Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ostatecznie u nas i tak to się uśrednia, więc co za różnica, czy wygrasz po 10 meczów z TOP i bottom, czy zrboisz z TOP 2-8, a z bottom 8-2? Wychodzi na to samo.

 

Wtedy nie byłem co do tego przekonany, ale ostatecznie postanowiłem przystać na Twoją propozycję o czym poinformowałem przy okazji głosowania.

 

No i to tez jest błąd, bo ma liczysz się dyspozycja i forma. A ty na dwadzieścia meczy do końca wciskasz ludziom 14-7 w głowy!!! I czemu nie usredniles moich wyników w drugim trymestrze ?

 

 

Hahaha i kto jest teraz kłamca ? Gdzie raczyłeś o czymś takim poinformować ? Przywróciłeś ten temat dopiero jak ci zarzuciłem wrzucenie nieuczciwego bilansu. Czyli ja napisałem ze dałeś c***owy bilans mi a ty stwierdziłeś „no bo sam tak chciałeś”. To było to poinformowanie tak ?! Przestań już bo się pograzasz.

 

 

Cvbe ma wystarczająco dobra sytuacje i nie potrzebuje takich absurdalnych teorii jak ty wrzucasz żeby wygrać ze mną, wystarczy mu utrzymanie formy w III trymestrze. Wiec weź się już schowaj bo się tylko ośmieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to tez jest błąd, bo ma liczysz się dyspozycja i forma. A ty na dwadzieścia meczy do końca wciskasz ludziom 14-7 w głowy!!! I czemu nie usredniles moich wyników w drugim trymestrze ?

 

Dlatego, że zgodziłem się na Twoją propozycję i dałem Ci taki sam bilans jak sobie, co sam zaproponowałeś.

 

 

Hahaha i kto jest teraz kłamca ? Gdzie raczyłeś o czymś takim poinformować ? 

 

W tym temacie z tego co pamiętam w dniu wrzucenia bilansu przeze mnie, czyli 1 dnia głosowania.

 

 

Czyli ja napisałem ze dałeś c***owy bilans mi a ty stwierdziłeś „no bo sam tak chciałeś”.

Dałem Ci 13 wygranych. Średnia z całej ligi wyszła w Twoim przypadku 14 z hakiem, więc moja ocena niewiele odbiegała od średniej. Nie rozumiem, czemu tak nazywasz bilans ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym się odnieść do wszystkich postów o Cavs, gdyż czytałem je na bieżąco ale mam teraz zabiegane kilka dni i teraz jak się ich zrobiło bardzo dużo to troszkę mi ciężko zareagować na wszystko. Więc tak:

 

1. Coś mi się wydaje, że ktoś mi wypominał wcześniej 0/12 mojej 7 opcji w ataku, Baze'a. Że tak tylko wspomnę o dzisiejszym pojedynku KAT vs Turner, który zakończył się wynikiem punktowym 42-3 (!!!). Dodatkowo w zbiórkach 17-1 (!!!). Ała :)

 

2. Ja bym się House'a faktycznie nie czepiał bo wszyscy wiedzą jaką ma realną wartość. Dodatkowo, po wymianie w której go oddawałem a która nie przeszła pojawiły się głosy, że wymianę przegrałem a wręcz info od Rady, że każdy trade powinienem konsultować! Czyli jak widać House jest wart sporo w oczach nie tylko moich ale także innych. Takie występy w g-league jak ten na pewno nie zaszkodzą jego wartości.

 

3. Co do terminarza - tu się chyba musimy zgodzić, że mój jest sporo łatwiejszy. Tak się akurat złożyło, że na samych tankerach będzie łatwo nastukać trochę zwycięstw. Musiałbyś Ronnie naprawdę zrobić bilans sporo ponad możliwości, żeby nadrobić różnicę. Nie jest to niemożliwe, ale pomijając jaki dokładny bilans kto komu da, to jednak ten argument jest zdecydowanie za Cavs :)

 

No i jeszcze małe podsumowanie trade deadline:

Było zajebiście.

Ilość PMek przekroczyła najśmielsze oczekiwania a i dym na forum był świetny. Trochę bałem się dołączenia do tej ligi bo jesteście nieźle porąbani i jak rzucacie tymi advanced stats to zawsze muszę sprawdzić co to jest, ale taki dzień nadrabia wszystko :)

Dalej - cieszę się, że nie zostały nagięte reguły. Nawet pomijając już fakt, że Pacers się nie wzmocnili, bardzo popieram to co ktoś napisał (chyba Tomek, ale nie jestem pewien), że naginanie reguł o 2/3 minuty powoduje precedens i następnym razem będzie to 5 minut, a później 7 itd. Są dwa miesiące na dogadanie a następnie wrzucenie. Ja dołączyłem kilka dni przed TD i nie dość że dograłem wymianę, to jeszcze jak się ostatniego dnia posypała to udało się znaleźć rozwiązanie i zmusić wszystkich do wejścia i potwierdzenia przed północą (Lucas, Kolander - dzięki).

 

Teraz co do Cavs - udało się poczynić bardzo duże wzmocnienie w postaci Dedmona. Trochę brakowało tej głębi pod koszem a cena Scott+daleki 2nd to bardzo dobry deal. Jak wiemy, Dedmon jest nie tylko twardym zawodnikiem (a takiego poszukiwałem, żeby wpasował się w charakterystykę drużyny, w której mamy pełno ludzi, którzy wsadzą głowę tam gdzie inni nie włożą nogi), ale także bardzo solidnym centrem, bardzo dobrze rozciągającym grę i rzucającym niemal 1,5 trójki na mecz na skuteczności ponad 38%. Statystyki powyżej 1 bloku i przechwytu potwierdzają tylko jego bardzo mocne zaangażowanie w obronie. A to wszystko w niecałe 25 minut, czyli pewnie tyle ile będzie miał szansę dostać w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brnął z tobą w dalsza dyskusje o mojej propozycji, bo jesteś hipokryta i tyle.

 

Natomiast mam coś dla ciebie :

 

Orl - GSW 103-96

Mia - GSW 126-125

Dal - Ind 110-101

Nyk - Orl 108-103

Det - Ind 113-109

Mia - Phx 121-124

Mem - LAl 110-105

Nyk - SAS 130-118

Cle - Mem 112-107

CHI - Bos 126-116

Orl- Chi 109-110

 

To są wyniki w NBA za ostatnie 7 dni. W każdym dniu conajmniej jedna niespodzianka. I tak jest praktycznie codziennie od zawsze, odkad się interesuje koszykówka, czyli jakieś 18-20lat. Tyle mam do powiedzenia w temacie twojego automatycznego dawania zwyciestw. Jesli uważasz ze w NBA liczy sie skład na papierze a nie forma i takie rzeczy jak dyspozycja dnia, przewaga parkietu to sobie tak uważaj ale nie wciskaj innym ludziom takich sugestii bo obrażasz nasza inteligencje. Przecież właśnie ze względu na takie upside’y liga jest tak interesujaca. I jest bardzo wyrównana nawet jesli mówi się ze gsw i tak wszystko zgarnie, to zeszly rok i seria z takimi houston udowodniła niedowiarkom ze ich dałoby się pokonac.

 

Jakbyś miał chociaż gram racji z tym uśrednianiem to codziennie obstawiałbym sobie po 4 mecze na jednym kuponie na faworytów i codziennie bym sobie trzepał niezła kasę. Wiesz ile razy próbowałem w życiu tej taktyki? I prawie codziennie ktoś mi rujnował kupon aż stwierdziłem ze Nie ma w ogóle sensu obstawiać w ten sposób w RS.

 

Tyle w tym temacie i weź wyjdź z takimi sugestiami i usrednianiem. Ocenimy dyspozycje i dużo wskazuje na to ze Cavs wejdą do PO, i nie potrzebują twojej totalnie głupiej i bezsensownej propagandy do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Coś mi się wydaje, że ktoś mi wypominał wcześniej 0/12 mojej 7 opcji w ataku, Baze'a. Że tak tylko wspomnę o dzisiejszym pojedynku KAT vs Turner, który zakończył się wynikiem punktowym 42-3 (!!!). Dodatkowo w zbiórkach 17-1 (!!!). Ała :smile:

 

KAT jest u nas w beGM kasztanem.

To poziom Kantera, nie czytasz forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie zgadzam się z tezą odnośnie dawania sobie W z automatu

 

ale jaką niespodzianką jest zwycięstwo Bulls z Magic? ;]

Nie wiem kiedy ty patrzyłeś ostatnio na standings wschodu, bo pewnie ci to lata ale Magic maja 29-34 i są na ósmym miejscu i idą na PO. Wygrali tez dziś z Warriors, maja 7-3 w last10 wiec tak, porażka z 17-45 Bulls to chyba niespodzianka.

 

Maja 7-3 last 10’w tym porażki z bulls i knicks tak btw ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bałem się dołączenia do tej ligi bo jesteście nieźle porąbani

 

Cierpliwości. Ciebie też bliscy będą "podziwiać", że gapisz się 4h w tabelkę nic nie robiąc, do tego z wypiekami na twarzy, mrucząc i psiocząc pod nosem.

 

KAT jest u nas w beGM kasztanem.

To poziom Kantera, nie czytasz forum ;)

 

Możemy się wymienić.

 

Oszczędzisz trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brnął z tobą w dalsza dyskusje o mojej propozycji, bo jesteś hipokryta i tyle.

 

Natomiast mam coś dla ciebie :

 

Orl - GSW 103-96

Mia - GSW 126-125

Dal - Ind 110-101

Nyk - Orl 108-103

Det - Ind 113-109

Mia - Phx 121-124

Mem - LAl 110-105

Nyk - SAS 130-118

Cle - Mem 112-107

CHI - Bos 126-116

Orl- Chi 109-110

 

To są wyniki w NBA za ostatnie 7 dni. W każdym dniu conajmniej jedna niespodzianka. 

No i powiedz mi, patrząc na te wyniki ile było porażek lepszych zespołów ze słabszymi i ile było wygranych słabszych zespołów z lepszymi. Bo mnie się wydaje, że tyle samo. 

 

Przecież mnie nie chodzi o to, że jak masz 10 meczów z topem i 10 z bottom to przegrasz 10 meczów z Top i wygrasz 10 z bottom, tylko o to że statystycznie zrobisz w tych meczach 10-10..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dałem Ci 13 wygranych. Średnia z całej ligi wyszła w Twoim przypadku 14 z hakiem, więc moja ocena niewiele odbiegała od średniej. Nie rozumiem, czemu tak nazywasz bilans ode mnie.

Tak dla jasnosci. Ja pije do tego bilansu nie dlatego ze dałeś mi o 1W mniej niż reszta, tylko ze tydzień po głosowaniu w którym miałem 12meczy z bottom10, dwa z toba, jeden z Chicago i do tego jeszcze kilka średniaków i przyznaniu mi 13W wpadasz tutaj i sugerujesz ludziom na podstawie terminarza Cavs jak maja głosować i ze mogą już wpisać z automatu uśrednione 14-7. Jeżeli nie widzisz absurdalnego poziomu hipokryzji w swojej osobie to trudno, nie dogadamy się i nie drazmy tematu.

 

ale nie tłumacz się tym ze po pijaku wrzuciłem ci jakaś głupia propozycje nie na poważnie, w żarcie, ty ją zrugales a po miesiącu stosowałeś ja jako wymówkę do przyznania sobie takiego samego bilansu jak mi, choć wcześniej wspomniałeś ze mam łatwiejszy terminarz i pisałeś posty typu „nawet jesli Indiana ma teraz lepszy skład na ten moment to moja przewaga jest po prostu za duża żeby to odrobić” co wyraźnie sugeruje pewien wniosek.

 

Piszesz takie posty jak lepszy terminarz, za duża strata do odrobienia po czym przyznajesz ten sam bilans co mi.

Jak ci to zarzucam to z bezczelnym uśmieszkiem wypominasz ofertę która wyraźnie odrzuciłeś i używasz jako wymowki.

Teraz tydzień po daniu min13W w bardzo łatwym terminarzu wrzucasz teksty o 14-7 sugerując coś innym.

 

Mam nadzieje ze inni tez zobaczą w tobie zwykła hipokryzje i nie będą się sugerować taką gowniana retoryka jaką stosujesz.

Swoja propaganda spokojnie już 1-2W więcej w skali sezonu ukulales, wystarczy już tego skoro

Nie chcesz i tak grac. Daj teraz cvbe robić swoje bo on sobie jak widzisz radzi i odpowiada na moje zarzuty bardzo merytorycznie, a nie w brudny sposób, który stosujesz ty.

 

 

Kończę z tobą dyskusje na dziś bo nie chce więcej czasu na ciebie tracić.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedz mi, patrząc na te wyniki ile było porażek lepszych zespołów ze słabszymi i ile było wygranych słabszych zespołów z lepszymi. Bo mnie się wydaje, że tyle samo.

 

Przecież mnie nie chodzi o to, że jak masz 10 meczów z topem i 10 z bottom to przegrasz 10 meczów z Top i wygrasz 10 z bottom, tylko o to że statystycznie zrobisz w tych meczach 10-10..

A mi chodzi o to ze uważasz ludzi za idiotów jesli im sugerujesz usrednianie bilansu 14-7 jeszcze przed zobaczeniem co się wydarzy do końca sezonu. Nie ważne czy dajesz 10-0 i 0-10 czy 8-2 2-8, mi chodzi o to ze ogłaszasz niejako wyniki sezonu na półtorej miesiąca przed jego zakończeniem. Tyle ode mnie l i skończmy proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy ty patrzyłeś ostatnio na standings wschodu, bo pewnie ci to lata ale Magic maja 29-34 i są na ósmym miejscu i idą na PO. Wygrali tez dziś z Warriors, maja 7-3 w last10 wiec tak, porażka z 17-45 Bulls to chyba niespodzianka.

 

Maja 7-3 last 10’w tym porażki z bulls i knicks tak btw ;)

to dziwne bo od przejęcia Otto, Bulls robią mniej więcej takie same %W

 

jak już tracisz życie na ten wschód, to bąďź w tym konsekwentny chociaż ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo od przejęcia Otto, Bulls robią mniej więcej takie same %W

 

jak już tracisz życie na ten wschód, to bąďź w tym konsekwentny chociaż ;)

Czyli od dwóch tygodni ;) Magic w zeszłym sezonie zaczęli chyba 8-5 czy jakos tak a nawet lepiej moze ;) a skończyli nie warto nawet sprawdzać jak.. Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.