Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Why not? 3-4 absencje u mnie LJ będzie miał w tym trymestrze (3 ma, 4ą mu dołożę pewnie).

U Ciebie Davis ile? 7-10?

I podamy statystyki :smile:

 

Django to podobnie jak bękarty wojny film nie do oglądania, nie lubimy kłamstw historycznych :smile:

 

Jakie 3-4? LeBron nie zagra do końca sezonu to dobije do jakiś 10 spotkań.

 

Davis 7. Oczywiście wiedziałeś o tym.

 

Lakers bez LeBrona i Ingrama :( smuteczek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pech jest dalej taki, że LJ oficjalny shutdown, a Davis nie ma ;>

 

No z Ingramem smuteczek :(

 

Liga postraszyła karami za robienie shutdowna na Davisa, co było jakimś absurdem.

 

Każdy szanujący się GM potraktuje to jako shutdown.

 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612751&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1626156

 

Ale, że DAR minusowy na grę Nets? ŻODYN SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! ŻODYN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez następne kilka dni będę miał czas czytać więc rzucam bombę :grin:

 

T3:

 

Tier 1: Warriors, Bucks, Knicks

 

Tier 2: Spurs, Lakers, Nuggets, Rockets, Sixers(3?), Magic, Heat

 

Tier 3: Pelicans(2?), Celtics, Minnesota, Jazz, Wizards(2?), Pacers

 

Tier 4: Thunder, Raptors, Bulls(3?), Cavs, Mavs, Suns

 

Tier 5: Blazers, Pistons, Hornets, Hawks

 

Tier 6: Clippers, Grizzlies, Nets, Kings

 

Można przestawiać, chwalić, krytykować, kreślić i nadpisywać.

Po to w sumie to jest. 

Zapraszam do nakładania uwag :) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rl nuggs mają problemy i pewnie dziś będzie wpierdol, który zadecyduje o stracie szans na 1 seed, ale Tomek na Boga nie usuwaj mi postów zwłaszcza gdy najpierw sam prowokujesz i mówisz, że Cię nie będzie by potem usuwać drugi post o 1 30

 

nic mnie tak nie wkurwia, dobrze o tym wiesz, oleje taką zabawę jeśli tak to ma wyglądać

 

to nie jest groźbą bo mówiłem o tym rok temu już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial obczaic matchup Trae Young vs Derrick White to wystarczy sobie puscic powtorke z dzisiejszej nocy. I mozna sie przy tym zastanowic jaki impact na gre Younga ma John Collins. A LBS nie bulwersuj sie tak, GS jest slabsze niz w rlNBA, przeciwnicy mocniejsi, nic dziwnego ze w obozie Tomka jest nerwowo i robi bledy w tierach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Knicks na pewno w dół - Irving 5 absencji,  Kawhi 8, Gobert nie miał rewelacyjnego trymestru, a fit Rubio-Irving jest mocno exposed. I jest to dobry moment, by przypomnieć CM, iż oddał Winslowa za słabego Morrisa ;)

 

De facto za Morrisa i Tuckera.

 

Poza Morrisem, wszyscy w dobrej lub bardzo dobrej formie.

 

Do tego tak prosty terminarz. 

 

Zatem przy przyjściu Tuckera, normalnej już formie Saricia, świetnym w tym trymestrze Dotsonie - a więc szerokiej i silnej kadrze, gdzie jak ktoś wypada to jest kim go zastąpić + łatwiejszych spotkaniach, nie rozumiem, dlaczego zaniżasz wartość drużyny. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert w tym trymestrze 18.2 pkt 71.4 % z gry 13.3 zb 1.5 as 0.5 stl 2.5 blk,

 

na obręczy poniżej 6 stóp rywale rzucali mu na 17.1 % skut. gorszej

 

ponizej 10 stop 15.6 % gorzej.

 

Pozostawiam do oceny innych, czy to był rewelacyjny trymestr, czy nie (i przypominam kogo ma w składzie i kogo winduje January ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial obczaic matchup Trae Young vs Derrick White to wystarczy sobie puscic powtorke z dzisiejszej nocy. I mozna sie przy tym zastanowic jaki impact na gre Younga ma John Collins. A LBS nie bulwersuj sie tak, GS jest slabsze niz w rlNBA, przeciwnicy mocniejsi, nic dziwnego ze w obozie Tomka jest nerwowo i robi bledy w tierach :smile:

To raczej działa w dwie strony, Collins ułatwia grę Youngowi, a Young go świetnie kreuje. Collins bez Younga ma o 10 niższe FG% ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dalej zastanawia doskonałe samopoczucie Jaśka

 

mając lidera z poza PO teamu McDremmontami i Rudymi Cherubinkami -  nie tylko nadrabia i wskakuje do tieru 2 *( czyli tego gdzie są ekipy PO) to idzie wniosek o przesunięcie Lakers do jedynki? Z takimi kłopotami Ingrama na deser?

 

przecież danie Lakers do 2 tieru mimo kontuzji LBJ&Ingrama, niewiadomych o chemii i mimo wszystko luk w składzie to jest i tak nadprodukcja nad tym co widzimy realnie ( a ten 2 tier dostaje widzę spokojnie z urzędu) ale #1 to nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7) Z kolei ta INJ McColluma na pół trymestru, przy niespodziewanie fatalnym Baze, konsekwentnie jeszcze gorszym Rozierem i absencjach Collisona mocno obniża Cavs i mogą wylecieć z PO.

 

Conley gra kozacki trymestr,  gdyby grał tylko wszystko od deski do deski to bez wahania wskazałbym na to że Indiana wyprzedzi Cavs w walce o playoff, a tak to mamy chyba dalej sprawę otwartą jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley gra kozacki trymestr, gdyby grał tylko wszystko od deski do deski to bez wahania wskazałbym na to że Indiana wyprzedzi Cavs w walce o playoff, a tak to mamy chyba dalej sprawę otwartą jeszcze.

Conleya nieobecności są wpisane jako rest. Myślisz ze bijąc się do ostatniego meczu o PO Memphis by go odpuszczało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conleya nieobecności są wpisane jako rest. Myślisz ze bijąc się do ostatniego meczu o PO Memphis by go odpuszczało?

Nie, nie są wpisane jako rest. Z Clippers nie grał z powodu skręcenia kostki ( zresztą skręcił ją podczas meczu, mecz wcześniej), z Thunder z powodu bólu lewego uda ( przynajmniej takie są oficjalne przyczyny).

 

Tylko, że to najprawdopodobniej było rest, a pewnie z powodu tej kostki zaraz ukręcą shutdown, bo takie są zapowiedzi i pewnie u Ciebie by grał. Podobnie jak w przypadku jakichś 200 innych zawodników w ostatnim miesiącu. 

 

Tak naprawdę lista graczy, którzy na pewno mają kontuzję nie jest długa: Wall, Oladipo, Nurkić, McCollum, Covington, Brogdon, pewnie jeszcze paru by się znalazło.

 

Dlatego jak napisałem wcześniej tu zaraz się zacznie straszne okładanie, czyja kontuzja to rest ( moje to rest, a mojego rywala to naprawdę kontuzje) plus jeszcze interpretacje jak traktować takiego odpoczywającego gracza, jak oceniać jego statystyki itd. Straszny młyn się tutaj zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.