Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Shutdownami są... shutdowny. Tak jak w poprzednich latach gdy sytuacja jest jasna, jest shutdownem oficjalnie. Jeśli nie jest, no to nie jest.

 

Z głowy na ten moment w tym roku mamy sytuacje z Lavinem, Lebronem, Davisem, Laurim.

No to bądźcie może konsekwentni bo taka odpowiedz otrzymałem na pytanie o Conleya.

 

Bmf, jak już mówiłem nie robiłbym afery gdyby narracja była typu „od końca marca nie było żadnych update na jego temat, wiec może u mnie z uwagi na walkę o PO by zagrał, zostawiam to wam do oceny” ale nie będę akceptował ze ktoś sobie pisze ze „a uznajmy ze Warren opuscil 3 spotkania „ w momencie kiedy czwarte spotkanie jest jeszcze przed all star break a Warren do końca lutego nawet nie mial pozwolenia uczestniczyć w pełnym treningu a w połowie marca sam się wypowiada ze nie jest gotowy fizycznie...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Warren to śliski i niejednoznaczny temat, dla mnie raczej kontuzja jak czytam o tym, ale faktycznie gdyby Suns grali o PO, to pewnie coś by pograł.

Bardzo sliski zwlaszcza ze oficjalnie suns nigdy nie wystosowali zadnego komunikatu od pierwotnej diagnozy. Za rotoworld:

 

Shocker. Warren last saw the floor on Jan. 22 and was given a 2-3 week timetable, but the Suns never provided a real update after that.

no tak porównujmy Conleya który opuscil kilka meczy do warrena który nie zagrał od stycznia. Brawo.

 

Warren skrecil kostke w meczu z wolves i opuscil wszystkie mecze do konca sezonu ( 3 miesiace mimo tego ze jedyny oficjalny komunikat to 2-3 weeks)

 

Conley skrecil kostke w meczu z suns i opuscil wszystkie mecze do konca sezonu i to Twoim zdaniem shutdown. Gdzie tu kobsekwencja i logika? Ja przynajmniej konsekwentnie uwazam ze gralby i conley i warren w 3t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawy jestem jakie bilanse od Was dostanę, bo zaskoczyłem Was pewnie wszystkich opisem mocno xd

Mysle ze nikogo nie zaskoczylo ze boisz sie warriors:)

 

A celowe granie lajzami ( cytuje za Toba to jak nazwales swoja lawke) bylo juz poruszane w kwestii celowego tankowania wiec na pewno zdajesz sobie sprawe ze nikt tego nie uwzgledni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chuuuuj, ja sobie napisze w opisie ze conley robi 45 ppg i nie opuscil zadnego meczu, a ty nie weryfikuj tego i doczep się tylko do proponowanego bilansu ze za duży bo przecież Wilson chandler wypadł. Wtedy bedzie sprawiedliwie, okej???

Ronnie, ale o co się tak burzysz? Jak zacząłeś walkę o playoffs po 1T miałeś 35-40% szans na awans do playoffs. Skompletowałeś fajną drużynę i Twoje szanse wzrosły do ~ 45%. Wejdziesz do playoffs - super! a jeżeli nie, to obudujesz sobie team na kolejny sezon.

 

Mi pomimo banalnego kalendarza w 2T odebrano szansę na walkę o rozstawienie, mam teraz kontuzje i trudny grafik i nie płaczę z tego powodu. Spędziłem naprawdę sporo czasu nad rozpisaniem mecz po meczu z kim i jak grałem w 2T i zostało to odebrane, jako nic nie znacząca ciekawostka. Nawet nikt się do tego merytorycznie nie odniósł :)

 

Jak dla mnie Warren nie gra do połowy marca, a później liczę go na max 70% (shutdown i powrót po kontuzji), Gibsonowi i Dedmonowi też coś zapewne odejmę. U mnie tak wstępnie bez czytania jeszcze opisów masz +2 nad Cavs.

 

Dnc w tamtym sezonie widziałem, że GMowie uwalili, pomimo że Mitchell i Tatum szaleli w real playoffs, więc nie przesadzaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest tez ze gdyby powiedzial ze jest gotowy fizycznie to suns otrzymaliby od nba dotkliwa kare finansowa.

 

Powiedział ze CHCIAŁBY jeszcze zagrać w tym sezonie ale nie jest gotowy fizycznie jeszcze. Uważasz ze przystawił mu ktoś do głowy pistolet przed ta wypowiedzią czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ze CHCIAŁBY jeszcze zagrać w tym sezonie ale nie jest gotowy fizycznie jeszcze. Uważasz ze przystawił mu ktoś do głowy pistolet przed ta wypowiedzią czy co?

Nie, stwierdzam tylko fakt ze gdyby to byl shutdown to powiedzialby dokladnie to samo zeby nie zaszkodzic swojemu pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, ale o co się tak burzysz? Jak zacząłeś walkę o playoffs po 1T miałeś 35-40% szans na awans do playoffs. Skompletowałeś fajną drużynę i Twoje szanse wzrosły do ~ 45%. Wejdziesz do playoffs - super! a jeżeli nie, to obudujesz sobie team na kolejny sezon.

 

Mi pomimo banalnego kalendarza w 2T odebrano szansę na walkę o rozstawienie, mam teraz kontuzje i trudny grafik i nie płaczę z tego powodu. Spędziłem naprawdę sporo czasu nad rozpisaniem mecz po meczu z kim i jak grałem w 2T i zostało to odebrane, jako nic nie znacząca ciekawostka. Nawet nikt się do tego merytorycznie nie odniósł :)

 

Jak dla mnie Warren nie gra do połowy marca, a później liczę go na max 70% (shutdown i powrót po kontuzji), Gibsonowi i Dedmonowi też coś zapewne odejmę. U mnie tak wstępnie bez czytania jeszcze opisów masz +2 nad Cavs.

 

Dnc w tamtym sezonie widziałem, że GMowie uwalili, pomimo że Mitchell i Tatum szaleli w real playoffs, więc nie przesadzaj ;)

Oburzam się bo to co zrobił cvbe jest oburzajace, wpisał sobie tyle nieobecności ile chciał i c***. A Camby jeszcze mu przytakuje w tym wszystkim.

 

 

W drugim trymestrze podważałem dwie pojedyncze nieobecności Conleya, kiedy był wpisany rest w raporcie. Dostałem od rady i innych gmow informacje, nie no Ronnie, nieobecność to nieobecność i to jest w regulaminie i tego się trzymamy. Była argumentacja, ze jak nie będziemy się tego trzymać to zaraz bedzie ze ktoś nie miał kontuzji bo w realu zdarzyła się ona w meczu x vs y a u nas ten gracz gra w druzynie z. Teraz tez dostałem dwa dni temu czy tam wczoraj taka informacje od Tomka, ze tylko oczywiste shutdowny zaliczamy i koniec kropkaz A nagle wpada cvbe z opisem i nie bierze pod uwagę nieobecności ani Warrena, ani Dedmona, ani Gibsona, a nikt się przy tym nie spiera ( jedynie bmf ma watpliwosci co do

Warrena ) i wszystko jest okej. Ja się nie godzę na taka propagandę w opisach, miały być wypisane nieobecności to niech są wypisane, później może podać jakieś argumenty przeciwko tym nieobecnościom i je podważyć wedle mnie, ale nie ze podczas wypisywania ich oszukuje ludzi. Przecież ci leniwi gm-owie nie sprawdza raportów Gibsona, Dedmona, Warrena i każdego gracza o którym ktoś napisze „ja tego nie uznaje bo to był shutdown”.

 

Wiec albo niech uczciwie wypisze nieobecności a później sobie je próbuje podważać albo ja się w takie coś nie bawię. Tyle ode mnie. Jak ktoś zaliczy shutdown Gibsonowi i Dedmonowi to to bedzie nie fair wobec tego o co walczyłem w drugim trymestrze, kiedy dostałem informacje ze liczymy wszystkie nieobecności i zapisujemy w arkuszu i nie ma zmiłuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oburzam się bo to co zrobił cvbe jest oburzajace, wpisał sobie tyle nieobecności ile chciał i c***. A Camby jeszcze mu przytakuje w tym wszystkim.

 

Hola! Ale Camby'ego to ty szanuj. Co ja przytakiwałem? Odniosłem się do bilansu, który na pierwszy rzut oka jest z kosmosu i sprawy Warrena.

 

A o Gibsonie, Dedmondzie nic nie pisałem, bo nie badałem sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola! Ale Camby'ego to ty szanuj. Co ja przytakiwałem? Odniosłem się do bilansu, który na pierwszy rzut oka jest z kosmosu i sprawy Warrena.

 

Ja stawiam ze cavs i pacers kreciliby sie nawet w granicach moze nawet 20 winow. Patrz jaki bilans w 3t zrobili walczacy o playoffs magic. Wiekszosc druzyn w 3t juz o nic nie gra i zdeterminowane ekipy robia duzo wiecej wygranych niz wynikaloby to z mocy ich skladu.

miały być wypisane nieobecności

 

Wiec albo niech uczciwie wypisze nieobecności a później sobie je próbuje podważać albo ja się w takie coś nie bawię.

Nie, to jest opcjonalne, nie ma obowiazku wypisywania nieobecnosci.

 

Sorry, ale ktos ci musi to napisac. Skoncz z tym pajacowaniem, przestan robic z siebie ofiare i przestan uprawiac szantaz emocjonalny.

 

Ty mozesz napisac ze conley nie opuscil 10 meczow w trymestrze. Kazdy w opisie pisze co chce. Pogodz sie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo niech uczciwie wypisze nieobecności a później sobie je próbuje podważać

Tylko to na szybko, bo z telefonu, reszta jutro:

1. Bardzo proszę nie zarzucać mi nieuczciwości, przedstawiłem swój punkt widzenia

2. Gdybyś zamiast rozpaczania tutaj co to nie ja, przeczytał jednak ten opis a później dopiero się wypowiadał to byś wiedział, że przy każdym graczu podana jest ilość meczów którą realnie rozegrał. A opis jak ja to widzę (te kontuzje) jest tylko moim uznaniem na podstawie tego co widać w NBA i co wydarzyło się w sezonie.

 

@January - jasne, no problem, jutro podeślę.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam ze cavs i pacers kreciliby sie nawet w granicach moze nawet 20 winow. Patrz jaki bilans w 3t zrobili walczacy o playoffs magic. Wiekszosc druzyn w 3t juz o nic nie gra i zdeterminowane ekipy robia duzo wiecej wygranych niz wynikaloby to z mocy ich skladu.

 

Nie, to jest opcjonalne, nie ma obowiazku wypisywania nieobecnosci.

 

Sorry, ale ktos ci musi to napisac. Skoncz z tym pajacowaniem, przestan robic z siebie ofiare i przestan uprawiac szantaz emocjonalny.

 

Ty mozesz napisac ze conley nie opuscil 10 meczow w trymestrze. Kazdy w opisie pisze co chce. Pogodz sie z tym

Pajacem to jesteś ty. Jak w drugim trymestrze próbowałem bronić resty Conleya, to byłeś pierwszym w rzędzie z tych krzyczących ze bierzemy nieobecności z arkusza przy opisywaniu rotacji i koniec kropka. Bo tak jest w regulaminie i bla bla bla. Teraz jak sprawiedliwie wobec drugiego trymestru zadam tego samego traktowania innej drużyny to odwracasz kota ogonem. Jesteś pieprzonym hipokrytą i nie odzywaj się już do mnie, bo wrzuciłem cie właśnie na ignora, wiec nie masz po co się produkować do mnie. Kończę tracić czas na ciebie.

 

A jak rada się nie ustosunkuje do nieobecności i nie wytłumaczy cvbe ze nie może tak manipulować nimi jak sobie chce, ( bo ja w drugim trymestrze nie mogłem !!!! ) to możecie sobie szukać nowego gm-a.

Tylko to na szybko, bo z telefonu, reszta jutro:

1. Bardzo proszę nie zarzucać mi nieuczciwości, przedstawiłem swój punkt widzenia

2. Gdybyś zamiast rozpaczania tutaj co to nie ja, przeczytał jednak ten opis a później dopiero się wypowiadał to byś wiedział, że przy każdym graczu podana jest ilość meczów którą realnie rozegrał. A opis jak ja to widzę (te kontuzje) jest tylko moim uznaniem na podstawie tego co widać w NBA i co wydarzyło się w sezonie.

 

@January - jasne, no problem, jutro podeślę.

.

 

 

 

KONTUZJE (mecze)

Collison 6

Rozier 3

McCollum 10

Warren 3

Dedmon 2

Osman 2

 

 

Jesteś pewien ze wypisałeś wszystkie nieobecności ? To spójrz jeszcze raz sobie.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacem to jesteś ty. Jak w drugim trymestrze próbowałem bronić resty Conleya

Mike Conley (left knee soreness) did not participate in shootaround on Friday morning and remains questionable for Friday's game vs. the Hornets.

 

Mike Conley (knee) will not play Friday night against the Hornets

 

Mike Conley (left hamstring soreness) will not play on Monday vs. the Warriors.

He's had this issue for nearly a week now and has been playing through it, so that decision came back to bite him

 

Podsumowujac, kontuzje Twoich graczy to resty, kontuzje graczy cavs to kontuzje a jak ktos pozwala sobie na to zeby poddac to w watpliwosc to odchodzisz z gry. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc odniosę się do wczorajszych, niezbyt usprawiedliwionych ataków:

1. Forma dyskusji pt. "O nie, cvbe swoją argumentacją przekonał jedną osobę, odchodzę z gry" to absurd i liczę Ronnie, że podrośniesz trochę i wrócisz na poziom, który potrafisz prezentować. Oczywiście Twojej rezygnacji nie biorę pod uwagę, to oczywisty szantaż (choć z tego co widzę tutaj nikt się nie przejmuje odejściami innych :D)

2. Dedmon i Gibson to oczywiste shutdowny. Dwóch najstarszych graczy (poza Carterem w ATL, którego posadzić nie wolno bo nie wiadomo, kiedy skończy) w dwóch fatalnych drużynach nie mających szans na playoffs. U mnie grają, nie ma co do tego wątpliwości.

3. Najdelikatniejsza kwestia - Warren:

    - Warren kręci kostkę 22.01, wg mojej oceny wraca 21.02. Jest to miesiąc pełnego odpoczynku, dodatkowo wliczamy przerwę na ASG więc jeszcze więcej luzu.

    - To nawet nie skręcenie a ból, już to widzę jak drugi najważniejszy gracz ofensywny siedzi cały trymestr w drużynie walczącej o PO bo go boli kostka.

    - Kwestia o której wspomniałem, a więc bonus za kolejne 5 trójek rzuconych. Może 250k, moze więcej, nie wiem po co wydawać nawet 250k, jeśli nie trzeba.

    - Na pozycji Warrena, Suns na ten moment mają spory potencjał wśród jeszcze młodszych, gorszych na ten moment graczy. Idealna okazja, żeby ich rozwijać dodatkowo tankując.

    - Warren nigdy nie został wykluczony z sezonu, Suns nie dają dokładnych informacji co ułatwia im właśnie takie zachowanie jak teraz - symulowana kontuzja, zawsze można powiedzieć że kogoś coś boli i dlatego nie gra. Nie było żadnej informacji, żeby Warrenowi faktycznie stała się jakaś konkretna krzywda (zerwane więzadła w kostce, pęknięta torebka, kto miał skręconą kostkę ten wie ile tam jest rzeczy do zepsucia, ale wie też że spokojnie po zatejpowaniu nogi można 2 dni później biegać i co prawda nie poprawia to stanu kostki ale w walce o playoffs to nie ma znaczenia, da się wyleczyć po sezonie.)

 

Tak na logikę - czy naprawdę ktoś sądzi, że Warren, który nie ma stwierdzonej żadnej kontuzji poza bólem, siedzi całą najważniejszą część sezonu na tyłku, podczas gdy jego drużyna bije się o każde zwycięstwo przed walką do PO?

 

P.S. Ekhm, ekhm - McCollum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.