Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co to tłumaczyć Lucas. W zeszłym trymestrze Westbrook ssał i nie było Mirotića w 19 meczach - dostałem 21-7

 

W tym trymestrze Westbrook baaardzo się poprawił, George troszkę przez kontuzję zjechał ( ale i tak Russ rekompensuje to z nawiązką ) - zapowiadane jest mi 15-12.

 

Śmiechawa i to gruba.

 

O dupę rozbić zasady, że fit, że grali by inaczej, że terminarz.

 

Jak patrzycie jeden z drugim na to jaki bilans ma drużyna w RL ( zawodnicy ) to trzeba było to na początku oznajmić że jest to Wasze główne kryterium.

 

I nadal nie doczekałem się odpowiedzi ani od LBS ani od BMF że skoro jeden typuje mi .500 a drugi 15-12 to ciekaw jestem ich bilansów dla 76ers i Knicks.


No, ale w sumie czwórka Westbrook-George-Grant-Adams robi w trzecim trymestrze -3,5 net będąc razem na parkiecie, a duet George i Westbrook -2,8 net. Wiadomo, Bogdanović, Beverley i Smart powodują, że Boston jest lepszy niż OKC,

 

Jeszcze apropos net to jest tak z dupy teza wyciągnięta że ja już naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać z bezsilności.

 

A podasz mi net ze Smartem i Miroticem na boisku? Smart to klasowy obrońca a Miro bardzo dobre rozciągnięcie gry. Jeszcze z Bevem i Bojanem net też poproszę. W dowolnej konfiguracji. 

 

Obrona + spacing. Tak by ta drużyna grała. W RL OKC z obrony z początku sezonu pozostało wspomnienie a o takim spacingu mogą pomarzyć.

 

No ale ok. Wprowadzamy zasadę, że patrzymy na liderów, później patrzymy na ich bilans w RL, a później wystawiamy bilans.

 

Czyli oczekuję konsekwencji i nie wejścia w beGM do PO Lakers. Z bardzo dużymi problemami Pelicans i wzięcia pod uwagę sytuacji moich rywali.


Bo to będzie trochę pojebane i bardzo nie fair patrzyć tylko w moim przypadku na bilans OKC. A co BMFie LBSie w takim razie z Knicks? Jazz ( Gobert, Rubio ) nadal jest za OKC w RL, Saric i Bogdanovic PO nie powąchają, a Irving i Morris to Boston, czyli tak samo jak u mnie Smart. O Tecu nie będę się wypowiadał ale Embiida też trochę nie było. Nie ma RoCo itd itd itd.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie będę na coś takiego odpisywać

 

No ale sam zacząłeś. Przytaczasz net. Więc się pytam jak by wyglądał net mojej beGM s5? Podawanie jakichkolwiek zespołowych statów i próba przełożenia ich na naszą rzeczywistość jest co najwyżej ciekawostką przyrodniczą. Nic więcej. Bo od razu będąc sprawiedliwym i nie będąc stronniczym należało by podać net par Rubio-Gobert na przykład.

 

W T3 beGM Boston ma póki co ( do dnia dzisiejszego i kontuzji Mirotića ) jeden minus i jest to słabsza forma i skuteczność Paula Georga spowodowana kontuzją. Ale gra, nadal robi 28 ppg i nadal jest bestią w obronie.

 

Natomiast ogromnym plusem jest o wiele lepsza skuteczność Westbrooka choć by z dzisiejszej nocy.

 

Kolejne śmiechowisko to przyrównywanie terminarza RL OKC gdzie wszyscy wiedzą, że końcówkę mają najtrudniejszą w całej NBA, do mojego terminarza gdzie jestem gdzieś w połowie stawki.

 

Czyż nie miała się liczyć wizja i uzupełnienie? Czyż nie miał się liczyć fit? Wychodzi na to że nie. 

 

I jeszcze wracając do tego "net". Ciekawi mnie czy to net za cały sezon, czy tylko za T3. Jeśli za cały sezon, to idzie do śmieci bo Russ miał T1 i T2 katastrofalny pod względem skuteczności a my ocenić mamy tylko T3. Jeśli za T3 to pod uwagę należy wziąć fakt trudnego terminarza RL OKC i tego że Donovan to kasztan, OKC nie ma spacingu i ma skromniejszą ławkę niż moja, gdzie moja ławka świetnie uzupełnia s5 w postaci trójki ( Bogdanović, Miller, Beverley ), obrony ( znów Bev ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że Magic nie mają promila szansy na złapanie kontaktu, ale głosowanie drugiego trymestru na temat tej drużyny było tak niezrozumiałe, że nic mnie już nie zdziwi.

 

Celtics w pierwszym trymestrze punktowali głębią i dostali od mnie 22-6, w drugim trymestrze głębia zniknęła, ale Paul George grał drugi najlepszy trymestr ligi co w połączeniu z mocną piątką, jakąś ciągle sensowną rotacją i dobrym fitem dało jeden z najlepszych bilansów trymestru czyli 23-4.

 

Teraz trochę brakuje plusów, więc nawet 5W może Celtics spaść przy utrzymaniu obecnego trendu, ale nie wydaje mi się, by zespół dostał mniej niż te 17W od mnie.

 

Magic jak dostaną tyle, to będą zadowoleni :P

 

Raczej wciąż skłaniałbym się do tego, że Celtcs będą walczyć z Sixers o wyższy seed. Knicks powoli wypatrują na horyzoncie drugiego seedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze u nas nie mierzymy pod uwagę impaktu trenera. Donovan to raczej nie jest top w lidze, wiec złe wyniki Thunder irl można tez częściowo coachingu tłumaczyć, a Boston nie ma tego problemu + ma szerszy skład.

 

A Stevens jest top? 

 

Wynik w tym sezonie chyba dużo poniżej oczekiwań?

Tak już wyprzedzając - dla mnie top, a głównym problemem Boston (nie jedynym) jest dużo gorsza dyspozycja Horforda.

 

Uderzam bardziej w to powiązanie "naszej" gry z postacia trenera, na ktora wplywu nie mamy.

 

A jesli bysmy mieli, to Budenholzer w lato trafiłby do Knicks. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność, ja napisałem, że jak OKC nie zaczną grać w koszykówkę w trzecim trymestrze (na razie mają 6-11 i 29. atak w tym trymestrze), to ciężko u nas będzie o coś więcej niż ~15-12, pomimo tego, że Boston jest lepszy niż OKC. Tak tylko piszę jakby ktoś wzorem koladera miał zacząć myśleć, że Eld miał jakikolwiek powód żeby po raz 2 w takim, a nie innym stylu odejść z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako nowy pominę kwestię tego, że strasznie tu jest jakaś niezdrowa atmosfera i bardzo mnie ciekawi pod kątem psychologii, jak to możliwe, że tak bardzo skrajne emocje wzbudza fikcyjna gra internetowa ;)

 

Chciałem tylko powiedzieć, że wg mnie Boston ma być może najlepszy fit w całej grze (nie twierdzę, że samym fitem pokonałby GSW czy Bucks, ale sam fit jest fenomenalny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, pierwszy raz w swojej rocznej przygodzie chwalę zawodnika swojego zespołu. Sexton robi przez ostatnie ~20 meczów ~20ppg na ~60%TS, w całym sezonie ma ~42% za 3 - jak wzmocni się fizycznie to jego atuty pokazywane w college'u (wjazd i obrona) też powinny zostać w większym stopniu ukazane w enbiej. Pisałem to już do january'ego, ale jestem pozytywnie zaskoczony - rzadka progresja w trakcie sezonu, bo on w college'u miał mocno przeciętną trójkę (1,3 na mecz na 33%), przez pół sezonu rzucał mniej niż 2 trójki na mecz (1,9 3PA na 36%) - ale od stycznia rzuca już prawie ~5 na mecz. I, no, pewnie nie jest 45% shooterem, bo to zapewne fluke, ale wygląda naprawdę dobrze pod tym względem, i to oddając wiele rzutów off the dribble.

 

Jak ktoś jest ciekaw, czy powinien mi popsuć tank, to może wygra mi ze dwa mecze, ale nawet w Cavs jest mocno na minus w on/off za ten trymestr (-4,3 on/ +1.0 off), jest dalej kiepskim obrońcą i kreatorem. Co nie zmienia faktu, że bardzo miłe zaskoczenie, bo będzie co najmniej bardzo dobrym starterem IMHO, a za dwa lata jak zacznę się liczyć to może być ze swoim rzutem bardzo dobrym fitem jako combo guard. Do tego trochę myślałem, że kompletnie nie będzie mi pasować do zawodników jakich mogę wydraftować (Zion, Barrett), a na koniec dnia okazał się >40%3pt shooterem, który dobrze zaczął się odnajdywać wokół innych ballhandlerów i Love'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę jak czytałeś opisy ;-)

 

Pelicans 39W

Lakers 32W i 14 miejsce w lidze z dużą stratą nawet do 13 miejsca według Ciebie.

Mam coś jeszcze rozwijać :D ?

Czyli liczyłeś że złapie się w sidła twojej propagandy? Ze wg twojej logiki powinieneś mieć ile porażek? 6? 10 na koniec sezonu pewnie? To jakbyś dołożył dobrego shotblockera miałbyś historyczny bilans w rs? Piszesz tak jakbym oddał jakieś zupełnie odbiegające głosy a takie one nie są.

 

Tak, rozwiń. Tylko proszę o rzetelne argumenty bo póki co to słabo ci to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Olynykiem to sobie tak nie dodawaj, biorąc pod uwagę jak ty koniecznie chciałeś go na piątce ustawiać. Nawet z McDermottem przegrywał minuty, bo uparłeś się Nim grać na centrze i jeszcze chętnie to podkreślałeś jako ogromny plus.

 

Doczepiłeś się Hassana, że mu minuty zabiera, a wychodzi, że przegrywał rywalizacje z innymi zawodnikami ( typu mój Derrick Jones Jr ), bo teraz głównie gra obok Adebayo.

 

Tak więc, twoje tezy w sporej części były nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał i na PF przecież w obu trymestrach, a nie przegrywał z McD, proszę nie imputować mi tu, a na C co robią floor spacerzy dla LeBronów/Giannisów tej ligi to widzimy w Bux ;-)

 

I proszę nie porównywać tej nic nie wnoszącej łajzy Jonesa (czy gra czy nie efekt dla Heat ten sam) od gamechangera dla Miami czyli Olynyka ;-)

Posadzenie Hassana na ławę i zwiększenie mpg Olynyka, a nie pieprzenie się o bonus da Heat raczej PO. Co było oczywiste.

Jasiu, nie szalej.

Derrick Jones jest świetny!!! 

Olynyk jest w Heat jednym z kilku ważnych graczy, ale najważniejszym wysokim jest Bam, a Kelly w hierarchii wg mnie jest drugi, a cały czas jest jeszcze JJ. Derrick Jones dopiero w tym sezonie stał się w pełni graczem rotacji i całkiem możliwe, że w przyszłym sezonie zacznie rywalizować z Olynykiem o minuty. Choc możliwe, że wtedy uda się zwiększyć Kellemu minuty na centrze za Bamem juz bez Hassana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kelly Olynyk

Co zyskuje?
Dużo minut na C."
 
"
3.2 Standardowa rotacja w zaciekłych meczach
 
PF Olynyk 8
C Olynyk 18"
 
"
Rotacja
 
McDermott 22, Olynyk 6,
Favors 30, Olynyk 18"
 
Plus cała masa postów na forum o tym jak Olynyk doskonale grałby na C, gdyby nie zły Hassan.
 
A jeszcze przypomnijmy perełkę
 
"statystyki Olynyka, gdy gra bez nie pasującego mu Hassana." - GOAT :grin:
 
Swoją drogą czemu to forum nie ma cytowania selektywnego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - Olynyk jest świetny i z biegiem sezonu rozkręcał się coraz bardziej. Już w poprzednim sezonie w temacie, który założyłem jakoś wiosna z rankingiem top 100 graczy widziałem go koło 70 miejsca.  Teraz takiego rankingu nie robiłem, ale raczej się nie obsunął. Powiem więcej - udowodnił, że to nie był żaden fluke. 

 

Ciężko ocenić DWadea, no i Dragic co dopiero wrócił po kontuzji tracąc większość sezonu, ale wg mnie w tym sezonie po Winslowie i Richardsonie, Olynyk jest na 3 miejscu w Heat jeżeli chodzi o impact. Przed Bamem, który dopiero zaczyna grac regularne minuty w rotacji jako podstawowy center. Nawiasem mówiąc od wejścia Bama do pierwszej piątki Heat zaczęli wygrywać mając pozytywny bilans i gonić playoffs. Oczywiście ma na to wpływ więcej czynników, ale warto o tym pamiętać. 

 

W naszych beGMowych Bulls Hassan mógłby być zupełnie innym graczem. Przypuszczam, że miałby fantastyczne statsy indywidualne, co wcale nie musiałoby przekładać się na wynik drużyny. Natomiast Loveowi, grałoby się wg mnie bardzo dobrze obok Hassana i oboje mogliby miażdżyć na zbiórce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - Olynyk jest świetny i z biegiem sezonu rozkręcał się coraz bardziej. Już w poprzednim sezonie w temacie, który założyłem jakoś wiosna z rankingiem top 100 graczy widziałem go koło 70 miejsca.  Teraz takiego rankingu nie robiłem, ale raczej się nie obsunął. Powiem więcej - udowodnił, że to nie był żaden fluke. 

 

Ciężko ocenić DWadea, no i Dragic co dopiero wrócił po kontuzji tracąc większość sezonu, ale wg mnie w tym sezonie po Winslowie i Richardsonie, Olynyk jest na 3 miejscu w Heat jeżeli chodzi o impact. Przed Bamem, który dopiero zaczyna grac regularne minuty w rotacji jako podstawowy center. Nawiasem mówiąc od wejścia Bama do pierwszej piątki Heat zaczęli wygrywać mając pozytywny bilans i gonić playoffs. Oczywiście ma na to wpływ więcej czynników, ale warto o tym pamiętać. 

 

W naszych beGMowych Bulls Hassan mógłby być zupełnie innym graczem. Przypuszczam, że miałby fantastyczne statsy indywidualne, co wcale nie musiałoby przekładać się na wynik drużyny. Natomiast Loveowi, grałoby się wg mnie bardzo dobrze obok Hassana i oboje mogliby miażdżyć na zbiórce. 

 

Hassan jednak tych spotkań trochę dla Heat wygrał. Nie wiem czy na przestrzeni całego sezonu stawianie nad Nim Olynyka czy Winslowa jest sprawiedliwą oceną.

 

Największy problem Hassana oprócz jego ego i trudnej natury jest to, że Adebayo prawdopodobnie już jest od Niego lepszy. W tej sytuacji nie ma sensu Nim dłużej grać, a jego kontrakt jest obciążeniem.

 

A co do Olynyka, to oczywiście jego trzeci trymestr powinien zostać należycie doceniony, ale nie powinien tutaj Jasiek wyjeżdżać z tekstami "Na kolana chamy, śpiewa Lucian Pavarotti" bo Kelly grał średnio i po prostu przegrywał sportową rywalizacje we wcześniejszych fazach sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan po prostu nie pasuje do Heat. 

W tym sezonie miał niewątpliwie bardzo pozytywny impact w pierwszej części sezonu, zresztą nadal miewa mecze, w których jest decydującym dla sukcesu teamu graczem, ale patrząc na to całościowo - i on męczy się w systemie Heat i Heat męczą się z nim.

 

Tu chyba obie strony długoterminowo zyskują na rozstaniu.  

Miami przyda się jakiś rezerwowy center na 10-15min. a Hassan realizowałby sie własnie w takich teamach jak nasi beGMowi Bulls. 

Może właśnie wymiana za JR Smitha miałaby sens? I nie, nie chodzi o to, że Heat przydałby sie JR, ale ma fajny niegwarantowany kontrakt ;)  no i Hassan mógłby grać z Lovem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Oklahoma (trzech najlepszych graczy Bostonu) przegrała z Memphis i z bilansem 7-12 w trzecim trymestrze właśnie wylądowała na 8. seedzie na Zachodzie, chyba faktycznie muszę przeprosić za moją skandaliczną i bezpodstawną opinię, że jak liderzy OKC będą dalej grać na tym poziomie (a Adams będzie wyglądać jak pet), pomimo lepszego składu, nie da to dobrego trymestru i u nas jeżeli to się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.