Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No tam z Lillardem jako liderem to nigdzie nie zajedziesz.

 

Na PO Tatum będzie pierwsza opcja ;) no i kto powiedział ze przyszły sezon będę zaczynal z takim składem ;) pisałem ze planuje jeszcze niespodzianki i wzmocnienia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jakos inaczej punktacje tego całego rankingu ustawił. Cavs maja niby dużo

Meczy z 4 tier ale tylko 1 z 3 tierem a są na pierwszym miejscu. Poza tym różnica miedzy Detroit, phoenix, a atlanta to kwestia subiektywna. Czemu w IV tierze ma być 10

Drużyn a w III tylko 6 ? Powinno być to rozłożone po równo bardziej. A wiec wrzuć Det i phx do III tiera proponuje.

 

Możesz stworzyć własne zestawienie przecież. Ja skorzystałem z punktacji, którą wymyślił January na początku sezonu i według której policzył tabele z 1T i z 2T. I wtedy nie prostestowałeś, bo wypadałeś w tych zestawieniach całkiem nieźle, a Cavs na przykład byli na szarym końcu. Nic dziwnego, że to się w końcu musiało wyrównać. Zabawne, że zaczęło Ci to w tym momencie przeszkadzać:)

 

Podział jest następujący: przewaga parkietu - T1 ( wyjątek Blazers, którzy mocno spadli), drużyny pewne play-offs T2 ( wyjątek Wolves, którzy mocno awansowali), walka o playoffs - T3, walka o nic - T4.

 

Suns i Hawks to temat do dyskusji, ale gdzieś trzeba było postawić granicę w końcu. Ostatecznie podzieliłem tak samo jak January.

 

Pistons mają 3 najgorszy bilans w lidze na ten moment, więc raczej większość GM-ów nie uznaje ich za tam z T3:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz stworzyć własne zestawienie przecież. Ja skorzystałem z punktacji, którą wymyślił January na początku sezonu i według której policzył tabele z 1T i z 2T. I wtedy nie prostestowałeś, bo wypadałeś w tych zestawieniach całkiem nieźle, a Cavs na przykład byli na szarym końcu. Nic dziwnego, że to się w końcu musiało wyrównać. Zabawne, że zaczęło Ci to w tym momencie przeszkadzać:)

 

Podział jest następujący: przewaga parkietu - T1 ( wyjątek Blazers, którzy mocno spadli), drużyny pewne play-offs T2 ( wyjątek Wolves, którzy mocno awansowali), walka o playoffs - T3, walka o nic - T4.

 

Suns i Hawks to temat do dyskusji, ale gdzieś trzeba było postawić granicę w końcu. Ostatecznie podzieliłem tak samo jak January.

 

Pistons mają 3 najgorszy bilans w lidze na ten moment, więc raczej większość GM-ów nie uznaje ich za tam z T3:)

 

W czym wypadalem niezle ? W I trymestrze tez byłem bottom10’z tego co kojarzę. Poza tym to ze nie protestowałem nie znaczy ze się zgadzam z tym rankingiem, prawda? Nie wypowiadałem się wcale na jego temat akurat.

 

Pistons maja trochę młodzieży która robi progress w ciągu sezonu i ostatnio ładnie graja ci chlopacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix z 3T ma solidne podstawy.

Minny z 2T także ale na 2+ jeszcze za dużo szlifów brakuje. Ten Noel mi się nie widzi z Lillardem w parze ( w znaczeniu razem) a Otto w nowym otoczeniu odżył ale nie zapominajmy ze on pewnego poziomu nie przeskakiwał.

Ciekawy skład ale aby od razu przeskakiwać ekipy z 2T to nie bardzo.

O ile zarzuty zmian graczy były częściowo uzasadnione jako wada to taka rewolucja filozofii podejścia balansu lidera stylu gry i nastroju z tankera do bohatera to musi być to uwzględnione jako koszt tego ruchu w tym sezonie.

 

Tu zostało zmienione wszystko. Łącznie z degradacja samodzielnego lidera Tatuma na pomocnika.

 

Ale o wynikach rlPtb i Lillarda pamiętać trzeba.

 

Na dziś big wow z powodu udanego przeskoczenia od tankera do mocnej PO drużyny w bardzo widowiskowym stylu

 

Marketingowy fajerwerk.

 

Ale koszykarsko życiowo i tak charakterologicznie to rozsadzenie od środka tych graczy co się starali.

 

Dlatego takich ruchów nie ma w realu.

 

Młode drażliwe i delikatne mentalnie Murzynki by nie wytrzymali tego.

 

Psychiczny dołek młodych lakers na samo zagrożenie odejścia. ( do handlu przecież nie doszło) to jest pikus do tego co zafundował paru klubom ten mega ruch.

 

To nie jest moja krytyka GM tylko szukam analogii psychicznej reakcji graczy gdy w lakers jest bardzo ostro i boleśnie a ruchy przecież nie tak drastyczne.

 

Tu jest atomówka i pomieszanie traumy z euforia.

 

To nie jest dodanie Aminu Rossa czy Korvera do systemu.

 

Tu jest przesiadka z systemu na system i to hurtowo.

 

Koszykarsko w tym roku to nie ma prawa mocniej zaskoczyć.

 

Choć jakiś zryw chwilowy oczywiście jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix z 3T ma solidne podstawy.

Minny z 2T także ale na 2+ jeszcze za dużo szlifów brakuje. Ten Noel mi się nie widzi z Lillardem w parze ( w znaczeniu razem) a Otto w nowym otoczeniu odżył ale nie zapominajmy ze on pewnego poziomu nie przeskakiwał.

Ciekawy skład ale aby od razu przeskakiwać ekipy z 2T to nie bardzo.

O ile zarzuty zmian graczy były częściowo uzasadnione jako wada to taka rewolucja filozofii podejścia balansu lidera stylu gry i nastroju z tankera do bohatera to musi być to uwzględnione jako koszt tego ruchu w tym sezonie.

 

Tu zostało zmienione wszystko. Łącznie z degradacja samodzielnego lidera Tatuma na pomocnika.

 

Ale o wynikach rlPtb i Lillarda pamiętać trzeba.

 

Na dziś big wow z powodu udanego przeskoczenia od tankera do mocnej PO drużyny w bardzo widowiskowym stylu

 

Marketingowy fajerwerk.

 

Ale koszykarsko życiowo i tak charakterologicznie to rozsadzenie od środka tych graczy co się starali.

 

Dlatego takich ruchów nie ma w realu.

 

Młode drażliwe i delikatne mentalnie Murzynki by nie wytrzymali tego.

 

Psychiczny dołek młodych lakers na samo zagrożenie odejścia. ( do handlu przecież nie doszło) to jest pikus do tego co zafundował paru klubom ten mega ruch.

 

To nie jest moja krytyka GM tylko szukam analogii psychicznej reakcji graczy gdy w lakers jest bardzo ostro i boleśnie a ruchy przecież nie tak drastyczne.

 

Tu jest atomówka i pomieszanie traumy z euforia.

 

To nie jest dodanie Aminu Rossa czy Korvera do systemu.

 

Tu jest przesiadka z systemu na system i to hurtowo.

 

Koszykarsko w tym roku to nie ma prawa mocniej zaskoczyć.

 

Choć jakiś zryw chwilowy oczywiście jest możliwy.

 

Luzik arbuzik, daje sobie bilans 12-15 za ten trymestr maks ;) Minnesota będzie potworem od przyszłego sezonu, w tym nie gramy k wynik tylko o naoliwienie tej maszyny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro planujesz już zemstę, to jaki tam bilans w T3 kręcicie Alonzo? ;]

Nie zemstę, to nie mój poziom.

 

Konsekwentne punktowanie pewnych rzeczy.

Jak jakiś GM dał Orlando 15-12, czy 16-11 przy tak banalnym terminarzu w 2T, to w 3T, max to jednocyfrowa liczba zwycięstw.

 

Tu musiałbym przegrać te 11-12 meczy z przykładowo:

 

Heat, Suns, 2x Thunder, 2x Rockets, Wizards, Celtics, Bulls, Bucks, Pacers i Spurs.

 

Czyli wygrałem z : 3x Nets, 2x Jazz, 2x Pistons, Raptors, 2x Timberwolves, Hornets, Kings, Clippers, Hawks, Bulls.

 

Czyli wg nich jestem gdzieś pod koniec 3 tieru. 

 

29. Orlando Magic – Utah Jazz 142-104

30. Orlando – San Antonio Spurs 131-119

31. @ Orlando – Chicago Bulls 126-104

32. Orlando – Miami Heat 106-135

33. Orlando – Phoenix Suns 98-116

34. Orlando – Toronto Raptors 119-81

35. Orlando – Detroit Pistons 175-84

36. @Orlando – Charlotte Hornets 127-62

37. @Orlando – Chicago Bulls 127-93

38. @Orlando – Minnesota Timberwolves 107-61

39. @Orlando – LA Clippers 98-64

40. @Orlando – Sacramento Kings 97-64

41. @Orlando – Utah Jazz 143-78

42. Orlando – Boston Celtics 199-144

43. Orlando – Houston Rockets 142-153

44. @Orlando – Detroit Pistons 144-115

45. Orlando – Brooklyn Nets 151-52

46. Orlando – Milwaukee Bucks 164-154

47. @Orlando – Atlanta Hawks 143-109

48. @Orlando – Brooklyn Nets 135-68

49. Orlando – Washington Wizards 151-130

50. @Orlando – Houston Rockets 137-131

51. Orlando - Oklahoma City Thunder 146-96

52. Orlando – Indiana Pacers 121-118

53. Orlando – Brooklyn Nets 120-67

54. @Orlando – Oklahoma City Thunder 124-140

55. Orlando – Minnesota Timberwalves 150-65

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PO Tatum będzie pierwsza opcja ;) no i kto powiedział ze przyszły sezon będę zaczynal z takim składem ;)pisałem ze planuje jeszcze niespodzianki i wzmocnienia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po to przyszedłem.

 

Niebawem Sota wskakuje do 1 tieru!

 

Ps. Z Leonardem dalej jestem w kontakcie. 

 

celem budowania potegi minnesoty kontynuujemy polityke zatrudniania najlepszych z najlepszych i witamy czlowieka morza jako executive board member w Minnesota Tiimberwolves.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik arbuzik, daje sobie bilans 12-15 za ten trymestr maks ;) Minnesota będzie potworem od przyszłego sezonu, w tym nie gramy k wynik tylko o naoliwienie tej maszyny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiste.

 

Ja się tylko odniosłem do tej sugesti ze jesteś pomiędzy 1 a 2.

 

Budujesz to oczywiste.

 

Tylko jak naoliwisz maszynę aby w lato ja znowu pogonić w imię jeszcze lepszej przyszłości to taka pułapka jest po prostu.

 

Sam projekt fajny

Wymiana wygrana potężnie i to w dobrym stylu ze nikt nie czuje się przegrany a nie może być przecież samych wygranych.

 

Do twojego projektu ze względu na Lillarda ale i stosunkowo niska cenę w sałary idealnie pasowałby LMA

 

Znają się i dobrze grali razem a na droższa wersje Gwiazdy i tak nie zmieścisz się finansowo.

Dobry fit by był

Charakterologicznie tez nie jest wybredny jsk jakiś Lonzo Ball czy Leonard.

Nie każdy chce grać w minny

Może Love by wrócił?

Zobaczymy w lato.

Wiem nawet co byłoby dobre ale nie napisze.

Ciekawy jestem czy trafisz na to samo.

 

Napisze coś takiego

 

„ TK”

 

I rozwinę po sezonie jak zrobisz ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chce grać w minny

Może Love by wrócił?

Jak się pojawiły plotki w Media Roomie, że Love może odejść z Bulls, to właśnie sobie pomyślałem, że pewnie idzie do Wolves zamiast Noela.

 

gdy wszyscy są zdrowi ja mam do gry 11-tu a cvbe 10-ciu

A te liczby to skąd???

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawiły plotki w Media Roomie, że Love może odejść z Bulls, to właśnie sobie pomyślałem, że pewnie idzie do Wolves zamiast Noela.

 

 

A te liczby to skąd???

 

Minnesota bardzo ceni Kevina Love, niestety ich planem jest gra o mistrzostwo a nie o 2 rundę wiec raczej nie będzie skłonna oddawać assetow za Kevina .

 

Kto jest celem Minnesoty dowiedzieliście się z shotów u Shamsa , nic w tej kwestii się nie zmieniło jeśli chodzi o FA :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiste.

 

 

Do twojego projektu ze względu na Lillarda ale i stosunkowo niska cenę w sałary idealnie pasowałby LMA

 

Znają się i dobrze grali razem a na droższa wersje Gwiazdy i tak nie zmieścisz się finansowo.

Dobry fit by był

Charakterologicznie tez nie jest wybredny jsk jakiś Lonzo Ball czy Leonard.

Nie każdy chce grać w minny

Może Love by wrócił?

Zobaczymy w lato.

Wiem nawet co byłoby dobre ale nie napisze.

Ciekawy jestem czy trafisz na to samo.

 

Napisze coś takiego

 

„ TK”

 

I rozwinę po sezonie jak zrobisz ruch.

 

LMA Lillard Reunion? Nie mówię nie, choć będę szukał raczej graczy przed niż po prime :)

 

TK- tylko Kevin ! To Kevin ? Tak Kevin?

 

Minnesota będzie w pierwszej kolejności polować na gwiazdy z pierwszego tieru, przed lub w trakcie swojego prime , assety są , najbardziej utalentowana młodzież również została w klubie - Melton o którego zabiegał pewien z contenderow, Niedoceniany ale kochany Rabb i utalentowany Frank Jackson, do tego doszedł duet z rl GSW podkoszowych czyli Bell/Jones - wyglada to lepiej niż planowałem , oczywiście do mistrzostwa jeszcze daleko i potrzebuje kota na PO który wspomoże doświadczeniem Tatuma i jajami Lillarda , ale wierze ze Dame już w tym roku ładnie zaprezentuje się w PO i ta latka chokera odejdzie w niepamięć :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to przyszedłem.

 

Niebawem Sota wskakuje do 1 tieru!

 

Ps. Z Leonardem dalej jestem w kontakcie. 

Dostrzegam tu pewną niekonsekwencję. 

Od początku sezonu byliśmy karmieni propagandą, jak to Leonardowi jest dobrze w Knicks, a ta informacja wzbudza moje zaniepokojenie odnośnie jego niezachwianej wiary w potęgę Knicks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam tu pewną niekonsekwencję.

Od początku sezonu byliśmy karmieni propagandą, jak to Leonardowi jest dobrze w Knicks, a ta informacja wzbudza moje zaniepokojenie odnośnie jego niezachwianej wiary w potęgę Knicks.

 

Człowiek Morza został ściągnięty w roli Jerryego Westa by być wabikiem dla gwiazd :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Morza został ściągnięty w roli Jerryego Westa by być wabikiem dla gwiazd :smile:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem, ale teraz dla każdego gracza, który ma IQ wyższe od ameby , C_M nie będzie osoba zbyt wiarygodną. W odstępie niespełna miesiąca - Minnesota to już jego 3 organizacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale teraz dla każdego gracza, który ma IQ wyższe od ameby , C_M nie będzie osoba zbyt wiarygodną. W odstępie niespełna miesiąca - Minnesota to już jego 3 organizacja.

 

Ale pierwsza do której to on wysłał CV a nie ona o niego zabiegała :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zbieram sobie dane do porównania cavs vs pacers, 

 

jakie statystyki ofensywne i defensywne chielibyscie zobaczyc ?

 

jakie rapmy rpmy i inne bajery są najbardziej rzetelne i cenione według was? 

 

chcialbym podejsc do tego rzetelnie i obiektywnie, bez zadnych opinii, czyste dane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Sota wygląda świetnie, tzn. jeżeli Tatum po odejściu Irvinga (hehe) okaże się tym, kim miał być po pierwszym sezonie, to Lillard jako sidekick wygląda jako świetna opcja, co najwyżej szkoda, że nie jest te dwa lata młodszy, bo się mogą trochę minąć. Porter po odejściu z Wizards będzie znowu grać na swoim poziomie, Winslow jest dobry, wciąż sporo picków po atak po przysłowiowego Bradleya Beala albo jakiegoś Vucevicia. Gorzej jak Tatum jednak okaże się przereklamowany jako prospekt, ale raz, że to już nie jest zależne od Ainge'a Qcina, a dwa - team na drugą rundę to dalej spoko opcja. No, generalnie mocno in plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsza do której to on wysłał CV a nie ona o niego zabiegała :smile:

 

W okresie przebudowy wszystkie ręce na pokład, ale budując kulturę organizacji od przyszłego sezonu, warto to miec na uwadze :)

 

Natomiast jako, że w 2T Orlando zostało wg mnie bardzo niedocenione przez kilku GMów, którzy zapewne nie dysponowali odpowiednią ilością czasu, żeby zapoznać się z opisem Orlando, krótki highlight z meczu z Łorjorsami ze szczególnym uwzględnieniem w nim roli Aarona Gordona (kluczowa trójka w końcówce i dobitka po niecelnym rzucie Vucevicia):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Sota wygląda świetnie, tzn. jeżeli Tatum po odejściu Irvinga (hehe) okaże się tym, kim miał być po pierwszym sezonie, to Lillard jako sidekick wygląda jako świetna opcja, co najwyżej szkoda, że nie jest te dwa lata młodszy, bo się mogą trochę minąć. Porter po odejściu z Wizards będzie znowu grać na swoim poziomie, Winslow jest dobry, wciąż sporo picków po atak po przysłowiowego Bradleya Beala albo jakiegoś Vucevicia. Gorzej jak Tatum jednak okaże się przereklamowany jako prospekt, ale raz, że to już nie jest zależne od Ainge'a Qcina, a dwa - team na drugą rundę to dalej spoko opcja. No, generalnie mocno in plus.

 

#głosrozsądku

 

Oczywiście zdaje sobie sprawę ze jeszcze jest trochę do zrobienia nim będę for real, ale no więcej nie byłem w stanie w 1 okienko przebudować , niemniej przeskok z bottom5 do top10 uważam za spore osiągniecie - jeśli chodzi o fit myśle ze jest mocno na plus, jest dobry balans ataku i obrony, zwłaszcza defensywa powinna być mocno doceniona, jest odpowiedni podział ról na parkiecie - nie ma dublujących się graczy i cancerow , nie ma tez grajków po prime co było dla mnie bardzo istotne przy oddawaniu pickow - dla mnie dwie najistotniejsze sprawy na najbliższe miesiące związane z moja sytuacja w beGM :

1) kontrakt dla Noela w PO teamie i rola startera.

2)Dobra gra Lillarda w PO

 

Trzecia tez istotna aczkolwiek tu na pewno będę cierpliwy i w razie co poczekam to odejście Irvinga z Celtics i przekazanie roli lidera Tatumowi.

 

Jak te wszystkie punkty się połączą to można będzie myśleć o czymś więcej niż 2 runda PO - wiadomka ze wiele tez będzie zależeć od ruchów innych drużyn oraz od zdrowia moich grajków ale jestem zwyczajnie zadowolony z tego co udało się w tym okienku zdziałać , jak zaczynałem przebudowę rok temu to nie spodziewałem się ze już po roku będę w lepszej sytuacji niż przed jej rozpoczęciem .

 

No nie oszukujmy się, gdzie Rzym a gdzie Krym, zaczynałem od piątki Rubio KCP Barnes Ibaka KAT i 3 własnych pickow , czy w tym roku ten zespół miałby u nas szanse na PO na Zachodzie ? Nic ponad 7 seed nie byłoby realne a patrząc na reputacje na forum KCP, Barnesa i przede wszystkim zaniżona wartość KATa , oraz formę Rubio mocno wątpię bym był przed taka Oklahoma czy Jazz- raczej byłby kolejny wyścig żółwi o 8 seed.

 

Teraz przyszłość Minnesoty wyglada o wiele ciekawiej, wciąż jest wiele do zrobienia ale w końcu ma puzzle żeby się bawić ;) gra się o wiele ciekawiej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nie oszukujmy się, gdzie Rzym a gdzie Krym, zaczynałem od piątki Rubio KCP Barnes Ibaka KAT i 3 własnych pickow , czy w tym roku ten zespół miałby u nas szanse na PO na Zachodzie ? Nic ponad 7 seed nie byłoby realne a patrząc na reputacje na forum KCP, Barnesa i przede wszystkim zaniżona wartość KATa , oraz formę Rubio mocno wątpię bym był przed taka Oklahoma czy Jazz- raczej byłby kolejny wyścig żółwi o 8 seed.

 

Fajnie, że o tym piszesz, ponieważ co poniektóre opinie o KATie u nas na forum zaczynają być już niesmaczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.