Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

cvbe serio 17-10 bez McColluma?

 

Najlepszy trymestr Cavs to było 16-12 i to był absolutny szklany sufit, gdzie wszystko zaklikało. Raczej przedział 12-15 zwycięstw jest bardziej możliwe.

 

Taktyka na Januarego? :)

To jest chyba opis dla tych co biora pod uwage terminarz:) w Twoim przypadku to na pewno nie bedzie 17-10.

 

Mccollum opuscil w 3t tyle meczow co conley wiec serio " bez mccolluma"? To bylo tylko 10 spotkan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rada zamierza wyjaśnić sprawę Warrena? Nie może być tak ze gość nie zagrał ani jednego meczu a jest wpisany w opis i rotacje!!! Już Camby napisał „17-10 bez McColluma?” Czyli bierze pod uwagę ze Warren grał ? Przecież to są jakieś żarty.

 

Sam Warren około 20 marca mówił ze nie jest gotowy, wcześniej mówił to trener, a jeszcze w połowie marca nie był cleared to practice!!! A cvbe sobie uznał ze nie było go 3 mecze ???

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rada zamierza wyjaśnić sprawę Warrena? Nie może być tak ze gość nie zagrał ani jednego meczu a jest wpisany w opis i rotacje!!! Już Camby napisał „17-10 bez McColluma?” Czyli bierze pod uwagę ze Warren grał ? Przecież to są jakieś żarty.

 

Sam Warren około 20 marca mówił ze nie jest gotowy, wcześniej mówił to trener, a jeszcze w połowie marca nie był cleared to practice!!! A cvbe sobie uznał ze nie było go 3 mecze ???

 

Dawaj te raporty medyczne. Każdy i tak uzna po swojemu jak to oceniać, a rada nie jest od tego, by narzucać narracje w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren (right ankle soreness) wants to return before the season ends.

"That’s the goal," Warren said of potentially returning this season. "I’m just trying to do everything possible to make sure I’m mentally and physically ready." Warren has been sidelined since Jan. 22 due to what essentially is a bone bruise in his right ankle. The Suns are out of it and have no reason for rush Warren's recovery, even if he wants to return. They have not ruled out a return, though, which suggest they are open to letting him play again this year. If you have an IR spot, it's alright to hang onto him, but if you don't, it's safe to cut bait.

 

SOURCE: Arizona Republic

17.03.2019, 14:40

 

 

Samo to ze 17 marca mówi ze nie jest gotowy ci nie starczy? Przystawili mu broń do głowy żeby to powiedział czy co?

 

Dla mnie więc zabawa z begm jest skończona jeżeli możemy pisać sobie co chcemy w opisach i podważać oczywiste kontuzje, a każdy może sobie „ indywidualnie interpretować” cvbe manipuluje tym opisem jakiś odsetek gm-ów (ciebie już zmanipulował) i będą głosowali tak jakby Warren był zdrowy. Nie chce mi się sprzeczać o takie Krzywe akcje wiec bawcie się sami. Pozdrawiam.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie śledzę Suns ( bo po co? Tam wciąż najlepszym graczem jest Jamal Crawford! :P ), więc sprawa Warrena jest mi daleka.

 

Jednozdaniowa wypowiedź nie jest dowodem w sprawie. To może być czysta kokieteria. Zwłaszcza, że masz obok zdanie, że Suns nawet jak mogą Nim grać to nie mają w tym interesu. A Cavs owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze racjonalni ludzie tego warrena w opisie nie potraktują poważnie, ale jak czytam pierwszy komentarz pod opisem „ 17-10 bez McColluma?” To mi się odechciało kłócić. Nie mówiąc o tym ze cvbe tak o sobie „nie uznaje” nieobecności dedmona oraz gibsona. Przecież tam połowa rotacji opuszcza jakieś mecze i on dobrze wie o tym, i jedyną jego deska ratunkowa jest sianie takiej dezinformacji. Nie chce mi się pruć nerwów i tracić czasu na jałowe dyskusje. Wybacz ale mam inne rzeczy do roboty w życiu.

Też nie śledzę Suns ( bo po co? Tam wciąż najlepszym graczem jest Jamal Crawford! :P ), więc sprawa Warrena jest mi daleka.

 

Jednozdaniowa wypowiedź nie jest dowodem w sprawie. To może być czysta kokieteria. Zwłaszcza, że masz obok zdanie, że Suns nawet jak mogą Nim grać to nie mają w tym interesu. A Cavs owszem.

dobrze Camby. To wejdź sobie w rotoworld w injury report i czytaj wszystkie raporty zanim kolejnej osobie namacisz w głowie. 24 lutego nie był nawet cleared to training, robił tylko light shooting bez zmian kierunku. Natomiast cvbe uznał sobie ze jeszcze przed ASW był zdrowy!! Później uznał sobie ze Gibson i Dedmon tez nie opuścili meczy i ich urazy są nieprawdziwe!!! Przecież to jest śmiech na sali i nie chce mi się tracić czasu na dyskusje na ten temat. Róbcie co chcecie, im out.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;0Patrząc po opisie Jaśka to przy dobrych wiatrach mógłbym grać pierwszą rundę z Spurs :)


Wiem ze racjonalni ludzie tego warrena w opisie nie potraktują poważnie, ale jak czytam pierwszy komentarz pod opisem „ 17-10 bez McColluma?” To mi się odechciało kłócić. Nie mówiąc o tym ze cvbe tak o sobie „nie uznaje” nieobecności dedmona oraz gibsona. Przecież tam połowa rotacji opuszcza jakieś mecze i on dobrze wie o tym, i jedyną jego deska ratunkowa jest sianie takiej dezinformacji. Nie chce mi się pruć nerwów i tracić czasu na jałowe dyskusje. Wybacz ale mam inne rzeczy do roboty w życiu.
dobrze Camby. To wejdź sobie w rotoworld w injury report i czytaj wszystkie raporty zanim kolejnej osobie namacisz w głowie. 24 lutego nie był nawet cleared to training, robił tylko light shooting bez zmian kierunku. Natomiast cvbe uznał sobie ze jeszcze przed ASW był zdrowy!! Później uznał sobie ze Gibson i Dedmon tez nie opuścili meczy i ich urazy są nieprawdziwe!!! Przecież to jest śmiech na sali i nie chce mi się tracić czasu na dyskusje na ten temat. Róbcie co chcecie, im out.

 

W medycznych raportach Conley też widnieje, a mimo to większość skłania się ku shut down w tej sprawie. Tu trzeba jakieś konsekwencji.

 

I nie Jasiu, Butler to nie to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie przypomnialo. Moglbym to w sumie napisac Tobie.

 

 

Idąc twoim tokiem myślenia musimy wszyscy uznać ze Warren na ten moment z powodów sportowych nie łapie się w tej chwili do rotacji Suns w realu, vide wilson chandler w clippers. Tyle mam do powiedzenia tobie goebbelsik ;)

;0Patrząc po opisie Jaśka to przy dobrych wiatrach mógłbym grać pierwszą rundę z Spurs :)

 

 

W medycznych raportach Conley też widnieje, a mimo to większość skłania się ku shut down w tej sprawie. Tu trzeba jakieś konsekwencji.

 

I nie Jasiu, Butler to nie to samo :P

no tak porównujmy Conleya który opuscil kilka meczy do warrena który nie zagrał od stycznia. Brawo.

 

Wiesz co ja bym się nie spierał jakby cvbe jakos opisał cała sytuacje i napisał zostawiając jakiś link do raportów „być może u mnie z uwagi na walkę o PO Warren wróciłby na ostatnie 10 spotkan, zostawiam wam to do oceny „ ale nie będę akceptował faktu ze on sobie uznał ze opuscil 3 mecze w momencie kiedy pod koniec lutego nie trenował nawet bo nie pozwalali mu lekarze klubowi na to. Dziękuje za grę i życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc twoim tokiem myślenia musimy wszyscy uznać ze Warren na ten moment z powodów sportowych nie łapie się w tej chwili do rotacji Suns w realu, vide wilson chandler w clippers. Tyle mam do powiedzenia tobie goebbelsik ;)

no tak porównujmy Conleya który opuscil kilka meczy do warrena który nie zagrał od stycznia. Brawo.

 

Wiesz co ja bym się nie spierał jakby cvbe jakos opisał cała sytuacje i napisał zostawiając jakiś link do raportów „być może u mnie z uwagi na walkę o PO Warren wróciłby na ostatnie 10 spotkan, zostawiam wam to do oceny „ ale nie będę akceptował faktu ze on sobie uznał ze opuscil 3 mecze w momencie kiedy pod koniec lutego nie trenował nawet bo nie pozwalali mu lekarze klubowi na to. Dziękuje za grę i życzę miłej zabawy.

 

Przecież on w opisie ma prawo napisać co chce. Nawet, że widzi dla siebie bilans 27-0 i Danuel House jest real MVP Rockets. To my musimy to weryfikować i ocenić, a ty jako główny zainteresowany punktować.

 

Nie rozumiem twojej przedwczesnej irytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W medycznych raportach Conley też widnieje, a mimo to większość skłania się ku shut down w tej sprawie. Tu trzeba jakieś konsekwencji.

 

W zeszlym roku pamietam ze nba zaczela grozic karami finansowymi dla tankerow ( chyba chodzilo o bulls miedzy innymi) za sadzanie zdrowych graczy i efektem tego w tym sezonie byly masowe kontuzje u tankerow.

 

Suns konczyli sezon bez bookera, warrena, aytona i oubre.

Cavs bez love.

Knicks bez jordana, mudiayia, vonleha, smitha, ntilikiny i triera

Bulls bez cartera, markannena, lavina, portera i dunna

I tak dalej i tak dalej. I wszyscy byli " kontuzjowani".

 

 

Z kolei w koncowce sezonu walczacych do konca o playoffs hornets i pistons z istotnych graczy pauzowal tylko majacy dosc powazna kontuzje kolana cody zeller i nawet blake gral na jednej nodze, praktycznie wszyscy byli " zdrowi ".

 

Dlatego kazdy glosujacy powinien to oceniac indywidualnie biorac pod uwage okolicznosci, bo raporty nam tu niewiele pomoga w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on w opisie ma prawo napisać co chce. Nawet, że widzi dla siebie bilans 27-0 i Danuel House jest real MVP Rockets. To my musimy to weryfikować i ocenić, a ty jako główny zainteresowany punktować.

 

Nie rozumiem twojej przedwczesnej irytacji.

No to chuuuuj, ja sobie napisze w opisie ze conley robi 45 ppg i nie opuscil zadnego meczu, a ty nie weryfikuj tego i doczep się tylko do proponowanego bilansu ze za duży bo przecież Wilson chandler wypadł. Wtedy bedzie sprawiedliwie, okej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chuuuuj, ja sobie napisze w opisie ze conley robi 45 ppg i nie opuscil zadnego meczu, a ty nie weryfikuj tego i doczep się tylko do proponowanego bilansu ze za duży bo przecież Wilson chandler wypadł. Wtedy bedzie sprawiedliwie, okej???

 

Ja to na prawdę jestem jakiś pechowy. Najpierw fluber odchodzi przez mnie, bo mówię, że Motley zaczyna wygryzać z rotacji Mike Scotta, a teraz RonnieArtestics, bo doczepiłem się tylko bilansu i kontuzji McColluma :P

 

Warren jest sprawą otwartą, chociaż ja przypuszczam, że grałby po kontuzji walcząc o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na prawdę jestem jakiś pechowy. Najpierw fluber odchodzi przez mnie, bo mówię, że Motley zaczyna wygryzać z rotacji Mike Scotta

Oj nie pochlebiaj sobie, odszedlem glownie przez wiadro pomyj jakie sie na mnie wylalo za to ze cos w tej grze i dla graczy robilem ( dzialania w Radzie, podsumowanie kontuzji). Oraz przez ciagle szantaze emocjonalne ( np takie jak teraz ronniego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, jak ktoś jedzie z propagandą, to z reguły po jej wypunktowaniu traci, więc nic tylko się cieszyć, skoro uważasz, że GM Cavs ją uprawia. 

 

Ten Warren to śliski i niejednoznaczny temat, dla mnie raczej kontuzja jak czytam o tym, ale faktycznie gdyby Suns grali o PO, to pewnie coś by pograł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.