobrego trymestru overall. Lucasa pokarało, za te bezczelne posty wcześniejsze :P

Z Suns jest taki problem, że oni mają 5-6 graczy w ogóle do gry, źle to wygląda.

według twoich kryteriów fav to center nr 1 ligi. Pod wątpliwość podaje jednak kryteria. Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek Ty to jesteś prime Korwin-Mikke- często piszesz z sensem, masz ciekawe poglądy na niektóre sprawy i jak wydaje się , ze możesz zdobyć jakieś poparcie to wypierdalasz ze swoim „Hitlerem” i piszesz bzdury typu Favors>Gobert .

 

Favors gra bardzo dobry trymestr, dobry sezon, ale pisanie o nim, ze jest lepszy od Goberta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa technika dopychania na chomika.

 

Gob jest świetny Fav lepszy

Fav lepszy to musi być #1

jak okazuje się ze ciemny lud nie kupił tego

Gob przecież jest fantastyczny to i Fav jest

 

Tylko po co ta socjotechnika?

 

A miało być bez nadaktywności przed opisami a są kolejne laurki w tym zestaw obowiązkowy lakers #1 tier na liderze który nie gra a jak grał to nic nie ugrał bo zupa była za słona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęściu Jasiu w Knicks jest także Rubio, który nadrabia braki Goberta.

 

W tym trymestrze to druga najczęściej grająca razem na parkiecie "dwójka" JAZZ i w tym czasie są na parkiecie +11.1 (drugi najlepszy wynik spośród "dwójek" powyżej 400 minut).

 

Wydaje mi się, że nie powinno być waśni w przedmiocie tego, iż support Knicks jest lepszy od tego w Jazz.

 

Do tego dochodzi fakt, że w Knicks - tak jak Favors w realu - często powinni grać przeciw rezerwom i Salahom Mejri tej ligi.

 

Zatem ten wynik +11.1 powinien być jeszcze wyższy. Zgoda?

 

Dzięki Ricky. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.