Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls w tym trymestrze u nas to drużyna playoffowa. Love grał praktycznie cały trymestr. Szkoda tej jego kontuzji. Nawet bez Balla, DJ Augustin ratuje sytuacje na pg i ogólnie gra bardzo fajny sezon. 

 

Niestety jakieś parchy zbenchowały wielkiego Hassana i obniżyły jego wartość.

 

Kara będzie sroga. Brak PO dla Wade i ekipy!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakieś parchy zbenchowały wielkiego Hassana i obniżyły jego wartość.

 

Kara będzie sroga. Brak PO dla Wade i ekipy!

 

;)

He he :D

 

Bam gra super! Hassan za to wchodzi na boisko w doborowym towarzystwie - DWade, Dragic, JJ :)

 

Chociaż teraz bez Richardsona  i Winslowa ciekawe, czy nie wstawią Dragicia do pierwszej piątki na stałe.

 

Ja czekam na debiut w lidze Yante Matena, u mnie przy 8-osobowej rotacji on i UD w tym trymestrze graja po kilka minut, jak muszę łatać Kuzmą i Gordonem na trójce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież shutdowny się nie liczą misiaczki, GS i Bux to jedyni tu poważni rywale (i to dopiero od INJ Ingrama), reszta to jedziemy 20 punktami każdorazowo.

 

Real MVP już po pierwszej rundzie pośle Cię na ryby :)

 

Harden - Gordon - Ariza - Aminu - Capela

 

Z ławki Harrell

 

I LeBron zarzuca wędkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W real Magic świetnie gra tez Aaron Gordon, co jest zupełnie niedostrzegane, bo wszystkie oczy są zwrócone na Vucevicia, dzis w łinie z Pacers przykładowo - 23pkt. 4x3 10zb 7as (to tak, jakby ktoś pytał, czy Magic maja problem bez Lowrego) 2prz.

 

Heat utrudnili sobie sytuacje przegrywając z Magic u siebie, ale ogólnie wszystie teamy walczące jeszcze o playoffs na Wschodzie grają i wygrywają mecze, które w normalnych warunkach pewnie by przegrali, zatem poczekajmy jeszcze ze skreślaniem Heat, gdyż DWade w nich powinien dać z siebie wszystko! Obstawiam Nets poza playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja stratę do nielotów to w samych 3 bezpośrednich grach odrabiam, tam jakieś łajzojonesy biegają w s5, a ławka na obwodzie to jedna wielka kupa gówna :grin: Więc z Rox w 1 rundzie nie zagram^

 

Tyus Jones - Buddy Hield - Derrick Jones Jr - Blake Griffin - Anthony Davis

 

Jeremy Lin - Devin Harris - Jabari Parker - Harry Giles - Aaron Baynes

 

Mocna piątka, a rotacja chyba najlepsza jaką miałem w tym sezonie. Handluj z tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin to bez urazy, ale jest kompletnym śmieciem w Raps. Ścisła topka najgorszych graczy w lidze.

 

Harris też nie rzuca za 3 w tym trymestrze choćby solidnie.

 

Coś Ci nie prądzi jednak :grin:

 

A miałem cholera wziąć tego Caboclo ( czy nie przypadkiem Tobie pisałem to na PW? ), ale mówię sobie "Lin pewniejszy i jeszcze przy urazach Lowry'ego to startera będzie grał"

 

Ale ja przynajmniej mam jakiegoś rezerwowego PG, a ty już nawet Ingramem nie połatasz ;) Nic tu nie zapowiada odrobienia trzech winów pod względem siły drużyny, a jeszcze ja mam po swojej stronie terminarz. Zaryzykuje tezę, że jest po herbacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko sędziowie zaczną normalnie gwizdać!

 

Nie wiem czemu zawsze musisz iść tak od 0 do 1 :D 

 

Czy masz lepszy trymestr od Pelicans? No tak. Czy Twoja drużyna to ścisła czołówka ligi? No nie. I nawet nie o urazy i wahania formy krótkookresowe się rozchodzi, a o całokształt duetu Butler - Lebron. Przed sezonem sam miałem CIę za pewniaka do zmierzenia się w WCF po świetnym poprzednim sezonie Jimmiego no i LBJ. No ale dalej wychodzi jak wychodzi. Wciąż dwóch bardzo dobrych graczy, ale nie tak dobrych, jak mieli być. W dodatku shutdowny shtudownami, ale Lebron nie wylądował poza rosterem ot tak, a z uwagi na uraz, którego nie mógł doleczyć. W dodatku od jego powrotu po kontuzji Lakers zrobili 7-17 czy 7-16 w tym 3 W w ostatnich 4 meczach. Czyli Lebron nie był w stanie zrobić nic po swoim powrocie by pomóc Lakers. To akurat fajnie BMF podsumował kilka tygodni temu, że jeśli Lebron wróci i wciągnie druzynę do playoffs to dalej jest for real, jeśli tego nie będzie w stanie zrobić, to się popsuł. No i się popsuł w pewnym stopniu. Także coś tam pewnie odrobisz do 3 miejsca, pytanie ile, HCA powinno być niezagrożone jeśli dobrze pamiętam, bo aktualnie masz chyba 1,5 W w plecy do PTB, a wiadomo że PTB leci na 8-9 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o za ten trymestr to ciężko będzie nie umieścić Lakersów na 1 miejscu na Zachodzie- masz mój miecz Jasiek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prima aprilis - wiem, że tu zjechałeś by dać lajka ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zacząłem zjeżdżać w dół to wiedziałem, że coś tu śmierdzi :D

 

Ale liczę na Twój miecz w sprawie Favorsa i Korvera, oj liczę ;-)

Z Favem pięknie trafiłeś , wciąż mam pewne wątpliwości co do tego jakby wyglądał jako pelnoterminowy rimbprotector, ale w ataku gra najlepszy sezon w karierze :)

 

Szkoda ze Lebron z Ingramem się popsuli bo miałeś szanse na te 2 rundę a może J finał konferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej dzisiejsze znów personalne i nieuzasadnione obraźliwe ataki na mnie, powodują mój całkowity out z beGM do opisów (czyli 15.04)

LeBronek przecież robi 28/8/10 i  ja go nie shutdownuje, jak Lakers teraz ;>

Hehe:)

 

Swoją drogą walka o przewagę parkietu pomiędzy Rockets, a Lakers w 1 rundzie wydaje się być naprawdę interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniasz ani Butlera w Sixers w 3T , ani paradoksalnie LeBrona w Lakers (ogólnie z tymi przebierańcami jest na plusie, co jest really impressive).

 

Może, ale na to przyjdzie (albo nie) czas za 2 czy tam 3 tygodnie.

 

Swoją drogą fluber przemyśl tiery, na 1 to się tylko 3 teamy nadają (GS, LAL, MIL), ale niech będzie że więcej.

Niemniej kilka teamów leci i to nie wiem czy tylko o 1 tier, kilka rośnie.

 

Jak masz jakieś swoje zapiski czy spostrzeżenia gdzieś apropos większej liczby drużyn to wrzucaj. Zawsze fajnie się czyta takie ogólne zestawienia od osób, które mają więcej czasu i chęci :tongue:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fluber przemyśl tiery, na 1 to się tylko 3 teamy nadają (GS, LAL, MIL), ale niech będzie że więcej.

Niemniej kilka teamów leci i to nie wiem czy tylko o 1 tier, kilka rośnie.

tenor.gif

 

Chyba dobrze wyłapuję primaaprillisowe żarty, prawda?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą fluber przemyśl tiery, na 1 to się tylko 3 teamy nadają (GS, LAL, MIL), ale niech będzie że więcej.

Niemniej kilka teamów leci i to nie wiem czy tylko o 1 tier, kilka rośnie.

Widzę, że prace nad ułatwianiem Lakers terminarza już trwają :smile:

 

Nie doceniasz ani Butlera w Sixers w 3T

Butler ma taki impakt, że Sixers skończą z gorszym bilansem w regular season niż rok temu, czyli impakt Butlera jest mniejszy niż Covingtona. Butler w 3T rzuca 41,8% FG i 27% za 3 jako 3-4 opcja. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.