Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

OKC pewnie teraz podgoni (presja ominięcia GSW, trochę łatwiejsze mecze, bo np. Bucks pewnie odpuszczą), ale tutaj jak nic się nie zmieni to max. wyjdzie z tego coś między 15-12 a 17-10 dla Bostonu (no bo OKC skończy z ~12-15/11-16 ten trymestr pewnie w realu), czwórka Westbrook-George-Adams-Grant jest dalej -1,1 na minusie, tutaj wymieniamy Granta na Miroticia, który opuścił już 10 meczów, wstawiamy Smarta/Bogdanovicia, dajemy lepszą ławkę i łatwiejszy terminarz. No, niby nie będzie takiego dramatu, ale na pewno nie będzie dobrego trymestru. Nie będę już komentować decyzji Elda, każdy może sobie ocenić i wyciągnąć wnioski na przyszłość. :]

no, ale o tym 15-12 to pisałeś z dwa tygodnie temu chyba, a od tamtego momentu jest gorzej, gdyby Ci Thunder wygrywali chociaż ze słabiakami, ale oni dostali już z Mavs Heat Kings Grizz czy nawet od Denver bez formy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC w realu się ewidentne zderzyli ze ściana co nie jest takie trudne do zrozumienia jak się widzi hero ball i oranie liderami ponad 34 minuty nawet gdy maja drobne urazy.

 

Tylko ze cześć podjazdów pod naszego GM było przed ta katastrofalna końcówka gdzie brakuje tlenu.

 

Imo nasz Boston jest dużo poprawniej zbudowany i tu właśnie zespół by uniknął tych kłopotów a i łatwiejszy kalendarz oraz płytsza konkurencja do PO.

 

Dwie odmienne sytuacje które by się raczej nie powtórzyły

 

Z mojej strony niewiele było pochwał Bostonu a zbyt dużo krytyki i kalki z realOKC

 

A przypominanie o tym post factum i przywoływanie Elda jest teraz tez raczej zbędne. Chyba właśnie o takie wpisy my tu się często „ rozsypujemy” a to tylko zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po prostu nie przemawia stawianie fitu +terminarza ponad realną grę liderów

 

nie dość, że sam fit sam w sobie jest mocno wirtualnym pojęciem, bo mamy masę przykładów gdy na papierze wszystko elegancko klikało a jednak rezultat był inny, to na dokładkę nie podoba mi się takie ślepe wpatrywanie się w terminarz w momencie gdy w rl NBA tacy Suns mają już na koncie wygrane z większością contenderów

 

świetnym przykładem są Celtics, którzy przed sezonem wyglądali na potwora z przejebaną głębią i najlepszym hc na ławce

 

no nie wiem, ciężko to też ocenić w pełni sprawiedliwie, za dużo zmiennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro OKC idzie na bilans ~12-15, a ja piszę, że będzie coś między ~15-12/17-10, to chyba biorę pod uwagę, że Boston jest lepszy od OKC i nie przekładam tego 1 do 1. 

 

Trzech najważniejszych graczy Bostonu to trzech najlepszych graczy OKC, ciężko nie szukać analogii i podobieństw, zresztą to samo robił były GM Bostonu gdy tylko dobrze szło Thunder. Są lepsi, co zresztą widać po bilansach, ale to podobne teamy. Gdy OKC slumpuje, to Boston siłą rzeczy także, tylko w mniejszym zakresie.

 

Jak OKC było na HCA na Zachodzie to ciekawe jaka byłaby reakcja jakby ktoś napisał "no, nie ma co przekładać wyników jednych na drugich". ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się siła zespołu, więc zjazd spory pewnie będzie, ale jest niemożliwością, by zespół z +20W spadł poniżej 0.500. Boston też nie może być obciążony tylko tym co się dzieje w Thunder.

 

W sumie po co wałujkujemy ten temat? Nie ma ciekawszych rzeczy na tapecie? Jacyś wielcy Pelicans czy wspomniany już przez flubera wyścig o HCA między Lakers, a Rockets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro OKC idzie na bilans ~12-15, a ja piszę, że będzie coś między ~15-12/17-10, to chyba biorę pod uwagę, że Boston jest lepszy od OKC i nie przekładam tego 1 do 1.

 

Trzech najważniejszych graczy Bostonu to trzech najlepszych graczy OKC, ciężko nie szukać analogii i podobieństw, zresztą to samo robił były GM Bostonu gdy tylko dobrze szło Thunder. Są lepsi, co zresztą widać po bilansach, ale to podobne teamy. Gdy OKC slumpuje, to Boston siłą rzeczy także, tylko w mniejszym zakresie.

 

Jak OKC było na HCA na Zachodzie to ciekawe jaka byłaby reakcja jakby ktoś napisał "no, nie ma co przekładać wyników jednych na drugich". ;]

Pisałem w podobnym tonie po tym nieszczęsnym głosowaniu za 2 trymestr - OKC w rl NBA było trochę overrated przez banalny terminarz , ten zespół nigdy nie był tak dobry jakby miał sugerować ich ówczesny bilans - u nas Boston jest silniejszy ale to wciąż nie jest 1 tier (top5 ligi) Jakby sobie Eld życzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, bo to, że January nie jest blisko tych 24-25 W które pewnie najchętniej by sobie dał, to nie znaczy, że jego zespół to mameje. Po prostu sam zbyt wysoko się ceni jak zwykle, ale w tym trymestrze właściwie wszyscy mu zaklikali indywidualnie (Lebron, Olynyk, Favors, DAR, Ingram ile pograł, ale był dobry) poza tym Butlerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się siła zespołu, więc zjazd spory pewnie będzie, ale jest niemożliwością, by zespół z +20W spadł poniżej 0.500. Boston też nie może być obciążony tylko tym co się dzieje w Thunder.

 

Jeszcze tylko dwie kwestie.

 

Celtics robili 20+ gdy George był top3 ligi i w top3 mvp race, a Thunder mieli realne szanse nawet na pierwszy seed. Dziś nikt już nie stawia PG tak wysoko raczej, a sami Thunder spadli na dno drabinki i niech dziękują Bozi, że Vlade wziął Barnesa

 

jako GM Nuggets mam nieodparte wrażenie, że wszystko jest zależne od Jokicia i kiedy bilans nie będzie się zgadzać, to wszyscy będziemy raczej wiedzieli dlaczego tak jest, nasi Celtics mają trzech lideröw Thunder i jakoś dziwnym trafem ufamy, że wszystko byłoby o wiele lepiej, to znaczy akurat nie ja, choć dla hca nie ma to akurat znaczenia na szczęście

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.